הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 70

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

שדה תנודה אחד

הצורה אנושית שלכם, הינה היבט אחד ממה שהנכם. כבן אנוש המתמקד במימד השלישי, הדבר מרגיש ונראה אמיתי, אך למעשה זוהי רק נקודת מבט אחת מתוך ההיבט הרב-ממדי של בן האנוש הכוכבי.

כל מימד זמין תמיד, והוא מהדהד בתדר שונה. כאשר בן האנוש הכוכבי הופך להיות מודע, מופיעים ממדים אחרים ומציאויות אחרות.

האסטרונומים שלכם ממשיכים לגלות פלנטות חדשות הנמצאות מעבר למערכת הסולארית הידועה שלכם. זו דוגמא לעובדה שהאנושות העלתה את המודעות שלה מספיק על מנת שתוכל לגרום לכך שפלנטות אלה תהפוכנה להיות נראות לעין, ממש כמו הפיזיקה הקוונטית והמודעות המדהימה לאנרגיה הקיימת בחלקיקים הקטנטנים, המשפיעים והמושפעים על ידי מחשבותינו.

הבה נשתמש בגוף האנושי כדוגמא לרמות הרב-ממדיות. יש לכם צורה פיזית דחוסה; הצורה, הגובה והמשקל של גופכם הינו מה שאתם רואים במראה, אולם זוהי רק ההופעה החיצונית.

בתוך הצורה האנושית קיימות גלקסיות שלמות, מערכות שלמות ושדות אנרגיה. כל אחת ממערכות אלה מתפקדת באופן אוטומאטי מתחת למודעותכם, באופן מאוד דומה למציאויות הרב-ממדיות הנמצאות מחוץ לגופכם. הנכם משפיעים הן על הממדים הפנימיים אשר בתוך גופכם והן על הממדים החיצוניים של המציאות שלכם.

כל דבר הינו השתקפות. "כמו בפנים כך בחוץ. כמו בעליונים כך בתחתונים." זו הצהרה אמיתית שניתנה על ידי איינשטיין.

גרעין האטום מסתחרר בתוך התא; זוהי פיזיקה קוונטית בפעולה. מחשבותיכם ורגשותיכם משפיעים על הסחרור, בדיוק כפי שהמסה הכללית של המחשבות והרגשות משפיעה כל סחרור הפלנטה והכוכבים; סחרור הפלנטה והכוכבים משפיע על סחרור האטומים אשר בתוך התאים שלכם. זהו "חתיכת" שדה של רטט אנרגטי בעל רטטים ושילובים מדהימים.

שמרו על נקודת המבט שתמיד אתם פועלים ברמה רב-ממדית בתוך צורתכם האנושית, ומחוצה לה. אפשרו לעצמכם להיות ערים למציאויות והממדים האחרים.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים