הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 69

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

תדרים אלקטרוניים

כדור הארץ הינו ים של רטטים ותדרים. יש למין האנושי כשרון ליצור ולהמציא כלים בהם קיימת אנרגיה של תדרים ורטטים. גלי אנרגיה אלה תמיד עוברים דרככם.

חשבו לרגע על כל המכשירים החשמליים הקיימים בבתיכם – כל נורה, מערכת הטלפונים, כל האביזרים במטבח. כל מכשיר משדר תדר מסוים. הטלוויזיה הינה מהמכשירים העיקריים המשדרים תדרים צורמים. רוב האנשים אינם ערים כלל לתדרים אלה. הם חדלו להגיב אליהם; השדות האנרגטיים שלהם התאימו עצמם והם למדו לחיות עם תדרים אלה.

הפלנטה שזורה בתדרים אלקטרוניים. אילו היתה לכם היכולת לראות את גדילי האנרגיה המחברים את כל קווי הכוח, המכשירים האלקטרוניים, הטלפונים הניידים, הטלוויזיות והמיקרוגלים, הייתם נדהמים מצפיפות השזירה האופפת מטריקס אנרגטי זה. היא מקיפה את הפלנטה ברשת אנרגטית של תדרים צורמים.

רוב האנושות כלל אינה חושבת על כך. ישנה גישה האומרת: "מה שלא רואים או לא יודעים, לא יכול להזיק."

תדרי המטריקס האלקטרוניים אלה, משפיעים על הגוף הפיזי ועל מצב התודעה. התדרים האלקטרוניים ממכרים ומהפנטים את השדות האנרגטיים האישיים שלכם. התדרים האלקטרוניים, שהינם מעשה ידי אדם, משמרים סוג של דפוסי מחשבה. שימו לב לאותם תדרים צורמים, ואל המטריקס שהם יוצרים. חשוב שאתם, והאחרים, תישארו מעוגנים, יציבים ואיתנים בשדות האנרגטיים והמטריקס האישיים שלכם. כך תושפעו פחות על ידי התדרים הצורמים.

ההבזקים הסולריים, התפרצויות האנרגיה הגלקטיות, נעים כנחשולים דרך הסוככים של התדרים האלקטרוניים המהפנטים, ומפעילים היבטים מסוימים של קודי ה- DNA. התפרצויות האנרגיה הקוסמיות, הינן קריאות השכמה לאנושות. השדות המגנטיים של כדור הארץ מחזיקים במקומה את השלמות הגבוהה של ההולוגרמה. השדות האלקטרוניים מצליחים להתגבר על דבר זה.

האנושות מקבלת תמיכה עליונה מתודעת היקום ומההוויות השמימיות, ואנשים מתעוררים לתפארתם, אל אלוהותם ואל החיבור הכוכבי שלהם.

כאשר הנכם שומרים על שדות אנרגיה חזקים של אהבה, אתם יוצרים שדות התלכדות, שמחה והערכה. כאשר תרטטו בתדרי ההתלכדות, לא תושפעו מההפצצה של הרשת האלקטרונית הפלנטארית. היו בשמחה, ושחו, זרמו ושוטו עם אנרגיית הכוכבים.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים