הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 68

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

ה'עכשיו' הינו שער

להיות בעכשיו הינו ריקוד מעשה ידי אומן, וחשוב ללמוד אותו.

תארו לעצמכם איזה מיומנות דרושה על מנת להלך על חבל; כל פסיעה נעשית בעכשיו. אם הצועד מרשה לעצמו לחשוב על הצעד שמעבר לצעד הנוכחי, הוא מאבד מיקוד ומאבד את שיווי המשקל. כאשר נשארים בעכשיו, מתמקדת כל האנרגיה במהלך הנוכחי, במשימה של הרגע הנוכחי, אותה היא מסיימת בהצלחה.

השראה והדרכה מקבלים ברגע הנוכחי. הציירים מתמקדים כל כך בציור אותו הם מציירים, עד שבעודם יוצרים כל עכשיו חדש, הם מאבדים את עקבות הזמן. הם נמצאים בזרימה של יצירה. הדבר דומה לריקוד החיים, לריקוד הפעילויות, ואתם תמיד יוצרים.

או שיוצרים מהעבר או שיוצרים מהעכשיו. אם יוצרים מהעבר, תהיה לכול יצירתכם ארומה של זיכרונות העבר, תחושות העבר, והצער והאמונות של העבר. כאשר יוצרים מהעכשיו, דומה הדבר לבד ציור חדש.

ניתן להישאר בעכשיו מתוך תודעה מודעת, ולתכנן מתוך העכשיו את לוח הזמנים של הפגישות והאירועים. ברגע שסיימתם לתכנן את הדברים, שחררו את האנרגיה והשיבו את מיקודכם אל העכשיו החדש ומטלותיו.

הקרנת התודעה לעתיד יוצרת מתח רב, ודבר זה מפיח במרץ דאגות, חששות ופחדים. המתח אף נאחז בתחושות אלה, וגורר אותן אל כל עכשיו. חשוב בהולוגרמה לתכנן, אולם ברגע שמבצעים את התכנון, שחררו. שאלו עצמכם לעתים תכופות: האם אני נמצא עתה בעכשיו או האם אני נמצא בעבר או בעתיד? התבוננו ושימו לב היכן הנכם ממקמים את תשומת לבכם.

אם אתם נשארים בעבר, משם הנכם יוצרים. אם הנכם מקרינים את מודעותכם אל העתיד, אתם עדיין יוצרים מהעבר.

העכשיו הינה נקודת העוצמה שלכם, ממנה הנכם יוצרים דברים חדשים. ברגע הנוכחי יש ביכולתכם ליצור כוונות חדשות ולשמור על חזון ברור של אירועים עתידיים. משם אתם מארגנים את המסגרת ומשם הנכם מתכננים את התוצאות העתידיות. זו עבודה טובה. כאשר היא תושלם, שחררו אותה, אפשרו ובטחו בכוונה היוצרת שלכם שתביא לכם את תוצאות החזון הברור שלכם.

כאשר נשארים ברגע הנוכחי, הופכים להיות ערים לכך שכל עכשיו הינו שער חסר זמן. זה המקום ממנו תתחילו להבחין בעדינות שהזמן ישתנה עבורכם. הוא יימתח, יתקמט, יתגלה וייעלם.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים