הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 66

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

השער של העכשיו חלק I

למעשה אנו מאוד מתפעלים מהפעילות הנמרצת ומהדרכים השונות ומגוונות בהן בני האנוש משתמשים בזמנם, באנרגיה ובמיקוד. המטרה של המציאות הפיזית הינה להבין, לנהל ולשנות את האנרגיה הדחוסה והמגבילה, ולהביאה למצב של מודעות טהורה לכל דבר.

רוב האנושיים מבצעים את משימותיהם ופעולותיהם כשהם אינם ערים למעשיהם. הם חושבים על משהו אחר. המחשבות שלהם מרחפות לעבר ולעתיד, ולעתים נדירות הם ממש נוכחים בעכשיו.

דבר זה נכון במיוחד כאשר מדובר במשימות ארציות עליהן חוזרים שוב ושוב מדי יום ביומו. קיימת התנהגות אוטומאטית אשר אינה ערה במלואה, או אינה מודעת במלואה, לאנרגיה או לכול שינוי אחר המתרחש ברשת או בשדה. בכך שהם אינם נמצאים במלוא הנוכחות ברגע העכשווי, הם אינם מביאים אליו את מודעות האור.

רוב האנושיים נשארים בפעילויות של המוח. הם נותנים למוח שלטון ללא מצרים על היום ועל האנרגיה הזורמת דרך הגוף. כאשר מדובר באנרגית השינוי האלוהית הניתנת להם בכול נשימה, הם בזבזניים ואינם ערים לכוח שיש להם לשנות כל פעילות בה הם מעורבים.

הם ממלאים את המשימות זו אחר זו ללא רגש או חיבור כלשהו ללב, כאילו מדובר בחובה. הגיע הזמן לפתח את המודעות הנוקבת לכך שאין זה משנה מה עושים בחיי היומיום, הדבר משפיע על המטריקס האוניברסאלי. אנו חוזרים; כל דבר אותו הנכם עושים, משפע על המטריקס.

אם תפנו את מלוא נוכחותכם, יכולה פעולה ארצית כמו הורקת הזבל, להיות רגע של טרנספורמציה אלוהית לכם ולרשת האנרגית. יש ביכולתכם לצקת לזבל אור באופן כזה, שלכול מקום בו הוא יועבר, הוא ישנה את אנרגית הסביבה של כל דבר וכל אחד עמו הוא יבוא במגע.

היכנסו למודעות הקדושה שתמיד יש לכם יכולת לצקת לתוך רטטים נמוכים ורעילים, רטטים קוסמיים מרוממים ומשנים. התאמנו בהכנסת אור אלוהי מדהים זה אל תוך כל דבר אותו הנכם עושים.

אם תרבו בהבאת התודעה אל העתה ותישארו בתדרי הלב, תעבור המציאות שלכם שינוי וטרנספורמציה מהירים יותר. ההדשדשות בעבר והציפייה לעתיד, הם אלה אשר מונעים מכם לרקוד בעכשיו.

הכוח נמצא ברגע הנוכחי. הרגע הנוכחי הינו המקום בו נמצא האיזון הקדוש, והוא זה המציע שער בהיר וטהור להתגשמות.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים