הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 65

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מאמץ לעומת זרימה

אחת מהמיומנויות והכישורים אותם הנכם מביאים לחוויה בעודכם בגוף פיזי, הינו האופן בו הנכם נמצאים בהכרה מלאה של כל רגע עכשווי.

אין זה משנה מה אתם עושים או עם מי הנכם עושים זאת, המפתח הוא להיות מלאים בשמחה, הכרת תודה והערכה ברגע העכשווי. לא מדובר במה שהנכם עושים אלא באופן בו אתם עושים זאת בכל רגע ורגע.

כל אחד שואף לגלות את מקום הזרימה העדין וההרמוני של האירועים. כאשר חווים מאמץ ולחץ, מוסיף דבר זה ל לפעילות ברמה של חוסר הרמוניה, ולמה שנראה ככאוס. ברגע שנכנסים לדינאמיקה אנרגטית של מאמץ ולחץ, דרושה מיומנות מודעת על מנת להפוך ולשנות דפוס זה.

האמונה שהכול כרוך במאמץ, באתגר ובלחץ, הינה אמונה חזקה הנמצאת במודעות הקולקטיבית, אך זוהי אשליה ודפוס נלמד.

אנו מזמינים אתכם לשמור על הלך רוח מנטאלי ועל מצב הוויה רגשי מסוימים. כאשר המודעות שלכם נמצאת ברגע העכשווי ואתם נמצאים בעמדה אנרגטית של רטט גבוה, אין זה משנה מה הנכם עושים או מי אתם; בכל מקרה יהיו זרימה, חסד וקלילות.

אשליית המאמץ, הלחץ והמתח, יוצרת תדרים נמוכים. הלך רוח זה מרטיט/מקרין במימד השלישי. זהו חלק מהמטריקס של העצירה.

רבים מהאנושיים ערים לכך שהם הוויות רב-ממדיות המשחקות בהולוגרמה כאן, על פני כדור הארץ. לוח הולוגרמה זה מאפשר את אשליית המגבלות.

אשליית המגבלות חזקה, היא נשמרת היטב, ואמצעי המדיה השונים, המנהיגים ותבניות המימד השלישי, מעודדים ומחזקים אותה.

אמונות מגבילות ניתנות על ידי ההורים והחברה לכל בן אנוש ברגע הגיעו לכאן. בני אנוש רבים מעולם לא מהרהרים בכך ולא מגלים שלאמתו של דבר הינם יצורים מאוד עוצמתיים. הם קיימים וחיים את חייהם במודעות דלה.

התפתחות וטרנספורמציה מתרחשים בלבותיהם וראשם של המוני בני אנוש. התפתחות זו של מודעות מתרחבת אל תוך האמת של האני הבלתי מוגבל, המודע לחייו במציאויות רבות.

המודעות של הישארות ברטט של שמחה, הכרת תודה והערכה, מאפשרת לכם להישאר במימד החמישי בו מתרחשים סינכרוניות, ניסים וחיבור אלוהי. התאמנו ביכולות אלה היום, ושימו לב כיצד האירועים מתפתחים באופן יותר זורם ובפחות מאמץ.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים