הענקת תמורה
    הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 64

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

שער הלב

הלב הינו האיבר החושב בצורה האנושית. הוא השולט האמיתי. השדה האנרגטי של מטריקס הלב חזק ורחב יותר מזה של מטריקס המוח. האווטרים והמורים הרוחניים שלכם מלמדים אתכם דבר זה תקופות חיים רבות. בני האנוש למדו מזמן לסגור את מעגל הלב, או להגן עליו. זו הסיבה העיקרית לתפקוד הלקוי על גבי הפלנטה שלכם, והמקור העיקרי למחלות או לחוסר הנוחות ובאנגלית: (dis-ease.)

כאשר מעגל הלב מוגן, יש לולאה אנרגטית. יש מגן מחשבתי המסנן, או מפקח בדרך יותר מבוקרת, את האנרגיה הנכנסת או יוצאת. בני האנוש אפשרו למוח, לתכניות ולאמונות, לפקח ולשמור על מרכז הלב. תכניות/אמונות אלה סוגרות ומרדימות את תגובותיכם למסרים ולהדרכה המגיעים ויוצאים ממרכז הלב.

האמונות לגבי שמירת הלב, עוברות באופן אנרגטי מהורה לילדו. הילד לומר מהמסרים שאינם נאמרים לגבי פגיעה, לגבי תחושה של בטחון או חוסר בטחון, במי לבטוח ובמי לא - כפי שהוא לומד מהמסרים הנאמרים. ישנם פצעים שעוברים מדור לדור. בתוך הדינאמיקה המשפחתית ישנם פצעים של תקופת החיים הנוכחית. ישנם הפצעים אותם חווה כל בן אנוש בזמן היותו בהתגלמות הנוכחית.

מרכז הלב שלכם הינו שער. זהו הפתח שלכם. חשוב לאנושות להתחיל לרפא את פצעי הלב אותם היא נושאת. חיוני לרפא את הפלנטה, כל פעם פעימת לב אחת, בן אנוש אחד.

לרפא את דפוסי הפצעים אשר במטריקס הלב נמצא באחריותו של כל אדם ברמה האישית, ברמה הגנטית וברמה הגלובאלית. האנושות נכנסת לתבנית חדשה לחלוטין אשר בה הלב החושב יקבל כבוד, שלמות, ואף יתחבר אל מטריצות הלב האחרות.

שער הלב נבנה כפתח אל הכוכבים המאפשר לאנרגיה לזרום ממקור האלוהות אל תוך המציאות שלכם.

הכלים החשובים לריפוי ויצירת הרמוניה בשער הלב, הינם רטטים של שמחה, הכרת תודה והערכה. כוחן של ויברציות אלה הוא זה המאפשר למרכז הלב/שער הלב להירפא מהפצעים אותם הוא נושא.

לתת שלמות וריפוי למרכז הלב של האנושות, הינה עבודת השירות אותה מתבקש לעשות כל בן אנוש, משום שכאשר בני האנוש יחיו עם לב פתוח, לב שהגליד, הם ידעו ויחושו את החיבור שלהם זה לזה.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק
 
 
טואול בניית אתרים