הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 60

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

הרגשות הינם תדר

מה שקורה למודעות הקולקטיבית על פני הפלנטה הוא, שהמוחות והלבבות של כולם נשטפים באנרגיה חסרת תקדים מהיקום – מהשמש, הירח והכוכבים.

האנרגיה מעוררת את קודי ה- DNA, וקוראת לאנשים להתעורר מהתנומה חסרת המודעות שלהם כהוויות המסוגלות לשנות את דחיסות הפחד האישי והקולקטיבי.

לכל הוויה חשוב לאמן את עצמה; להעלות עצמה לרטט רגשי גבוה יותר, להגיע להרגשה של שמחה, הכרת תודה והערכה. רגשות אלה יהיו דברת חייכם, ההגנה, המחסה והזמנים הבטוחים שיבואו.

אנו מציעים לכם, ולא חשוב מה שיקרה – אנו חוזרים, לא חשוב מה שקורה בעולם החיצון – שתהיו חכמים ותשמרו על הלך רוח פתוח ומורחב.

רגשות השמחה, הכרת תודה והערכה, ישמרו ויגנו עליכם. הם ירימו אתכם מעל האירועים המתפתחים על פני הפלנטה שלכם. שמירה על רטט גבוה תהיה המפתח לחיבור שהאחרים יצטרכו להתחבר אליו.

הפלנטה שלכם עוברת שינוי מהפכני, והאנרגיה הדחוסה הישנה – הדחיסות, רטט כבד של פחד וחוסר אונים – נדחקים לפני השטח בכל המצבים, הן עבור הפרטים והן עבור הקולקטיב.

זכרו, איש אינו אחראי לרגשותיכם. כסוכנים אלוהיים של שינוי, דבר זה הוא באחריותכם. כל פרט אחראי לרגשות שהוא מציע לקולקטיב. עשו כל שבכוחכם על מנת לשנות את הרגשות; רטט אחד, תדר אחד, מחשבה אחת ורגש אחד כל פעם. כאשר מציעים שדה אנרגטי של שמחה, הכרת תודה והערכה, פותחים את ההדרכה האלוהית הפנימית. אתם תרטטו בתדר גבוה וטהור מעל לכאוס, ותתנו השראה לאחרים להתאים את התדר שלהם לתדר אותו הנכם מהדהדים.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק
 
טואול בניית אתרים