הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 57

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

צורות הצל

במציאות הפיזית בה הנכם מגולמים, יש יופי ופליאה רבים. הם מאפשרים הזדמנויות להביע הכרת תודה והערכה. מנקודת מבטנו, המציאות הפיזית שלכם הינה דפוסי רטט של אור. לאנושיים יש כלים פיזיים המאפשרים להם לראות ולהתבונן בדפוסי רטט של אור כדבר מוצק.

דבר זה נקרא "אשליה." כאשר הנכם מתבוננים בעץ הנמצא מחוץ לחלונכם – הוא נראה מוצק. ניתן לטפס על העץ המוצק. אתם ערים אף לערימת העלים הנושרים מהעץ. גם הם מוצקים. עלים אלה בעלי צורה, טקסטורה, מבנה ומשקל. אם תכרתו עץ זה, ניתן יהיה להבעיר אותו, והוא יספק לכם חום. זוהי אנרגיה מוצקה, דחוסה, ובעלת ויברציה אנרגטית אטית ביותר.

דפוסי הרטט, התבניות וצורת העץ, כולם נמצאים במימד השישי. האם אתם זוכרים שנהגתם, כילדים, ליצור צללים על הקיר בעזרת האור? הדבר דומה לרעיון הזה. אצבעותיכם יצרו צורה של כלב, או ציפור, והאור מאחורי ידכם יצר את הצללית על הקיר.

המציאויות הפיזיות אשר נראות מוצקות ואמיתיות במימדים השלישי והרביעי, נמצאות כהשתקפות של הכוונה האלוהית במימד השישי. זכרו שהכול, הכול, הינו ויברציה.

ממש כשם שינן ויברציות קול הרוטטות מהר מדי, או לאט מדי, מכדי להישמע באוזניכם, ישנם דפוסי אור הנעים כה מהר, שעיניכם אינן מסוגלות לראות את הויברצייה שלהם.

רוח המגולמת בצורה אנושית מוגבלת על ידי אמונות ומגבלות. הגוף האנושי עוצב על מנת לתפקד, לתמרן ולנהל חותמים אנרגטיים של המימדים שלישי והרביעי. הרוח, המינד האלוהי, האני הרב-מימדי, המתין שתהיו ערים ותשהו בתודעה המורחבת שלכם, כאשר הנכם מעוגנים במציאות הפיזית.

לבן אנוש רב-מימדי, יש את היכולת לראות ולחוש בצורות של צללים על הקיר וגם לראות ולחוש ביד העושה את הצורה, ולהיות מודע לכך שהאור אשר מאיר את היד הוא זה אשר עושה את הצל.

מודעות מרוממת זו מאפשר לכם או לשנות את האור או לשנות את צורת הצל שהיד עושה.

יגיע הזמן בו תוכלו לראות את העץ ואת ויברציית העץ המהדהדת ממנו, ותוכלו אף לחוש כיצד נוגע העץ ונארג למטריקס שלכם. מודעות זו תתרחב כדי לכלול את הכוכבים.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים