הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 56

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

אנרגיית מטריקס

לעתים נדירות נשארים בני האנוש במלוא הנוכחות במימד הפיזי. הם נעים ממימד ומסגרת זמן אחת לאחרת. כאשר הם נעים ממימד או מסגרת זמן לאחרת, הם משאירים אחריהם שובל של אנרגיה, עקבות או רמז לרטט הרגשי שלהם.

ילדים מסוגלים להעביר את המודעות שלהם ממימד אחד לאחר במהירות גדולה למדי. הם אינם ערים לכך שהם עוזבים את גופם הפיזי. הם מטיילים באופן טבעי. מיומנותם המיוחדת היא לעזוב מצבים בלתי נוחים בחיים. כאשר הם עוזבים מצב לא נוח בחיים, הם מביאים עמם עקבות של תחושות ההתעללות, או הטראומה, והם מחדירים תחושות אלה, ויברציות רגשיות אלה, למימדים האחרים או למסגרות הזמן האחרות.

רבות מטראומות החיים ודינאמיקות משפחתיות, אם כן, משאירות עקבות אנרגטיים אשר אורגים, או צובעים, את האנרגיה של מסגרת הזמן או המימדים, בהם הן התרחשו.

הבה נשתמש בדוגמא זו על מנת לתת לכם תמונה ברורה ולהסביר זאת. תארו לעצמכם בית גדול בעל חדרים רבים; כל חדר הינו מימד שונה. אם יש לילד טראומה והוא חווה כאב פיזי, מנטאלי או רגשי, יש לו נטייה להפנות את המודעות או התודעה שלו. הוא לוקח עצמו למימד אחר. וכך, בדוגמא דמיונית זו, הוא משאיר אחריו שובל אנרגטי. הוא עלול לאחסן את החוויה הכאובה או הטראומה כפי שהוא תפס אותה, בחדר השינה האחורי, או במרתף, או בעליית הגג.

כאדם בוגר, כאשר מעבדים את כאבי העבר, עליכם לעבור מחדר לחדר, לשחרר טראומות כואבות, או שעליכם לעבור ממימד אחד לאחר, להתיר את הסבך ולשחרר את המבנים הרגשיים/מנטאליים הקיימים שם.

ישנן טראומות שקשה לפתור ולשחרר משום שהאדם חוזר והולך אל חדר לא נכון, או אל מימד לא נכון, על מנת למצוא את מקור, או את זרע הרטט של הזיכרון והחוויה המנטאליים/רגשיים הכואבים.

השתמשו בדמיון, או בהדמיה, על מנת לקלוט או לחוש את שובל האנרגיה שייתכן והשארתם במסגרת זמן, או מימד, שונים. מודעותכם הינה חירותכם. כאשר תגלו את שובלי הרגש, שובלי האנרגיה הללו, תוכלו להכיר בהם באופן אוהב ולהתמיר את תבניות האנרגיה הכואבות שהשארתם אחריכם. סוג ריפוי זה משנה ומעלה אתכם ואת כולם. ישנם מרפאים ממסגרות זמן/מימדים שונים הנמצאים כאן על מנת לעזור למעוניינים לעשות עבודת שירות זו.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים