הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 55

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

פחד

כאשר בני האנוש חווים פחד... הם נופלים למקום בו הם פועלים באופן אוטומטי.

ה"פחד", הוא זה המאפשר לתמרן את בני האנוש... בין אם מדובר על פחד מפני רופא השיניים, פחד ממוות או פחד המתעורר בעקבות חדשות הערב. מקום זה של חוסר מודעות.... המקום המנטאלי שבו פועלים באופן אוטומטי, זה המקום בו ההמון בדרך כלל פועם. פחד הינו המפתח המעורר חוסר איזון ותבניות בלתי מודעות.

שימו לב, כאשר הנכם פוחדים ממשהו, אתם מאבדים את הכוח שלכם. קל לתמרן אתכם. אתם מנותקים מהמקור, והנכם צונחים להתנהגות בלתי מודעת. פחד הינו המפתח הפותח את הדלת. הוא מעורר את חוסר הביטחון האישי. היו מאוד שקדניים... היו מאוד ערים.... שימו לב מאוד אילו חוויות... אילו מחשבות... אילו דימויים... אילו מלים מעוררות את הפחד האישי שלכם.

שימו לב לדרכים בהן אתם משנים את כיוון רגשות הפחד שלכם ... לדרכים בהן הנכם מסיחים את דעתכם... שימו לב לכלים אותם למדתם על מנת לשמור את הרגשות, או ויברציות הפחד, במרחק שאינכם מודעים לו.

כאשר הנכם חווים "פחד" ברגע מסוים... תפסו אותו לפני שהוא מתחבא... חשפו אותו... בטאו אותו ואהבו אותו בחופשיות. "פחד" מונע מכם מלשהות בעכשיו.

וכך, כאשר תזהו את ה"פחדים" האישיים שלכם... בטלו את פעילותם. ביכולתכם להשתמש בכלי הצליל שלכם... בכלי הביטוי... השיתוף... המחקר מדוע ה"פחד" נמצא שם. מהיכן הוא בא? כמה זמן החבאתם אותו? ביכולתכם לעבד את ה"פחד" שלכם באהבה, באופן מודע, וכאשר תעשו זאת, תהפכו להיות יותר זמינים לעצמכם... יותר זמינים לאחרים. תהיו יותר מחוברים למקור.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים