הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 54

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

האגו המנהל חלק II

האגו מחזיק אתכם ממוקדים במימד השלישי. כאשר נעשים מודעים לכך, מכירים בתפקיד האגו, שהיה המנהל שלכם כל ימי חייכם. אולם לכם, לאני הרב-ממדי, יש עתה תפקיד פעיל, תפקיד מתפתח פעיל ומודע.

כאשר ההיבט הרב-מימדי נוכח באופן מלא במודעות שלכם, אתם מבינים ומזהים לאט לאט שיש ביכולתכם לנוע ולחוות, בקלות ובשמחה, מציאויות ומסגרות רבות, ואף זמן וממדים.

זוהי ההתעוררות הגדולה והמרשימה המתרחשת על פני הפלנטה שלכם. עוד ועוד הוויות מתעוררות לרמות הרבות, לשכבות ולמציאויות בהן הן נפגשות ומשפיעות בכל רגע.

ממדים אלה חופפים ופועלים הדדית. הם שזורים למרקם של הכול. כהוויות רב-ממדיות, כל הממדים הללו, שדות האנרגיה והתבניות, כולם מאוד אמיתיים וגלויים. הדבר דומה מאוד להתעוררות מחלום. בזמן שהנכם חולמים, אתם מאמינים שהחלום אמיתי. אולם כאשר אתם מתעוררים, אתם מבחינים בכך שזה היה חלום. עתה הנכם מתעוררים מחלום אל ממדים רבים בהם האני האמיתי שלכם שוכן ומשחק.

זהו שדה אנרגיה בו המחשבות מתגשמות מיד. זוהי מציאות בה יש ביכולתכם לטייל לכל מסגרת זמן, אל כל הולוגרמה שעולה בדעתכם. זוהי מציאות גמישה, משתנה.

התחילו את היום בכך שתהיו מודעים למציאות נוספת אחת לפחות. אפשרו לעצמכם להגיע אל הנקודה הדוממת שבפנים, למקום האיזון שבפנים, ואז אפשרו לעצמכם לבחון מה הנכם קולטים או מרגישים. הירגעו אל תוך תהליך הגילוי. כמו במשחק מחבואים, התחילו להיות ערים למציאויות האחרות שנראו חבויות, שימו לב לאמונות שלכם לגבי המציאות הפיזית, רככו אותן כאשר הן מתגלות, ואפשרו למציאויות האחרות, לשדות האנרגיה האחרים, להתגלות.

ישנן סביבכם כל הזמן אנרגיות אליהן יש ביכולתכם להפוך להיות רגישים ולפעול עמן הדדית מתוך מצב של הוויה רב-ממדית. תרגלו זאת.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים