הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 53

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

אגו/מנהל

 

רבים מבני האנוש מאמינים, שמציאות המימד השלישי הינה כל היש. רובם נולדים ומתים מבלי להיות ערים כלל לריבוי המציאויות דרכן הם עוברים מדי יום.

החיים הינם הולוגרמה. החוויה שיש לכם בהיותכם בגוף פיזי, הינה היבט אחד ממי שהנכם. היבט זה חשוב משום שהוא מציע הזדמנויות לחוות דואליות, חיוביוּת ושליליוּת. האגו מחולל את הדואליות. באשליית ההפרדה, הדואליות היא זו המתפקדת כעוגן למציאות האשליתית. הדואליות יוצרת את המאבק, והמאבק מחזיק את הפרט ברמה של דחיסות בה שולט האגו.

דמיינו שהאגו הינו רק המנהל שלכם – לא בעל הבית, רק המנהל. אולם, כמו רוב המנהלים, לאחר שנים רבות של דאגה וקבלת כל ההחלטות בהתבסס על דואליות, המנהל/האגו מאמין שהוא האחראי. עכשיו חוזר בעל הבית (המודעות האלוהית שלכם), ורוצה לנהל את העסק (חייכם), אולם האגו אינו רוצה לוותר על השליטה.

רבים מהאנשים נאבקים בין האני האגו והאני המודע העליון. זו יכולה להיות כל חווית חייהם – המאבק העוצמתי בין השניים. האני המודע העליון עדין, אוהב, מתמזג עם ההיבט לו הנכם קוראים אגו. זו ההתפתחות המתרחשת עתה על פני הפלנטה שלכם, המיזוג המוחלט של האני המודע הרב-מימדי מתגשם במלואו בצורה הפיזית, כשהוא מודע לכך שהוא מעגן איזון מוחלט בשדה הדואליות.

בשדה האנרגטי של האיזון הפנימי הופכים להיות ערים למספר הרב של המציאויות והממדים בהם הנכם עוברים ושוכנים. החיים האלה הינם רק אחד מהם.

רוב זמנכם מושקע במאבק של הדואליות וכל ההיבטים הרגשיים, המנטאליים והפיזיים, שאמונה זו בוראת. זו עבודה רבה, זה הבהקת האבן. זו הלמידה.

מגיע זמן בצמיחה שלכם, בהתפתחות, באבולוציה, בו אנכם מבינים שאתם, ורק אתם, בוראים את האמונה במאבק. כאשר מודעות זו מגיעה אליכם, השינוי, הטרנספורמציה והצמיחה, כבירים.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים