הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 52

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

התמכרויות רגשיות

לכל אחד יש סידרה של תכנותים בלתי מודעים באמצעותם הוא מגיב באופן אוטומטי לאירועים בחייו.

התבוננו בחייכם ושאלו עצמכם לאילו רגשות, או התנהגויות, יתכן והנכם מכורים. האם אתם מחוברים לדרמה? האם הנכם משחקים את תפקיד הקורבן או הקדוש המעונה? האם אתם מחוברים להלך רוח בו שום דבר לא עובד? האם הנכם נצמדים למגבלות כלכליות?

התבוננו ללא שיפוט בכל הדברים במציאות שלכם. קחו היבט אחד בחייכם והתבוננו בתבנית מתוך כוונה להבין ולשחרר. שאלו עצמכם: אם היתה התמכרות רגשית, מה היא היתה? דעו שכאשר תשאלו, התשובה תתגלה.

לאחר שצפיתם בהתמכרויות של התפקוד הלקוי, יהיה שינוי התבנית בכל הזדמנות רק עניין של כוונה וחגיגה. זה הופך להיות משחק מודעות של גילוי והתרחבות. אנו נמצאים בזמן של טרנספורמציה מואצת מאוד בו ניתן לגלות תגובות אוטומטיות אלה, להתנתק ולבטל.

כל בני האנוש הרב-ממדיים מוזמנים למודעות של מי שהם ולשרות אותו הם מציעים מתוך האני המאוד מפואר שלהם.

התבוננו באתגרים הנמשכים אל תוך חייכם. אתגרים אלה הינם המתנות הגדולות ביותר שלכם, משום שהם מחזיקים במפתח, בחלקי הפאזל, לתכניות ולתבניות בעלות התפקוד הלקוי. שימו לב וזהו את התבניות המגבילות בהתבוננות עדינה וכוונה ברורה של האגו. האם הנכם מגבילים את הבריאות, את השפע, האושר או השמחה?

היו אדיבים בזמן החיפוש. בקשו עזרה מהמודעות הרב-ממדית שלכם; דעו שאתם מקבלים תמיכה בניקוי המגבלות ובשיקום התפארת הקוסמית האמיתית שלכם.

אתם אחד עם המרקם האנרגטי של האנושות והיקום. כאשר הנכם מרפאים או משנים את צורתן של תבניות אנרגטיות במעגל שלכם, הופכת טרנספורמציה זו זמינה למטריקס כולו. אתם הנכם השנאים.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

 

 להענקת תמורה

טואול בניית אתרים