הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 51

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

רגשות ממכרים

ברצוננו להזכירכם את חשיבות השמירה על רגשות של שמחה, הכרת תודה והערכה.

אלו הם זמנים מאתגרים על פני הפלנטה שלכם. כשליח של שינוי, כהוויה של אור, אתם, וכל האחרים, תשפיעו מאוד כאשר תגרמו לטרנספורמציה ושינוי בכך שתשמרו על רטט טהור של שמחה, הכרת תודה והערכה.

הדבר חשוב למען רווחתכם, בריאותכם ויכולתכם לתקשר עם המהות האלוהית שלכם. על מנת לשנות מציאות מהר, חשוב לזהות כאשר הנכם בעלי רטט נמוך, דחוס, בעלי רגשות של פחד, כעס, עצב, תסכול ודאגה. חשוב לגרום לשינוי בכל רגע ורגע.

זכרו, כאשר הנכם מתפקדים מתוך תדר כה נמוך, מתוך רגשות דחוסים, הנכם מחוברים אוטומאטית לרשת של מודעות קולקטיבית המתאימה לרגשות אלה.

כאשר הנכם מאפשרים לרגשות שלכם להתאים עצמם לרשת של המודעות הקולקטיבית, כאשר אתם פועמים בתדרים נמוכים אלה, ביכולתכם להגיע בקלות למצב דיכאון ולהיסחף למצב של שיתוק. רגשות דחוסים אלה מאוד מוכרים לכם, ולכן קל מאוד ליפול אליהם. אלו רטטים מאוד שכיחים על פני הפלנטה.

לרגשות אלה יש אופי ממכר. הגוף/המוח מגלה את התגובה הכימית הנמצא בפנים, ודבר זה מעורר תכניות מנטאליות ישנות, חוויות ישנות וכאב. כל היבט מהמערכת שלכם מתעסק בדבר, וכל ההגנות מופעלות. אירועים עכשוויים מפעילים עליכם מניפולציות באופן אוטומטי בקלות. אתם מחוברים לרשת המסה/המטריקס של פחד, כעס, אשמה, דאגה, תסכול ותחושה של חוסר אונים. רגשות אלה מחזיקים את התפתחות הפלנטה שלכם נעולה. יש כאלה המשקיעים בהחזקת המודעות הקולקטיבית במצב רגשי עליו ניתן להפעיל בקלות מניפולציות רגשיות.

במשחק זה של התפתחות, של טרנספורמציה, הכישרון היקר ביותר הינה השליטה ביכולת לעורר, לתמוך ולשמור על רגשות של שמחה, הכרת תודה והערכה שהינם בעלי רטט גבוה, כמו גם אהבה. רגשות אלה הם העוצמה שלכם. מצאו והתמקדו בדברים קטנים בחייכם אותם יש ביכולתכם להעריך ולבטא עבורם את הכרת תודתכם.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים