הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 49

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

ריבונות רב-ממדית

כל רגע הינו אירוע מדהים, אולם בני האנוש נכנסים לרטט שאנן של חדגוניות, של חוסר תחושה לפליאה, לקסם ולסינכרוניות המתרחשים בחייהם. כל רגע הינו קשר בפני עצמו עם האלוהות. כאשר נמצאים ברגע הנוכחי, מודעים לתפארת האישית, ומתבוננים על כל המתרחש בשמחה, הכרת תודה והערכה – יש זרימה, יש חיבור אל המטריקס הגבוה, אל המארג האלוהי בו כל הדברים אפשריים. המטריקס הגבוה זמין באמצעות שער הלב.

הכרת תודה פותחת את הקשר, ואז נכנסים אל העכשיו רעננים וחדשים. לבני האנוש יש נטייה להביא לעכשיו את העבר, ודבר זה משנה את הדינאמיקה. העבר פשוט יצור עצמו מחדש בתדר מעט שונה, אולם ההשתקפות תהיה זהה.

כל עכשיו שמקבל כבוד, מאפשר סף, מעבר, שער אל ההתגלמות האלוהית, אל הזרימה האלוהית, בה הברכה הינה בת הלוויה שלכם. במצב זה של ברכה, הנכם מציעים לקולקטיב תדר טהור המתמיר כל דבר בו הוא נוגע.

לבם ושכלם של שוכני כדור הארץ, מתעורר. מציאות זו, ההולוגרמה הנוכחית, הינה אנרגיה דחוסה של המטריקס, השזורה באופן כזה שהוא מעסיק אתכם ממוקדים ומכורים. דמיינו שההולוגרמה אותה הנכם מכנים חיים, אשר מחזיקה אתכם נעולים בתוך צורות חשיבה ופעולות מסוימות, אינה אלה תכנות. הולוגרמה זו דומה לאחת מתכניות הטלוויזיה שלכם.

חלק מהשרות שלכם הוא להיות עסוקים באופן פעיל בהולוגרמה, שעניינה הוא אנרגיה של התמרה. בני האנוש הינם שנאים רב-ממדיים של תדרי רטט דחוסים ונמוכים. התמרה מתחוללת במרחב המודע של הלב אשר בעכשיו. רוב בני האנוש סגרו את לבם. תפקידכם הוא להעלות את תדר הכאב, איבוד האהבה, הבגידה והדחייה, הנישאים בתוך שדה האנרגיה האישי של הלב. כאשר תדרי רגש אלה יותמרו, הם יהפכו להיות מתנה לקולקטיב. ברגע ששער הלב ינוקה מכל כאב, אמיתי או מדומה, הוא יהפוך להיות שנאי עוצמתי, שישמש למתן שרות להתמרה של תדרי פחד, שנאה, דעות קדומות וקהות, הדחוסים בקולקטיב.

תרגול של אלכימיה עוצמתית הינו לנשום את סבל העולם אל לבכם ולנשוף אותו חזרה מותמר. תרגול אלכימי עוצמתי נוסף הוא להציע לכל עכשיו, מתוך הריבונות הרב-ממדית שלכם, את שמחתכם, הכרת התודה והערכה שלכם. אנו מחבקים אתכם בהכרת תודה ועוזבים אתכם תוך הזמנה להישאר בלבכם, להישאר בעכשיו, מוצפים בשמחה, הכרת תודה והערכה.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים