הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 48

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

להתעורר

בני האנוש מוזמנים להכיר, לקבל ולכבד את העצמי הרב-ממדי שלהם.

אין זה משרת אתכם, או את האחרים, כאשר הנכם ממשיכים לשחק בתדר ורטט נמוכים. יתכן שזה מוכר וזה לבטח נוהג שנלמד היטב, אולם חשוב שכל בן אנוש יתרחב לתפארת שלו.

האנושות מתעמתת עתה עם כל הבעיות והדפוסים המגבילים של מחשבות ופעולות. הדבר מתרחש הן במימד האישי והן באופן גלובאלי.

כל כוכב אנושי מתייצב מול המגבלה שהוא מאמין בקיומה. כל כוכב אנושי מתייצב מול הדפוסים, ההרגלים, הצללים והשדים שלו. הרגלים ודפוסים אלה מוגברים לרמה של חוסר נוחות קיצונית. קיימת אמונה האומרת, שצמיחה מגיעה רק באמצעות חוסר נוחות וכאב.

האנרגיה המוקרנת מהיקום ואשר שוטפת את האנושות, הינה בעלת רטט גבוה; אנרגיה זו ממריצה ומעלה כל מה שנמוך, דחוס ובעל תדר אטי.

יש, לכם כפרטים ולאנושות ככלל, הזדמנות להתבונן ולראות את המקומות בהם הנכם מחזיקים בדפוסי חשיבה ומגננה רגשיים הפועמים ברטט נמוך, דחוס ובעלי תדר אטי. כאשר הגופים הפיזי, המנטאלי והרגשי שלכם נמצאים במצב של חוסר נוחות, זהו דגל אדום, נקודת ציון האומרת שהעצמי האלוהי שלכם מצביע על המקום אצלכם בו יש התנגדות וחסימה אנרגטית. שחררו דפוסים ישנים אלה של חשיבה ושל רגשות.

יש לכם עזרה ותמיכה מממלכות האמת, האהבה והאור. באחריותכם הדבר לבקש עזרה זו. כבדו עצמכם ועשו שינוי מודע לדפוסים של זרימה בלתי מוגבלת.

רמת חוסר הנוחות והכאב ומשך זמן בו תמשיכו לאפשר לעצמכם להתנסות בזרימה מאולצת זו של אנרגיה אלוהית, תלוי בכם. התנגדותכם היא זו הגורמת לכאב. ה ת ע ו ר ר ו. לשחק בקטן אינו משרת את הטוב הגבוה.

השתמשו באופן מודע בכלים מרוממים כדי לבצע את השינוי בחותם האנרגטי שלכם. יש הרבה מה לעשות על מנת להתמיר ולרומם את התודעה הקולקטיבית לממלכות האמת. על כל בן אנוש להבין שבידיו נמצא חלק מהמפתח להתמרה ושזו אחריותו לשחרר את כל הדברים המגבילים אותו ברמה האישית.

אחד אחד יתחילו בני האנוש לפעום בתדר טהור של אהבה. לכל בן אנוש יש תפקיד. לכל בן אנוש יש דפוסים מגבילים וחוויות כואבות שרק הוא יכול להתמירם. אהבו עצמכם ללא מגבלות דמיוניות, לימדו לחיות בלבכם הקדוש תוך שהנכם מחזיקים ברטט של שמחה, הכרת תודה והערכה.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים