הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 47

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

ריבונות אישית

המפתח לחוויית קסם וניסים בחיים, הינו רמת האפשור והמיקוד של ויברציה ברורה אותה הנכם תורמים למציאות שלכם. מאחר ובחיי בן האנוש מתרחשת כל הזמן התגלמות של דברים, הדבר החשוב לזכרו הוא, להתבונן היכן שמים את המיקוד ואת רטט תשומת הלב.

התבוננות זו תראה בבירור ובמדויק היכן היה המיקוד, ואיזה רטט רגשי הופנה למציאות. רוב האנשים מתמקדים בדברים אותם "אינם" רוצים בחייהם ובמציאות שלהם, במקום להתמקד בהתפתחות המתוקה של חלומות ומטרות. בתהליך דומה יוצרים כל בני האנוש את החוויות האישיות שלהם ואת מה שהם מושכים ומחזיקים בשדה הרטט האישי שלהם.

פחד, דאגה, לחץ וחולשה, נמצאים ברשת התודעה הקולקטיבית. ההתפתחות של כל בן אנוש הינה להבין שהרשת אינה נוגעת לו. רשת זו, שהיא בעצם רשת של מגבלות, פחד, חוסר אמון וחולשה, הינה חלק מתבנית ההולוגרמה הפלנטארית.

ברגע שבן האנוש מזהה את האשליה הזו, את האמונות המתוכנתות הללו, הוא יכול לבטח לגרום לשינוי באופן מודע, ובכך לאפשר תוצאות אחרות. כל בן אנוש הינו הוויה כוכבית רב-ממדית בעלת יכולת מדהימה ללוש ולפסל את עצם הקיום שלה.

בהולוגרמה אשר על פני הפלנטה שלכם, לימדו את בני האנוש שהם מושפעים מהאירועים; אין להם יכולת, או כישורים, לשנות הרבה בחייהם. לימדו אותם לרטוט ולאחוז בתבניות ובמחשבות/רגשות של חוסר ערך, חוסר אונים, מחסור ופחד. לעתים נדירות מלמדים אותם, או מעוררים אותם, לסמכותיות שלהם, ליכולתם האינסופית ולעוצמה האישית אותן יש ביכולתם להביא למציאות שלהם, וכך לגלם את חזונם וחלומותיהם הגבוהים.

דבר זה משתנה ומתחלף. זו ההתפתחות של רוח האדם המתעוררת. כל אחד חווה את השינוי ואת התחלפות האופן בו הוא רואה את המציאות שלו. אחד אחד דורשים בני האנוש את מוסרות השליטה והסמכות, והם נכנסים אל הריבונות האישית שלהם. הם מגלים את האמת שהם אחראים, שהם מחזיקים בכוח לחולל שינוי מדהים בחוויות חיי היומיום הנפרשים לפניהם. שמחה, הכרת תודה והערכה, הינם המפתחות לכוח זה. הכול הינו רטט.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים