הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 46

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

לשחק בהולוגרמה

המימד השלישי הינו זמן ומרחב בהם הפיזי ושאינו פיזי, מצטלבים. דמיינו, אם כן, שהנכם הוויות של תודעת אור המחליטות להיכנס למימד השלישי, אל לוח המשחק, ההולוגרמה, החיים האלה, שיש להם חוקים ודרישות משלהם. החוק הראשון הוא, שעליכם להיכנס למשחק עטויים בצעיף השכחה, ועליכם להיות בלתי מודעים לעובדה שהנכם הוויות אלוהיות של אור.

לפני שהנכם נכנסים למשחק של המימד השלישי, אתם מתכננים את האסטרטגיה שלכם. אתם מציבים מטרות וניסיונות; בוחרים את הכישרונות העוצמה והיכולות אותם תפתחו. נתונים אלה לא יהיו מצועפים לחלוטין. אתם בוחרים את ההיבט של לוח משחק החיים בו תשתתפו, את קבוצת המשפחה שתהיו חלק ממנה. מתוך התודעה והמודעות הגבוהים הנכם מתכננים מראש את התנאים בהם תחיו. כל הסידורים והתנאים מתקיימים בתודעה טהורה שאינה פיזית.

ברגע שכל התכנונים לקראת המטרות והחוויות הנחשקות אותן תרצו לחוות הסתיימו, מתעוררת ההתרגשות לקראת הצטרפותכם להולוגרמת המימד השלישי על פני כדור הארץ, ששמה הוא חיים. על מנת להיכנס למימד זה, עליכם להשיג כלי משחק הנקרא גוף פיזי, הדומה מאוד למחשב. על מנת לשחק כצורה פיזית, עליכם לכבד את חוקי המשחק.

לוח המשחק ממוקם בזמן ומרחב, והמודעות שלכם עטוייה בצעיף השכחה.

בתחילת המשחק אתם מאמינים שהנכם הגוף הפיזי. התנאי האחרון למשחק הינו קלף פרוע, כדרך ביטוי, שאין זה משנה כמה טוב תכננתם את תנאי המשחק בזמן שהייתם בצורה לא פיזית, חלק זה של המשחק מתגלה רק כאשר אתם מתחייבים ולוקחים לעצמכם גוף פיזי. תנאים אלה, היבטים אלה, אינם ידועים. אלה הם האתגרים שלכם. היבטים אלה הם המציעים את ההזדמנויות הגדולות ביותר ואת הצמיחה הגדולה ביותר.

האתגרים יכולים להופיע בתחילה, באמצע או בסוף המשחק האישי. הם יופיעו כהיבט הקשה ביותר של להיות בגוף פיזי. הם עלולים להיות אתגרים מנטאליים, רגשיים, פיזיים, או שילוב של השלושה. הם יספקו לכם את הדרך המהירה ביותר על מנת להגיע אל המטרות שתכננתם מראש.

מטרם המשחק היא להיות מסוגלים להסיט את צעיף השכחה ממודעותכם לכך שהנכם עצמי אלוהי מואר ומפואר, ולצחוק ולחגוג את מי שהנכם באמת.

היום אנו מזמינים אתכם לשחק את מלוא המשחק. תיהנו מכל המתנות הנפלאות שמשחק חיים זה מציע.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים