הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 38

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

תדרים אלקטרוניים

כל המכשירים הביתיים שלכם, כל מכשיר חשמלי, כל מנורה, מערכת טלפונים, טלוויזיה, מחשב וכל מכשירי החשמל במטבח שולחים סוג של תדר. רוב האנשים כלל אינם ערים לתדרים אלה ואינם מתייחסים אליהם; השדה האנרגטי שלהם למד להתאים עצמו ולחיות עם תדרים אלה.

שימו לב לתדרים צורמים אלה ולתבנית שהם יוצרים. למטריצה שהם יוצרים. חשוב להישאר מעוגנים ויציבים בשדה האנרגיה והתבנית האישיים. כך תושפעו פחות על ידי תדרים צורמים.

הפלנטה הזו שזורה בתדרים אלקטרוניים. אילו יכולתם לדמיין את כל המעמדים של האנרגיה מחברים את כל קווי הכוח, המכשירים החשמליים, הטלפונים הסלולאריים, הטלוויזיות והמיקרוגלים, הייתם נדהמים כמה צפופה התבנית האנרגטית הזו. היא מקיפה את הפלנטה שלכם ברשת אנרגטית של תדרים צורמים.

התבניות הללו של תדרים אלקטרוניים משפיעות תמיד על הגוף הפיזי ועל מצב הרוח המנטאלי. הן חלק מההפנוט המתרחש בהולוגרמה הזו. תדרים אלקטרוניים אלה גורמים להתמכרות של השדה האנרגטי שלכם; הם מקבעים סוג של צורת חשיבה.

האנושות אינה ערה לחיבור שלה לכוכבים ולהיבטים הרב-ממדיים שלה. היא מהופנטת בהולוגרמה, מוחזקת במצב של חוסר תפקוד וחוסר מודעות לכוח שלה לברוא.

אנו מזמינים אתכם להמשיך ולשמור על שדה אנרגטי חזק של אהבה, שמחה והערכה. כאשר תרטיטו את התדרים הגבוהים הללו באופן עקבי, לא תושפעו מהפצצת הרשת האלקטרונית הפלנטארית. אתם תצרו שדה של אחדות.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים