הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 33

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

עצבו ופסלו אנרגיה

לחשוב שהדברים נשארים אותו דבר הינה אשליה. המציאות שלכם נמצאת בזרימה מתמדת. כל רגע מוצע כרגע חדש ומוכן להטבעה. התודעה, או אפילו ההרגלים הישנים הבלתי מודעים או האמונות הקשוחות שלכם, אומרים לאנרגיה החדשה והטרייה מה הנכם מצפים מהמציאות. כל אדם יוצר באופן פעיל בכל רגע את המציאות שלו, או את אשליית המציאות בה הוא חי ומתקיים.

הרעיון שהנכם יוצרים את הסביבה שלכם מדי רגע, הינו דבר מעט מהמם, והוא לבטח אתגר לדרך החשיבה שנוח לה עם ההרגלים, עם החדגוניות. רעיונות מסוג זה גורמים לקונפליקט פנימי בין מה שהנכם חושבים שאתם יודעים לגבי המציאות ולמה שהינו האמת הקוסמית לגבי המציאות שלכם.

הפיזיקה הקוונטית מציעה תובנות לגבי מציאויות רב-ממדיות. הפיזיקה הקוונטית מראה שהאנרגיה יכולה להיות חלקיק או גל. האנרגיה מוטבעת על ידי המחשבות המודעות או הבלתי מודעות שלכם. כל רגע חדש ממתין לפקודה שלכם, כדרך ביטוי.

ישנם כאלה המתעוררים להבנה שהם יותר ממה שהם חשבו שהם. אלה הן הוויות רב-ממדיות אמיתיות, ערות לכך שהמציאות הינה מחשבה, שהמציאות היא חלקיק, שהמציאות הינה גל. הוויות אלה מתחילות לחוות את האנרגיה בדרך חדשה. הן מתחילות לעצב ולפסל אנרגיה במודעות יותר אוהבת.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים