הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

היי לכולם,

למרות שבדרך כלל אינני מתרגמת תקשורים של טוביאס, החלטתי הפעם, לאור העובדה שהוא מצפה שמסר זה יגיע אל כמה שיותר אנשים בכל דרך אפשרית, לחרוג מנוהגי, לתרגם אותו ולהעלותו לאתר שלי.
ואתם מוזמנים!
חמדה

מכתב לבני אנוש מתעוררים

מאת: טוביאס

באמצעות ג'פרי הופי – מעגל הארגמן

http://www.crimsoncircle.com/

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

וכך הוא, ידידים יקרים, שמענו את קריאתכם. שמענו את תפילותיכם, חשנו בכאבכם, ואנו מכירים את הבלבול שלכם. זו הסיבה למסר זה. הוא מצא את דרכו אליכם על גבי הרוח. הוא מצא את דרכו אליכם באמצעות התהליכים שלכם – אפשר לקרוא כך לאינטרנט – באמצעות חבר שנתן לכם אותו, או אולי פשוט באופן מקרי, אולם אנו שמענו את קריאתכם ואת תפילותיכם. באנו להשיב.

אני טוביאס ממעגל הארגמן, מסדר מלאכִי שנמצא כאן על מנת לעבוד עם המורים של התודעה, הן על פני כדור הארץ והן בממדים האחרים. היום אני מצטרף להוויות המלאכיות הבאות ממקום של אהבה וחמלה, על מנת לתמוך בכם ולאהוב אתכם.

אנו קולטים מסר זה גם מקבוצה של מלאכים אנושיים. הם נמצאים עתה בצורה אנושית על פני האדמה, וכבר עידנים רבים שהם חוקרים את התודעה, את הרוח ואת אלוהים. הם מגולמים עתה בגוף פיזי על פני האדמה. הם יכולים להיות השכן שלכם שגר ממול, מישהו ממשפחתכם או חבר, אולי אנשים שכלל אינכם מכירים. אולם הם נמצאים עתה על פני האדמה, משמשים כסוג של מורים ומדריכים. הם חוקרים את הממדים של התודעה החדשה, את האנרגיה החדשה ואת כל הרעיון של 'אהיה אשר אהיה' אשר פירושו רוח ואלוהים משולבים עם העצמי על פני האדמה.

אנו מכַנסים יחד את אנרגיות המלאכים, את אנרגיית הרוח ואת הקבוצה הזו אשר על פני האדמה הנקראת שאומברה, על מנת להביא את המסר הזה אליכם בתשובה לקריאתכם.

אתם עוברים תהליך של התעוררות רוחנית. תהליך של התעוררות רוחנית יכול להיות מאתגר, הוא יכול להיות מטעה והוא יכול להיות נהדר – הכל בו זמנית.

אתם יודעים שהנכם עוברים תהליך של התעוררות רוחנית כאשר אתם מתחילים לתהות לגבי דברים שלא הרהרתם עליהם קודם לכן, כאשר הנכם מתחילים לשאול מדוע אתם נמצאים כאן, על פני האדמה, מה משמעות החיים, מה עליכם לעשות עתה.

אתם יודעים שהנכם עוברים תהליך של התעוררות כאשר הדרך בה פתרתם בעבר בעיות אינה עובדתם יותר עבורכם, וכאשר אתם יודעים שיש משהו נוסף הקשור לחיים אולם אינכם מצליחים לשים על זה את האצבע. הנכם יודעים שישנה דרך נפלאה יותר, אולם אינכם יודעים מהי. אתם יודעים שאתם מוכנים להיכנס לרמת חיים והבנה חדשים לחלוטין, אולם אינכם יודעים כיצד להגיע לשם.

אתם עוברים תהליך התעוררות כאשר, ברגעים השקטים שלכם, אולי מאוחר בלילה, אתם קוראים לאלוהים למרות שאינכם יודעים אם יש בכלל אלוהים, לפחות לא בדרך הישנה. אתם קוראים להוויות הגבוהות או לכוח הגבוה שנמצא אי שם, ואתם מוסרים מסר מעומק הלב, מהמקום הכי אמיתי שלכם – "רוח יקרה, אלוהים אדירים, אני מוכן." מהאמת של הוויתכם אתם אומרים: "רוח יקרה, נצחי יקר, אני מוכן לעשות הכל אולם אינני יודע מה."

הנכם יודעים שאתם עוברים תהליך התעוררות כאשר נראה שכל האמונות הישנות אינן כל כך אמיתיות יותר, ואותם דברים שהאמנתם ואהבתם נראים עתה כזכרונות מהעבר, הדרך של פעם. אתם יודעים שאתם עוברים תהליך התעוררות כאשר הדברים שהיו בעבר החלומות והמטרות שלכם, התשוקות של האני האנושי, כבר אינם באמת חשובים, אולם אינכם יודעים יותר מה כן חשוב.

אם הנכם מקשיבים או קוראים את זה, או אם מסר זה נגע בכם בדרך כלשהי, אנו כאן על מנת לומר לכם שאינכם לבד. ישנן הוויות מלאכיות הנמצאות עמכם ממש עכשיו – לא מתישהו בעתיד, לא מתישהו בעבר שאתם בקושי זוכרים אותו - אלא ממש עתה. בעזרת נשימה פשוטה, הדלת תיפתח עבורנו כך שנוכל להיות קרובים אליכם, לאהוב אתכם, להזכיר לכם את המקור המלאכי שלכם, לומר לכם שיש לנו המון חמלה ואהבה עבורכם. אינכם לבד.

הנשימה הפשוטה של רגע זה מאפשרת לאהבה ולחמלה של בני אנוש הנמצאים על פני האדמה, בני אנוש שעברו, או שעוברים עתה תהליך מאוד דומה, תהליך של התעוררות רוחנית - להיכנס. הם יודעים שדומה הדבר לאיבוד של דברים קרובים ואהובים. הם יודעים שדומה הדבר לאתגרים של כל מערכות האמונה שלהם, בכל רמה שהיא. הם יודעים איך זה שדברים שבאו מעולם החומר שהיו חשובים בזמן כלשהו, מתחילים להתפוגג. הם יודעים איך זה מרגיש לאבד מערכת יחסים, או לפחות האשליה של איבוד של מערכת יחסים, כך שהם, ועתה גם אתם, יכולים להתחיל ליצור מערכת יחסים עם עצמכם. בנשימה פשוטה יש ביכולתכם להיפתח ולאפשר לעצמכם לא להיות יותר לבד.

אנו יודעים שזה היה קשה ומאתגר, ואנו יודעים שהרבה מאוד ממה שעברתם הינו רגשי ולעתים דרמטי. אנו יודעים שניסיתם להבין זאת בראשכם. השתמשתם בשיטות במבנים ובמערכות, ועדיין לא הצלחתם למצוא את התשובות. ניסיתם לנתח זאת, וזה משהו שאינו בר ניתוח. ניתן להרגישו בלבד, ולחוותו.

יתכן שחיפשתם ייעוץ – מבעלי מקצוע או אולי רק מחברים – ואתם יודעים בלבכם שהמלים שהם אומרים לכם אינן ממלאות באמת את הכיסופים להכיר עצמכם ולהכיר את הרוח שבתוככם.

אנו יודעים שישנם זמנים בהם כל שאתם רוצים זה להיעלם. אתם פשוט רוצים להתפוגג. זה אפילו לא קשור למוות, זה פשוט קשור להוויה מחוץ לקיום. האתגרים, הטרנספורמציה, השינויים, יכולים להיות כה מוחצים ויכולים לגרום לכזה איום, שאתם בוחרים פשוט להיעלם מהקיום.

המלאכים שנמצאים עמכם עתה, מבינים את המסע שלכם. יש להם היום מסר עבורכם: אינכם לבד. הם רוצים שתדעו שהתהליך אותו הנכם עוברים הינו למעשה מאוד טבעי. יתכן שזה נראה מבלבל ויתכן שאתם חשים אבודים, אולם מה שאתם עושים מאוד טבעי. אתם מאפשרים ל'פוזה' האנושית הישנה ולאשליה של מי שחשבתם שהייתם, להתפוגג. וכאשר זה מתפוגג, מה שתתחילו להכיר, ברמה מאוד עמוקה ואוהבת, זה את עצמכם כאלוהים גם; את עצמכם כרוח; את עצמכם כאלוהות שאינה מוגבלת יותר על ידי הזהות האנושית הישנה, אלא שעכשיו אתם מבינים שהנכם נצחיים, שאתם אדירים, ושביכולתכם לבחור את המציאות שלכם, אפילו את האופן בו תחיו, ממש עתה, על פני האדמה.

אלה מאתנו המתאספים סביבכם, חולקים עמכם את הידיעה שכל התשובות נמצאות בפנים. לא ניתן למצאן אצל איזשהו גורו. לא ניתן למצאן אצל הוויה מלאכית. התשובות נמצאים בתוככם. לחיות במצב של דואליות, כפי שחייתם, לחיות בתפישה של אור וחושך, טוב ורע, זכר ונקבה, כמעט שהאמנתם למערכת האמונות הזו האומרת שהתשובות נמצאות במקום אחר. אולם למעשה הן נמצאות בתוככם. הן באות מתוך המקום הכי אמיתי והכי יקר שבפנים, וניתן לגלותן ברגע של שקט, ברגע של נשימה, ברגע של קבלה עצמית.

אנו חולקים עמכם שאין מטרה, אין יעוד, אין איזשהו אלוהים אי שם בשמים המעביר אתכם מבוך או שביל של מכשולים. האמת היא שהכל בחייכם קשור לבריאוֹת שלכם, לגילוי של היופי, לגילוי של עומק המציאות. כל דבר שהנכם חווים עתה בחייכם הינן הבחירות שלכם. אין כוחות או הוויות חיצוניים המכוונים את חייכם. אף אחד אינו מכתיב את גורל חייכם. תגלו שהכל על פי בחירתכם.

כאשר אתם לוקחים בעלות על עצמכם, תתחילו למעשה להבין את היופי שבמסע שלכם. תבינו שאתם כלל לא אבודים. הייתם רק שקועים מאוד בחוויה מלאה בעושר החיים, גם אם היתה לעתים כואבת. חייכם עד כה הביאו עומק ומשמעות לנשמתכם.

כרגע, כאשר הנכם מתעוררים לאני האמיתי שלכם, הגיע הזמן להיפרד מהאני האנושי הישן. ניסיתם להיצמד אליו, לתקנו ולהחיותו, ועתה הגיע הזמן להיפרד מאותה זהות אנושית, מאותן אמונות מגבילות, מהדרך הישנה של הקרמה, מההתפתחות הישנה של תקופות חיים שהחזיקה אתכם בַסחרחרת הישנה. הגיע הזמן להיפרד מכל אלה.

חלק בכם יכול לחוש עצב בקשר לכך. זהו מוות של התודעה הישנה, לא של הגוף הפיזי, אלא מוות של התודעה. אולם כאשר תיפרדו מהאני הישן, תשחררו גם אנרגיות שהיו תקועות או פצועות, אנרגיות שאינן משרתות אתכם יותר ושלא שירתו אתכם כבר במשך תקופות חיים רבות.

כאשר תיפרדו מהאני האנושי הישן, תגלו חרות חדשה. דומה הדבר להורדת תחפושת או חליפת שריון שאינה נחוצה יותר. כאשר תשחררו את ההיבט האנושי הישן, כאשר תיפרדו ממנו, תיצרו בתוככם מרחב שיאפשר לאני המפואר, לאני האלוהי ולאני המלאכי להיכנס. האלוהות שלכם המתינה בסבלנות, המתינה שתסיימו לשחק את המשחק הנפלא הזה, המתינה שתבחרו להזמין את האני האלוהי שאתם אל תוך חייכם.

כאשר תיפרדו מהאני האנושי שלכם, יעלה דבר זה דברים הקשורים בפחד, במוות ובאיבוד שליטה. אולם אלה הן כולן אשליות. כאשר תשחררו את מי שחשבתם שהייתם, תיצרו מקום בו תוכלו להיות מה שהנכם באמת. יתכן ותחושו שאתם עוזבים, שאתם נופלים אל תהום חשוכה שממנה לעולם לא תשובו, לעולם לא תימַצאו, אולי אפילו תשוטטו בממדים ועולמות אבודים. אולם קבוצת המלאכים שנמצאת עתה עמכם, קבוצת בני האנוש שנמצאת עתה עמכם, כולם עברו את החוויה וכולם מבינים שכאשר אתם משחררים את מי שחשבתם שאתם, כאשר אתם מאמינים בעצמכם ברמה האינטימית ביותר, היפה ביותר, אתם מגלים מי הנכם באמת.

זוהי כמובן בחירתכם. אולם פניתם אלינו, התפללתם אלינו, בקשתם תשובות וזו הסיבה להימצאותנו כאן עתה.

בהתעוררות של העצמי האמיתי שלכם, אתם נפרדים גם מכדור הארץ כפי שהכרתם אותו. רבים קוראים לכדור הארץ "גאיה", האדמה, המים, השמים. גאיה הינה באמת רוח שטיפלה בכדור הארץ, שהזינה את האדמה, את כל האלמנטים שלה, את כל בעלי החיים והיערות, מתחילת הזמנים על פני האדמה. בתהליך ההתעוררות של עצמכם והפרידה מגאיה, תבינו שזו אינה האחריות של נשמה אחרת לשמור על הפלנטה הזו. זוהי אחריותכם להיות חלק ממנה.

הרוח של גאיה, עוזבת לאט לאט כך שאתם וכל שאר בני האנוש תוכלו לקחת אחריות על המים אותם הנכם שותים, על האדמה עליה הנכם הולכים, לשמים שמעליכם, לכל הצמחים וחיי בעלי החיים. איזו חוויה מבורכת ויפה תהיה להודות לגאיה על כל אשר עשתה, לאחל לה שלום ולקבל אחריות על הפלנטה הזו.

בתהליך ההתעוררות אותו הנכם עוברים, הגיע הזמן להיפרד מהתודעה האנושית כפי שהכרתם אותה. לעולם לא תשובו להיות אותו דבר. כדור הארץ עובר לאחרונה לאזור חדש, לממד חדש. אנו קוראים לזאת התודעה החדשה של האנרגיה החדשה. בתודעה החדשה כל הדברים משתנים. כדור הארץ, התודעה האנושית ובני האנוש מתפתחים עתה. השינוי שאותו הנכם רואים סביבכם עלול להיראות כאוטי. זה עלול להיראות כאילו הדברים לא נפתרים, כאילו הכל מתפרק. עלול להיראות כאילו יש חוסר בדברים חיוניים. עלול להיראות שהכול יצא מאיזון.

הגיע הזמן לשחרר גם את זה, משום שהאנושות עוברת תהליך שינוי מדהים. הם עוברים שינויים חשובים, ומה שנראה כחוסר בדלק קשור בעצם יותר לפיתוחים טכנולוגיים חדשים, מקורות אנרגיה חדשים. במקום להשתמש בדלק מאובנים ישן, זה קשור בגילוי דלק חדש. מה שנראה כמחסור באוכל הינו למעשה מבט על דרך לשמור על הביולוגיה בדרך חדשה, על דרך להאכיל בדרך חדשה, על דרך לגדל תבואה בדרך חדשה אפקטיבית וטבעית.

שינויים בממשלות ושינויים בפוליטיקה הינם חלק מהתהליך. קל ליפול לפחד ודאגה ביחס למה שהולך לקרות בעולם עתה, אולם קבוצת מלאכים זו ובני האנוש יודעים שזוהי בעצם התפתחות. הם יודעים ששינוי יכול להיראות כאוטי, אולם החוק הטבעי של ההתפתחות והתרחבות עובד עתה, ואתם מתאמנים כשהוא עובד.

מדובר בפרידה מהעולם כפי שהכרתם אותו, גם במונחים של פיננסים, שגשוג ועושר. במשך שנים רבות מאוד העושר, הכוח, הכסף, היו ממוקדים במקומות מעטים על פני האדמה והיו בידי מעט אנשים במעט ארצות. בתודעה החדשה לא עובד יותר חוסר האיזון, ולכן העושר, ואפילו האיזון של מה שהייתם קוראים לו כוח, מחולקים מחדש. אין זה אומר שכולם מקבלים פחות, זה אומר שאלה שהיו מאחור, סוגרים את הפער.

העולם לא מתפרק, העולם מתפתח. העולם מחלק מחדש. העולם הופך להיות יותר מאוזן וצודק.

בתהליך ההתעוררות, יכולים החיים להיראות חשוכים ומבלבלים. הם יכולים אפילו להיראות רעים. אנו כאן על מנת לספר לכם שזוהי רק התפתחות. העולם ימשיך. האנרגיה החדשה תיכנס. ההבנות החדשות של המדע והמתמטיקה, טכנולוגיה וחינוך, פיננסים ורפואה, מגיעות עכשיו.

תהליך ההתעוררות יכול להיות בודד, משום שהוא קשור לגילוי מי אתם מבלי שהאחרים יאמרו לכם זאת, מבלי שתהיינה לכם מערכות האמונה של האחרים שתיצורנה את חייכם. אנו יודעים שאתם עוברים תקופה מאוד חשוכה, בדידות, ולפעמים הרבה עצב, חשים אבודים מאוד ומבולבלים, כאילו איש אינו מקשיב לכם. אולם הוויות מלאכיות אלה ובני האנוש רוצים שתדעו ששמענו אתכם. אנו יודעים מה עובר עליכם. אנו רוצים שתדעו שלעולם אינכם לבד.

תהליך ההתעוררות שלכם ימשיך להתגלות, וכאשר דבר זה יתרחש תראו את היופי שבו. תראו כיצד אתם, כהוויות אלוהיות, למעשה תכננתם זאת עבור עצמכם. תראו שהפחד יעלם. האשליה של הדואליות תיעלם ותוחלף בידיעה של אמת חדשה.

אנו מביאים מסר זה היום מהמלאכים ומכל אלה שעוברים את תהליך ההתעוררות.

אינכם לבד.

וכך הוא.

 

טואול בניית אתרים