מובאה מתוך התחזית לחודש 
יולי 2019

מאת הרשומות האקשיות


 

באמצעות ג'ן ארמית'

www.AkashicTransformations.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

לאילו אנרגיות וחוויות נוכל לצפות ביולי 2019?

האנרגיה בחודש זה דומה לכדור אש, והיא דומה גם לתחרות ריצה למרחק קצר. התחושה היא שהכול קורה בבת אחת, שהדברים זזים מהר מאוד, ויהיה חשוב עבורכם להמשיך לנוע. זה לא חודש לשינה; זה לא זמן למנוחה. יולי מביא אנרגיה נפיצה. המטאפורה של כדור אש מתארת התפרצות מתפוצצת של אנרגיה חיובית ופורייה. אתם עשויים לחוש כמו רץ למרחקים קצרים הנמצא בנקודת ההתחלה כשכל שריר מתוח במצב מושלם, המצפה לצליל המודיע על תחילת המרוץ. כל החודש תיקראו לשינוי פתאומי של אנרגיה פוטנציאלית לאנרגיה קינטית – לעבור מרעיון לפעולה בהתראה של רגע.

בחודש זה יהיה חשוב להישאר פעילים. כאשר יש לפתור בעיה, פעלו לפתרונה המידי. אל תשימו אותה בצד, אל תחכו לאחר כך, ואל תתעסקו יותר מדי בהתבוננות פנימה. יהיה חשוב להקשיב לקול הפנימי ולשים לב לאינטואיציה והחכמה הפנימית, אך אל תתעכבו שם. עברו במהירות לפעולה. בכל פעם שההזדמנות לפעולה מתעוררת, השתמשו בה. בכל פעם שהצעד הבא הופך להיות זמין, עשו אותו. זהו זמן לפעולה ויראה שכל הדברים קורים בבת אחת. אל תחכו עד שתגיעו להבנה מלאה לפני שאתם נוקטים בפעולה. אל תחכו שהאחרים יתקדמו למקום בו אתם נמצאים לפני שאתם פועלים, ואל תדאגו אם אף אחד גם לא מחכה לכם. על מנת להמשיך בהתפתחות שלכם בחודש זה, כולכם צריכים לזוז קדימה בכל דרך שאתם יכולים.

זה לא זמן להיעלב. זה לא זמן לריפוי רגשי עמוק. אך זהו זמן בו ניתן לבצע ריפוי רב. אולי כדאי בחודש זה לחשוב על מסע הריפוי כעל אימון במקום כעל יעוץ. תחשבו באיזה אופן נקיטת פעולה יכולה לשחרר אתכם ולהשקיט לב פגוע. אתם תסתכלו לאחור על חודש זה ותהיו גאים בכל הדרכים בהן יכולתם לזוז קדימה, הן באופן אישי והן באופן קולקטיבי. התפרצות הפעילות עלולה לגרום לתחושת קושי בחודש זה, אך היא תוביל להרבה דברים שתוכלו ליהנות מהם בעתיד.      

אור ואהבה,

ג'ןלהענקת תמורה

טואול בניית אתרים