16 ספטמבר 2020

מסר מה- 'team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

זרעים יצירתיים עבור מציאות אדירה יותר

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן מציעים את אהבתנו והדרכתנו למי שקוראים מילים אלה. אנו רואים אתכם. אנו רואים אתכם בתפארתכם. אנו מציעים לכם מילים על מנת לתת לכם השראה להיכנס לעוצמה האישית שלכם. התאמנו בהעלאת הרטט עם כל נשימה.

אתם חיים בזמנים מאתגרים. הדבר החשוב ביותר שתבינו הוא, שבכל מצוקה, בכל כאב לב, בכל אתגר טמון זרע יצירתי עבור מציאות אדירה יותר. אתם בלתי מוגבלים. אמרו זאת לעצמכם לעתים תכופות. אני בלתי מוגבלת. ככל שיותר תתייחסו ותטענו שזה כך, זה אכן יתרחש יותר ויותר.

החוויות החיוניות  שעשויות להתרחש תשאנה הזדמנויות להעלות ולשנות כל מציאות מוגבלת. הכאוס לו אתם עדים או שהנכם חלק ממנו, הינו הדחיפה, ההמרצה הנחוצה לכם על מנת שתתרחבו אל תוך כוח היצירה האישי. כאשר הכול קל ונוח, רוב האנשים לא יתרחבו. זה נראה שהם מתרחבים ודורשים את העוצמה האישית הבלתי מוגבלת שלהם כאשר הם מתעמתים עם אתגר.

אנו מדברים על כך לעתים תכופות. אלה הם הזמנים על פני הפלנטה שלכם המאלצים את ההיבטים השליליים והבלתי מתפקדים להיות אור המודעות. אתם, יקירים, הנכם אור המודעות. אתם אלה אשר מביאים לידי התרחשות את השינויים הגדולים והמרשימים על פני הפלנטה שלכם.

הדרך היחידה בה מציאות משתנה הינה באמצעות שינוי של התודעה הקולקטיבית. התחילו לשים לב מתי והיכן אנשים קמים ואומרים את האמת שלהם. תנו להם את תמיכתכם במחשבתכם ובדמיונכם.

אנו מדברים תכופות גם על העוצמה המדהימה והבלתי מוגבלת של הדמיון שלכם. כאשר אתם מתחילים לדמיין משהו, אין ספק שאתם נותנים לו אתם האנרגיה שלכם, את מיקודכם. לכן וודאו שאתם נותנים את האנרגיה והמיקוד שלכם למה שאתם ממש ממש רוצים. אתם מבינים, כאשר אתם מתמקדים במה שאינו עובד, מה שאינכם רוצים, במה שאין לכם, אתם נותנים את  האנרגיה והמיקוד שלכם לאותם דברים שאינכם רוצים בהם. השתמשו בכוח שלכם בזהירות.

נתנו הצעות רבות ביחס לאופן בו אתם יכולים להשתמש בדמיון היצירתי לתועלתכם. ברוגע של המרחב ובדממה של ההכרה שלכם, נשמו בעדינות ובאופן מודע. ברגע שתחושו עצמכם שקטים ומוכנים, התחילו לדמיין מרחב מקודש או צרו לשכת האלכימאי. צרו מקום זה אמתי ככל הניתן; דמיינו את הצבעים, את העיצוב, את הגודל. האם זה מרחב אלגנטי או פשוט? האם זה מרחב מוכר או חדש? היכן אתם מדמיינים שהוא קיים?

תנו לעצמכם זמן לעבוד עם הכוונה הזו. אפשרו לעצמכם לשחק עם הרעיון הזה כמו עם צעצוע חדש. קיימים משחקי מחשב רבים המאפשרים לכם לשחק במציאות שהיא דמיונית בלבד.

זהו מרחב מקודש בו אתם יכולים לדמיין, או ליצור, כל חוויה שהיא. זכרו, אין כאן כלל מגבלות. למתמירה שלנו יש מתחם שלם של לשכות של אלכימאים. היא יצרה לעצמה לשכה לריפוי. לעתים תכופות כאשר היא ישנה היא מדמיינת עצמה נחה בלשכה הזו והיא מזמינה מרפאים שמימיים לאותו מרחב לעזור לה בעודה ישנה. היא יצרה חדר ישיבות וכאשר היא מתחילה פרויקט היא הולכת בדמיונה למרחב זה ומזמינה אותנו, מאסטרים ואווטרים לתמוך בה ולתת לה השראה לאותו פרויקט. היא יצרה חדר נוח אליו היא יכולה להזמין לתקשר עמה כל אחד – בגוף פיזי ושלא בגוף פיזי. היא משתמשת במרחב זה על מנת להבהיר בעיות עם אהובים או לחלוק רעיונות אותם לא יכלה לחלוק עמם באופן אישי עקב האגו או דפוסי החשיבה המוגבלים שלהם.

היא יצרה מרחב כינוסים גדול אליו היא הולכת לעתים תכופות, והיא מדמיינת שהיא יכולה להזמין אינדיבידואלים בעלי דרך חשיבה דומה לשלה להצטרף אליה בעודה עושה עבודה של ריפוי גלובאלי באמצעות צליל ותפילה. המרחב החדש ביותר שיצרה הינו מרחב בו היא מזמינה את נוכחות הביליונרים והמיליונרים של העולם להרהר באפשרות לתרום לטובת דברים טובים על הפלנטה.

אז היא צופה בחדשות או קוראת את העיתון על מנת לראות מי שמע את הזמנתה והגיב באמצעות תרומה. אנו שוב מצהירים, אתם בלתי מוגבלים. הדמיון שלכם הינו אחת המתנות היותר עוצמתיות שיש לכם. ניתן אפילו לכנות זאת 'כח עליון'.

אלה מכם שרוצים ללמד, צרו לשכת אלכימאי הדומה לכיתה והזמינו את כל הסטודנטים אשר ירצו להצטרף אליכם כאשר אתם מלמדים. זו אכן הוראה מרחוק.

אנו מאמינים שהבנתם את הרעיון. אנו מעודדים אתכם להרחיב את זה. אם אתם רוצים לכתוב ספר, אל תהססו ליצור את החדר אליו תוכלו ללכת ולקבל בו השראה לשתף את הרעיונות שלכם. אנו מבינים שעליכם לקבל החלטה פוליטית גדולה, התחילו לדמיין את התוצאה אותה אתם מעדיפים. זכרו לא להתנגח במה שאינכם רוצים או שאינכם אוהבים; אם תעשו זאת תתנו לדבר שאינכם רוצים את האנרגיה והמיקוד שלכם.

העולם הוא במה של טרנספורמציה. אתם יכולים להציע אנרגיה ורעיונות תוך שימוש ביכולות של דימוי וציור בנפשכם מציאות טובה יותר. ראו מציאות בה כל אחד משגשג. דמו מציאות בה קיימים הרמוניה ושוויון.


אנו חוגגים עמכם ומכבדים אתכם בעודכם באמת יוצרים מציאות חדשה. הזמינו את כל ההוויות השמימיות והמאסטרים להצטרף אליכם בעבודה ובשרות שלכם. זכרו שנשמח להיות מוזמנים. ה 'team'.

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2020. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il
 להענקת תמורה

טואול בניית אתרים