15 אפריל 2022

מסר מה- 'team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

משחק של התפתחות מודעת

פגי בלק וה 'team'

חלקנו עמכם שזהו זמן של הזדמנות שאין כמותה, שכל העיניים מתמקדות בפלנטה שלכם. יש לאנושות על פני הפלנטה הזדמנות אדירה להתעורר מהאשליה. מציאויות וממדים מתבוננים, שכן מה שקורה כאן ישפיע על הכלל, ישפיע על אותן מציאויות ועל אותם ממדים. מה שקורה כאן ישפיע על המשפחה הגלקטית.

אנו מתחילים בכך שאנו חולקים שיש לעשות עבודה רבה. נאמר גם שעבודה רבה נעשית על פני כדור הארץ. ישנם אלה שהתעוררו והמתבוננים סביבם בעיניים חדשות. ישנם אלה המתעוררים מתוך פחד ובלבול.  ישנם אלה ביניכם שערים כבר ומודעים. ידיכם הן אלה אשר תושטנה לאלה שמוכנים.

כינינו אתכם ואת הדומים לכם 'הבוהקים' שכן אורכם, האנרגיה שלכם, הזוהר שלכם הם אלה המגיעים לפניכם. אלה הם זמנים של תזוזות ושינויים גדולים על פני הפלנטה שלכם. זה קורה בכל רמה ובכל שלב. אפשר לקלוט או לחוש בזאת.

המודעות הקולקטיבית שלכם נשלטה דרך פחד על ידי הדתות, המנהיגים, המערכות ובתי הספר. אלה היו התוכניות, הרטטים שהוצעו לכם ושלימדו אתכם. כל אחד למד על הפרדה, דעות קדומות, שנאה, אלימות, חשד, מחסור וצמצום. זו המגמה הסמויה שעוברת במהירות בפלנטה שלכם. לכל בן אנוש, לכל הוויה, יש הזדמנות  לזהות את האלוהות שבו, את החיבור שלו לכלל, את החיבור עם ההכרה האלוהית. לכל בן אנוש, לכל הוויה, יש הזדמנות בכל רגע לשנות ולרומם את החיבור.

באמצעות המחשבות, המעשים והפעולות ניתן להמשיך ולהעצים  את הפחד, את חוסר האמון, את הדעות הקדומות, או שאפשר לתבוע את האלוהות, את המושלמות, את ההשתייכות לכול, את ההשתייכות לאחדות. זה מה שקורה עתה, בזמן הזה, על פני הפלנטה שלכם. כולם מתבוננים ממציאויות רבות... מבלי להיות בטוחים בתוצאה.

כל אדם קריטי לתכנית, להתעוררות. כאזרח גלקטי מוטלת על כל אחד האחריות להבין מי הוא ולהיכנס למקום המקרין אהבה והכרת תודה. בכל מקום ישנם אלה המתעוררים למטרה זו. זה שינוי התפתחותי בתודעה, וזה קריטי להישרדות הפלנטה שלכם.

כל אחד מודע יותר ליכולת הכללית להיות מקושר. האינטרנט שלכם משמש דוגמא לתקשורת, כמו אנרגיית חיבור מממדים אחרים. כדור הארץ דומה מאוד לשיקוף בחומר פיזי של  דפוסים אנרגטיים וצורות גיאומטריות הנישאות על ידי התדרים, הרטטים, בכל הממדים.

חישבו על הממדים לא כל כך כמשהו שעולה אלא יותר כמשהו שמונח ביחד, אחד בתוך השני, כאשר כל אחד בתורו משפיע על האחרים. מה שקורה בגלקסיה הינו תוצאה מתנועות הכוכבים ומתבטא על הפלנטה. מה שקורה על הפלנטה שלכם, האנרגיה מהתודעה הקולקטיבית מהדהדת ונקלטת על ידי הגלקסיה. זה הכול אחד.

אתם כבני אנוש בעלי גוף, נושאים בתוככם השתקפות של הכוכבים, של הירח והשמש. אתם נושאים היבט, השתקפות, ממשק עם הגלקסיה. זכרו שזהו משחק של התפתחות, משחק של תודעה, משחק המאפשר לחוות את כל החותמים האנרגטיים. אתם כבני אנוש דומים למכשירי הבדיקה הכי מתוחכמים, מעודנים, מאוד מפותחים שאפשר ליצור. אתם אוספי מידע, קולטים, חשים ותמיד מתרחבים מהתודעה האלוהית. הפלנטה ארץ הינה שלוחה נפלאה של ההכרה האלוהית.

הגוף הפיזי בשיתוף עם הרוח, מתממשק עם כל האפשרויות, כל החוויות הרגשיות, כל צורות החשיבה. זהו מסע והזדמנות שלא יאומנו בו חולמות להשתתף הוויות שאינן בגוף פיזי. אתם חלק מאותם שנבחרו להיות בגל, בהתנסות קבוצתית זו. ההכרה האלוהית כל הזמן מתרחבת באמצעותכם ובאמצעות ההתנסות שלכם.

לגוף האנושי בשיתוף עם הרוח יש יכולות שאפילו עדיין לא נחשפו בזמן הזה. ישנם אלה להם יכולות אלה היו גלויות יותר והם נקראים האווטרים, שליחי האל שלכם. לכל האנושיים יש את אותם חיבורים, את אותן יכולות, את אותן איכויות ואותן תכניות לעבוד עם אנרגיה ועם מציאות פיזית זו בדרך יותר מתקדמת, מודעת וערה. המטרה היא לגלות ולהפעיל את היכולות הסמויות, לתאם אנרגיה קבוצתית עם הגלקסיה ועם אמא אדמה, כולם בזרימה אנרגטית אחת כדוגמא למציאויות המונחות ביחד.

אנו, ורבים כמונו, יוצרים קשר עם "אלה שקולטים" ומעודדים את השינוי שבפנים.

כל אדם מוסיף לרשת של מודעות. הוא מוסיף לפחד או לאהבה. זו תמיד הבחירה שלכם. בכל פעם שאתם בוחרים בפחד, בדאגה, בחשד, בדעה קדומה, אתם מסייעים להישארות התבנית הישנה. בכל פעם שאתם בוחרים באהבה, שמחה, הכרת תודה, כל רטט גבוה יותר של רגש, אתם מסייעים להתגשמות התבנית החדשה. זה משחק. אנו ברבע האחרון, זה סוף המשחק. משחקים בו כבר אלפי שנים. כדור הארץ שלכם וכל צורות החיים סבלו והם קרובים להרס טוטאלי.

קיימת תמיכה קוסמית אשר עוזרת לאנושות להתעורר. בתוך כל הוויה,  בתוך כל בן אנוש  קיים קוד שהופעל, התודעה מתרחבת. קיימת התעוררות מהאשליה שהנכם חסרי ישע. כל אחת ואחד מכם הינו מאסטר, בעל מיומנות גבוהה. אתם ישויות בעלות כישורים אשר הסתירו עצמן בתוך בשר ונכנסו אל תוך ממד, לתוך מציאות, לתוך משחק על מנת לשנות את האנרגיה כאלכימאים.

אנרגיית התודעה של ההכרה השמימית רוטטת, נעה, משנה וזורמת באמצעות כולם.

כל אחד אחראי להתעורר ולהגשים את חלקו בזרימה אנרגטית זו. כל אחד אחראי למחשבות לרגשות ולפעולות שהוא מכניס לתוך הרשת הזו. האם אתם מכניסים פחד, שנאה וכאוס או שמחה, אהבה ושלום. כל רגע הינו הבחירה שלכם ביחס למה שאתם שולחים. התאמנו בשליחה של הטוב בלבד. התאמנו בנשימה, בהליכה, בשינה ופעולה הדדית כשמחה, אהבה ושלום.

הזמינו וקראו לתמיכה שמימית לשנות אירועים ואנרגיה שלילית ובלתי ראויה, מזיקה ומלאת שנאה. התמקדו בתפילות ובאנרגיה, ושלחו אהבה ואור כאנרגיה אשר תשנה את הכול.

התחילו בכך שתאהבו את עצמכם. התחילו בכך שתכבדו את עצמכם. אז אהבו וכבדו את האחרים.

אנו שוטפים אתכם באהבתנו ומכבדים את מי שהנכם. היו בשלום, אהובים. ה 'tea'.

 

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2022. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il
 להענקת תמורה

logo בניית אתרים