פנג שואי     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מובאה מתוך התחזית לחודש ינואר 2013

מאת הרשומות האקשיות

באמצעות ג'ן ארמית'

www.AkashicTransformations.com

 מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

לאילו אנרגיות וחוויות נוכל לצפות במהלך ינואר 2013?

האנרגיה בחודש זה תהיה ידידותית. יש תחושה שהאנרגיה פונה אליכם ומביאה משהו עמה. חוויה זו יכולה להיות ישירה וקלה, אך לאחדים היא עלולה להיות מציפה משהו. מטפורה מתאימה לאופי האנרגיה, הוא כלב שרץ לקראתכם ומקשקש בזנבו. אם אתם מוכנים לקראתה ואתם חשים ממורכזים, מקורקעים ובטוחים, זו יכולה להיות הזמנה נהדרת למשחק. חודש זה יכול להיות חודש עליז ושובבני. אתם עשויים למצוא עצמכם מנסים דברים חדשים, חשים קלילים וחופשיים מעט יותר מאשר חשתם כבר תקופה ארוכה.

יחד עם זאת, אותה מטאפורה יכולה להופיע באופן שונה. בחודשים מסוימים, אם אתם עייפים או חולים, כלב הרץ לקראתכם ומקשקש בזנבו עלול להפיל אימה. אם אינכם ממורכזים, מקורקעים, או  מטפלים בעצמכם כראוי, אתם עלולים לחוות אנרגיה זו כמציפה. אם אינכם ברורים וכנים עם עצמכם ועם חייכם, תמצאו את האנרגיה בחודש זה מעט מפחידה. אתם עלולים לחוש נסחפים החודש על ידי החיים.

בדיוק כמו שהכלב הידידותי רץ לקראתכם, יש לכם אפשרות לבחור מי אתם והאופן בו הנכם חיים את חייכם, ולכן כמה אתם מוכנים לקראת אנרגיה זו החוצה את דרככם. החלק החשוב ביותר של ההכנה תלוי בכמה כנים אתם עם עצמכם. אם הנכם מעמידים פנים שאתם מי שאינכם – אם אתם מעמידים פנים שאתם חשים משהו שאינכם חשים, אם אינכם כנים עם עצמכם בכל דרך שהיא ואינכם חיים חיים של כנות – סביר להניח שתפחדו מהאנרגיה הזו. סביר להניח שהכחשה וחוסר הגינות יגרמו לכם לחוש שהחיים מעט 'דוחפים' אתכם בחודש הזה. מאידך, אם הנכם ברורים וכנים, הכלב המטפורי לא ימוטטכם. תוכלו לשחק. בחודש זה היו מאוד אמיתיים וכנים. היו פשוטים והגונים. זו הדרך הטובה ביותר להתנהל החודש עם האנרגיה המאוד חדשה, מאוד רעננה, שבאה לקראתכם.

באילו פעילויות ממשיות נוכל לעסוק בחודש זה על מנת שנוכל
להשתמש בדרך הטובה ביותר באנרגיה בחודש זה?

יועיל מאוד לרבים מכם להיות מחוץ לבית או להתעמל יותר מהרגיל. הדרך הטובה ביותר להתעמל החודש, בכל הקשור לאנרגיה שלו, היא לא לעשות את סוג התרגילים שהייתם עושים על הליכון. בעצם אילו תרגילים שהייתם עושים תוך קפיצה ומשחק עם הילדים בסלון. כאשר תחושו נרגשים, קפצו מעט למעלה ולמטה. אם אתם מתכוונים ללכת ברחוב, נסו לרוץ או לדלג בו. אם אתם הולכים להרים משהו, נסו להעיף אותו באויר מספר פעמים – רק לשם המשחק. פשוט הפכו כל פעולה במשך היום למשהו הכולל בתוכו משחק והוצאת אנרגיה. זו הכוונה כאשר אנו אומרים "לעשות יותר תרגילים." למעשה זה רק עניין של להיות יותר פעיל בפעילויות היומיום.

 ואם דברנו על פעילות גופנית, ישרת אתכם אם תעשו יותר מהרגיל תרגילים  שגרתיים. אל תתרחקו מההליכון או מכל צורת תרגול אחרת אליה הנכם רגילים. כל פעילות גופנית שהיא, תעזור לכם להכיל אנרגיה זו. יעזור לכם אם תהיו חזקים ותקבלו את האנרגיה, ויעזור לכם את תיהנו ממנה. כל צורה של תרגילים תועיל בחודש זה, במיוחד בצורה של משחק בחיי היומיום…

 

להענקת תמורה

 

 

טואול בניית אתרים