14 פברואר 2022

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

אתם כ"תא אחד"

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן ואנו מזמינים אתכם להיות מודעים למציאויות האחרות בהן אתם לוקחים חלק. אנו ממשיכים להזמין אתכם להיות מודעים להוויה הרב-ממדית שהנכם. הבינו את חשיבות המודעות שלכם לגבי המציאות. זו התרחבות עדינה, למעשה אתם והאחרים עושים זאת כל הזמן, אולם אינכם מזהים זאת כהיבט של העצמי הרב-ממדי שלכם.

הבה וניתן את הדוגמא הבאה: אתם מתחברים עם החיים בממד השלישי כבני אנוש אולי אפילו בתפקיד של הורה, של חבר, מורה, מדריך, ישות רוחנית, אזרח מודע, גנן, איש עסקים. אלה הם תפקידים, או היבטים, המשנים את התנהגותכם בדרכים עדינות. אינכם מתייחסים אליהם כנפרדים זה מזה, אלא פשוט כחלקים מכם ומחייכם.

עתה התייחסו אל המודעות של ההיבט הרב-ממדי שלכם, אתם כאן  בהולוגרמה על פני הפלנטה ארץ, אחראים לכלי הפיזי בו אתם שוכנים, אסורים על ידי האמונות של המיגבלות של המציאות הזו. אתם מחוברים גם לגלקסיה ומגיבים לאנרגית המטריקס המוצעת לכם על ידי הכוחות הקוסמיים.

אנו רוצים שתבינו שיש ביכולתכם לקרוא את האנרגיה של ישות אחרת, קולטים מידע בדומה למחשבים שלכם. אתם מתחברים אל ישויות אחרות כל הזמן, מחליפים מידע, רעיונות, אריגה של אנרגיות. אתם נוסעים בזמן. תוך רגע אתם חוזרים לעבר, עושים זום לעתיד. אולם אתם נוגעים בקווי זמן אלה רק בקצרה ובדרך כלל אתם נוגעים בהם מתוך חרטה או דאגה.

יש לכם את היכולת להיכנס לכל הולוגרמה ולחוות כל מציאות שהיא על כל טעמיה, הריחות שלה, המראות שלה, ו"לחיות" אותה, כדרך דיבור. ברם שימו לב שבמציאות הממד השלישי הנוכחי החלפתם יכולת מדהימה זו של רב-ממדיות בסרטים וטלוויזיה. אתם מוזמנים להתחיל להשתמש בכוח העל של הדמיון.

אנו יודעים שחיים פיזיים אלה מורגשים כאמתיים בתודעה שלכם. אנו יודעים שיש לכם אחריות, אהובים וחברים, שאתם חווים רגשות של אושר גדול ושל טראומה. אתם מרגישים כאב ויש לכם מחשבות, ואפילו תהיות ביחס לסיבה המסתורית להיותכם כאן.

הבינו שלעתים תכופות אתם נוסעים אל מחוץ למודעות הגוף. אתם לוקחים את העצמי הרב-ממדי לממדים אחרים ולמציאויות אחרות. דבר זה נכון במיוחד בזמן הזה. רבים מתחילים לעבור באופן מודע מממד אחד לאחר.

התעוררות זו מופעלת על ידי הכוחות הקוסמיים השוטפים את הפלנטה שלכם, ממריצים אתכם להתעורר לאמת של מי שהנכם. אתם ישויות כוכביות, כאן בממד השלישי המוגבל, יש לכם את מה שאתם מכנים 'חיים פיזיים', אליהם אנו מזמינים אתכם להתייחס כאל "תא אחד".

אנו חשים בתשוקתכם שנסביר מידע זה בבהירות רבה יותר. אנו ערים לכך שאתם מתחבטים מעט, בנסותכם להבין את מה שאנו נותנים לכם. אתם יודעים אמת זו כישויות רב-ממדיות, זו הדרך בה אתם פועלים. יחד עם זאת לא תמיד כישויות רב-ממדיות אתם יכולים לבטא במילים את מה שקורה, שכן זה הרבה יותר גדול ממה שה"תא האחד" של העצמי של הממד השלישי ליכול להסביר במילים.

הבה ונציע את הדבר הבא, בעודנו משתמשים בדוגמא של הגוף הפיזי כמטאפורה. דמיינו שבתוך הגוף, בחיים אלה בהם אתם מתמקדים עתה, יש רק "תא אחד". חוויית  החיים העכשווית הינה "תא אחד". אולם למעשה אתם רב-ממדיים. העצמי הרב-ממדי יוצר, מטפח ומקיים את הכול באיזון מאוד מורכב ועדין.

אתם כ"תא אחד" אינכם ערים למשימות אחרות או מציאויות אחרות בהן הגוף הכולל לוקח חלק. ישנה מציאות העצמות, מציאות העור, הלב, הכבד, מחזור הדם; כל אלה הינם היבטים של המציאות הרב-ממדית של הגוף. יש את המוח, את המחשבות, הרגשות, הזיכרונות ועוד ועוד, אולם המודעות של ה"תא האחד" אינה ערה במלואה לכל המתרחש.

החיים בהם הנכם מתמקדים עתה הינם ה"תא האחד" מתוך העצמי הרב-ממדי המופלא שלכם. הרבה מאוד מתחרש בכל הזמנים ואתם אינכם מזהים זאת בגלל מודעות הצעיף ומערכות האמונה שלכם.

אתם כ"תא אחד" כלל אינכם חושבים מה גורם ללב לפעום, באיזה אופן האוויר מרחיב את הריאות, אלה הן פעולות אוטומטיות. הן מחזיקות את ה"תא האחד" אך יחד עם זאת אינן חלק מהמודעות שלכם. ל"תא האחד" יש דברים אחרים להתמקד בהם. קיימים תדרים, מטריקסים, מציאויות אשר בהם אתם מאוד פעילים, אולם כ"תא אחד" בו הנכם מתמקדים, אתם מתנגדים להתרחבות הזו, או שכלל אינכם מודעים לקיום הדברים האחרים.

התחילו, אם כן, לכבד את השלמות שלכם. חשוב שתתחילו לשים לב לכל הפעילות והפעולות שהגוף הפיזי מציע. התאמנו בהשקטת הראש, ההכרה, ובהפניית תשומת הלב ללב. שימו לב האם אתם יכולים להתחיל לחוש בפעימות הלב. מקדו את ההכרה השקטה בנשימה, עקבו אחר הנשימה בעודה נכנסת לריאות, מרחיבה אותן ואז בנשיפה. אנו רוצים שתתחילו להתאמן בלהיות יותר מאשר "תא אחד".

דמיינו שלגופכם יש מודעות בכל היבט. כל היבט, כל חלק של הגוף מודע לאנרגיה המוצעת על ידי ההורדות הקוסמיות, ההתפרצויות הגעשיות על פני השמש, הרטטים של הפלנטות, המשיכה והדחיה של הירח. הרבה יותר מתרחש מאשר ה"תא האחד" מזהה.

רבים מתעוררים ל'מודעויות' האלה, ורבים אחרים עדיין 'מנמנמים'. עתה הוא הזמן לחקור את כל המציאויות הפנימיות של הגוף הפיזי כמו גם את המציאויות המדהימות של הממדים האחרים. היו החוקרים. היו ההרפתקנים.

דמיינו שאתם יכולים לצאת לפגרה או לחופשה אל זמן ומרחב אחרים. דמיינו שאתם יכולים לגשת אל סוכן נסיעות קוסמי ולהזמין טיול לפלנטה אחרת או לסוכן זמן ולהזמין טיול לכל חוויה בזמן, או אפילו לסוכן של ממדים קוסמיים אצלו אפשר לארגן טיול לממד אחר. הפכו זאת למצב אמתי ככל שתוכלו. תנו לעצמכם לשחק עם רעיונות ועצות אלה. נערו עצמכם החוצה מכל אמונה מגבילה.

אנו משחקים עמכם כאן. אנו רוצים לנער אתכם החוצה מחשיבת ה"תא האחד". ברצוננו שתבינו כמה באמת בלתי מוגבלים אתם. קבעו לעצמכם שבכל יום  אתם מדמיינים מציאות אחרת, העמידו פנים, עשו זאת אמיתי ככל האפשר. הרגישו זאת, חושו בזה, ראו זאת בדרך שהכי טובה לכם. זכרו שזה רק משחק ואתם אמורים להתעורר להבין שאתם יצורים שמימיים.

שוב אנו מזמינים אתכם להרחיב את מודעותכם ולכלול בתוכה עוד מההוויה הרב-ממדית שלכם. זה הרבה יותר קל מאשר אתם יכולים לתאר לעצמכם, עשו זאת לעתים תכופות,  ואז זהו כאשר השינוי יקרה. היו בשלום אהובים, ה 'team'

 

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2020. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה


טואול - בניית אתרים