15 אוגוסט 2020

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

לוחמי התודעה

פגי בלק וה 'team'

 

אנו כאן על מנת להביא לכם את אהבתנו ואת המשך תמיכתנו בעודכם נעים דרך תהליך ההתעוררות. אלה הם זמנים מדהימים ואנו חוגגים את כל ההולך ומתגלה על פני הפלנטה שלכם. אנו מבינים שיתכן ואינכם חשים שברצונכם לחגוג את כל המתרחש. יחד עם זאת, אנו מזמינים אתכם לעשות שינוי מנטאלי ולמצוא את הדבר הפשוט ביותר לחגוג אותו מתוך הכרת תודה.

אנו מתבוננים יחד עמכם בכאוס והבלגאן המתרחשים על פני הפלנטה שלכם. זה נראה כאילו אין פינה שקטה בשום מקום. לכן אנו מזמינים אתכם להיות הפינה השקטה. אנו מבינים שיתכן ואינכם חשים כמו מקום לעגן בו שקט. זה נכון אם אתם באים מתוך המודעות הפיזית, מתוך מודעות האגו. כאשר באים מתוך האמת של המודעות האלוהית, השקט קיים.

זה הזמן בו תוזמנו/תיאלצו לבוא מתוך מצב מודעות זה או אחר. זו באמת חוויה של מרגע לרגע. עקב התכנות המוגבל של הממד הזה קל לזרום עם ההיבטים, עם האתגרים של הכאוס. אם מתבוננים באירועים המתרחשים בכל מקום, קל להוסיף לסיטואציה שיפוט, דעה קדומה או עלבון. אנו מבינים שקל להתחבר, כלשון דיבור.  

זה המקום בו הכישורים שלכם נכנסים. עשיית שינוי של תודעה תלוי בכם ובהתייחסות שלכם למה שאתם מבחינים שמתרחש. מנקודת המבט שלנו הכאוס וההפרעות הרגשיות הינם חלק נחוץ להתעוררות זו.

לכל אדם יש זכות מולדת ואחריות לבחור את האופן בו הוא מתבונן ומתרגם את מה שהוא רואה. כאשר בן אנוש מזהה שהוא מחולל הבדל, הוא מתחיל להשתנות בהתאם לאופן בו הוא מגיב למתרחש.

זכרו שאתם הוויות אלוהיות רב-ממדיות מופלאות של אור. אתם מגולמים בצורה פיזית אשר למדה להתאים לאנרגיה של הממד הזה. מציאות הממד השלישי של הגבלות בלתי מודעות.

המשימה הבלתי מוגבלת שלכם הינה להתעורר!  קבלו אחריות על עוצמתכם כבני אנוש על מנת לחולל הבדל באמצעות האנרגיה שאתם מציעים לכלל. בכל פעם שאתם משנים את נקודת המבט המוגבלת שלכם לנקודת מבט של שלמוח, כוליות, אתם מעלים את המודעות הקולקטיבית. בכל פעם שאתם מרפאים, או משנים אמונה ישנה ומוגבלת, אתם מוסיפים לאור של מודעות הכלל. בכל פעם.


הפלנטה הזו נעה אנרגטית לממד ה- 5. השלילי, השנאה, החשכה, המידע השגוי, נלחמים על מנת להישאר בשליטה על התודעה הקולקטיבית. ישנם אלה אשר ניזונים מהרגשות והאנרגיה הבלתי הולמים האלה. הם אינם חפצים בפלנטה של אהבה ואור, הם אינם רוצים במודעות קולקטיבית של הוויות המשגשגות ומכבדות את השלמות.

אנו יודעים שאתם מבינים את כל זה; יחד עם זאת ברצוננו להציע זאת כאן שוב על מנת שתוכלו לראות כמה אתם חשובים לתוצאה של המתרחש. בטחו בנו כאשר אנו אומרים שיש עוד ועוד הוויות שהתעוררו אשר מתחילות לקבל אחריות על אחריותן להולוגרמה.

זהו הזמן היותר עוצמתי על פני הפלנטה שלכם כך שהשינוי הזה יתרחש. הגלקסיה, היקום, שולחים פרצי אנרגיה על מנת לעורר את כל אלה אשר עדיין ישנים, אשר עדיין אינם מודעים.

זה חסר תקדים שכל הקהילות הגלובליות מושבתות. הכול נעצר. זה מה שהיה נדרש על מנת לקבל את מלוא תשומת לבכם לשינויים העמוקים המוזמנים לבוא לידי התרחשות. אתם התגייסתם למשימה הזו. רק לוחמי המודעות המסורים ביותר קבלו את הרשות להגיע לצורה הפיזית. במודעות האלוהית שלכם אתם בלתי מוגבלים. אתם והוויות אלוהיות אחרות יחדיו מביאים את השינוי למציאות הזו.

זכרו שכל מחשבה, כל פעולה של אדיבות מודעת, תתווספנה לכף המאזניים, ותובלנה לשינוי החגיגי. כל מדיטציה, כל הכרת תודה, כל הקרנת אהבה ירשמו ויאירו את הדרך לקראת פלנטה אשר בה כל אחד יכובד, כל אחד ישגשג.

ראשית יש לנקות ולטהר את כל האנרגיות השליליות הבלתי הולמות הממכרות. יש דבר אחד נכון ביחס לחושך, כאשר מקרינים עליו אור  – הוא נעלם. אתם האור. אתם האמת העומדת לפני כל השקרים והמידע המוטעה אשר היו הכוח המניע השלילי על פני הפלנטה הזו.

השליליות, החושך, נלחמים להישאר בשליטה, אולם אנו מבטיחים לכם שאור המודעות הקולקטיבית הוא רב ונחוש בהחלטתו לרפא את כל אשר יש לרפא.

התייחסו לעצמכם כאל חלק מהמנהיגים המחזיקים את השורה, המלאה בנשמות גבוהות, המוכנות לעודד, לחזק, ולדרבן מוחות בעלי חשיבה דומה. בשקט של הלב ובדממה של מעונכם, אתם יכולים לעשות עבודה זו.

עבדו בשדה קוונטי. זכרו שהדמיון שלכם הינו מעצמת העל שלכם. דמיינו תסריט שונה, קראו ללגיונות האור לתמוך ולסייע לכם. ברכו ורוממו  את כל מנהיגי העולם להתעורר לאמת הגבוהה יותר.

צרו ודמו לשכה של אלכימאי; עכשיו הזמינו את כל המיליארדרים והמיליונרים של העולם להצטרף אליכם במרחב קדוש זה. עתה הזמינו אותם להצטרף אליכם ולחלוק את השפע הכספי שלהם לטובת הפלנטה. אתם יכולים להציע להם הצעות, רעיונות, לגבי הדרכים בהם הכסף שלהם באמת יכול לחולל הבדל. אתם יכולים לתת רעיונות מאוד מדויקים. עבדו עם התהליך הזה במשך מספר ימים. תמיד הודו להם על שהצטרפו אליכם ללשכת האלכימאי. עתה אנו מזמינים אתכם לצפות בחדשות ולראות מי מהם נתן מה לתועלת מספר היבטים של הפלנטה. האמינו לנו; יהיו תוצאות לעבודתכם ולכוונותיכם. ברכו כל אחד ואת כולם על המתנות מתוך הכרת תודה.

עכשיו. ראו בדמיונכם אצטדיון והזמינו הוויות מודעות מכל העולם להצטרף אליכם. ראו או חושו שהאצטדיון מלא באנשים. עתה דמו את הפלנטה שלכם צפה במרכז כל ההוויות המודעות. הזמינו כל אחד מהנוכחים לפתוח את לבו ולהקרין אנרגיה של אהבה וריפוי לעולם. תארו לעצמכם מה היה קורה אם זה היה קורה כל יום בעזרת אלפי הוויות של אור?

אלה הן רק שתי הצעות עוצמתיות בעזרתן אנו מזמינים אתכם להתחיל לשחק. זכרו שאתם עוצמתיים מעבר לכל מידה. השתמשו בדמיון וצרו מראות עוצמתיים אחרים שיכולים, ואכן כך יעשו, לשנות את עולמכם. זה הזמן שתצאו ותתרחבו אל תוך יכולותיכם העוצמתיות. אתם בלתי מוגבלים; קבלו אחריות לאמת זו. היכנסו אל תוך עוצמתכם. זה הזמן שתתגלו במלוא יכולותיכם.

אנו אסירי תודה בשבילכם ובעבור העבודה שאתם ממשיכים לעשות. וודאו שאתם כוללים הוויות אלוהיות אחרות שאינן בגוף פיזי בכל העבודה והשרות שאתם עושים. נשמח מאוד אם תזמינו אותנו ותכללו אותנו בזירה ובהולוגרמה. ה 'team'.

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2020. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה


טואול בניית אתרים