הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

~ תקשור עם נור-אל 11.9.2011 ~

דוד ירושלמי

dy48@walla.com

 

"נו, אז מה העניינים דוד?"

נור-אל בדרכו ההומוריסטית המיוחדת חיקה את מהלך המפגשים המתקיימים בין בני אדם בעולם הפיזי ממנו הגעתי.

חייכתי אליו. "הכול בסדר. ואצלך?"

"אחלה" הוא אמר.

לא יכולתי שלא לפרוץ בצחוק.

"אני רואה שאתה מעורה היטב בסלנג העכשווי" .

נור-אל הנהן בראשו וקרץ לי. אבל יחד עם זה פניו הרצינו (כך לפחות פירשתי את זה בתודעתי המוגבלת) והוא פתח ואמר:

"זימנתי אותך לכאן משתי סיבות.

הסיבה האחת היא שהגיע הזמן שתתחיל להתרגל להגיע לכאן מכיוון שהתהליך הזה שעברת יהיה זמין עבורך יותר ויותר.

הסיבה השנייה היא שיש לי כמה וכמה דברים לומר לך, הן אישיים הנוגעים להתפתחותך הרוחנית והן כלליים הנוגעים להתפתחותה של הפלנטה שאתה מתקיים בה וכל אשר נמצא בה".

תקעתי בו מבט תוהה.

"האם אתה מתכוון לסיפור סוף העולם שאמור כביכול להתרחש בעוד שנה וחצי או משהו כזה?"

"לא ממש, מכיוון שלא יהיה סוף לעולם" אמר נור-אל, "לפחות לא בשנים הקרובות... אבל זה בהחלט קשור לעניין הזה מכיוון ששינויים יחולו, דברים יתנהלו אחרת, מחשבות ורעיונות חדשים - וזה כולל כמובן את יישומם בפועל - יהוו אתגרים חדשים למין האנושי, כל ההתייחסות אל הקיים ואל הנעלם תשתנה מקצה אל קצה.

אמנם עבור אנשים מסוימים שלא יהיו מוכנים לקבל את השינויים האלה, שיילחמו נגדם, שינסו אפילו לעצור את התהליכים ההתפתחותיים האלה בכוח הזרוע, זה אכן יהיה סוף העולם. אבל רק עבורם. לא עבור העולם. מי שיקבל את החידושים וילמד להכילם, העולם ימשיך את קיומו".

"מה זאת אומרת עבור האנשים האלה?" שאלתי, "מה יקרה להם? הם ימותו? הם יוגלו לאי בודד באמצע איזה אוקיינוס חדש? הם יהפכו אולי לגמלים עם דבשות ורודות?"

"אולי חלק מהם" אמר נור-אל וחייך "מוצא חן בעיניי רעיון הגמלים הוורודים. אבל רובם פשוט ישקעו לתוך אדישות עיוורת כלפי החידושים, לא יבינו שהעולם השתנה ללא הכר ושהם דבקים למעשה בטחנות רוח שאינן טוחנות עוד דבר ונתונות לחלוטין לחסדי הרוחות הרעות ושכל מלחמותיהם לשימור טחנות הרוח האלה מיותרות ואבודות מראש ושלמעשה הם לא ישפיעו על שום תהליך שיתרחש. תוצאות האדישות הזאת כלפי השינויים מצד אחד ורצון עז להמשיך את הישן והרע מצד שני, תהיינה במקרים מסוימים עגומות למדי ותבואנה לידי ביטוי במלחמות, בסכסוכים, באלימות גואה כשתוצאות כל המעשים האלה עלולות להסתיים גם במוות שלעיתים עלול להיות אפילו מוות המוני, אבל לא מעבר לזה במובן העולמי של הפלנטה שלך או של היקום כולו".

שקעתי בהרהורים על הנאמר. "לא הבנתי את המילים האלה "אבל לא מעבר לזה". האם מוות המוני הוא דבר זניח שצריך לעבור עליו לסדר היום?" שאלתי אותו.

"אומר לך משהו שאולי לא ימצא חן בעיניך" אמר נור-אל "אבל התשובה לשאלתך בגדול היא כן. מוות המוני לעיתים הוא זניח בהשוואה לכל השינויים המתרחשים.

"אתה חייב להבין שדברים מתרחשים בהתאם לבחירה החופשית של בני האדם, גם של אינדיבידואלים שבחרו לסיים את חייהם כקבוצה למען מטרה מסוימת הקשורה הן בהם עצמם והן באירועים הנמצאים מעבר ליכולת ההבנה שלך או של אחרים המשתייכים למין האנושי ואי לכך, מה שאתה מכנה "מוות המוני" אפילו שבעיניך נראה איום ונורא, לעיתים הוא תהליך נחוץ והכרחי ונעשה מתוך בחירה ואהבה

וזאת החל מנוסעי מטוס שנהרגים כקבוצה בזמן התרסקות או אנשים שנהרגים בתאונת דרכים המונית או נספים באסונות טבע כמו שטפונות, שריפות ורעידות אדמה וכלה בקבוצות של חיילים הנהרגים יחד בשדות הקרב".

"האם גם השואה היתה תהליך כזה שנעשה מתוך בחירה ואהבה?" לא יכולתי להתאפק מלשאול אותו את השאלה הזאת.

"מאחר והתהליך הזה התרחש" המשיך נור-אל את דבריו, "הרי ברור שהוא לא נעשה סתם. שום דבר בעולם אינו סתמי ואינו מקרי. היתה לו מטרה, היתה לו סיבה ובמידה רבה הוא נעשה אכן מתוך בחירה חופשית של חלקים גדולים מהעם היהודי להקריב את עצמם למען האנושות בכלל ולמען מי שנותר אחריהם מהעם היהודי בפרט כדי שיוכלו להגשים מטרות מסוימות. המוות ההמוני הזה "נעשה" מתוך הבנה תת-מודעת כמובן, הן אינדיבידואלית והן קולקטיבית ומתוך ידע תת-מודע שחלק מהמטרות שלשמן התקיים העם היהודי מולאו ושעידן חדש עומד בפתח והן מתוך תחושה אצל חלק מבני העם הזה שהם לא יהיו מסוגלים להסתגל לשינויים שיבואו על עולמם וחוסר מוכנותם לחיות בעולם כזה של שינויים. לכאורה לא היתה אהבה בשואה אבל אותן נשמות שעלו מעלה מעלה והתחברו עם האור הגדול חוו בחיבור הזה אהבה עזה כל כך שלא תוכל להבין. אני יודע שהנושא הזה קשה להבנה עבורך, שאינך יכול אפילו לקבל את הרעיון הזה וזאת מאחר שעדיין לא חלף זמן מספיק מהאירוע הקשה הזה ועד היום ואת הניתוחים האמיתיים להבנת התהליכים האלה יהיה עלינו להשאיר לזמנים אחרים, אבל יום אחד אתה תגיע להבנה הנכונה ולאמת הקוסמית המסתתרת מאחורי התהליך.

דוגמה אחת אתן לך בכל זאת.

"המדינה שלך, מדינת ישראל, הוקמה רק בזכות האירוע שאתה מכנה אותו "שואה". עליך לדעת שמדינת ישראל והריכוז היהודי הנמצא בה מהווים את גרעין השינוי הפלאנטי והיקומי. השינוי עצמו של כל היש יתחיל במקום הזה ובקרב העם הזה והשואה התחוללה בין השאר כדי לאפשר את התהליך הזה מתוך הגשמה של ניגודים. אני יודע שקשה לך לעכל את הדברים האלה, אבל הם אמת לאמיתה.

"עליך להבין - ואני שב ואומר לך את הדברים האלה כל הזמן - שהשיפוטיות שלכם מוגבלת. שהבנת השהייה שלכם בעולם התלת-ממדי מוגבלת, שיכולת ההבנה והניתוח האמיתיים של התהליכים המתרחשים במרחבי הקוסמוס מוגבלת. כדי להבין באמת יש צורך הן לחרוג מעבר לממד בו אתה נמצא עכשיו ולראות את התמונה הנפרשת מלמעלה והן להתגבר על האגו המסרב לקבל את החידושים ואת הפרשנויות ומעדיף להתחבא מאחורי חומות בצורות של אי-ראייה והכחשה. יום אחד תוכל לעשות את זה, תוכל להתגבר על המגבלות האלה ותצא אפילו כשידך תהיה על העליונה, אפילו שתהליך העשייה הזה מורכב, קשה ונראה על פניו כחסר סיכוי, אבל הוא בהחלט אפשרי.

"דברים מתרחשים בכל רחבי העולם כהכנה לשינויים הגדולים הצפויים" המשיך נור-אל את דבריו "וככל שהזמן יחלוף, כך ילכו האירועים האלה ויהיו סבוכים יותר, בלתי מובנים יותר וקשים יותר. לא סתם נערכו שינויים דרמטיים כל כך בשנים האחרונות בכל רחבי העולם שלך ובמיוחד במקומות בהם שררה העלטה השלטונית והחברתית, מקומות כמו המדינות הקומוניסטיות שנפלו רק לפני שנים לא רבות וכמו כל מה שקורה עכשיו במדינות דיקטטוריות כמו לוב, מצרים, סוריה ומקומות נוספים. דברים ימשיכו להשתנות גם במדינות אחרות הדוגלות בשלטון החושך ובשמרנות קיצונית כמו אירן, פקיסטן, צפון קוריאה, משטרים אפלים במדינות אפריקאיות מסוימות ואפילו בסין הגדולה כביכול. לא סתם מנהיגים מסוימים יסולקו מהבמות הפומביות ויישלחו את תהום הנשייה.

"ולא סתם נעשות ההפגנות וקמה המחאה גם במקום בו אתה גר. גם אצלך בבית, במדינה שלך, התעורר הצורך לשינוי מכיוון שהמצב הנוכחי והמנהיגות הנוכחית עוצרים את התהליכים הרוחניים האמיתיים שלמענם הוקמה המדינה שלך ושלשמם מתקיים שם העם שלך.

"כל אלה הם דרכי הבעה לשינויים העצומים המתחוללים בעולם. לא רק בעולם הפיזי שלך אלא בכל ההיררכיה של העולמות הרוחניים. הפלנטה שעליה אתה גר עכשיו משתנה, משנה את פניה, והיא זקוקה לצורכי השינויים האלה לסוגים אחרים, חדשים ועוצמתיים של אנרגיות קוסמיות ולצורך הזה דברים משתנים בכל התחומים, גם במהות הפלנטה ובמהלכי התפתחותה, גם על פני השטח בגלוי, גם מתחת לאדמה בהסתר וגם במאגרי האנרגיות הסובבות אותה, הגלויות רק לאלה המודעים להן. לא רק הפלנטה שלך אלא גם כל הפאזה של היקום נמצאים על סף אותו שינוי. אתם בהיותכם בגופכם הפיזי אמנם אינכם מודעים לכך ורק "מגרדים" את הידע הזה בקצה התודעה שלכם או בקצה היכולות הטכנולוגיות ומכשירי המדידה שלכם אבל אני שנמצא כאן ורואה את הדברים בפרספקטיבה אחרת, חווה את השינוי, מרגיש אותו, אני חלק בלתי נפרד ממנו ואתה באמצעותי, באמצעות הדברים שאני אומר לך, באמצעות התחושות שאני מעביר לך, באמצעות מה שאני מלמד אותך ובאמצעות ההתפתחות הרוחנית שלך, תהיה מודע לשינויים האלה וגם תחווה אותם בעוצמה רבה".

לומר את האמת לא ידעתי איך לעכל את הדברים האלה.

"אז כל מה שקורה עכשיו בעולם הוא תוצאה של השינויים המתחוללים בפלנטה? בכדור הארץ?"

"ממש כך" אמר נור-אל.

"אם זה כך, היכן אותה זכות בחירה חופשית שיש לאדם? נראה שאנחנו מהווים בסך הכול אמצעי בידי כוחות טמירים בהרבה מאיתנו המשתמשים בנו כמו במריונטות".

"זה לא פשוט כל כך" אמר נור-אל. "זכות בחירה חופשית אינה הפקרות, אינה "עשה כטוב בעיניך" בכל מצב ובכל שלב. זכות הבחירה החופשית היא קבלת אחריות על מעשיך ולעיתים האחריות הזאת משמעותית ביותר.

אחד האמירות החשובות שעליך לזכור היא זאת:

רצונך בחופש? הצב סביבך את הגדר.

תפקיד הגדר הוא לתת לעצמך את חופש הבחירה בין חופש מוחלט לבין הפקרות מוחלטת, לתת בידך את הכלים לבחור את מה שאתה צריך לעשות ולא את מה שאתה רוצה לעשות וזאת מאחר ומילוי הצרכים הוא ביטוי לחופש בעוד שמילוי הרצונות הוא ביטוי להפקרות.

קבלת אחריות היא לבחור בדרך שלכאורה נכתבה מראש אבל מתוך ידיעה שדרך כזאת תוליך הן את האדם והן את העולם לשלב הבא של ההתפתחות הרוחנית. נכון שהמין האנושי היה יכול לבחור אחרת, לבחור אי-עשייה אבל אז העולם כולו לא היה מתקדם לשום מקום ובני האדם במהות פנימיותם מודעים לכך היטב."

נור-אל השתהה לרגע והוסיף, "ועכשיו אני מגיע לעיקר הדברים.

"אם ניקח כדוגמה את סביבתך הקרובה, את העם היהודי שאליו אתה משתייך, הרי שהעם היהודי בחר מעצם היותו כזה להיות החלוץ ההולך לפני המחנה של האנושות כולה. זו המשמעות האמיתית של היותכם "העם הנבחר". לא מורמים מעם, לא כאלה שיש להם זכויות יתר, אלא כאלה הנושאים בעול, כאלה המקריבים את עצמם למען הזולת, כאלה שיש להם את היכולת לשאת במהותם את כוח האיזון, אותו כוח שלישי הנמצא בין הנתינה לבין הקבלה, למען האנושות כולה ולמען היקום כולו, הכוח שמהווה למעשה את מהות הבריאה עצמה (מכיוון שהיקום נברא כדי לאפשר לו מימוש וקיום) ואת האמצעי שיאפשר בבוא הזמן את החזרה לכור המחצבת של העולם, אבל מאחר והעם שלך בחר לחוות את כל היכולות האלה שלו בדרך שונה, בדרך אחרת, באמצעות אגו רב עוצמה שהכתיב מהלכים של "לקבל לעצמי בלבד" במקום לשתף בעוצמה את כל האחרים, הרי שאותם אחרים פיתחו רגשות שליליים ביותר כלפי היהודים וזאת הסיבה לכל הרדיפות, הסבל, ההשמדה וכל מה שקרה לעם שלך.

"הדברים האלה לצערי לא מובנים לכם כעם, לא מובנים למנהיגים הרוחניים שלכם ובודאי לא מובנים למנהיגים המדיניים שלכם.

אפרט באוזניך את הדברים:

המושג המכונה "אדם" נוצר או נברא יחד עם הבריאה עצמה כנושא האחריות הקוסמי של תהליך הבריאה כולו.

בכך הוא למעשה ממלא תפקיד של שלוחה.

השלוחה הבלתי אמצעית והישירה של הבורא.

מאחר ובתהליך הזה נטלו חלק סוגים רבים ושונים של אנרגיות ושל כוחות בריאה שמקורן הגיע הישר מהאינסוף הבורא, גם האדם או יותר נכון הכלי הפנימי שלו נברא ברמות שונות ובמגוון של אפשרויות מכיוון שהיה צורך להתאים את נושאי האחריות האלה – בני האדם - לאנרגיות השונות שהשתתפו במעשה הבריאה. לכן יש בני אדם שמתאימים לאנרגיות ולכוחות מסוימים ובני אדם אחרים שמתאימים לאנרגיות ולכוחות אחרים. זה כמובן לא ידע חדש מכיוון שבני אדם אכן שונים זה מזה בתכונותיהם, בכישרונותיהם וביכולות הקליטה, הלימוד, היישום וההבנה של דברים קיימים ושל פוטנציאלים העשויים להיות קיימים במידה והאדם יבחר לממשם. לא רק בני אדם אינדיבידואליים שונים זה מזה אלא גם קבוצות של בני אדם או עמים כפי שנהוג לכנות את זה אצלכם. כל קבוצה של בני אדם התאימה את עצמה "לעבוד" עם קבוצה מסוימת של כוחות ושל אנרגיות, להחדיר אותם לפנימיותם, לעבד אותם ולשלוח אותם הלאה אל המקומות המיועדים לקליטתם כדי שיוכלו לבצע את חלקם במחשבת הבריאה ובתהליכי היישום.

קבוצה מסוימת של בני אדם נוצרה או נבראה עם כלי קיבול פנימי גדול יותר מכלי קיבול אחרים ועם יכולות עיבוד מתוחכמות יותר מיכולות אחרות מתוך מטרה לטפל באנרגיות העוצמתיות ביותר ובאנרגיות בעלות המשמעות הדומיננטית ביותר בתהליך הבריאה, מתוך יכולת מובנית להכיל אותן בדרך היעילה ביותר, לעבד אותן וליישם את התוצאות במירב היעילות האפשרית תוך ניצול היכולות השכליות המיוחדות שהתהוו בהם בד בבד עם הכלי הפנימי הגדול יותר.

הקבוצה הזאת נודעה לאחר זמן בשם "יהודים".

זה התפקיד שחברי הקבוצה הזאת נטלו על עצמם בבחירה חופשית. להיות נשאי היכולת לשאת יותר בעול, לעבוד קשה יותר עבור המין האנושי ולבצע מטלות ותפקידים מסובכים יותר שקבוצות אחרות לא היו יכולות לבצע מכיוון שהן לא בחרו להיות כאלה.

את תוצאות העיבוד הזה והפעילות הזאת של האנרגיות הגבוהות (המשויכות לכוח השלישי, הוא כוח האיזון, דרך האמצע שבין הנתינה לקבלה) היו חברי הקבוצה המסוימת הזאת אמורים לחלק לעולם כולו ולכל יושביו.

אבל, מתוך הכלי הגדול והיכולות המפותחות, צמח גם אגו גדול יותר ומפותח יותר וככל שהלכו התהליכים והתרבו, ככל שהעמיקו והתפתחו וככל שההתפתחות הרוחנית של חברי הקבוצה הלכה והשתכללה, כך גם האגו הלך והתנפח ולאחר זמן לא רב פשטה היוהרה וגבהות הלב במקום השיתוף ותחושות היחד והחל תהליך ההתבדלות, תחושת החשיבות העצמית וההרגשה ש"העם הנבחר" נמצא משכמו ומעלה מעמים ומקבוצות אחרות. עד מהרה גם התפקיד שנטלו חברי הקבוצה על עצמם בחלוקת "התוצרת" האנרגטית נפגם מתוך מחשבה שגויה שטענה: מדוע ניתן לאחרים את מה ששייך לנו? מדוע שנתחלק עם העולם במה שמגיע לנו? אנחנו הרי העם הנבחר? והם...? הם כלום... הם סתם גויים...

והעולם על יושביו נותר למעשה בחסר. לא רק בחסר אלא גם באי הגשמה, בעיכוב ההתפתחות ובהחלשת היכולות הקוסמיות לחבר קשר אל קשר. לא צריך להגיע רחוק כדי להבין שחסר כזה מוביל לכעס וכעס כזה מוביל לשנאה ושנאה כזאת מובילה לפרעות, לרדיפות ולרצח. אל תשכח שכאשר מת אדם, האנרגיות שלו משתחררות אל מרחבי הקוסמוס ובאמצעות רצח כזה חשבו הפורעים והרוצחים, ישחררו היהודים "הגזלנים" את עוצמות האנרגיה שנגזלו מהם.

זו אחת הסיבות המרכזיות לשנאת היהודים במשך הדורות ולכל תופעות האנטישמיות.

לו היו המנהיגים שלכם מבינים את הדבר הזה, לו היו מיישמים הלכה למעשה את הדברים הכתובים במפורש בתורה שלכם על פי כוונתם האמיתית ולא על פי פירושים שונים ומשונים כפי שדורות של רבנים פירשו את הדברים, העולם היה נראה אחרת ומתנהל אחרת.

ומעשי המוות ההמוני שחוו בני העם היהודי במשך הדורות נועדו בדיוק למטרה הזאת – לשחרר את אותן אנרגיות למען העולם כולו.

אני יודע שהדברים האלה קשים עבורך, מטרידים אותך ואינך מסוגל כרגע לתפוס אותם ולהבינם אבל זו האמת לאמיתה ויום אחד תבין את זה."

"העם היהודי כנושא הנטל עבר שלוש תקופות או פאזות במהלך קיומו.

הפאזה הראשונה היתה פאזת ההתהוות, הגיבוש, הצבת המטרות וההתבססות הראשונית לקראת העתיד. אלה התהליכים המתוארים בספר התנ"ך שלכם. זו היתה גם תחילתם של אותם תהליכים שגויים שנוצרו באמצעות האגו לקבלת הדברים עבור עצמכם בלבד ותחילת תהליכי ההתבדלות וההתנשאות. אפילו רמז ענק שניתן לעם היהודי בדמות מלחמת השמד וחורבן ויציאה לגלות הידועה אצלכם כ"גלות בבל", שהיוותה מעין נבואה וראייה מוקדמת למה שיתרחש בעתיד במידה וההתנהלות לא תשתנה - לא עזרה, הלקח לא נלמד והמנהיגים הן הרוחניים והן המדיניים המשיכו בדרך החתחתים בה הוליכו את העם.

סופו של השלב ההתחלתי הזה היה בשלוש מרידות גדולות נגד הרומאים ששלטו ביד רמה ושהתהוו בזו אחר זו.

המרידה הראשונה היתה מה שמכונה "המרד הגדול" שהתחולל בשנות ה-60 וה-70 של תחילת הספירה והביא לחורבן חלק גדול מהישוב היהודי בארץ ישראל, כולל חורבן ירושלים ובית המקדש השני.

המרידה השנייה היתה מרד היהודים הענק והמקיף שהתחולל כמה עשרות שנים לאחר המרד הגדול בכל רחבי האימפריה הרומאית ובעיקר בערים של מצרים, צפון אפריקה ותורכייה של היום שהביא בעקבותיו להרג המוני של כמיליון יהודים ולהרס מסיבי של קהילות יהודיות בתפוצות.

המרידה השלישית היתה מה שמכונה "מרד בר-כוכבא" שהיה הקשה מכולם ובעקבותיו חוסל למעשה הישוב היהודי בארץ ישראל, מאות אלפים נרצחו ומאות אלפים אחרים יצאו לגלות או נמכרו כעבדים ושפחות בכל רחבי האימפריה הרומאית. מרד זה סתם את הגולל על הישוב היהודי בארץ ישראל למשך אלפיים השנים הבאות.

בשלושת המרידות האלה מתו מיליוני יהודים בכל רחבי העולם.

"הפאזה השנייה" המשיך נור-אל את הסברו "נמשכה אלפיים שנה בהם נפוצו היהודים למעשה לכל מקום כמעט בעולם והיוותה את תהליך העיכול, היצירה, הגיבוש, שכלול המערכות, ההשמה של הרעיונות מהכוח אל הפועל, הכתיבה המסיבית, הלימוד המסיבי, ההתחברות המסיבית עם פירושי וביאורי התורה הכתובה, התורה שבעל-פה ותורת הסוד כמו גם היישום בפועל ממש של היהירות, ההתבדלות, החיים בתוך גיטאות מתוך סגירות כמעט מוחלטת לעולם כולו והרצון לקבל עבור עצמנו בלבד, כשרק שאריות וטפטופים דלים חולקו לשאר העולם. תכלית הפזורה היהודית בעולם היתה לאפשר להם לחלק את האנרגיות של הכוח השלישי בכל מקום בו הם נמצאו אך הם נכשלו בכך. היו אמנם פה ושם מנהיגים רוחניים שהבינו את הנעשה ויצאו נגדו אבל הם הוחרמו, הושתקו, נרדפו, ספריהם נשרפו או נקברו וההתבדלות וההתנשאות נמשכו. הפאזה הזאת הסתיימה בתהליך דומה לזה בו הסתיימה הפאזה הראשונה, ברצח המוני – שואת יהדות אירופה - שבו מצאו את מותם ששה מיליון יהודים.

"הפאזה השלישית היא זו המתקיימת עכשיו והיא השלב בו ייושמו בפועל, הלכה למעשה כל התהליכים האלה שהתגבשו ועוצבו במהלך אלפיים השנים שקדמו לזה.

בפאזה הזאת אמור העולם לבוא על תיקונו ותהליך החזרה אל נקודת ההתחלה אמור להתחיל.

ואם גם הפאזה הזאת, הפאזה השלישית תסתיים ברציחות המוניות תלויה אך ורק בכם ובדרך בה תבחרו ללכת.

קיימות שתי אפשרויות ליישום הזה.

הראשונה היא להמשיך כפי שהיה עד עכשיו. ליישם יהירות, הסתגרות, התבדלות ואנוכיות צרופה.

השנייה היא לשנות את הגישה מהיסוד, לחוות פתיחות, נתינה, שיתוף, אהבה ללא תנאי.

אתם נמצאים רק בתחילת התהליך והדרך עוד ארוכה וקשה ולכן המהומה עדיין לא שככה, המלחמות המתנהלות הן סביב בסיס הקיום והיישום שלכם שהיא המדינה שלך והן סביב המאבק בין שתי האפשרויות שציינתי קודם טרם הסתיימו וזה בא לידי ביטוי גם בסירובו של העולם להכיר בכם, מתוך "זיכרון" היסטורי ומתוך חשש – אמנם תת-מודע אבל שריר וקיים – שמא תחול שוב ההימנעות מהחלוקה הצודקת של האנרגיות הקוסמיות. זה אולי לא בולט לעין במקומות מסוימים אבל הרחש הזה מתקיים למעשה בכל מקום ומקום בעולם.

לא סתם מאיימים עליכם בהשמדה. לא סתם משחרים לפתחיכם במלחמות. לא סתם שוללים את עצם קיומכם. לא סתם רודפים אתכם עד חורמה. הכול נעשה כשרשרת של נורות אזהרה המהבהבות מול עיניכם כל הזמן כדי שתלמדו למלא את התפקיד אותו בחרתם למלא ולא תשובו אל שגיאות העבר.

ההתעניינות הרבה כל כך במדינה שלך אפילו שהיא זעירה כל כך אינה סתמית או מקרית גם כן. לא סתם לוטשים כולם עיניים לעברה. לא סתם מתחוללים אירועים רבי משמעות כל כך בעולם כולו סביב הסכסוך המתמשך עם הערבים החיים סביבכם ובתוככם. אתם נמצאים בלב הסערה. זאת מאחר ובתת-המודעות האנושית הכללית ידוע מי אתם, מה תפקידכם, מה מטרת היותכם ומה החשיבות העצומה מני חקר של התנהלות נאותה ונכונה שלכם כלפי העולם.

עד עכשיו לקחתם לעצמכם את מה שהיה אמור להגיע לעולם. אבל הדברים האלה עומדים להשתנות מקצה אל קצה.

לא מתוך הפעלת אמצעים כוחניים או לחצים חיצוניים אלא מתוך הכרה פנימית של היהודים עצמם בנכונות הדברים האלה, הכרה פנימית שתלך ותגבר, מתוך תחושה עמוקה וידע עמוק שילך ויתבסס יותר ויותר ככל שהתודעה תיפתח ומתוך הצורך האמיתי לחלק את האנרגיות האלה ליעדים הנכונים, כלומר ליושבי העולם כולו.

וכאן אתה נכנס לתמונה.

אחת ממטרות דבריי אלה היא בהחלט להביא להפצת הידע הזה ברבים כדי להפכו לנכס צאן ברזל הן של העם היהודי הנותן והן של העולם כולו המקבל ותפקידך הוא להיות אחד המפיצים האלה.

"עליך להבין" המשיך נור-אל את דבריו "שדברים רבים ישתנו בעולמך ללא הכר וזה כולל בין השאר את מבנה הדתות, את הפולחנים השונים ואת האמונות. כך שכוונת דבריי אינה שאלה שמכנים את עצמם "דתיים" או "שומרי מצוות" על פי המתכונת הקיימת יהיו מוליכי הדרך ונושאי הבשורה. העידן שלהם תם. יקומו מנהיגים רוחניים חדשים, מנהיגים נבחרים, מנהיגים נאמנים לדרך האור שיהוו דוגמה ומופת לכולם, שיישאו את המין האנושי קדימה, שיחצבו נתיבים חדשים בתוך הסלע, שיוליכו את המין האנושי להתפתחות הרוחנית הראויה, לאהבה אמיתית, לחמלה אמיתית, לדאגה אמיתית לכל נצרך, לנתינה ולקבלה אמיתיים ובעיקר ליישום הכוח השלישי, כוח האיזון. כי רק באמצעות הכוח הזה ועוצמתו יוכל היקום להתחיל את מסעו הביתה, אל האינסוף שהוא כור מחצבתו.

או אז יוסרו מסכי האפלה ואור גדול יאיר בנהרה מופלאה עולם ומלואו.

או אז ירדו המלאכים ממרום משכנם ויוליכו את בני האדם בדרך העולה.

או אז יתחבר האדם עם חלקיו הגבוהים ועם טוהר נשמתו.

או אז יגשים האדם ויגשים העולם את ייעודם.

לא ירחק היום ואתם תתעוררו ליום חדש, נפלא ומואר, יום בו תזרח השמש לא רק על העולם אלא גם על הנפש שלכם, יום בו תדעו שאלה יהיו המנהיגים, מנהיגי אמת וטוהר, אלה יהיו נושאי הדברים, אלה יהיו נושאי לפידי האור שילכו כחלוצים לפני המחנה.

כל מה שקורה לכם עכשיו הוא תחילת התהליך הזה.

חשוב להבין שהדברים האלה לא יתרחשו ביום אחד וגם לא בשנה אחת. התהליך יהיה ממושך ולא יהיה פשוט. כוחות האופל והחושך השולטים ביד רמה עכשיו לא יוותרו בקלות על שלטונם ועל עוצמות כוחם, אבל הדברים האלה יתרחשו, השינויים האלה יהיו וניצחון האור על החושך יהיה מוחלט וסופי."

"אני רוצה לדבר עכשיו על האופן שבו עליכם לנהוג בעשייה הזאת" אמר נור-אל.

"אנחנו?" שאלתי.

"כן. אתם. אולי זה יישמע יומרני אבל התפקיד שלך כאמור הוא להפיץ את הידע הזה שהעברתי לך בכל מקום ואתר אליהם תוכל להגיע והתפקיד של אלה שיקבלו את הדברים ממך הוא להפיץ אותם הלאה עד לאחרון האנשים עלי אדמות".

"נראה לי שזה יהיה הרבה מידי עבורי ואני לא בטוח שאוכל לעמוד במשימה הזאת. איך אוכל להגיע לאחרון האנשים בעולם?"

"אם אדם מציב מראש את המגבלות על עצמו עוד לפני שניסה לעשות משהו, ודאי שהדבר לא יצליח והאדם יכשל" אמר נור-אל. "אתה סוגר את השער עוד לפני שפתחת אותו".

הוא כמובן צדק.

לפעמים אני נכשל בחוסר אמונה בעצמי וזו אחת הבעיות הקשות שיש לי.

"מה שתצטרכו לעשות לאחר קבלת הדברים והמסרים האלה, לאחר שתפיצו אותם בעולם וכמובן תוך כדי העברת הדברים, הוא דבר מאד מאד פשוט" אמר נור-אל. "כל מה שנדרש הוא מעט מחשבה, מעט דמיון ודקות מעטות בכל יום.

נתחיל בך.

היכנס לתוך עצמך, הפנם היטב את הדברים שאמרתי לך, עבד אותם, מצא את מהותם, סכם אותם בתוכך, תמצת אותם למשפט אחד, מן "סיסמה" שתהיה קליטה ובהירה.

המשפט הזה יהיה האמצעי שבאמצעותו תהליך השינוי ייפתח.

האם אתה מוכן לנסות?"

"כמובן" עניתי.

עצמתי את עיניי וצללתי אל המעמקים שלי.

ניסיתי לגבש דבר מה מתוך הבליל שמצאתי שם, מתוך צרורות צרורות של אותיות ומילים וסימני ניקוד וטעמים ששייטו להם בתוכי ללא סדר וללא משטר, ניסיתי לאסוף מילים וליצור מהם משפט, ניסיתי לצרף אותיות ולברוא מהן מילים, ניסיתי בתנועות ידיים, ניסיתי בכוח המחשבה, בכוח הרצון ובכוח התחינה אבל דבר לא התרחש. האותיות והמילים המשיכו לפרוח בי כבלונים צבעוניים ביריד הבלים בעת סופה.

הבנתי שעלי לשנות גישה.

לא עוד כניעה, לא עוד בקשה, לא עוד תחנונים. עלי להיות תקיף ולעמוד על שלי ללא פשרות.

מכיוון שזה היה צורך אמיתי.

ועם הנחישות החדשה הזאת, לאחר שהעליתי בעיני רוחי את כל הדברים שנאמרו לי, לאחר שהפנמתי את כל התיאורים, לאחר שידעתי בבירור וללא צל ספק שאני צועד בדרך הנכונה והמתאימה לי, החל משהו להתגבש, להתבסס, לקרום עור וגידים ולפתע, כאילו מתוך הלא כלום צץ לו משפט אחד שידעתי שהוא משפט המפתח ושאתו אפשר יהיה לצאת אל העולם ולשנות אותו מקצה אל קצה.

ומה שקבלתי היה זה:

אני משחרר את עוצמת כוח האיזון מתוכי ומתחלק בו עם יושבי העולם כולו באהבה

פקחתי את עיניי ואמרתי את המשפט הזה לנור-אל.

"יפה" הוא אמר. "עכשיו יהיה עליך לדמיין מעוף.

עצום את עיניך, צייר את עצמך כשליח בעל כנפיים, עוף מסביב לעולם שלך מעגלים מעגלים, צייר את המשפט הזה באותיות זהב מעל לכל מקום אליו תגיע ותן לאותיות להתפורר ולצנוח לאט לאט למטה כשהן נושאות איתן את משמעות האמירה יחד עם כוונות האהבה הנמצאות בה.

בתחילה התרכז בחמש היבשות ופזר את האותיות בכל יבשת ויבשת. לאחר זמן מה, משתחוש שאתה צריך להגיע למקומות מפורטים יותר, רד מרמת היבשות ולך אל רמת המדינות או אל קבוצות מדינות המהוות יחידות בפני עצמן ופזר מעליהן את האותיות המוזהבות כאשר אתה שם את הדגש על מקומות בעייתיים בעולם כמו איזורי מצוקה, איזורי עוני, איזורי סכסוך, או איזורי מלחמה. אם תשמע על מדינות שיש בהן רעב שלח את האותיות אליהן, אם תשמע על איזורי מגיפה שלח לשם את האותיות. אל תדלג על איזורים בהתאם להעדפות שלך אלא תן לכולם, אפילו אם הם לא ראויים בעיניך. זכור תמיד שעם עשרים ושתיים האותיות נברא העולם ושאתה כמי שנברא בצלמו וכדמותו של הבורא, בורא את עולמך החדש.

לאחר שתסיים גם את השלב הזה תוכל להתחיל לחלק את המשפט הזה ולפזר את אותיותיו גם לבני אדם אינדיבידואלים, כאלה שתרגיש שהם זקוקים לו. אלה אינם חייבים להיות בני משפחתך, מכריך וחבריך אלא כל אדם שאתה חש שהוא זקוק לאנרגיות האלה. את חלקם תפגוש בחיי היום שלך, את חלקם תפגוש וירטואלית באתרים השונים באינטרנט, בשידורי הרדיו והטלוויזיה או מעל דפי העיתון. הם יכללו פשוטי עם ומנהיגים, הן מנהיגים רוחניים והן פוליטיים, פזר את האותיות לכל תופעות ההתנהלות האנושיות הזקוקות לעידוד, לכל מפעלי הצדקה למיניהם, לכל בתי החולים, לכל אירגוני הצדקה והעזרה, לכל דבר ולכל מקום בעולם הזקוק לעידוד ולתמיכה.

אינך מודע עדיין כמה טוב התהליכים הזה והנתינה הזאת יכולים לעשות ולברוא, כמה אור הם יכולים לגלות ואילו שינויים הם יכולים לחולל.

העבר את העשייה הזאת לעולם כולו, לכל אדם, במיוחד לבני הלאום היהודי מאחר וזה תפקידם ההיסטורי והמיוחד ומכיוון שהם נושאים בקרבם את מהות אותו כוח שלישי, כוח האיזון.

ככל שירבו בני אדם שיפיצו את המשפט הזה ואת המשמעויות הנמצאות בין אותיותיו, את כוונות האהבה הנמצאות בשורשיו ואת מהויות "היחד" הנמצאות בכל אות ובכל רווח שביניהן, כך יהיה העולם טוב יותר, נעים יותר ונכון יותר. משאבים עצומים של אור ושל ידע ושל טוב יעלו מתוך התהומות ויכסו הכול, החושך ילך ויתעמעם והאור ילך ויתחזק, חיוך יעלה על פני האנשים והאושר יבצבץ בכל מקום, ילך ויגבר להקנות לעצמו אחיזה איתנה בכל הלבבות כולם.

זה תפקידך, זה מה שאתה צריך לעשות ולשם זה זימנתי אותך לכאן.

אתה תהיה החוליה הראשונה בשרשרת האינסופית של העשייה הזאת.

זכור – כל מה שנדרש הוא לעצום עיניים, לדמיין את מעופך, לצייר את המשפט הזה מעל המקום הנדרש לו, לפזר את האותיות למטה כגשם ברכה, לשלוח את מהות האהבה לכל מי שנזקק לו, לפקוח עיניים ולהודות לקוסמוס או לאל – איש איש על פי השקפתו – על פתיחת הידע ועל פתיחת האפשרות לשינוי.

כך תעשה וכך תראה את התמורה לעמלך.

תראה אותו בעיניהם של האנשים, בחיוך שיזרח על פניהם, באושר שיקרין עור פניהם, בשפת הגוף שתדבר שמחה, בכל מעשה ובכל יצירה ובכל מחשבה."

הייתי צריך באמת לעכל את הדברים ששמעתי, להפנים אותם ולחוש אותם זורמים בעורקיי.

"ומה לגבי אנשים שאין להם קשר לרוחניות?" שאלתי את נור-אל, "שאין להם שמץ של מושג מהו כוח האיזון, מהו הכוח השלישי ומה משמעות המשפט הזה. האם הם יבינו משהו? יתייחסו בכלל לדברים האלה?"

"בכל אדם" אמר נור-אל "יש מהות המחוברת לרמות הרוחניות הגבוהות. לעיתים היא קרובה למודעותו ולעיתים רחוקה. לעיתים היא גלויה ולעיתים נסתרת. אבל אין ולו אדם אחד בעולם שאיננו מקושר. כך שאפילו אדם כזה שאין לו מושג במה מדובר או אחד כזה שמתנגד נחרצות לכל מעשה ולכל מושגי הרוחניות והשינויים המתחוללים, משהו בו, משהו בפנימיותו יקלוט את משמעות הדברים, יבין את הנאמר ויפנים את הדברים. האדם עצמו בהתאם לנקודות השקפת עולמו יבחר אם לעשות משהו או לא, אם להתייחס או לא, אם להתחבר או לא וכמובן כמה ומתי. חשוב שתבין שגם שלילת משהו היא מעשה מכיוון שהיא הצד האחר של פעולת החיוב והמשקל הסגולי של שתי הגישות האלה זהה לחלוטין. כך שגם אי-פעולה היא פעולה לכל דבר ועניין".

"יש לי עוד כמה דברים לומר לך" פתח נור-אל את דבריו לאחר שתיקה שנמשכה זמן מה. "הראשון שבהם נוגע בנקודת המעבר בין הישן לבין החדש".

נמתחתי לשמוע את דבריו.

"לא ירחק היום ושלושה כוכבים יתגלו בשמים, שלושה כוכבים לא נודעים, שיהוו חלק ממבנה מורכב ומופלא שישתרע על פני כמה וכמה ממדים ויהווה את המרכבה הקוסמית שתבנה את האפשרות להפעלתן ותתווה את הדרך להפעלתן ולהתקדמותן של המרכבות הפנימיות הנמצאות בכל אדם ואדם עלי אדמות. כל המרכבות, הן הקוסמיות והן האישיות תתחלנה לפעול, להסתובב סביב צירן כדי ליצור את הקשר הבלתי אמצעי בין עולמות הרוח העליונים לעולמות הרוח התחתונים וכמובן לעולם הפיזי המהווה את הבסיס לכל ההיררכיה השמימית.

שלושה הכוכבים האלה יהוו את הבסיס הפיזי של המערכת החדשה כולה וקודקודם יהיה בציר הווקטור דרום-צפון, כאשר הקודקוד יפנה צפונה והבסיס דרומה. במקביל להם יתפתח משולש הפוך בממד רוחני גבוה יותר, בספירת תפארת, שלא תוכלו לראותו בעיניי בשר אבל תוכלו לחוש אותו היטב. הוא יהיה הפוך למשולש הכוכבים הפיזי, קודקודו יהיה על ציר הווקטור צפון-דרום של ספירת תפארת ויפנה דרומה בעוד שבסיסו יפנה צפונה.

שני המשולשים, הן הפיזי והן של התפארת יהיו שווי צלעות.

הכוכב הראשון שיתגלה במישור הפיזי ובמקביל לו במישור התפארת יהיה הכוכב האדום. הוא יהיה קודקוד שני המשולשים, המשולש העליון והמשולש התחתון.

הכוכב האדום יהווה את הבסיס המוצק והקבוע למערכת החדשה כולה. בדיוק כפי שצ'אקרת היסוד של המערכת האנרגטית האנושית צבעה אדום.

בדיוק כמו שבסיס הבריאה כולו הוא אדום.

הכוכב השני שיתגלה בשני המישורים, הפיזי והתפארת, יהיה הכוכב הצהוב. הוא יהיה נקודת הבסיס הימנית של שני המשולשים.

הצבע הצהוב מייצג את אנרגיות הרגש שבלעדיהן אין טעם לחיים והם ריקים מתוכן ומכאן חיוניותם הרבה. הרגשות הם הכוח המניע של העולם.

הכוכב השלישי שיתגלה יהיה הכוכב הלבן. הוא יהיה נקודת הבסיס השמאלית של שני המשולשים.

הצבע הלבן מייצג את כוח המחשבה, את כוח הרוחניות, את הטוהר השלם של המערכת הקוסמית כולה, את מהות מחשבת הבריאה עצמה.

כל אחד מששת הכוכבים האלה ישלח שלוחה של אנרגיה שתתחבר עם ספירה אחרת.

הכוכב האדום הפיזי של ספירת מלכות ישלח שלוחה אל ספירת יסוד.

הכוכב הצהוב של ספירת מלכות ישלח שלוחה אל ספירת הוד.

הכוכב הלבן של ספירת מלכות ישלח שלוחה אל ספירת נצח.

הכוכב האדום של ספירת תפארת ישלח שלוחה אל ספירת גבורה.

הכוכב הצהוב של ספירת תפארת ישלח שלוחה אל ספירת חסד.

הכוכב הלבן של ספירת תפארת ישלח שלוחה אל מעבר למחיצה, ישירות לספירת בינה, זו הספירה הנושאת בחובה את מהות הכוח השלישי, כוח האיזון ולשם יתנקזו האנרגיות של כל הספירות כולן, של כל הכוכבים ושל כל השלוחות האלה.

שלושת הכוכבים יהיו מסודרים כפי שאמרתי במשולש שווה צלעות.

הם ישדרו בתדר מסוים שרק מי שיכין את הכלי שלו יוכל לקלוט, לראות, לחוש ולהבין.

אלה יהיו תדרים ברמה גבוהה מאד.

צורך האנשים להגיע לשינוי, להתמרה, לאיחוד, יחד עם כל האנרגיות החדשות שייקלטו בכל רחבי הקוסמוס על כל ממדיו וספירותיו ייצרו אנרגיה אחת מרוכזת, רבת עוצמה, שתסחרר את המשולשים, את מהותם, את האנרגיות האצורות בהם סביב ציר ושני המשולשים, משולש המלכות ומשולש התפארת יתהוו ליחידה אחת, לעוצמה אחת, עוצמה שתוליך את שלושת הכוכבים של מלכות ואת שלושת הכוכבים של תפארת אל נקודות המרכז של שני המשולשים לאורך הקווים שיחברו את הקודקודים עם מרכז הצלעות שממולם ושם, בנקודת המפגש הזאת, יתחולל תהליך איחוד רב עוצמה בין שלושת הכוכבים בכל מישור ותתקיים התכה של שלושתם לכוכב אחד, כוכב בצבע זהב והוא יהיה החלוץ שילך לפני המחנה, עמוד האש, מורה הדרך ונביא השינוי ובעקבות האיחוד הזה תתהווה נקודת מעבר חדשה שממנה יתחיל היקום את מסלול חזרתו אל האחדות המלאה ואל האינסוף שמשם הוא נולד.

כוכב הזהב החדש במישור המלכות ישלח שלוחה עם התהוותו שתתאחד עם ספירת חוכמה.

כוכב הזהב החדש במישור תפארת ישלח שלוחה עם התהוותו שתתאחד עם ספירת כתר.

ספירת כתר היא הספירה הקשורה ישירות אל האינסוף, היא תחילת מחשבת הבריאה והיא גם סיומה.

ובבוא העת, בקץ הזמן, יתאחדו שני כוכבי הזהב, כוכב הזהב המלכותי עם כוכב הזהב התפארתי ויהיו לנקודה אחת ויבוא קץ לתהליך הנפרדות.

או אז תתאחד נקודת הזהב עם נקודת הכלי האינסופי."

נור-אל השתתק.

אני נותרתי חסר נשימה.

נפרדנו.

כשדמותו החלה להתפוגג מתוך התודעה שלי, ליוויתי אותו בעיניים דומעות עד שהוא נעלם.

ידעתי שעבורי החל עידן חדש, עידן אחר, עידן של אתגרים עצומים.

המסע בין עידן לעידן הסתיים והעמדה הברורה התייצבה על מקומה.

הלוואי והייתי יכול לחבק כל אחת ואחד מכם בפועל.

אבל מאחר ואיני יכול לעשות את זה, אני שולח לכולכם את אהבתי.

עבודה רבה לפנינו ואני מקווה שהיא תיעשה במאור פנים ובחדוות יצירה מכיוון שאי אפשר אחרת.

© כל הזכויות שמורות לדוד ירושלמי
 
טואול בניית אתרים