~ פנג שואי וטיהור ~


חמדה טלאור

הרבה פעמים כותבים לי אנשים בפורום שהם חשים שהאנרגיה בבית דחוסה, לא נעימה, ולעתים אפילו תקועה, ושואלים אותי מה יכול הפנג שואי להציע למצבים אלה.

אני תמיד מציעה דרכים כיצד לטהר את הבית, והפעם ברצוני לפרט את הנושא ממספר היבטים ואפשרויות, ואתקדם מהקל אל הכבד:

1. אתחיל עם טיפ ליצירת שפע:
אורז נחשב למביא ברכה, לכן כדאי לשים אורז בצנצנת על השיש.
 
2. סדר על פי הפנג שואי:

כאשר יש בחדר אי סדר, על פי רוב גורם הדבר לכך שבאותו מקום בנוסף לבלגאן, נערמים שם גם הרבה מאוד דברים מיותרים. אתם בטח מכירים את הרגע שבו נכנסים לחדר על מנת לקחת משהו אבל החדר כל כך מבולגן שאין חשק לחפש, ובטח לא לעשות סדר, כי – "מאיפה מתחילים?" ואז... "נו, כבר במילא יש שם בלגאן, אז אפשר לזרוק לשם עוד משהו..." ולאט לאט [ולפעמים מהר מהר] הופך החדר להיות למקום שאי אפשר להיכנס אליו... ואין חשק לטפל בו, ולכן אי אפשר להגיע לדברים הנחוצים... וזה הופך להיות מצב שבו חדלים לעשות דברים, [הרי הפריטים הנחוצים נמצאים אי שם בחדר...] כלומר – נתקעים...

כמו ביתה של אותה אשה ששימש מחסן לכל בני המשפחה ולהיסטוריה שלה עצמה:
בסלון, ליד קיר אחד עמדה ספה עם ערמה מכוסה בגובה משקוף הדלת – דברים של אחיה שנמצאים שם כבר כ- 10 שנים.
על השולחן ליד הקיר השני היו ערימות של ספרים, בריסטולים מגולגלים, מחברות - ציוד לגן אותו ניהלה 6 שנים קודם לכן – אולי יום אחד תרצה לשוב להיות גננת.
ליד עוד קיר אחד עמד מזנון מלא ערימות של כלים – של ההורים שכבר מזמן אינם בין החיים.
על השולחן באמצע החדר ערימות של ספרים של סוציולוגיה ומדעי המדינה – אולי יום אחד היא תרצה לשוב ללימודים...
לא היה בסלון מקום לשים כסא...

במטבח – ערימות של בקבוקי פלסטיק – היא אוהבת לאסוף

ברור שאותה אשה היתה תקועה בכל התחומים בחייה – לא היתה לה עבודה, לא היתה לה זוגיות, לא היה לה "אויר" בבית והצ'י פשוט לא זז... היא היתה כה תקועה, עד כדי כך שהיא לא היתה מסוגלת להביא את עצמה אפילו לדבר עם אחיה שייקח משם את הדברים שלו... שלא לדבר על להוציא את הדברים שלה עצמה, או לחלק את הדברים של הוריה שאינם כבר בין החיים...

ולכן, על פי הפנג שואי, הדרך הראשונה לטהר את האנרגיות בחדר/בבית/בבית העסק – היא לעשות סדר ולהוציא את כל הדברים המיותרים.
 
3. טיהור:

כאשר הבית מסודר ורוצים לטהר בו את האנרגיה, למשל לאחר ריב... או לאחר שהיו אורחים רבים בבית ולא את כולם אהבנו... או כפי שאמרנו - יש תחושה של אנרגיה דחוסה ולא נעימה... על פי הפנג שואי כדאי לטהר את הבית, וישנן כמה דרכים בעזרתן ניתן לעשות זאת:

* טיהור עם מרווה יבשה:
לוקחים מרווה יבשה, שמים אותה על גבי כלי מקרמיקה ומציתים. כאשר המרווה מתחילה לעשן, עומדים בתוך הבית מול דלת הכניסה, ומתחילים לנוע ימינה – עם כיוון השעון, תוך כדי עשיית תנועות סיבוביות (ספיראליות) עם העשן - גם הן בכיוון השעון (=ימינה). חשוב להשתדל שהעשן יגיע אל כל פינות הבית.
הטיהור מסתיים כאשר מגיעים חזרה שוב מול דלת הכניסה.
כדאי לעשות זאת ביום ששי בבקר או בערב חג.
* קטורת:
את הטיהור בעזרת קטורת ניתן לעשות בדיוק כמו הטיהור בעזרת מרווה. קטורת דולקת בבית, גם ללא הסיבוב בו, מטהרת את האנרגיות. 


*ניתן לטהר את הבית גם בעזרת נרות ובעזרת שטיפת הבית במי-ים.


4. דאוזינג:

כולנו יודעים שהאדמה מקרינה אנרגיות. יש באדמה נחלים תת קרקעיים [לפעמים עמוקים למדי], והאנרגיה שעולה מזרימת הנחלים דומה ל"אנרגיה של מסור" – כל הזמן נעה קדימה. תארו לעצמכם מה קורה כאשר שני נחלים תת קרקעיים כאלה מצטלבים… נקודת ההצטלבות טעונה מאוד באנרגיה חזקה ואגרסיבית.
בדאוזינג מאבחנים את הנחלים הללו, וישנה דרך לגרום לאנרגיה שלהם ל"דלג" על הבית. יש גם דרך לבדוק את רמת האנרגיה לפני פעולת הנטרול ואחריה.

5. אבחון על פי הפנג שואי:

כאשר הבית "נולד", כמו בן אדם הוא נולד עם מערך אנרגטי מסוים. הפנג שואי נותן כלים כיצד לאבחן את האנרגיות הללו, וכיצד לנהל אותן כך שהצ'י בבית יזרום יותר טוב והחיים בו יהיו חיים של הרמוניה, שפע וטוּב.


כדי לקבל יעוץ ותשובות חינם צרו קשר עכשיו -
 יש ללחוץ כאן!

או חייגו 052-3328438

logo בניית אתרים