18 אוגוסט 2021

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

~ רמות של תודעה ~

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן מציעים לכם הזמנה לנקודת מבט חדשה לקחת אותה בחשבון. זו ההזדמנות לשנות את המציאות שלכם, להתחיל להקרין ולרטוט תדר גבוה יותר אשר יפתח את הדלתות לממדים גבוהים יותר ולעוצמתכם המדהימה. זה הזמן לאתחל ולהתמקד באנרגיה / ברטט  / בכוונה של מה שאתם רוצים ליצור בשדה האפשרויות. נמשיך להזכיר לכם מי אתם כהוויות שמימיות רב-ממדיות. אתם כאן על פני הפלנטה על מנת להתאמן באומנות היצירה. אתם אזרחי הגלקסיה שיש להם חיים פיזיים פשוטים בממד השלישי. אתם כאן בזמן הזה על מנת לעזור לפלנטה הזו להשתנות ולהעלות את המודעות.

ממד זה מוחזק על ידי תדרים נמוכים של פחד, דאגה, שנאה ואלימות. כאשר האנושות מחזיקה תדרים נמוכים אלה כל אחד מופעל ומתומרן בקלות. הכול זה אנרגיות ואנרגיות רגשיות אלה מידבקות.

אי לכך, המשימה שלכם היא לזכור שאתם גנרטורים עוצמתיים של אנרגיה. האנרגיה שלכם, המחשבות והרגשות משפיעים תמיד על הקולקטיב. קיימים דפוסים ותכניות שניתנו לכם והם מגבילים. דפוסים ותכניות אלה הועברו מדור לדור. הם אינם משרתים אתכם.

אנו כאן שוב על מנת להזמין אתכם לבצע שינוי, להגיש רטט אנרגטי גבוה יותר ממקום של ידיעה מי אתם כבוראים שמימיים.

צפינו בכם ובאחרים, כאשר אינכם יודעים בדיוק מה החשיבות של דרך השמחה. הבינו ששמחה זה מצב של תודעה; זהו רטט שאינו דומה לאף רטט אחר. שמחה הינה רגש של תחושה של לחיות... בפשטות.

האנושיים תוכנתו שחייבת להיות סיבה לכך שאדם שמח, ושהסיבות לכך קצרות וחולפות. קשה לכם מעט לדמיין את הרעיון של הקרנת שמחה באופן קבוע, במיוחד כאשר יש לכם סיבות כה רבות "לדאגות".

דאגה הינה רטט של תחושת חוסר אונים. דאגה הינו הרגל שתוכנת בכל אחד המהלך על פני האדמה מיום היוולדו. לרוע המזל כאשר דואגים, לא נמצאים בקשר עם עוצמתכם כהוויות שמימיות של החיים. דאגה מחברת אתכם לרשת של התודעה ההמונית. זהו רטט של שליטה. המדיה והמנהיגים שלכם ממשיכים להזין ו/או לשמר את הדאגות שלכם פעילות. דבר זה נכון במיוחד בזמן הזה.

כאשר אתם נמצאם במצב של דאגה אינכם מחוברים לעוצמה השמימית ולכן קל לשלוט בכם ולתמרן אתכם. רטט זה של דאגה נמוך, זה תדר דחוס אשר תמיד נמצא בתרבויות שלכם. זהו זמזום תמידי ברקע החיים שלכם.

לדאגה ישנם מפעילים רבים; הם שונים עבור כל אדם ואדם. יחד עם זאת קיימות דאגות אוניברסליות המתוכנתות אל תוך נפש האדם. כאשר נופלים למצב דאגה בכל נושא שהוא: כסף, בריאות, מערכות יחסים, עבודה, מוות במשפחה, כל המעגלים בתוך המערכת שלכם נמצאים במצב הכן.  הגוף מגיב לאנרגיות שליליות אלה. קיים אז עימות פנימי. אין שלווה, אין עוצמה ואין שמחה.

מצב תודעה זה נחשב אצל בני האדם כנורמטיבי. זה רטט בו אתם מרגישים נוח, אתם מרגישים אחראים. עליכם לדאוג ביחס לדברים. מה יקרה אם לא תדאגו, מי ינהל את חייכם? אז דעו שדאגה מחזיקה אתכם נעולים מחוץ לעוצמתכם, שומרת עליכם חסרי אונים. מה אפשר לעשות אם זה כה רווח בקהילות שלכם ובעולמכם? זה חלק ממבני האמונות הישנים והוא הבסיס שרובכם בונים עליו את חייהם.

אנו מזמינים אתכם לשקול את האנרגיה, את הרטט שהדאגה מפעילה למעשה בשדה שלכם, בהכרה ובגוף. לדאוג זה לחוש חוסר נוחות או חרדה; כאשר אתם דואגים אתם מענים עצמכם, או סובלים ממחשבות מטרידות. להתעסק בדאגות זה להיות מיוסרים על ידי רוגז, זה להיות עם לב כבד מלא בזהירות, ייסורים, דכאון או חרדה. לדאוג זה לחנוק או להטריד את עצמכם. כאשר דואגים למעשה מזמינים, מזַמנים, ויוצרים מציאות של אותו דבר שמדאיג.

אנו מזמינים אתכם לחקור את מה שמדאיג אתכם. היו כנים עם עצמכם. שימו לב, האם מה שמדאיג אתכם נרכש מההורים? אילו דאגות מופעלות ע"י האחרים?

אילו דאגות אתם חשים חסרי אונים לשנות? אילו דאגות מרגישות כאילו הן חלק מהמציאות המוגבלת הזו? איזה דפוסי דאגה רכשתם מהדתות ומהחינוך? אנרגיות דאגה אלה יוצרות עוד מאותו דבר.

עתה הוא הזמן לבצע שינוי מודע. האנרגיה הניתנת לפלנטה שלכם מהוויות שמימיות זמינה לתמוך ולעזור לכם בביצוע שינוי מדהים זה בתודעה. ראשית מגיעה המודעות, אז מגיעות המסירוּת והכוונה, אחר כך מגיעות ההתמקדות והנכונות, אחר כך מגיע התרגול.

דאגה כל כך מושרשת בהולוגרמה הזו, עד שלשחרר את דפוסי הדאגה הינה משימה של מאסטר. התחילו בכך שתאפשרו לריפוי להתרחש בכל גווני חוסר הבטחון המחזיקים את מסגרת הדאגות שלכם. אנו מציעים לכם כלי אשר יתמוך בכם בהשתדלות זו.

היינו רוצים שתחושו ותקבלו בברכה שמחה, שתקבלו בברכה הכרת תודה. תנו לעצמכם לבחון את תחושת השמחה, את תחושת הכרת התודה. מתי אתם מלאי שמחה? על מה אתם מוקירים תודה? מה התנאים? מה המצב?

שאלו עמכם האם אי פעם חוויתם שמחה אמתית וטהורה? שימו לב מתי ומה היו הנסיבות. אתם עשויים להבחין גם, שכאשר אתם  חשים שמחה אתם מרגישים גם מכירי תודה.

אנו מזמינים אתכם לתרגל את המודעות של שמחה והכרת תודה, להיות ברטט הזה, בתחושה, ברגש השמחה והכרת התודה. כאשר תביאו לרגעים שלכם מודעות של שמחה/הכרת תודה, כימיית הגוף תשתנה. במשך הזמן תבינו שמודעות של שמחה/הכרת תודה הינה מצב הוויה טבעי. זו דרך של רטט הנמצא מחוץ לרשת התודעה ההמונית. זה סולם, חבל, חגורת הצלה.

זכרו שאתם שנאים של אנרגיות דחוסות ובלתי הולמות. זכרו שיש לכם השפעה משמעותית לתודעת ההמונים על פני הפלנטה הזו. כאשר מבטאים שמחה והכרת תודה על כך שהנכם חיים ונמצאים בגוף פיזי, אתם מפעילים את האנרגיה של מאסטר שמימי בעודכם ערים למי שהנכם ולמשימה שלכם במציאות הזו. המתנה של שמחה והכרת תודה פותחת את הדלת לממד גבוה יותר ומקבלת בברכה נסים, ברכות וסינכרוניות לחייכם.

כאשר תלמדו לחוש, להרגיש, לחוות שמחה/הכרת תודה כרטט דומיננטי בחייכם, תהיו חופשיים. כאשר מחזיקים ברטט של שמחה/הכרת תודה לעתים תכופות יותר מאשר כל רגש אחר נמצאים במצב של יצירה עוצמתית. תהיו בזרימה שמימית. תהיו פתוחים עם יכולת קליטה. שוב אנו אומרים 'היו בשמחה'. ה 'team'

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2021. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים