תנועה הינה קדושה

גיליון 938

8.1.2021

 

ניל דונלד וולש

www.CwG.org

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

ידידי היקרים...

בשבוע שעבד שוחחנו במרחב הזה על כך שתנועה הינה כלי ליצירת חוויה קדושה בחיים. אמרתי שבכל דרך שמשתמשים בה, כלי התנועה ידוע כמייצר רווחים משמעותיים. לא רק עיצוב הגוף, מה שנראה ברור, אלא גם השחזה מטאפיזית ופתיחות. השבוע נמשיך בכך שנאמר שהנאמר לעיל נכון שכן תנועה עוסקת בנענוע של אנרגיה. היא "גורמת לערבוב בסיר עם מרק חשוב מאוד". זה נענוע רציני של כל מה שיש, מארגן אותו מעט מחדש, שומר אותו בתנועה, בזרימה, ושומר עליו במצב רענן.

 'שיחות עם אלוהים' מספר לנו שכל החיים הינם תנועה – ולכן אין זו הפתעה שתנועה תחבר אותנו באופן ישיר יותר עם כל החיים.

אין שום דבר בחיים – שום דבר – שאינו זז. אפילו מה שאנו מכנים "עצמים דוממים" זזים. אם אינכם מאמינים, הניחו אבן תחת מיקרוסקופ. וכך תנועה היא, מבחינה זו, קדושה. אלה הם אותם מאפיינים קדושים והיבטים קדושים של החיים, המחזיקים את הגוף וההכרה בתנועה. תרגלו את שניהם. אל תאפשרו לאף אחד מהם לקפוא על השמרים.

מצאו דרך כלשהי לזוז.

באופן קבוע. במרץ. באופן מתמשך. מתוך כוונה. מתוך מטרה. אפשר אפילו לומר – בצורה דתית. אל תעמדו ללא תנועה. שמרו שהאנרגיה תעבור דרך הגוף. אל תעמדו דומם עבור שום דבר. זוזו, נועו, מושו.

תזוזה הינה אחד הכלים של החוויה הקדושה שהכי מתעלמים ממנו, או לא משתמשים בו. רבים אינם רואים בזה דרך אל האל. אולם תנועה היא האל... 'שיחות עם אלוהים' אומר שהאל הינו תהליך. תהליך זה נקרא "שינוי". ושינוי – שינוי בכל דבר שהוא – זו תנועה.

אי לכך, האלוהות הינה תנועתיניות.

ברור שאין מילה כזו. לעתים נדירות מוכרת תנועה כדרך ישירה אל האל, כך שאין מילה עבור מצב תנועה זה. הייתי חייב להמציא אותה!

אין זה משנה באיזה אופן זזים. פשוט זוזו.

מלאו את חייכם בתנועתיניות ותמלאו את חייכם בקסם, בשמחה, ובאושר. ואם זו אינה אלוהות, אינני יודע מה כן.

בשבוע הבא: מבט אל כלי מספר 9 של היצירה. החוויה הקדושה.... כפולחן.
 

אהבה וחיבוקים,


 

להענקת תמורה

 


טואול - בניית אתרים