פנג שואי     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

משואות האור ~ תזכורות מהבית

15 אפריל 2013

 ~ מטאורים – זרעי החיים ~

מי בנה את הפירמידות?

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר(באנגלית) בכל ה- 15 לחודש.

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת


 
~ תזכורות מהבית ~

 מאת סטיב,

אזהרה! התקשור הבא מכיל רעיונות וסיפורים על היסטוריית כדור הארץ העלולים להרגיזכם. למרות זאת, הקבוצה שמחים מאוד לזרוע את הזרעים של האופן בו החלו כדור הארץ והאנושיים. עבורם זה סיפור נפלא לספרו במלוא הדרו, ודבר זה החל בתקשור זה משומר הזמן.

חודש נפלא ושמרו על הקצב!

חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות,

 הערה:  לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

 מאת הקבוצה


ברכות,

ברכות מהבית. אינני אמור להיות כאן שכן אני אלרה מהשרות הריתמי ושומר הזמן יגיע בעוד זמן קצר, אך הייתי מוכרח לבוא ולתת לכם את אחד מהחיוכים שלי. בבקשה! ואל תשכחו זאת, משום שאתם תמיד הופכים להיות מאוד רציניים. אני הולך להופיע ממש ליד כתפכם ולחייך בדרך כה טיפשית, שלא תהיה לכם ברירה אלא לצחוק שוב. זהו, אם כן, הרעיון. אתם האנושיים הופכים לעתים להיות יותר מדי רציניים ואני רק רוצה לומר לכם, יום נפלא. בסדר? שיחה טובה.

אספבו.

 ******

שומר הזמן נכנס

ברכות מהבית יקירים, אני שומר הזמן ואחי הוא המשוגע. כן הוא משוגע, ואני אוהב אותו מאוד. ברוכים הבאים יקירים, אני שומר הזמן. ברצוני לקחתכם היום למסע קצר ולהסביר לכם מספר דברים שאירעו על פני כדור הארץ, אך עליכם לשים לב אף למקום בו הנכם נמצאים על ציר הזמן. לפני שיכולתי למסור את המידע הזה, היתה צריכה להתרחש מסה קריטית, והיא אכן התרחשה. זה היה זמן קריטי עבור האנושיים; כל האנושות עברה דרך שער בלתי יאומן שהחל ב- 12 לדצמבר ונמשך עד ל- 21 לדצמבר 2012, ואתם יצאתם מצידו האחר של השער מבלי להיות ערים לשינוי. היום ברצוני לחלוק עמכם כמה מהשפעות אותו שער אותו עברתם אל תוך העולם החדש בו אתם מנסים להתאקלם. אלרה רצה לבוא ולחלוק עמכם את חיוכו על מנת שתיזכרו 'לקחת את החיים ביתר קלות', מעט יותר בנוחות.

 בן האנוש האוניברסאלי

מדוע, אם כן, יש עתה מטר של מטאורים? האם מישהו תוהה מה הסיבה? ברצוני לספר לכם על כך, משום שדברים רבים מתרחשים עתה על פני הפלנטה, דברים שלא ניתן היה לחלוק עמכם עד כה. ברוכים הבאים לכל בני כדור הארץ, ואני אומר זאת בהלצה, שכן אף אחד מכם אינו מכדור הארץ – אפילו לא אחד. כולכם התחלתם במקום אחר ביקום, בממד אחר של זמן ומרחב, בקשר מושלם בו היו כל האלמנטים שאיפשרו לכם לחוות חיים בצורה זו או אחרת. פעמים רבות התבוננתם אל הבית והבחנתם כיצד זה נראה כשלנשמות מהבית יש מגוון של אישיויות. הייתי אומר שכנשמות יש לנו למעשה מגוון רב יותר מאשר לאנושיים. עתה אתם בוחנים את מאדים ביתר תשומת לב שכן הטכנולוגיה שלכם תיקח אתכם לשם ותוכלו ללמוד עליה עוד, על הפלנטה האחות שלכם. עתה המדענים שלכם מחפשים נואשות אחר כל צורת חיים שיש, או שהיתה. זה ייקח עוד קצת זמן, אך הם ימצאו. אתם תגלו חיים, אך מה שלא תדעו הוא, שאלה חייכם, שכן פעם היו חיים אנושיים על פני מאדים. מה שאתם מכנים בני אנוש הינה תבנית הקיימת במקומות רבים ביקום. אתם תהיו מאוכזבים למדי אם ספינת חלל תגיע לפלנטה שלכם ומי שיצא מתוכה יראה כמוכם. אתם תאמרו: "הו לא. אתה בטח פה מהשכונה. אתה לא יכול להיות ממקום אחר ביקום. בבקשה. שלח אדם עם אנטנה קטנה ומצחיקה על הראש," משום שאתם כה רגילים לחשוב בדרכים מוזרות אלה. חפשו את ההשתקפות שלכם בשמים, יקירים, ותתחילו לראותה.

 עוד כדור ארץ – עוד אתם

כפי שסיפרתי לכם לפני מספר חודשים, כדור הארץ התגלה על ידי פלנטה רחוקה מאוד, שהרמה הטכנולוגית שלה דומה מאוד לזו שלכם. הם גילו פלנטה שהם מאמינים שהיא מוקפת בטבעת כחולה המסמלת חיים. הם חיפשו ברבע של היקום על מנת למצוא חיים אלה. טוב, בסופו של דבר הם גילו אתכם. אין להם את הטכנולוגיה הדרושה כדי להגיע אליכם, ואפילו לא את הטכנולוגיה באמצעותה יוכלו לספר לכם שגילו אתכם, אך זה רק עניין של זמן עד ששתי הפלנטות תיצורנה קשר. כל אחת מהן תוכל לפתח את הטכנולוגיה אשר תאפשר את יצירת הקשר. וכאשר תצליחו, בתחילה זה יהיה מעט מפחיד משום שהם יהיו כה דומים לכם, בעוד שאתם מצפים למשהו שונה לחלוטין. אתם מצפים למשהו מאוד שונה. רבים מהם נראים מאוד דומה לכם. רובם מעט גבוהים יותר, או נמוכים יותר, ובקלות תוכלו להבחין בהם. אולם ברצוננו להזהירכם שאתם הדוגמא המושלמת לגלגול נשמות בצורתו הגבוהה ביותר. צורה זו השתנתה שוב ושוב כדי לשכלל את כל הרעיון של רוח המתגלמת כהוויה פיזית, ועל מנת שזה יתממש, אתם משתמשים עתה בתבניות גבוהות ביותר. אי לכך אתם תראו תבניות דומות בחלקים אחרים של היקום, כאשר בסופו של דבר תחוו זאת.

מה קרה באמצעות אותו שער? ובכן, לכדור הארץ היו קווים מנחים שהונחו באמצעות נכונותכם ומאמציכם, או באמצעות המאמצים והנכונות של אחרים שהיו כאן על פני הפלנטה קודם לכן. אינכם ההוויות הראשונות שהיו על פני כדור הארץ; היו מעגלי חיים אנושיים רבים אפילו על פני כדור הארץ. חמישה מהם ניתן לספור באופן ברור באמצעות החלק אותו הנכם מכנים גיאולוגיה. ניתן למצוא צורות חיים שונות שהיו קיימות אפילו לפני תקופת הדינוזאורים, להם עדיין אינכם ערים כלל. הבה, אם כן, אחלוק עמכם סיפור קטן שיחדד את התעניינותכם. במהלך הזמן אביא לכם מידע נוסף, על מנת שתוכלו להבין את הסיפור כולו, שכן זהו סיפור ארוך למדי שיש "לבלוע" אותו בפיסות קטנות. בואו נשוב לתחילתה של אחת מההתגלמויות שלכם, או אחד ממעגלי החיים, אם תרצו, על פני כדור הארץ. פעמים רבות רוב החיים על פני הפלנטה נמחו לחלוטין רק לשם חזרה איטית; ראיתם זאת קורה שוב ושוב. הפעם האחרונה לה הנכם ערים במדע שלכם היתה כאשר הרגתם את הדינוזאורים. כאשר הדינוזאורים נכחדו, רוב החיים על פני הפלנטה נמחו משום שהיא כוסתה בשכבת אבק – סערה שנשאה כמות כה גדולה של אבק שהיא פשוט חסמה את השמש. לא הייתם מסוגלים לחיות בכל צורה שהיא, אך היו מספר דברים שעברו ציר זמן זה. התיקנים הינם אחד מדברים אלה. האין זה מרגש? האין זה נפלא שמשהו שרד? מעט מאוד צורות חיים שרדו באופן זה. אתם מתבוננים עתה על המאדים, וכאשר תגיעו לנוגה, דבר שהוא כרגע בבחינת רעיון בלבד, תוכלו להשוות את התגליות וללמוד רבות מאוד על עצמכם ועל ההיסטוריה שלכם.

 מטאורים – זרעי החיים

נוגה ומאדים הינן שתי פלנטות המקיפות אתכם, אך מה בקשר לבאה בתור? הבאה בתור אינה קיימת. היא לא הצליחה להתקיים שכן הוא התפרקה לחתיכות. לא אומר את שמה, אלא פשוט אכנה אותה 'היא', משום ששמות רבות כבר עלו בשביל לתאר את חסרונה של הפלנטה החסרה במערכת הסולארית שלכם. היא התפוצצה, וקל היה לראות שהיא לא היתה מסוגלת לשמור על שיווי המשקל עקב המשיכה המגנטית החזקה של ליבתו של יופיטר. זה היה מאוד מאתגר, עקב השדה המגנטי של שדה כוח המשיכה של יופיטר, שלמעשה קרע אותה לחתיכות במשך אלפי שנים. במקום בו היתה אמורה להיות אותה פלנטה ולסובב את השמש, נמצאת עכשיו חגורת אסטרואידים ענקית הבנויה ממיליוני אסטרואידים. דבר זה ידוע לכם כבר פרק זמן. החגורה תופסת למעשה את מקום הפלנטה שהיתה אמורה להיות שם, אך עתה יש שם נתיב אדיר של אבק הבנוי מנקודות קטנות להן הנכם קוראים 'אבק קוסמי'.לידיעתכם, יקירים, הם נושאים צורות חיים וזרעים של חיים אוניברסאליים. לפני שאותה פלנטה התפוצצה, לפני שקרעו אותה ממש גרגר חול אחר משנהו -  היו עליה חיים. הדבר התרחש מהר מאוד, ויש עדיין הוכחות לאותו פיצוץ. ניתן לראות את הוכחות אותו פיצוץ על הרבה מהפלנטות הסובבות את השמש. כל שעליכם לעשות על מנת שתראו את אותן הוכחות, זה להתבונן בחלק הרחוק של הירח שלכם. באותו רגע בדיוק זו יכולה היתה להיות פלנטה אחרת הסובבת את השמש, אך מה שקרה שונה לחלוטין, שכן הייתם מוגנים על ידי שדה של כוח. בתחילת מעגל חייכם על כדור הארץ, אפילו שני מעגלי חיים לפניכם, היו כאן אורחים.

 שישה גזעים של הורים עזרו לכם ליצור את הגופים הפיזיים שלכם. כן, הגופים הושאלו מהקופים, אך הם הותאמו באופן מיוחד עבורכם. הודות להצלחתכם כאן, הם קיימים במקומות אחרים, ויש להם את היכולת המדהימה של רוח לאכלס גוף דחוס ופיזי, ואת היכולת להיות כאן עם האור. קסום מאוד. בלתי צפוי ומאוד קסום.

 מה, אם כן, התרחש עם האורחים? הם הועידו לכם את הפוטנציאל הגבוה ביותר; הם רצו להגן עליכם ולעזור לכם בדרכים רבות, למרות שזו פלנטה של בחירה חופשית. הם אמרו: "טוב, גם לנו יש בחירה חופשית, אז אנחנו נבוא, נגן עליכם ונשמור אתכם." יקירים, רבים מהסיפורים שאתם מכירים קיימים עדיין בכתבי הדת שלכם, משום שהתפללתם אל רבות מהוויות אלה כאל אלים, כיוון שהיו להן יכולות מדהימות והן היו שם על מנת לעזור לכם. רבים מסיפורי התנ"ך מדברים על הוויות אלה שבאו לעזור לכם. אך, אילו אמרתם: "בני כדור הארץ באו ועשו זאת לפלנטה היחידה הזו שכאן." הייתם עונים: "איזה בני כדור הארץ? מאיזו מדינה? איך הם נראו?" מאחר שיש מגוון גדול על פני הפלנטה שלכם, אתם יכולים לדמיין לעצמכם שיש מגוון רב, רק עד רמה מסוימת, גם שם, ולכן לא נטרח לספר לכם מהיכן הם או מה היו שמותיהם, משום שזה לא חשוב. ברור שעצרו אותם וכל ששת הגזעים ההוריים התקבצו יחדיו ואמרו: "לא. זו פלנטה של בחירה חופשית עבור יושביה בלבד, ולא עבור כל אחד אחר." נעשתה התאמה והיה עליהם לעזוב, אבל לפני שעזבו, הם עשו עבודה די רבה. הם הניחו בסיס שרבים מכם הלכו אחריו במשך עידנים רבים. אחד מהבסיסים שהם הניחו היו הפירמידות אשר על הפלנטה~ אין לכם מושג כמה פירמידות עדיין קיימות על כדור הארץ וכולן היו פעילות עד לאחרונה. זה החלק היפה שבאתי לספר לכם היום. בזמן שעברתם את השער שהיה בין 12 – 21 לדצמבר 2012, שחררתם את החיבור שלכם לכול. כל מטריצה בה השתמשתם כמדריך, נמצאת עתה מעט יותר רחוק מכם. אין זה אומר שאינכם יכולים למצוא הדרכה, אך כל האנרגיה שלכם ממוקדת עתה פנימה במקום החוצה. במקום למצוא את האנרגיה בחוץ, עליכם למצאה עתה בתוך כל אחד מכם. אנו יודעים שדבר זה מצריך אומץ רב, שכן אתם אומרים: "מי, אני? אינני יכולה לעשות זאת." והנה אתם עובדים היטב עם זה, יקירים, שכן אתם הנכם הבוראים. אתם הם אלה אשר יצרו את המשחק מלכתחילה, אפילו לפני שהגעתם לכדור הארץ. עידנים רבים עברתם ביקומים שונים כדי למצוא עצמכם כאן, ברגע זה של הזמן, וזה מתוך סיבה יפהפייה.

 הניתוק

כל העזרה שהיתה לכם עדיין נמצאת כאן, אך עדיין לא תהיה לה את אותה השפעה עליכם. עתה, לאחר שעברתם דרך אותו שער, יהיה עליכם להתאים את  הכול, אם ברצונכם לשוב ולהתעסק בחלק מהדברים במטריצה, שהדריכו אתכם. כולם השתחררו עתה, כולל הגדול מכולם שהיה המגן הסוכך שהושם סביב הפלנטה ארץ כדי לשמור עליכם מלקבל את המטאורים שאחרת היו מגיעים אליכם. הפירמידות יצרו מגן סביב כדור הארץ אשר הוטה בהדרגה והחל תהליך חדש עם המטאורים. מדוע? ובכן, יקירים, למעשה הנכם נמצאים בתוך חגורת מטאורים, שביל שבאופן נורמאלי היה מביא אליכם מטאורים באופן סדיר. אפילו עתה ניתן להתבונן בשמים אחרי חצות בסוף אוגוסט, ולעתים בדצמבר, ולראות את גשם המטאורים המדהים של חתיכות קטנות הנכנסות, שנוצרו מהפיצוץ שהתרחש לפני שנים כה רבות. כאשר הם מסתובבים בחלל, פעם בשנה ניתן לשוב אל אותו פיצוץ שעדיין פולט חלקיקים. האין זה מעניין? הדבר חוזר על עצמו מידי שנה. אנו מספרים לכם זאת עתה, משום שאתם השתנתם וכדור הארץ השתנה. הדבר הראשון שהתרחש כאשר עברתם באותו שער הוא, ששחררתם  את החיבור שלכם לכל מטריצה של הדרכה שהיתה לכם קודם לכן. לאחרונה חוויתם שלושה מטאורים מהירים שהגיעו לפלנטה. כן, מטאורים באים לפלנטה שלכם בכל יום, למרות שרוב האנשים אינם רואים אותם ולכן לא מדווחים עליהם. אתם עדים לתופעות של התמונה הגדולה המתרחשות  ממש עתה מאחר שכל המגן שוחרר, וזהו חלק מהעניין של המעבר באותו שער. ומדוע שתרצו לשחרר אותו? מה מטרת הדבר? אחלוק עמכם את החלק הקצר ואז אעבור לכמה מהפיסות הארוכות יותר, ככל שיאפשר הזמן. הדבר הראשון הוא, שאתם הגעתם לכאן על גבי מטאור. למעשה כל אחד מהדברים החיים על פני הפלנטה לא נוצר כאן. אם תתבוננו בצורת החיים שלכם במהלך 120 השנים האחרונות, הם נמצאים בירידה. הפלנטה הזו היתה בתהליך של מיתה., יקירים, שכן זו היתה התכנית המקורית של המשחק. הייתם אמורים להרוג את הפלנטה בין השנים 2000 ו- 2012; היה לוקח לכם בערך 12 שנים למחוק את הפלנטה. אני משתמש במונה "למחוק", אך אינני מתכוון לכך בצורה זו. כדור הארץ היה נראה דומה מאוד לאופן בו נראה היום המאדים, משום שהפלנטה מאדים היא אחותכם ולמעשה היא הצילה את כדור הארץ. בשלב מסוים, הן מאדים והן נוגה נתנו לכדור הארץ דו תחמוצת הפחמן תוך הקרבת צורות החיים שלהן, על מנת לשמר את הפלנטה הזו. כל האנרגיה בין שלוש האחיות באה לכדור הארץ כדי שתוכלו להתפתח, וזה היה הזמן בו המגן הסוכך הזה הושם עליו. זה לקח שנים רבות, אלפי שנים, לבנות את הפירמידות האלה, אשר החזיקו את המבנה הלז במקומו. גם כאשר אותן הוויות עזבו את הפלנטה, המבנה היה עדיין במקומו ושמר עליכם מפני רוב האסטרואידים וכוכבי השביט שהיו אמורים לפגוע בפלנטה שלכם באופן סדיר. עתה הדבר מסתיים. מדוע?

יקירים, כל כוכבי השביט, כל המטאורים נושאים בחובם חיים, בדרך כלשהי. עתה אתם מאכלסים מחדש את כדור הארץ. אתם התחלתם את המשחק מחדש והתחלתם פיסה חדשה שלו, גם כאשר הרגתם את הפלנטה קודם לכן, ומינים הוכחדו ממנה באופן סדיר. עתה זרעתם מינים חדשים, אשר במהלך מאות השנים הקרובות יתפתחו במהירות גדולה. הם הגיעו על גבי המטאורים, ועל מנת שדבר זה יקרה, היה צורך להרגיע את המגן. יגיעו עוד. לא סיימתם עם המטאורים אך אל תפחדו מהם. עד כה הם הוטו פעמיים, האחד שהחטיא את מוסקווה והאחר שהחטיא את כל החוף המזרחי של ארצות הברית. לידיעתכם יגיעו עוד, לכן תיהנו מהם. התבוננו בשמים בלילות היפים ודעו שמתקיים תהליך של נס שאתם חלק ממנו. יגיע זמן בו הם לפתע יאטו את הקצב וזה יראה שהם חדלו להגיע, והדבר יחזור וישוב אל נבכי תודעתכם. אך עתה אתם זקוקים להם, שכן הם הזרקה של אנרגיה, אנרגיה של כוח חיים שתזרע את הזרעים של צורות חיים חדשות שתצמחנה עתה על הפלנטה ארץ. קבלו בברכה את המטאורים. חגגו את בואם הביתה, משום שהם הופכים את כדור הארץ לביתם החדש.

נסעתם רחוק מאוד, יקירים. אנו יודעים שכולכם תוהים: "מה אעשה עם חיי? לשם מה אני נמצא כאן?" מטרתכם ושאלותיכם קצרים מאוד, בהשוואה לשלי. אני שואל שאלות גדולות יותר: "מה עשיתם עד כה? כיצד יש ביכולתכם למצוא עצמכם? כיצד אני יכול, בדרך כלשהי, לעזור לכם להיזכר מי אתם באמת?" האנרגיה שלכם נחוצה על פני כדור הארץ יותר מאשר אי פעם בעבר, היות וזהו זמן מעגלי של בניתו מחדש. אם הייתם הולכים לפי התכנית המקורית, רוב החיים על פני הפלנטה היו נכחדים והאנרגיה החדשה היתה מגיעה רק מהמטאורים, המביאים צורות חיים חדשות. אך מאחר ואתם עדיין כאן, אין צורך לשטוף את כדור הארץ בכמות אדירה של מטאורים. זו הסיבה לכך שהכול נרגע. לרבים מכם יש השתקפויות, המראות המועדפות שלכם. אתם אלים אך עדיין אינכם יכולים לראות עצמכם, משום שאלו הם החוקים שאתם העמדתם. אתם יכולים לראות אל בזולת, אך אינכם יכולים לראותו בעצמכם, לכן השתמשו במראות כדי למצוא אותו, או אפילו השתמשו בכדורי בדולח גדולים. הו, איזו מראה יפה היא זו. לשומר יש בבית כדור בדולח והוא נוהג להתבונן בו. הוא מעולם לא ראה בו דבר, אך הוא אוהב להתבונן בו, וזה דבר יפהפה. הוא אומר: "יש לי כדור בדולח. אני בטח נביא."  אנו צוחקים בהיסטריה. זה חלק ממה שכולנו עושים, אך עניין המראה הוא חגיגה. אם הוא היה נותן לכדור את כוחו והיה אומר: "עתה אינני יכול לתקשר אלא אם כן כדור הבדולח נמצא עמי." דבר זה היה משתנה כאשר עברנו עמכם את השער. כדור הבדולח לא היה עובד באותו אופן. היה להם קשר שונה והיה עליו להתאים זאת. אם הוא באמת היה רוצה שזה יעבוד באותו זמן, היה עליו ליצור מערכת יחסים חדשה עם כדור הבדולח ולראות השתקפות חדשה. זה הדבר שמתרחש עתה עם רבים מכם. זו יכולה להיות הדרך בה הנכם אוכלים, מערכת אמונה, תרגול רוחני, או מדיטציה. זו יכולה להיות אמונה באסטרולוגיה או נומרולוגיה, או כל אחת מה-  ...וגיות שיש לכם על פני האדמה, שכן כולן הינן השתקפות שלכם. כולן צריכות עתה לעבור התאמה מחדש.

היו ערים לכך ודעו שהנכם מועצמים לחלוטין, משום שכל ההגבלות על עוצמתכם הוסרו. דבר זה נעשה בשמחה רבה ביותר של ששת הגזעים ההוריים שלכם, שכן אין הם יכולים להיות יותר גאים ממי שהנכם. היו לכם כבר הוכחות לכך, ואני אדבר עוד על ההיסטוריה שלכם בפעם אחרת, אך לעכשיו ברצוני לעזוב אתכם בתקווה זו, משום שלא הייתם אמורים להיות כאן. זו לא היתה תוכניתכם המקורית, למרות שאתם נמצאים כאן בהתלהבות רבה. אתם נמצאים כאן עם אנרגיה שלא היתה יכולה להיות בשום דרך אחרת; הנכם כאן עם כל הצחוק ומחיאות הכפיים מהבית שאתם יכולים לדמיין. יקירים, כאשר תחליטו סוף סוף לעזוב את הגופים הפיזיים אותם הנכם מאכלסים, נחטוף אתכם, נביאכם הביתה, ונחגוג אתכם בבית בדרך שמעולם לא יכולתם לדמיין. דעו שאנו חושבים שאתם הגבוהים שבגבוהים. זו הסיבה לכך שאנו כל הזמן מנסים להזכיר לכם שאתם המלאכים הגדולים ביותר שאי פעם חיו היכן שהוא.

בכבוד גדול ביותר אני מבקש מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. זה משחק יפהפה. שחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

זכויות יוצרים 2000 – 2013  Lightworker. www.lightworker.com  הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים "זכויות יוצרים 2000 – 2012  Lightworker. www.lightworker.com"  תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker.  אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.lightworker.com . תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

 

טואול בניית אתרים