אמצו את הטוב ביותר שבכם

גיליון 887

10.1.2020

 

ניל דונלד וולש

www.CwG.org

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

אגרת מניל...

היי ידידי הנפלאים...

רוב האנשים אינם יכולים לראות את עצמם. הם דבר אחד, והם רואים את עצמם כמשהו אחר. הם מתנהגים בדרך אחת, והם נשבעים שהם כלל אינם פועלים באותה דרך. יש להראות להם שוב ושוב את ההתנהגות שלהם לפני שבכלל יהיו מוכנים להתבונן בה, שלא לדבר על לקבל שאכן כך הם מתנהגים.

יש אנשים שגם אם תראו להם וידאו של התנהגותם , עדיין לא יאמינו. הם יאמרו שערכתם את הווידאו, או שטיפלתם בו, או שתפסתם אותם ברגע רע, אולם זה לא הוגן שכן זה לא באמת מי שהם.

זוהי אירוניה של המצב האנושי בה רוב האנשים מכחישים את הגרוע ביותר על עצמם – ושרוב האנשים מכחישים את הטוב ביותר על עצמם.

אולם אם הם יאמצו את הטוב ביותר שבהם, יכירו בו ויתייחסו אליו כאל אמתי, מהר מאוד ה"גרוע" ביותר שבהם יתמוטט וייעלם. זו החוויה הקדושה: לאמץ ולהכיר בטוב ביותר שבכם.

ברוב שלא באמת קיים "הטוב ביותר" ו"הרע ביותר". אלו הם שיפוטים שהאנושיים המציאו, ושאינם קשורים כלל למציאות האולטימטיבית. אולם קיימות דרכים רבות להופעה שלהם בעולם הפיזי, ואתם יכולים לבחור איזו דרך מדברת באופן הכי ברור על מי שאתם בוחרים להיות, ועל מי שאתם באמת.

האם אתם חושבים שאתם שליחים?

אכן כך. אתם מביאים מסר לחיים, על החיים, באמצעות תהליך החיים עצמו. אתם עושים זאת בכל רגע. אתם שליחים ובוראים.

הרגע הקדוש הינו הרגע בו אתם מבינים זאת. החוויה הקדושה הינו הרגע בו אתם הופכים להיות זאת.

ברור שחלק הארי שבחוויה של העצמי הינה החוויה של עצמכם ביחס לדבר אותו אתם מכנים האל. מתישהו במהלך החיים עליכם לקבל החלטות גדולות למדי.

עליכם להחליט, עבור עצמכם... האם יש "אלוהים"? אם כן, מי או מה הוא הדבר לו אתם קוראים אלוהים? מה מטרתו? מה הוא רוצה, צריך, או דורש? מהי מערכת היחסים האמתית שלכם עמו?

הבה נמשיך להתבונן בזאת בעוד חקר  החוויה הקדושה ממשיך במרחב הזה בשבוע הבא.

 

אהבה וחיבוקים, 

להענקת תמורה

 

 

טואול בניית אתרים