20 מאי  2021

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

קודים של אור

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן, מציעים את הזמנתנו לחגיגה. זו הזמנה עבורכם לזכור את תפארתכם. החגיגה היא לכבוד אירוע כביר המתרחש בתוך המודעות האנושית.

איננו צריכים להזכיר לכם את האירועים האחרונים שגרמו לכל הפלנטה להיסגר. סגירה זו, שהספיחים שלה עדיין מורגשים על ידיכם ועל ידי הכלל, מציעים את המתנה הגדולה מכל. הסגירה שנחוותה על ידי הפלנטה כולה היתה ארגון של לידה מחדש של התודעה.

כאשר האנושיים חוו שכל הפעילויות השגרתיות שלהם הוסרו, הם נאלצו לערוך שינוי בתוך ההוויה האישית שלהם. הבידוד והשקט שנוצרו, סיפקו הפוגה שהתרחשה בתוך כל אדם וגם בתוך החוויה האנושית הקולקטיבית.

זו לא היתה חוויה שהורגשה רק על ידי מעטים, זו היתה חוויה שכולם חוו. סגירה זו, נקודת השקט הזו, היו הפוגה בהכנות לרמה הבאה של ההתפתחות האישית כמו גם של ההתפתחות של המין האנושי.

קיימים עדיין כיסי התנגדות; ישנם עדיין אלה המתעקשים שנקודת המבט שלהם הינה הדרך היחידה. ישנם אלה שעדיין עסוקים באופן פעיל בשמירה על טעינה של אנרגיות שליליות ובלתי מתאימות. ישנם אלה שעדיין נצמדים לתבניות הישנות ולתכניות המוגבלות. ישנם אלה אשר עדיין ממשיכים לכבד שנאה ודעות קדומות. הפעולות שלהם מככבות בשידורי החדשות שלכם.

אולם קיימים אירועים אחרים שאינם מגיעים לחדשות. אירועים ואנרגיות אלה באמת מדהימים וכבירים. הם עדינים, אך יחד עם זאת מאוד עוצמתיים. רבים מהמהלכים על פני האדמה חשים באנרגיות אלה; יתכן שאין להם מילים להסביר את תחושותיהם, אך הם יודעים שללא ספק יש משהו שונה לחלוטין.

נולדת עתה תקופת קיום חדשה. הפלנטה שלכם עוברת שינוי גדול של התפתחות. מתרחשת התעוררות בתודעה של אנשים בודדים ושל קבוצות של אנשים. התעוררות זו מדבקת. אנרגיות נעלות אלה מורגשות על ידי כל אחד.

חכמה עתיקה מתגלית; תעלומות נסתרות של הטבע וכוחות חבויים אצל האנושיים מופעלים. כל דבר בטבע אינו אלא התגשמות של הרוח. הולך ונחשף שקיימות רמות תודעה אחרות וקיום אחר הרוצים לפעול הדדית עם המין האנושי והפלנטה שלכם. זוהי מציאות שרבים האמינו בה אך מעולם לא היתה הוכחה לגבי ההיתכנות שלה.

אנו יכולים לומר: "חגגו את מה שמגיע", אך יתכן שיותר טוב לומר: "הדקו חגורות והתכוננו להמראה. הפלנטה שלכם וכל החיים עליה הולכים למסע פרוע." יש המון התפרצויות געשיות על פני השמש ומוצגות הורדות "קבצים"  רבות. גלים אלה של אנרגיה קוסמית מעוררים כל אחד להתעורר. אנרגיות אלה הן הזמנות לאנושות להתעלות מעבר לצורה ולקחת את מקומה כיוצר-שותף בתהליך היצירה.

מזכירים לכם שאתם הוויות שמימיות אשר חוו מספר רב של חוויות על פני ציר הזמן במערכות כוכבים אחרות. אתם חייבים לזכור שאתם נושאים חבילות רדומות ונסתרות של אור המקודדות ב DNA שלכם. חבילות אור אלה מופעלות ומתעוררות. יתכן שהן היו רדומות בתוככם, ממתינות לרגע המתאים בו אנרגיה קוסמית עוצמתית תפעיל אותן על מנת שתבאנה לקדמת הבמה.

רבים מכם נמשכים לבקר באתרים עתיקים מיוחדים ובמדינות, ומעולם לא הייתם ערים לכך שהאנרגיות של אתרים ומדינות אלה הפעילו את קודי האור  שלכם. רבים מכם קראו ספרים שהגיעו לחייכם בדיוק ברגע הנכון שגרמו לכם לחולל שינויים משמעותיים באופן בו אתם מסתכלים על עולמכם או על התנסויותיכם. קחו בחשבון לרגע שאלה לא היו דברים מקריים; אתם נמצאים על שביל ההתעוררות האישית מרגע בו נשמתם את נשימתכם הראשונה.

הבינו ששושלת היוחסין השמימית שלכם, שושלת היוחסין הכוכבית שלכם, קודדה כך שתוכלו לאחוז בתדר המיועד לזמן המסוים הזה. הבינו שקיימים קודים ומתנות אישיים. יחד עם זאת אנו מדברים על קודים של אור שיש להם גם תועלת לפלנטה. זה מה שמופעל עתה בתוככם. אתם מאסטרים; באתם לפלנטה הזו על מנת לעזור להתפתחות התודעה בזמן הזה.

מכינים את הפלנטה הזו לנוע לממד גבוה יותר של תדר. דבר זה יכול להתרחש רק כאשר כלל האנושות מוכן. האנרגיות של הממד החמישי לוחצות על עצם המציאות שלכם. הבנה והתעוררות אלה מונעים בתככם. הסגירה האחרונה וההתנסות שלכם אפשרו לכם להרהר באפשרות שאנרגיות שליליות ובלתי מתאמות אינן משרתות.

כמאסטרים שמימיים הכרתם חוויות שונות מאוד וחיים בממדים אחרים או במערכות כוכבים אחרות בהן חסד אלוהי, אהבה ואור רוחני היו שדה התדר האמתי. יתכן שזו הסיבה שמעולם לא חשתם נוח כאן, בממד הזה על פני הפלנטה.

אנו אומרים לכם עכשיו, שאתם נמצאים כאן על מנת לעגן את האמת של החסד האלוהי, את האהבה ואת האור הרוחני. אתם כאן כדי לעגן שלום על פני האדמה. אתם כאן על מנת לרפא את הפצעים שלכם. אתם כאן כדי לחולל טרנספורמציה של כל האנרגיות השליליות והבלתי תואמות שאי פעם חוויתם.

היו בשמחה. הכירו תודה על היותכם בחיים. הכירו תודה על כך שאתם מגולמים בצורה מוחשית. שאלו עצמכם כל יום איך אני יכולה לגרום ליום זה להיות הטוב ביותר שאי פעם חוויתי. השתדלו במיוחד לחיות מהלב. הקפידו לסלוח לאחרים ולרפא את כל הכאבים של העבר.

יש לכם יכולת מדהימה לגרום לכל יום, בעצם לכל רגע, להיות הכי טוב לכם. היו מודעים, היו נוכחים ברגע הנוכחי. היו אדיבים לעצמכם ולאחרים. עשו עם עצמכם חסד והכירו במזל שלכם. התאמנו בפעילויות רוחניות ופיזיות שמעוררות ומחיות אתכם. זכרו לאהוב את עצמכם.

אנו אוהבים אתכם ושולחים לכם את הכרת תודתנו העמוקה על האומץ להיות כאן בזמן זה של שינויים ואתגרים אדירים. אתם עושים עבודה נהדרת. אנא אפשרו לעצמכם שיכירו בכם. אנו חברים שלכם ותמיד זמינים לתמוך ולעזור לכם. פנו אלינו, אל כל ההוויות השמימיות האחרות ואל המאסטרים של אור. ה 'team'


 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2021. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים