18 נובמבר 2020

מסר מה- "Team"

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

שנו את כל הידוע

פגי בלק וה 'team'


אנו כאן, לתמוך ולהדריך אתכם בעודכם מנווטים דרך התסיסה של זמנים מאתגרים אלה. אתם חווים את קריסת מה שהינו ושהיה מוכר. אתם חווים את שינוי העידנים. אתם חווים את הלילה החשוך של הנשמה הקולקטיבית. אתם חווים שינוי ממדי  גדול.

שינויים וקריסות אלה מתרחשים בכל רמה של מציאות. הרושם של התפתחות זו של המודעות וההשפעה שלה מורגשת, מוכרת ותקבל כבוד בכל השנים הבאות.

כל אשר התרחש בקונפליקטים ובקוטביות של החיים האישיים, הפוליטיים והחברתיים ובזירה הפיזית, מתח אתכם בכל דרך אפשרית. כל אחד נצמד למה שנותן לו נוחיות ובטחון מדומה.

אנו מזמינים אתכם לרכב על גבי גלים אלה עם מודעות רצינית ככל הניתן. אתם נוצרתם עבור זמנים אלה. באמת שיש לכם את הכוח לשגשג במהלכם. זכרו שהנכם הוויות שמימיות בתוך גוף פיזי. זוהי המודעות השמימית שלכם אשר תנחה ותתמוך בכם כאשר תחוו את מה שנראה כקריסה של מה שאתם מכירים ומבינים כאמת ביחס למציאות.

מה שקורס הינו כל מה שמוגבל, אינו אמתי, אינו מתפקד וחסר איזון. כל מה שהוסתר מתגלה. מתרחש פירוק של המבנים הישנים ושל התבניות הישנות. אפילו הפלנטה עוברת ריפוי ומטהרת את עצמה. אין ספק שכל האירועים האלה שבאים ביחד גורמים למצוקה קשה.

אנו מזמינים אתכם להמשיך ולאתחל את הגישה שלכם; קחו נשימה עמוקה והיאנחו תוך כדי הנשיפה. הזכירו לעצמכם שנוצרתם עבור זמנים אלה. אתם כאן על מנת להביא את המציאות החדשה, כדי לעגן את כל האנרגיה הקוסמית  ואת האור אשר שוטף את הפלנטה שלכם. אתם נמצאים כאן כשנאים האמתיים.

המשיכו למצוא את המקום השלו בתוככם. הפכו להיות הצופה השלו, העד הנוח. שימו לב לזמן בו אתם הופכים למקוטבים, כועסים, עצבניים, חסרי איזון. עצרו את המחשבות התומכות בכעס שלכם. עצרו ואפשרו לעצמכם לאפס את המודעות שלכם. שובו אל הלב.

בזמנים אלה של כאוס גדול חשוב ביותר לעגן שקט בתוך האנדרלמוסיה. יידרשו אימון ומלוא תשומת הלב על מנת לעצור את ההכרה מלהתעסק בנושאים הרגשיים. תידרש התודעה של המסטר שהנכם לא להתחבר לכל המהומה.

התאמנו במציאת המצב הפנימי של השלווה. אולי באמצעות מדיטציה, הליכה בטבע, ריקוד, שירה או השמעת צלילים כלשהם. השתמשו בשיטה שהכי עובדת עבורכם. הרחיקו עצמכם מהמציאות החשמלית שלכם. עצרו והפכו להיות מודעים לכל הסובב אתכם. כאשר אתם דוממים ושלווים בתוך האנרגיה האישית שלכם, זה הזמן בו אתם הכי יעילים בתמיכה בשינוי ובתזוזה שאתם רוצים שיתממשו בחייכם האישיים והקולקטיביים.

הפלנטה שלכם נעה אל הממד החמישי וכל האנרגיות השליליות והבלתי יעילות עוברות ריפוי ושינוי. אתם חלק חשוב בתהליך המתרחש. אתם שיניתם וריפאתם את הפצעים האישיים, את המגבלות והתגובות השליליות למתרחש.

אנו מכירים בכם בעבור העבודה האישית שעשיתם. זה לא עבר מבלי שהבחינו בכך. מכירים בכם כמסטרים. אתם כאן על פני הפלנטה הזו בזמן הזה על מנת לעשות את העבודה הזו.

חגגו את ההזדמנות לקבל באמת את אחריותכם כהוויות שמימיות שהנכם. חשוב לשוב שוב ושוב אל מרכז הלב ולקבל בברכה את נוכחות ההוויה השמימית  אל תוך מסגרת הזמן הזו. אנו אוהבים כשאתם מזמינים אותנו לעזור ולתמוך בהתפתחות המודעות המתרחשת. זכרו, כאשר אתם מזמינים אותנו ואת ההוויות השמימיות האחרות לעזור ולתמוך, האנרגיה שלנו זורמת למקום בו אתם מתמקדים.

האנרגיה שלנו דומה לאור לייזר של אהבה המכוונת אל האזור, או המצב, בו אתם ממוקדים. הסביבה שלכם הינה מה שמדאיג אתכם, אפשרו לה להיות המיקוד שלכם כאשר אתם מזמינים אותנו לעזור לכם. או אולי זה השינוי של הממשלה שמדאיג אתכם, או הכלכלה. תשומת הלב שלכם הינה רצונכם החופשי ותמיד נכבד זאת.

בעוד שינויים נפלאים ואדירים אלה מתרחשים, חשוב לזכור ששינויים אלה מתרחשים בגללכם. אתם בקשתם, התפללתם ובקשתם בשקט שהשינויים האלה יבואו לפלנטה הזו מהיום בו הפכתם להיות מודעים.

כל השינויים האישיים שעשיתם, כל הספרים שקראתם, הסדנאות שעברתם, בקשות שקטות מהלב ותפילות שנאמרו, הניעו קדימה את הפלנטה שלכם להתרומם אנרגטית לממד הבא. אנו אומרים לכם, עבודה טובה. אתם נמצאים בשלבים האחרונים של השינוי העוצמתי הזה.

המשיכו, אם כן, להחזיק בידיעה האמתית של הלב שקיימת מציאות בה כל אחד משגשג. אתם מעגנים אנרגיה שתשנה את כל הידוע. איננו יכולים להמעיט בחשיבות של מלוא תשומת לבכם ומיקודכם בהבאת השינוי הזה לכלל השלמה.

אל תיבהלו אם יראה כאילו הדברים הופכים להיות יותר גרועים; זכרו, על כל מה שחשוך ומוסתר יש לצאת לאור על מנת שיעבור שינוי. הישארו נאמנים לידיעתכם האלוהית שאלה הם רק השלבים האחרונים של השינוי של הפלנטה שלכם ושל כל מה שאינו מתפקד. הרטטים הקוסמיים גורמים לשינוי זה. זכרו, אתם מקבלים תמיכה מכל ההוויות השמימיות הן במציאות האישית שלכם והן במציאות הקולקטיבית.

ביחד נחגוג את ההתעוררות הגדולה ואת האיפוס הגדול המתרחש בממד שלכם. אנו תמיד זמינים עבורכם מתי שתבקשו, כמו גם כל המסטרים וההוויות השמימיות. קראו לנו להצטרף אליכם בעודכם מחזיקים בחוזקה ומעגנים את השינוי המתפתח ואת התזוזה המאפשרת לתבניות הישנות להיות מוארות ומסולקות. ה 'team'

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2020. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.ilלהענקת תמורה

 

 

טואול בניית אתרים