19 ינואר 2022

מסר מה- 'Team'

www.morningmessages.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

המטריקס האישי

פגי בלק וה 'team'

אנו כאן לכבד ולחגוג את מי שהנכם כהוויות אנרגטיות רב ממדיות. רוב המְהלכים על פני האדמה אינם מודעים לאנרגיה האישית שלהם, לחותם האנרגטי או לאנרגיה המקיפה אותם. אי לכך הם אינם מודעים לחילופי האנרגיה המתרחשים באופן מתמשך בינם לאחרים ובינם לסביבתם.

 לכל אחד ולכל דבר יש מטריקס אנרגטי, מהאטום הקטן ביותר עד הגלקסיה. כל אחד מחובר, מונח וארוג ביחד בשלמות קוסמית אחת. רשתות אלה, או הולוגרמות, פעילות הדדית עם רשתות או הולוגרמות האנרגיה האישיות שלכם.

כאשר אתם חיים את החיים, אתם עוברים דרך רשתות רבות של מטריקסים. אנו מבינים שבדרך כלל אינכם בודקים באופן מודע, אינכם חשים ואפילו אינכם קוראים את זרימת האנרגיה. אולם זו מיומנות שחשוב לטפח אותה.

ברגע שתתחילו לחוש, להבין או לראות את הרטטים העדינים, אפילו את צורות החשיבה והרגשות שיוצרים את הסביבה אליה אתם נכנסים, תתחילו להבין איך רטטים אלה משפיעים על השדה האנרגטי האישי כמו גם את ההשפעות שלהם על הגוף הפיזי וחילופי המידע המתרחשים.

אתם נעים דרך שדות אנרגיה אלה כל הזמן, ורוב הזמן אתם כלל לא מודעים לאופן בו הם פועלים הדדית עם השדה או המטריקס האישי שלכם. הבינו שהמטריקס אשר אוחז בדפוס שלכם, דומה למטריקס האבן שמחזיק את הקריסטל.

המטריקס האישי מחזיק את החיבור עם הממד הזה; זו מסגרת העבודה, רשת האנרגיה הרוטטת עם הזיכרונות, עם ההתנסויות ועם הדפוסים המשפחתיים. המטריקס האישי נוצר מצורת המחשבות, ההרגלים, הרגשות והאמונות המתוכנתות. החותם האנרגטי, או המטריקס שלכם, תמיד יושפע על ידי האנרגיה הסובבת אתכם.

זכרו שרטטים, או תדרים רגשיים, מדבקים. אם אתם נכנסים למרחב או למטריקס בו יש רגש של פחד, הוא לבטח יעורר את אנרגיית הפחד האישי המאוחסנת בתוככם. בית חולים או מרפאת שיניים הינם דוגמא למרחב בו ניתן לחוות את הפחד האישי אשר הופעל. שימו לב לרטטים במרחבים, או במטריקסים אליהם אתם נכנסים.

ככל שהאנושיים מתחילים להתעורר, להיות מודעים ואחראים, הם הופכים להיות ערים יותר לשדה האנרגטי האישי. כאשר כל בן אנוש שואף להעשיר את המודעות שלו, לצמוח, להתרחב, המטריקס האישי הופך לנרחב ובהיר יותר מאשר היה.

מועיל וחשוב להפוך להיות מודעים למטריקס האישי, וכפי שאמרנו קודם, להפוך להיות ערים לרשתות, או לשדות האנרגטיים הסובבים אתכם בכל רגע. זו עבודה חשובה. זוהי רמת מודעות המאפשרת למודעות העצמית מגרש משחקים גדול יותר. תנו לעצמכם לראות, או להבחין, ולהפוך להיות רגישים למטריקסים המקיפים אתכם בכל הזמנים.

התחילו לשים לב למטריקס, או לרטט האנרגטי המוצע לכם ע"י הפלנטה, הכוכבים, הגלקסיה והקולקטיב הקוסמי. הפכו זאת לכוונה ללמוד כיצד לקרוא, לחוש או לשמוע אנרגיה זו העוטפת אתכם, היכן אתם חשים חיבור עם המטריקס הגלובלי. האם זה מרגיש גדול מידי, יותר מידי בלתי אפשרי אפילו לדמיין? היכן אתם חשים בחיבור עם המטריקס הגלקטי? אפשרו לעצמכם לחקור את המטריקס האישי, הרשת או השדה האנרגטי.

היו רגישים עד להיכן המטריקס מתרחב. אתם תגלו כמה אתם מקושרים הדדית עם הפלנטה, עם הקהילה, עם מעגל החברים והמכרים, עם המשפחה הרוחנית ועם המשפחה הפיזית. שימו לב למטריקס המשפחתי שאתם חווים. האם מטריקס זה מעורר רגשות מגבילים כלשהם, או מחשבות, או האם הוא מעורר תחושה של התרחבות וקבלה?

אנו מזמינים אתכם להפוך להיות מודעים לאופן בו המטריקס האישי ממריץ, משפיע, מזיז או מהדהד עם שדות אנרגטיים אחרים, ולאופן בו מטריקסים אחרים מגייסים את הוויברציות שלכם.

כאשר אתם חיים את החיים, היו ערים לכל שינוי עדין של טעם, תחושות, הרגשה ולמתנות המנטליות של המטריקס של כל התנסות. בכל מקום או פעילות שתחוו יהיה מטריקס אשר יתחבר עמכם באופן זמני. קבוצת אנשים תחלוק מטריקס משותף שייווצר ע"י כל השדות האנרגטיים של כולם ביחד. תהיה יכולת אותה תפתחו, אשר תאפשר לכם לקרוא את המידע שיינתן על ידי אחרים החולקים יחדיו את אותו המרחב.

הרבה יותר מידע מוחלף בין הוויה אחת לאחרת, ביניכם ובין המטריקס אליו אתם נכנסים. חילופים אלה מתרחשים באמצעות שאיפה אחת ונשיפה אחת. במשך היום פשוט זכרו לומר: "אני שולחת חזרה את כל האנרגיה שאינה שייכת לי כשהיא מבורכת ועברה טרנספורמציה. אני קורא חזרה לאנרגיה שלי כשהיא מבורכת ועברה טרנספורמציה." זוהי דרך עדינה אך גם עוצמתית לשמור על השדה האנרגטי נקי מהשפעה של אחרים.

אנו מזמינים אתכם להתייחס לשבוע החולף ולשים לב לפעילויות, לכל החילופים שנעשו בחנויות או ברחובות. הרהרו בעדינות בכל האנשים על פניהם חלפתם או שלידם ישבתם, והבינו שהאנרגיה שהוחלפה, במיוחד עם אלה שנוצר ביניכם קשר עין או שדברו אליכם. עתה הבינו שגם הם הושפעו ע"י המטריקס שלכם, השדה האנרגטי והרשת.

עם כל חילוף ועם כל אחד שאתם פוגשים, יש לכם הזדמנות להציע רטט גבוה יותר, רטט מודע יותר. יש לכם הזדמנות להפעיל את ההתעוררות באמצעות חילוף מידע מבלי להוציא מילה מהפה.

יש לכם הזדמנות להעלות ולהפעיל תחושה של רווחה, של שלמות אצל האחר. יש לכם הזדמנות לבטא קבלה והערכה לאחר. אם יכולים לומר בשקט בלב: "אני רואה אותך." האנרגיה של הביטוי הזה תרומם את האחר. זכרו מי אתם כהוויות מופלאות, והשתמשו במודעות שלכם לשנות ולהציע התרחבות לכל מי שאתם פוגשים. כאשר מצהירים: "אני ערה לכך שאני מודעת", כאשר מביאים את מלוא ההכרה למטריקס, את מלוא המודעות לשדה, גם האחרים יגיבו מתוך המודעות הגבוהה שלהם. אתם מעוררים את המודעות שלהם למי שהם.

כאשר מחליטים להתכוון לשים לב לכל הרשתות האלה ולכל המטריקסים האחרים, התבוננו לאופן בו אתם מגיבים ולאופן בו האחרים מגיבים לכם. אתם תתחילו לרכב על זרימות אנרגיה אלה באופן מודע, לנוע דרך שדות אנרגיה אלה באושר ושמחה. זה המקום לשינוי, לנסים – כפי שאתם מכנים אותם, להסתנכרנות טוטאלית. התאמנו בזה. היו בשלום אהובים, ה 'team'

 

©זכויות יוצרים פגי בלק 2020. אתם יכולים לחלוק מסר זה ולהפיצו כל עוד אינכם משנים דבר, ואתם נותנים קרדיט לכותבת ולמתרגמת כולל הערת זכויות יוצרים זאת ואתרי האינטרנט: www.morningmessages.com //  www.quantumleap.co.il

להענקת תמורה

 

טואול - בניית אתרים