מובאה מתוך התחזית לחודש מאי 2019

מאת הרשומות האקשיות


 

באמצעות ג'ן ארמית'

www.AkashicTransformations.com

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

לאילו אנרגיות וחוויות נוכל לצפות במאי 2019?

לאנרגיה בחודש זה יש תחושה של לחץ. זה לא שלילי או חיובי, זו פשוט תחושה של לחץ. בחודש זה כל דבר יצריך סוג של לחץ, או מאמץ. ניתן לדמיין תחושת לחץ זו כתחושה שיש לקדר בידיו בעת עבודתו עם חימר. ניתן ללוש אותו אך צריך גם להתאמץ לשם כך, והמאמץ בחודש זה יכול להיות נעים כפי שנעים לקדר לעבוד עם חימר. בחודש זה יהיה דרוש לחץ.

התחושה במאי היא שכולכם לוחצים כלפי חוץ ותוך כדי כך אתם משתנים. אתם יכולים לדמיין עצמכם תחומים בתוך כדור של חימר, חותרים לבנות בתוכו חדר בו תוכלו לחיות. במהלך החודש אתם תדחפו כלפי חוץ בכיוונים שונים, לעתים תעשו זאת בו זמנית. תלמדו איך למתוח ולהרחיב בעודכם מעצבים את עולמכם והמציאות שלכם. ההתרחבות כלפי חוץ אינה קורית לכם, היא מתרחשת באמצעות מאמציכם – והמאמץ יכול להיות נעים. בדומה לקדר המעצב חימר, העבודה יכולה להיות במאמץ אך באותו זמן  גם מענגת. ובעודכם עובדים על מנת להתרחב, יש לכם יכולת טובה יותר מתמיד להגדיר את המציאות – ליצור את התחום בו אתם נמצאים תוך כדי. וכך, באמצעות המאמץ, יש לכם יכולת טובה יותר לעצב את העולם בו אתם חיים. ולבסוף, העובדה שאתם מתרחבים החוצה, תגרום לכך שתיתקלו בלחץ, הידוע גם בשם תנאי מגביל.

המטאפורה של גילוף מרחב מתוך כדור של חימר מיועדת לתאר את העובדה שאתם אכן עובדים על יצירה של מרחב קסום המגדיר את עולמכם. בעודכם נתקלים בהגבלות הנכפות על ידי אחרים – או המוטלות על ידיכם או פשוט על ידי העולם באשר הוא העולם – קחו את ההגבלות האלה כהזדמנות ללחוץ ולהתרחב. אל תלחצו מתוך לחימה והתנגדות. במקום זאת, לחצו בכך שתבדקו היכן יש מקום לזוז ולהתרחב ככל יכולתכם. אם אתם מדמיינים עצמכם בתוך כדור של חימר מנסים לפסל מרחב, אינכם יכולים ללחוץ על אותה נקודה שוב או שתעשו חור בקיר של המרחב החדש. עליכם לחזור ולהעריך מחדש היכן הלחץ נכון ואפשרי. במהלך החודש כולו, אתם תלחצו ותהיה לכם תנועה קטנה, ואז תצטרכו לזוז למקום אחר וללחוץ שם. אתם תלחצו למעלה ואתם תלחצו למטה, אתם תלחצו לצדדים וקדימה ולכל הכיוונים.

במהלך החודש, היו נכונים לשנות שוב ושוב את המקום בו הנכם מתרחבים. ברגע שתקבלו מרחב קטן בצד אחד, שובו וחפשו להיכן יש ביכולתכם להתרחב בצדדים האחרים. בחודש זה יהיה חשוב להיות מאוזנים. התרחבו בקריירה ובחיים האישיים; התרחבו בעולמכם הפנימי ובעולמכם החיצוני. עבדו על מערכות היחסים ה"קלות" ועל אלה שקשה לכם עמהן. אל תאפשרו לשום חלק בחייכם להירדם, אלא מצאו מרחב ללחוץ ולעצב בכל נושא בחיים. כאשר תעשו זאת במהלך החודש, כל פעם לחיצה קטנה אחת, תגלו שהחיים מרגישים שונה. תרגישו שהחיים מתרחבים ונוחים יותר משום שאתם לוחצים בדרך שלכם, ואתם מעצבים בדרככם, ואתם יוצרים את הצורה סביבכם המתאימה לכם ביותר. זה ממש קורה באמצעות צעדים קטנים, כל פעם צעד אחד. בכל פעם שתיפגשו בלחץ, לחצו עליו מספיק כדי לעצב עוד מרחב, ואז פנו לנושא הבא. זהו המאמץ היפהפה שיעבוד עבורכם בחודש זה.


 

אור ואהבה,
ג'ןלהענקת תמורה
טואול בניית אתרים