הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

רשמים מליווי נשמתו של אבא מרדכי

2.5.2008

חמדה טלאור

בתחילת מאי עברתי, סוף סוף, את סדנת הליווי הרוחני DreamWalk Death עם סט. ג'רמיין.

נושא הליווי הרוחני החל להעסיק אותי מאז שהקשבתי לתקשור של סט. ג'רמיין בנדון, וכבר אז החלטתי שאעשה גם דבר זה, אעסוק גם בליווי רוחני. כתוצאה משיחה רואיינתי לעתון ב- YNet, והכתבה שם הולידה קבוצה של אנשים שנפגשו אצלנו בבית במשך קרוב לשנה, כשהנושא של הפגישות – ליווי רוחני וההתמודדות שלנו עם המוות.

כשסט. ג'רמיין החל להעביר את הסדנא – באמצעות ג'פרי הופי – הצטרפו אליה כמה מהחברות בקבוצתנו, ומאז היה לי חלום – לעבור בעצמי את הסדנא הזו. וכפי שאמרתי בפתח דברי – סוף סוף התגשם החלום!

הסדנא עוסקת במה שאנו שומעים במהלך הלוויה של כל נפטר יהודי: 'עילוי נשמתו'. היא מרגשת מאוד, והשיא שלה – ליווי רוחני של נשמה שעברה את שלבי ההכנה, והיא מוכנה לעבור את גשר הפרחים ולפרוש מהקשר שלה לעולם הפיזי. (בסיפור על ליווי נשמתה של סווטה, אפשר לקרוא תהליך שעברה נשמה שלא עברה הכנה לכך, בדרכה לעבור את גשר הפרחים).

רשמים מהליווי שעשיתי:

בתחילה ראינו את השביל בעיני רוחנו, ואליו הגיעו הנשמות אשר ביקשו שנעזור להן לעבור מהממדים הקרובים אל גשר הפרחים. כל נשמה פונה אל תלמיד אחר בסדנא.

אלי ניגשה נשמה, וכאשר נאמר לנו שהנשמות תצגנה עצמן, היא אמרה:

נ. "נעים מאוד, מרדכי".

ח. "אבא?"

נ. "אכן, אבא".

מאוד התרגשתי מכך שאני הולכת ללוות את אבי בדרכו האחרונה מעולם הממדים הקרובים(1) אל מעֶבר לגשר הפרחים(2).

[אבי, אשר נפטר בדיוק לפני 5 שנים – 3.4.2003, תרם את גופתו למדע. לא היתה לו לוויה ואין קבר לזכרו.]

התחלנו ללכת בשביל, כל הקבוצה – מלווים ונשמות, כאשר אבי ואנכי הלכנו יד ביד.

במהלך הדרך, היה לכל נשמה משהו לומר, ואלו דברי אבי:

"אני מאוד שמח שאת מעבירה אותי. אני חיכיתי לך שתעשי זאת".

בהמשך הדרך, עברנו מהממדים הקרובים אל ממד הקריסטל.(3). כאשר נכנסנו אל ממד זה, גדלה האנרגיה של הנשמה והפכה להיות ענקית! אנרגית אור מדהימה בגודלה ובזוהרה!

סיימנו לחוות את ממד הקריסטל והגענו אל גשר הפרחים. בראש הגשר, כאשר פגשנו את המלאכים שבאו לקבל את פני הנשמות, נפרדנו מהן, וקבלנו מסר נוסף.

וכך אמר אבי:

"אני מאוד גאה במה שאת עושה, ואני מאוד שמח שתרמתי את גופתי למדע. זה היה דבר נכון לעשותו".

התחבקנו, נפרדנו, אבי פנה לדרכו ואני שבתי לכאן, כולי נרגשת עד דמעות מההזדמנות המרגשת ללוות נשמה יתרה זו, שבגלגול הזה היה לי שוב(4) הכבוד לשחק את תפקיד בִתה.

חמדה

(1) הממדים הקרובים – הממדים בהן נמצאות רוב הנשמות שעוזבות את הגוף הפיזי. בממדים אלה הנשמות מרגישות קרובות אל הנעשה על פני כדור הארץ, והן מושפעות הן מהנעשה עליו והן מהאמונות בהן הן החזיקו כבני אדם.

(2) גשר הפרחים – גשר זרוע פרחים יפהפיים (מכאן שמו) אותו חוצות הנשמות בדרכן אל הממדים שבהם הנשמות אינן מושפעות יותר מהנעשה על פני כדור הארץ. אלו הממדים בהן הנשמות עושות בחירות נטולות השפעות ובכך, אם הן בוחרות לחזור לגוף פיזי, הן חוזרות ללא שעורים קרמאטיים.

(3) ממד הקריסטל – הינו הממד שנמצא מעבר לממדים הקרובים. זהו הממד בו אנו נמצאים כאשר אנו יוצרים.

(4) שוב להיות בתו של אבי – במדיטציה של חזרה לגלגולים קודמים הגעתי לגלגול שלי בשנת 1600, בו הייתי בתו של אבי (אותה נשמה).

טואול בניית אתרים