הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

אנו שמחים להודיע על תחילת פעילות ה- DreamWalking בארץ!

שישה ישראלים שהוסמכו ע"י Shaumbra University, מתחילים בימים אלה את

פעילותם בתור מדריכי DreamWalking.

להלן השמות והפרטים:

אינה גורוחובסקי

050 4615660

innagoro@gmail.com

בת חפר

גרטה קופמן

6534500 054

gretakofman@yahoo.com

מעברות

דוד סטרסלר

6146944 052

david.reconnect@gmail.com

ירושלים

מירי קופווסר

7999723 054

kupervaser@012.net.il

אשדוד

רוזמרי נגילה

4768765 054

nagila@netvision.net.il

הרצלייה

הקטע שלהלן מתאר את מהות ה- DreamWalking .

לפרטים נוספים אנא עיינו באתר http://www.dreamwalker.cc/ או פנו לאחד המדריכים.

í í í í í

 

כל אדם עומד למות במוקדם או במאוחר.

כולנו מודעים לעובדה הפשוטה הזאת ואף על פי כן מושרשים בנו פחדים וחרדות רבים הקשורים למוות. אנשים נמנעים מלדבר על הנושא. רבים רואים במוות סוג של חולשה או עונש. את החולים והקשישים שולחים למקומות מבודדים בהם הטיפול משמעותו נטילת תרופות ברמה בסיסית והתייחסות מועטה (אם בכלל) לצרכיי הנפש.

לוויה, לפי ההשקפה הזאת, מסמנת את סיומו של המסע האנושי. אבל הנקודה הזאת היא גם התחלה חדשה עבור מי שנפרד מאתנו. נפשו ממשיכה לחיות בעולמות הלא פיזיים. "התסריט" של המסע, המתרחש מעבר למותו של הגוף, שונה מאדם לאדם ומשקף את רמת המודעות ואת מערכות האמונה שלו. לעתים זה יכול להיות טיול בודד, מלווה בתחושת אי נוחות וקושי.

DreamWalker הוא מדריך אנושי המאומן בליווי הנפש דרך מבוכים של העולמות הלא פיזיים. הוא נמצא עם הלקוח שעזב את גופו הפיזי כדי לנחם, לעודד ולתמוך. הוא מעניק את תחושות הביטחון והאיזון במסע אל מעבר למוות. הוא פועל כמו מדריך טיולים בעיר זרה: התייר מחליט מה הוא רוצה לחוות, מתי ואיך, והמדריך הופך את המסע לבטוח יותר, ידידותי יותר, עם פחות טלטולים ותקלות. אם וכאשר הלקוח בוחר בכך, DreamWalker מלווה אותו לגשר הפרחים - מקום המעבר לעולמות הלא פיזיים הגבוהים ביותר, שם המלאכים – המשפחה השמימית – מקבלים ומברכים את החוזר הביתה.

תהליך ה- DreamWalking אינו קשור לדת כלשהי. מדריכי ה- DreamWalking אינם מטיפים למערכת אמונות ספציפית. הם פועלים כמשרתים ומדריכים בלבד. המדריך האנושי יהיה שם עבור כל לקוח - יהיו האמונות שלו כלפי החיים שלאחר המוות אשר יהיו – כדי להציע נחמה ועידוד, וכדי לשמש משואת אור במסע שלעתים יכול להיות מבלבל וחשוך.

עריכה לשונית: חמדה טלאור
 

טואול בניית אתרים