~ פנג שואי והכניסה לבית ~


חמדה טלאור


איזהו המקום הכי חשוב בבית?

ובכן המקום החשוב ביותר בבית, הינה הכניסה אליו. הדבר דומה לפה, וכידוע, מאוד חשוב מה נכנס אליו. כאשר אנחנו אוכלים טוב ונכון, גופנו מרגיש טוב. כאשר נכנסת אנרגיה טובה לבית, הבית גם הוא "מרגיש" טוב.

מה ניתן לעשות על מנת לעזור לאנרגיה הטובה הנמצאת בכניסה לבית להיכנס אליו במרץ?

דבר ראשון – מאוד חשוב שאזור הכניסה יהיה יפה ומטופח, שדלת הכניסה תהיה צבועה ושלמה, שהשלט עם השם יהיה יפה ומכובד, ומאוד כדאי להימנע מהפיכת הכניסה לבית ל"מחסן" של גרוטאות וחפצים בלתי נחוצים, שכן האנרגיה הנמצאת בכניסה לבית היא זו אשר נכנסת אליו פנימה. [מכירים את שקיות הזבל שממתינות ליד הדלת שייקחו אותן לפח ולעתים הן יכולות לחכות יותר מיום אחד?]

מאוד כדאי גם להימנע מהעמדת דברים מיותרים בצד הפנימי של דלת הכניסה.

פעם, כשניסיתי להיכנס לבית אליו הייתי מוזמנת לצורך ייעוץ, פתחתי את הדלת על מנת להיכנס, והרגשתי שמישהו דוחף את הדלת בחזרה. דפקתי שוב בדלת ושמעתי: "יבוא". ניסיתי להיכנס, ושוב התקשיתי לדחוף את הדלת. בסופו של דבר, כאשר פתחו לי את הדלת, נתגלתה לי ערימת מעילים שהיו תלויים בכניסה והיקשו על הכניסה הביתה.

מאותו טעם שכדאי לטפח מבחוץ, כדאי שגם הצד הפנימי יהיה יפה ומטופח.

כאשר בדלת הכניסה ישנה אנרגיה טובה, מומלץ מאוד לתמוך בה בעזרת עזרים כמו – שלט כניסה יפה בצבע הולם, לפעמים כדאי להעמיד מזרקה, [עדיף לעשות זאת בהתייעצות עם יועצת פנג שואי]. לפעמים כדאי לתלות משהו בעל צבע שהאנרגיה הטובה "אוהבת" לדוגמא, את אנרגיית הכסף של התקופה הנוכחית שתסתיים בתחילת פברואר 2024, מגביר הצבע האדום, לכן כדאי לתלות משהו אדום באזור בו היא נכנסת הביתה - למשל על החלון, או מול דלת הכניסה.

כאשר מדובר בבית פרטי, רצוי שהשביל המוביל לבית יהיה מטופח, ושהצמחים שלאורכו, ואלה שליד דלת הכניסה, יהיו בעלי עלים מעוגלים ולא בעלי עלים חדים. [עלים חדים שולחים 'חיצי רעל' = חיצים של אנרגיה תוקפנית ובלתי נחוצה].

עדיף שהשביל לא יהיה ישר אלא מתעקל – על מנת למתן את עוצמת זרימת האנרגיה. אם השביל מגיע ישירות כהמשך של כביש והוא ישר, מומלץ לשתול מצידיו לסירוגין שיחים ש"יפלשו" מעט אל תוך השביל ובצורה כזו יגרמו לו להיראות מתעקל.

מאחר והאנרגיה הינה דבר חי ונייד, כאשר אנחנו נכנסים הביתה, אנחנו מכניסים עמנו את האנרגיה הקיימת בדלת הכניסה ומפיצים אותה בכל הבית. בהרבה בתים האנרגיה הטובה נכנסת לבית, אך לא מדלת הכניסה. לעתים היא נכנסת למשל מהחלון הגדול בסלון, מחדר בעל מרפסת, או מחלון אחר כלשהו, ואז אפשר לעזור לה להיכנס. אם היא נכנסת לבית מדלת הסלון או מחלון, חשוב שנביא אותה עד דלת הכניסה, דהיינו נעמוד באזור בו היא נכנסת, ננשום לרגע, ואחר כך נעשה סיבוב בבית ונגיע עד דלת הכניסה.

אגב, אם יש כלב בבית, גם הוא יכול להשתתף ב"טיולי" פיזור האנרגיה...

לקבלת הכוונה וטיפים חינם צרו קשר עכשיו!

או חייגו 052-3328438

logo בניית אתרים