מהי הקפיצה הקוונטית?

כותבת המאמר: ניצה תפארת

מרביתם של אלה שיגיעו לאתר זה ויתעכבו עליו, כבר שמו לב ללא ספק שאנו חיים בתקופה מדהימה ומרגשת. למרות שכולנו עוברים תהליכים של בלבול, תסכולים, חוסר סיפוק לעיתים קרובות, בעיות פיזיות וכלכליות – בכל זאת ריח של הרפתקה נודף באויר. ריח של מסתורין.
 
המפץ הגדול - בריאת העולם  -  ניצה  תפארת

גיחות קלות אל העתיד בעזרת מתקשרים שונים, ההתנהלות השונה כל כך של הזמן שגורמת לנו כל הזמן להספיק פחות ופחות ותמיד משאירה אותנו עם הלשון בחוץ.

סרטים, כתבות בעיתונים, מוסיקה, ציור וכל דרך יצירתית אחרת שמבטאה את הקשר שלנו עם עולמות ומימדים אחרים שבעבר לא היינו מוכנים לשמוע עליהם ופוטרים אותם כ"בולשיט", הפכו לעניין של יומיום.

הרפואה הקונבנציונאלית מוכנה כבר לאמץ את הרפואה האלטרנטיבית כילד חוקי.


באוניברסיטאות התחילו לצוץ כפטריות אחר הגשם פקולטות לאסטרולוגיה, נומרולוגיה בצד קורסים לתיפוף ולהליכה על גחלים.

אח, איזה עולם. איזו תקופה...

ומה הלאה?

הזמן המואץ שאנו חווים יוביל אותנו יום אחד – קרוב יותר ממה שרובנו משערים – לאיזשהו אירוע שבו הדברים ישתנו ב ב ו ם !

אחרי שנעבור את שלב האימונים בנושא של אותו זמן מואץ, של תפיסות חדשות שמשתנות כל הזמן, של התמודדות עם ההקצנה, של העימותים בין קבוצות שונות: פוליטיות, דתיות, כלכליות וכו' – יגיע רגע של שינוי פתאומי ענק שיוביל אותנו למימוש הפנטזיות הכי פרועות שלנו, ועוד יותר, כאלו שלא העזנו כלל לפנטז.


הרגע המדהים הזה ייקרא "הקפיצה הקוונטית".

לא תמיד ולא לכולם תהיינה החוויות בדרך לקפיצה הקוונטית קלות או נעימות. הפירוש שאנו ניתן לאירועים שונים שיקרו יכול לגרום לנו להיות מבוהלים ומלאי פחד.

האתר הזה, "הקפיצה הקוונטית", נפתח כדי לעזור למעוניינים, בדרכים שונות, לפשט את התהליך, להבין יותר מה קרה – קורה – ומה [פחות או יותר] יקרה לנו בדרך.

האימרה: "כל הדרכים מובילות לרומא" מתאימה גם כאן. יש דרכים רבות ללכת בדרך הזו.

האתר יציע עזרה בדרך של עבודת מודעות, הבנת הדברים מנקודת מבט של המיסטיקה, אפשרות של יצירת שינויים בבית ובמקום העבודה שיכוונו את האנרגיות הקיימות שם כך שיתמכו בנו מבחינה בריאותית, כלכלית, קריירה, מערכות יחסים וכו' [פנג שווי], ואפילו התידדות עם הנושא שהיום הוא מפחיד כל כך את רובנו כך שאיננו רוצים אפילו לחשוב עליו, שלא לדבר על להתמודד איתו – המוות. המוות של עצמנו וגם זה של אהובינו.


האתר מכיל פורום המאפשר לכל אחד לשאול שאלות, להביע דעה או לקבל הכוונה לפתרונות יותר ספציפיים בכל אחד מהנושאים שהאתר עוסק בהם:

* פנג שווי.
 
* מיסטיקה

* מודעות עצמית.

* גשר הפרחים – התיידדות עם נושא המוות.
 
* תקשורים מתורגמים
 
את האתר מנהלת חמדה טלאור
העריכה הלשונית נעשית על ידי ניצה תפארת
 
אני מקווה שכולכם תהיו שותפים מלאים בהבעת דעתכם בנושאים השונים, וכמובן שתיהנו, תיעזרו ותצעדו יחד איתנו אל הקפיצה הקוונטית כשליבכם מלא סקרנות, חדווה ואהבה.
 
טואול בניית אתרים