הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר
המדיטציה הגלובאלית לשלום
העוצמתית ביותר בהיסטוריה,

תגיע ב- 5 וה- 6 לאפריל

~ הקוד של משה ~

על מנת לראות הצגה מקדימה מהסרט 'הקוד של משה'

לכו לקישור: http://www.themosescode.com/

זוהי הפעם הראשונה שסרט רוחני רציני משולב במדיטציה לשלום עולמי, אשר ימשוך מאות אלפי אנשים להתנסות משותפת שתשנה את העולם. במהלך סוף השבוע שבין ה-5 ל- 6 לאפריל, יקחו אנשים, בכל פינה על פני כדור הארץ, חלק בגילוי הכלי הכי עוצמתי בהיסטוריה העולמית, הקוד של משה, שיראה את עוצמתו של תהליך בן 3500 שנה אשר היה לראשונה בשימוש לצורך יצירת נסים, מהגדולים ביותר המופיעים בתנ"ך. תהליך זה ניתן למשה על ידי אלוהים ליד הסנה הבוער, אולם הוא הוסתר מיד. היום, יותר מאי פעם בעבר, עלינו ללמוד אותו, על מנת להשתמש בו לשם שינוי הפלנטה כולה לכיוון של שלום וחמלה.

כך יתרחש האירוע:

בשבת, ה- 5 לאפריל, יוקרן הסרט ביותר מ- 2000 מקומות: בכנסיות, בבתי קולנוע, ובמיוחד בבתים פרטיים. במהלך הסרט תלמדו תהליך בורא שהוסתר במשך יותר מ- 3500 שנה - תהליך הביטוי העוצמתי ביותר בהיסטוריה.

ביום ראשון, ה- 6 לאפריל, בזמן מאוד מסוים, אלפי אנשים במקומות שונים בעולם, יצטרפו לתפילה נמרצת, ויפנו את הקוד של משה אל עבר המזרח התיכון, שהינו היעד לנסיון זה. יערכו אירועים מתואמים בו זמנית בשלוש ארצות: עירק, אירן וישראל. אירועים אלה ייצרו רשת שתמקד את התפילות לשלום מכל העולם. בקיצור, זה יהיה אירוע התפילה העמוק והמדהים ביותר בהיסטוריה.

האם אתם רוצים לתת חסות להקרנת הסרט ולמדיטציה בביתכם? מידע נוסף באנגלית ניתן לראות

ב- http://www.themosescode.com/

לצפייה בקטעי הסרט בקרו באתר והתכוננו!!!

מאנגלית: חמדה טלאור © http://www.quantumleap.co.il/

עריכה לשונית: ניצה תפארת

טואול בניית אתרים