פנג שואי     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר


~ מסר דחוף מהוויות האור ~

לואיס הארטוויק


18.6.2010

http://www.expressionsoflight.com/

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת


חברים יקרים על פני כדור הארץ...


עבר פרק זמן ניכר מאז ששלחתי מסר לקהל הרחב, כאשר למעשה עבדתי בזמן הזה עם קבוצות לימוד ועסקתי בעיגון האור. חלקים מהמסר שלהלן הועברו במהלך פגישה פרטית עם לקוח בעל יכולות שמניות חזקות, המשתייך לשבטים האינדיאנים. כאשר המפגש שלנו החל, הייתי המומה מנוכחותן של מאות רבות של הוויות. היה ברור שמשהו בלתי רגיל מתרחש. מעולם עד כה לא התפתח מפגש פרטי בצורה כזו. כאשר המפגש הסתיים, התבקשתי לחלוק את החומר הבא עם כולכם. לרכז את כל החומר בזמן קצר דרש מאמץ רב. אני מקווה שתפנו זמן לקרוא ולהצטרף, ואין זה משנה היכן הנכם נמצאים, לפתיחה ולריפוי המתוכננים ל- 21 ליוני.

ברכות לכולכם ולפלנטה המאוד אהובה שלנו,

לואיס הארטוויק

מאמץ עולמי וגלקטי מתואם בנושא

זרימת הנפט במפרץ

דברי העיט הלבן (White Eagle)

אני נמצא כאן על מנת להודיע לכם שהגיע הזמן בו אנו מאוחדים במאמץ להקל את הכאב והסבל שגרם לדבר הנורא שיישאר עוד דורות רבים. אנו כאן על מנת לתמוך באלה אשר הצטרפו באופן פעיל למתן עזרה, בזוכרם את המורשת, בזוכרם את האמת, בזוכרם את תמיכת לבנו במציאות האדירה של אבא שמים/אמא אדמה והרוח הגדולה, ואת אשר התכוונו לעשות כשומרי האדמה. אנו כאן על מנת להכיר באלה התומכים בדברים אותם שמרנו בלבנו, והמתואמים עם הרוח של מאות, ואפילו אלפי שנים.

אנו מדברים אל הרוחות הגדולות הנמצאות עתה בינינו, בעודי נמצא כאן לפניכם, ומבקשים את תמיכתכם, מבקשים שבכול המקומות על פני כדור הארץ יצטרפו אנשים ויאשרו מחדש את האמת שאנו אחד.

לבבנו שותת דם כאשר הנפט זורם.

לבבנו שותת דם על כך שאין התעוררות של המודעות לאמת הגדולה.

על מנת להקל על הסבל הגדול הזה, יש בכוונתנו לערוך טקס, אולם עלינו להזכיר לאלה הנשארים על פני האדמה שהגיע הזמן לבחור. הגיע הזמן להחליט באיזו מציאות תחיו. אנו מכירים את המציאות שלנו ונשאנו אותה עמנו מאז ומעולם. אולם אתם, לִבני הפנים, שכחתם. אתם זכרתם להרוויח כסף, זכרתם למצוא שימושים לאמא אדמה, אך לא סיפקתם לאמא אדמה את המגיע לה.

אנו נמצאים כאן על מנת להזכירכם. אני מדבר אל הדורות אשר שמעו על האמת ויודעים אותה.

הגיע הזמן. הסוף קרוב, אלא אם נאחד כוחות זה עם זה, כאן ועכשיו, כדי להיזכר.

שבורי לב ונשמות פתוחות אנו חולקים עמכם ואנו שבים כדי לגרום לשינוי מהותי בדרך בה מתנהלים הדברים. אנו נמצאים כאן באלפים. אנו נתמוך במה שתעשו. אני אפנה את הבמה לאותן רוחות אדירות המהלכות בינינו ואשר תשרתנה בכך שתספקנה לכם מחשבות ורעיונות. חשוב שתדעו שאנו מצטרפים לאותן הוויות.

אנו יודעים שהן חלק מהאמת הגדולה. זה יהיה מאמץ משותף של כל הנוגעים בדבר.

אהו.

בסיימו את המסר, סר העיט הלבן הצידה ות'ות' ניגש לדבר.


ת'ות'  (Thoth)

אינני אלא אחד מרבים המעבירים באמצעותך לרבים אשר יקשיבו. חשוב להבין שיש בעיה גדולה על פני האדמה ושאינכם לבד בחיפוש אחר פתרון ותמיכה. חשוב שהאנשים יבינו וישמעו את התשובות אשר אינן נמצאות בידיכם. התשובות מגיעות מהמקור הגבוה, ועד אשר המין האנושי ילמד להקשיב ולשמוע מהן אותן תשובות, הוא ימשיך להתחבט. הוא ימשיך לחפש דרך להתגבר על דבר זה או אחר באמצעות האינטלקט, בניגוד למאמץ משולב של אלה מבינינו התומכים באמת הגדולה.

אנו נמצאים כאן על מנת לשנות את הטרנספורמציה הדרמטית שהתרחשה על פני כדור הארץ, אשר בה האחים, האחיות והשומרים של האדמה אינם מסוגלים לעצור בעד הזרימה של הנפט, ומיליונים רבים של חיים נמצאים בסכנה. אנו - עצרת של זקנים, קדמונים, שומרים, מלאכים, שרפים, כרובים ואלוהים, מלאכי על, מאסטרים, מתכננים, מועצות, תקשורת בין-גלקטית ואנשי אינדיגו מהנשמות הגדולות מכל מדינה ומעבר – מתקבצים יחדיו במאמץ, לא כמו הרעיון של האו"ם הקיים על פני האדמה, על מנת להחדיר לפלנטה – במיוחד במפרץ - שתי אלומות של אור. אלומות אור אלה תידמנה לקרני לייזר, ותחדורנה לכדור הארץ בעוצמה ובמהירות גדולים. על מנת שמאמץ זה יצליח, דרושים אנשים בכל מגזרי החיים, בכל אזור על פני הפלנטה, המרגישים שהם נקראים לכך, שיחזיקו באותו אור, או כל דרך אפשרית אחרת, באמצעות פעולות התואמות את התמחותם ואת הקודים שלהם. הפעילות יכולה לכלול מדיטציה, תפילה, ריקוד, מוזיקה, שירה, הדמיה, כוונה, מחשבות חיוביות וטקסים המכוונים למפרץ, אך אינה מוגבלת לכך.

מפגש כוחות זה נועד לריפוי האזורים הפגועים, כפי שהשמאן יכול להחזיק את ידו מעל לחתך. אין בטחון שהמאמץ ישא פרי; אנו תלויים בהשתתפותכם כדי לגרום לדבר להיות אפשרי.

ולכן אנו, מהממלכות הגבוהות, קוראים לכל מי ששומע את הדברים על פני כדור הארץ ובוחר בכך, להשתתף באירוע העולמי לריפוי המפרץ. הקרובים לאזור המפרץ יקבלו כמות גדולה של אנרגיה, והרחוקים יקבלו פחות. הכוונה היא שהנפט יישאר באזור מסוים, ואנו אף נשקיע מאמצים לשקם חלקים מהמפרץ בכך שנעצור את זרימת הנפט לאותם אזורים.

חשוב לציין שהמין האנושי מחפש כבר ימים רבים תשובות לבעיה המסכנת את כל החיים, בהצלחה מועטה בלבד, או ללא הצלחה כלל. חשוב לציין שהרעיון הכללי של המין האנושי היה, שהאינטליגנציה והטכנולוגיה יישלטו בעולם ויקדמו אותו למצב בו יידרשו אך מעט דברים נוספים.

לכל אלה העומדים עמי היום, ברצוני לחלוק על הדברים הללו. בתקופה זו אמצעים אלה הינם קיצוניים, ואף אחד מהם אינו מבוסס על אינטליגנציה. הם מבוססים על ידיעה המגיעה מבפנים. כאשר מתעלמים מעצה והבנה מסוג זה לטובת בעלות, כוח ותאוות בצע, לא מצליחות להתקבל תשובות לבעיה.

אנו נכנסים לתמונה ויוצרים קשר ללב. לבכם וליבנו משולבים יחדיו עם כל היש. האם תצטרפו אלינו?

זהו עולמכם והגיע הזמן לבחור. אנו כבר בחרנו.

 

מאמץ עולמי וגלקטי מתואם בנושא

זרימת הנפט במפרץ

תאריך: יום שני ה- 21 ליוני, 2010

פרק זמן של 24 שעות יוקדש לריפוי המפרץ באמצעות מיקוד, כוונה, תפילה, טקסים, מוזיקה ואהבה, אותם תחזו בעיני רוחכם ותשלחו מהמקום בו הנכם גרים. השתתפותכם תעגן את האור שיכוון אל המפגע והשסע אשר התרחשו ברמות שונות, מתקופת אטלנטיס ועד היום. כל מאמץ של אהבה ואכפתיות יתקבל בברכה. זה יהיה הזמן בו אנו נצטרף.

אהבה מעבר ליכולת מדידה:
· ת'ות', האטלנטי
· מועצת האור
· צוות ההתערבות הגלקטי
· מועצת האנשים המקומיים
· האצטקים, המאיים, האינדיגואים
· והשדות המאוחדים של ההתערבות


טואול בניית אתרים