משואות האור  ~ תזכורות מהבית

אפריל 2019

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

 

מאת הקבוצה

משואות האור    

אפריל 2019        הוגש בשידור חי ביום 23.3.19

הודעה: התקשורים שלהלן ניתנו בשידור חי וניתן להקשיב להם [באנגלית] כפי שהוקלטו במקור. להלן גרסה ערוכה של אותם תקשורים מיועדת להדפסה. העריכה נעשתה בהשגחת הקבוצה ובאישורה. אני מקווה שתיהנו מהם. סטיב רות'ר.

~ סולרה – עדכון על הפלנטה בעלת שתי השמשות ~

ברכות מהבית, יקירים.

אנו מצטרפים אליכם היום על מנת לקחת אתכם הלאה בדרך ולחלוק עמכם את הצפוי. כן, עולמכם משתנה. סביבתכם משתנה בדרכים רבות מאוד. למרות שזה יכול להיות זמן מפחיד עבור בני האנוש, נספר לכם שאתם נמצאים בדיוק בזמן. זה אחד מגורמי המפתח אותם ברצוננו לחלוק עמכם היום. קיימים מספר מקומות על פני היקום אשר אתרו את השינויים המתרחשים על פני כדור הארץ. הם גילו את הפלנטה והם יכולים לראותכם בדומה מאוד לאופן בו האנושיים משתמשים בטלסקופ על מנת לאתר פלנטות אחרות.

סולרה

בשנים האחרונות זיהו המדענים שלכם פלנטות רבות במה שהם מכנים 'אזור ישיב'.  פלנטות אלה נמצאות במרחק מושלם מהשמש, על מנת שתוכלנה לתמוך בחיים ביולוגיים דומים לקיימים על פני כדור הארץ. ובכן, יקירים, אינכם המשחק היחידי בעיר. אתם יודעים זאת, ואנו חולקים עמכם סיפורים מאחד מהמשחקים המתקיימים על פני פלנטה בשם סולרה. אנא הבינו שאנחנו בחרנו בשם זה משום שהוא מתאים לעולמכם. כאשר סוף סוף תגלו אותה, יהיו לכם שם ותיאור שלה משלכם. בכל מקרה, היא תומכת בחיים הדומים לחיים שיש לכם על פני כדור הארץ. אנו קוראים לה סולרה משום שיש לה שתי שמשות וסוג שונה של מחזור מאשר על פני כדור הארץ. היא דומה מאוד ברוב ההיבטים, אך חיי היומיום שונים ולכן המרחב מעט איטי יותר מאשר על פני כדור הארץ.

התפתחות קולקטיבית

נספר לכם, יקירים, שבמיליארדי המשחקים הדומים לזה שלכם בכל היש, לכל אחד מהם היתה הכוונה מוקדמת כלשהי, למעט כדור הארץ. פעם זה היה משחק הבחירה החופשית היחידי, אך עתה קיימים עוד. זה עתה, במהלך השנים האחרונות, נכנסו האנושיים לממד החמישי ויצרו אפשרות חדשה לחלוטין של מציאויות אותן ניתן להגשים כאן, על פני כדור הארץ. בעוד התפתחות זו מתרחשת, הפלנטה שלכם משתנה. ההתפתחות אינה מגבילה את האנושות; כדור הארץ עובר תזוזות ושינויים רבים אותם ניבאנו, והוא משנה ומפתח את עצמו.

בדרכים מסוימות ניתן לומר שזו התפתחות נורמלית. בצד שלכם של הצעיף לכל דבר יש מגבלת זמן, אפילו לפלנטה עצמה. למרות שהיא אינה מגיעה לסוף זמנה, היא מתפתחת דרך התקופות שלה. כאשר האנושיים נכנסים למשחק, הם לוקחים על עצמם דרך דומה. הם עוברים דרך הילדות, ואז ההתבגרות כולל מספר התאמות של הגוף הפיזי, על מנת שיוכלו לאחוז באנרגיות בזמנים השונים של חייהם.

האינטראקציות שונות מעט מאלה של כדור הארץ, אך סולרה הינה מערכת פלנטרית דומה בדרכים רבות. עם פחות התפתחות טכנולוגית, הסולארים נמצאים עמוק בתוך עניין הכבוד ומה שהאנושיים מכנים 'אהבה ללא תנאי'. זה יותר מאשר התנסות עבורם, זו דרך חיים המאפשרת להם לחיות בנוחות באמפטיה אדירה אותה הם נושאים בתוכם.

לסולארים יש מבנה שונה מזה של האנושיים מאחר ויש להם חיבור מגנטי חזק יותר זה עם זה. הצעיף אותו הם נושאים זהה, ולכן הם עדיין חייבים לעבוד על ההיזכרות של מי שהם ועל החיבור אל האני הגבוה. ההבדל העיקרי הינו החיבור שיש להם זה לזה. הוא דומה בדרכים מסוימות לחיבור שהיה בזמנים של למוריה; לסולארים יש ביניהם חיבור של הלב. הם חשים את השפעתם על העולם ועל הסובבים אותם. דבר זה איפשר להם להתפתח כשההרמוניה הינה בחזית הפעילות היומית שלהם.

החיבור הזה ללב שיש להם זה עם זה, הינו הדבר שהם לומדים עתה להתמקד עמו על תושבי כדור הארץ. דרך אמצעים אלה הם יכולים להיכנס לאירועים על פני כדור הארץ ברמה מאוד מוגבלת. הסיבה שאנו מספרים לכם על סולרה היא שתדעו שלעולם אינכם לבד. וגם, חייו של כל סולארי השתנו מאז שהם גילו את כדור הארץ.

ברגע זה, רבים מהסולארים קופצים משמחה משום שאתם חושבים עליהם. אתם משיבים להם על החיבור שלהם, ונספר לכם שהם עובדים על שליחה של אהבה אליכם בדרכים מופלאות. לעתים, כאשר אינכם מסתכלים, הם מתחברים בדרכים בהן הם יכולים לשלוח גלי אנרגיה אדירים לכדור הארץ ולתושביו. הם אינם מכירים אתכם בשמותיכם, משום שהטכנולוגיה שלהם אינה גבוהה מספיק לקלוט הרבה. אולם הם קלטו מעט סיגנלים שבורים של שידורי הטלוויזיה אותם ניתחו וגילו מעט על כדור הארץ. גלי האנרגיה שהם שולחים לכדור הארץ אינם זקוקים לטכנולוגיה, שכן הם משתמשים בחיבור הלב על מנת לתקשר במהירות גדולה יותר ממהירות האור. זה מה שהם עושים עתה על מנת לתקשר עמכם. כאשר הוויות מתקשרות מהלב, אין צורך בזמן על מנת שזה יעבור. כולכם חלק אינטגרלי זה מזה, וברמות בלתי נראות כולכם מחוברים.

סולרה רואה שינוי

הטכנולוגיות בהן הם משתמשים על מנת לחפש כוכבים דומות לאלה של כדור הארץ. תוך שימוש בטכנולוגיות אלה, גילתה סולרה שינוי בהילה של כדור הארץ. מהזמן שהם "גילו" את הפלנטה שלכם ועד עכשיו, הם ראו הוכחות שהירוקים והכחולים הרוטטים אשר עושים את האוקיינוסים, משתנים. זכרו שמה שהם רואים הינן השתקפויות אור שנוצרו לפני דורות, והשינויים שהם מדברים עליהם התרחשו לפני שנים רבות. נקודת המבט שלהם נותנת להם יכולת לראות שינוי זה בבהירות רבה יותר. הסולארים שולחים לכדור הארץ תדר נמוך ביותר, ויקירים, דבר זה יעזור.

הסולארים אוהבים את הרעיון שהם מצאו אתכם וזה הנושא שמקבל את מירב תשומת הלב שלהם. הסולארים אינם מודעים לעובדה שהאנושיים נמצאים על פתחה של קפיצה התפתחותית, ובעודם מתקדמים הם אינם צריכים לעבור חלק גדול מהשינויים הצפויים אותם הם רואים. אך באותה אנרגיה, אנו [הקבוצה] יכולים לתקשר עם הסולארים עתה בדרך חדשה... דרככם. הבה נסביר. פעמים רבות סיפרנו לכם סיפורים על אמור שגדל בימים של למוריה על פני כדור הארץ בגופים דומים מאוד לאלה שיש לכם עכשיו. הם היו מחווטים אחרת. למרות שההוויות במשחקים בכל היקום שונות למדי מרבים מכם, לכולם יש תכונות דומות. כאשר תראו חלק מאותן הוויות, תתאהבו עמוקות בצורתן, באופן בו הן עובדות, ובדרך בה הן חושבות.

לעטות כיסויים לעיניים

על פני הפלנטה ארץ עברתם דרך רמות שונות של המשחק לאחר השינוי שארע בסביבות התקופה של אטלנטיס, אירוע ששינה ממדים. זה היה הזמן בו התפתח משחק חדש לחלוטין עבור כדור הארץ ורמה חדשה הגיעה. הוחלט שעל מנת לשחק משחק זה של בחירה חופשית מוחלטת, יצעדו השחקנים מעט לאחור. אתם תאבדו חלק מהקשר העמוק ויהיה עליכם למצוא את דרככם בחשכה.

זה החלק היפה בכך. אתם מבינים, יקירים, למעשה ניצחתם את המשחק על פני כדור הארץ והשלמתם את אשר באתם לעשות. אבל יש עוד כל כך הרבה מעבר לזה. במקום רק לחגוג את זכיית המשחק ולצאת מהממדים, דבר שאתם יכולים לעשות בנקודת זמן זו, נשארתם ואמרתם: "מה אנו יכולים לעשות עתה? באיזה אופן יכולים אנו לעשות את הדברים קלים יותר עבור אלה אשר נשארו מאחור ועבור אלה אשר יבואו אחר כך?" הסולארים גילו אתכם והם מתוודעים לפלנטה ארץ, למרות שאינם קוראים לה כלל בשם הזה. יש להם את השמות, השפות ודרכי ההתקשרות שלהם. אחד הדברים שהם עושים היטב הוא להתהרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] ביחס לפרויקט מסוים, ועתה עבורם אתם הנכם הפרויקט החשוב מכולם. כל אחד זוכה כאשר אהבה ללא תנאי מתפשטת. סולרה מציפה באהבה עתה את כדור הארץ.

אתם כבר ראיתם זאת משוכפל בדרכים רבות. השומרת של השומר [ברברה] דברה על כך כאשר שיתפה את עניין האנשים השולחים אנרגיות של הילינג לאדם אחר. זה אדיר, עקרון הרבה יותר גדול מאשר ניתן לראות על פני כדור הארץ, שכן דחפתם עצמכם עוד קצת לאחור. שמתם את כל שכבות הצעיף האחרות לפניכם על מנת לעשות זאת.

הכניסה הראשונה לדחיסות

זו היתה התפישה כאשר האנושות נפלה אל תוך הדחיסות, אך שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. זו היתה תנועה בינלאומית, אשר ארגנה את האנושות לנצח במשחק. למרות שאתם נכנסים אל רמה שונה לחלוטין ומתחילים משחק חדש בדיוק היכן שאתם, הסולארים אינם יודעים זאת. מה שהם חושבים שהם רואים הינה פלנטה בצרות. אי לכך, הם מודאגים למדי, ושולחים אנרגיה של אהבה. דאגה זו לכדור הארץ ולאנשים שלו איחד את הסולארים בדרכים שרק יכולנו לחלום עליהן. שנים רבות עברו מאז שהסולארים התאחדו בדרך זו; זה מביא רמה חדשה של אהבה לסולרה ולכל תושביה. הם רואים מחזור התפתחות על פני כדור הארץ שמאוד מדאיג אותם, אך אין להם את הטכנולוגיות להגיע אליו. הסולארים אינם יכולים להודיע לכם שהם נמצאים, למעט אנרגיה אדירה של הלב אותה הם שולחים לכם. והסיבה? משום שאילו גיליתם פלנטה במרחק אשר לפתע החלה להקרין בדרך שהיתה מושכת את תשומת לבכם, היה הדבר מגיע לכותרות הראשיות בחדשות, במיוחד אילו האמנתם שיש שם חיים.

התבוננו בנס

אנו חולקים דברים אלה עמכם משום שהסולארים שולחים אהבה ללא תנאי לכל הוויה. איננו מדברים רק על בני אדם, אלא גם על העצים והיערות על פני כדור הארץ. הם שולחים אהבה מרפאה לבעלי החיים, לחרקים, לאלמוגים באוקיינוסים, ולכל צורה של רטט על פני הפלנטה היפהפייה ארץ. מה יש ביכולתכם לעשות? אתם יכולים לשלוח בחזרה את אהבתכם ולספר להם שאתם בסדר. הסולארים נמצאים במצב בלתי שיגרתי של התבוננות בנס שעומד להתרחש על פני כדור הארץ.

יהיה נפלא אם הם יראו את כל התהליך, משום שבנקודה מסוימת אתם תיפגשו. אם פשוט תמשיכו את דרך ההתפתחות הזו, תגיעו לנקודה בה לא תצטרכו יותר טכנולוגיה הנמצאת מחוצה לכם. והסיבה? משום שהמהות שלה תהיה משולבת בתוככם. בשלב זה של התפתחות לא תזדקקו לייצוג הפיזי של רבות מהטכנולוגיות בהן אתם משתמשים עתה על בסיס יומי. דבר זה ישנה את הכול ותתחילו לפתוח את הלב, כך שהאנושיים יתחילו לנוע מחוץ למוח החושב אל תוך האנרגיה המרגישה. יותר מכל דבר אחר, הדבר שהיינו רוצים שתעשו הוא לשלוח חזרה לסולרה אהבה ללא תנאי.

שיקוף האהבה

אתם מבינים, יקירים, הסולארים עצמם חווים שינוי מדהים. למרות שהם עברו תהליכים שונים קודם לכן, מעולם לא היה עליהם להיכנס כל כך עמוק אל תוך הדחיסות. מעולם לא היתה להם מלחמה ממשית על פני הפלנטה שלהם, למרות שמפעם לפעם היו להם אתגרים כמו לקבל החלטה גדולה אשר תשפיע על מספר דורות עתידיים. על הסולארים יהיה ללמוד כיצד לשאת את הכוח ולאזן אותו באמצעות האמפטיה שלהם.

הם ישתמשו באנרגיה זו בדרך עוצמתית להעצים זה את זה, ועתה היא מעוגנת בדרך יפה מאוד. המיקוד שלהם בנקודה זו כקולקטיב על פני פלנטה, שלמעשה גדולה משלכם, הוא לשלוח לכם אהבה ואנרגיה. הם גילו שכן ביקום, והם היו רוצים מאוד לבוא ולפגוש אתכם. ללחוץ לכם יד ולחלוק עמכם סיפורים. ההתבוננות שלהם על כדור הארץ עוזרת להם להבין מה חשוב עבור צעד ההתפתחות הבא שלהם, אשר עומד עתה בפני האתגרים החברתיים שלהם. מה שאתם יכולים לעשות זה לשלוח חזרה אהבה ולתת להם לדעת שאתם מודעים וקובעים את הקצב לכל אשר עתיד להגיע.

מסולרה זה נראה שכדור הארץ עובר תהליך של מוות, אך הכול חייב לעבור מוות על מנת שיוכל להיוולד מחדש. לא כן? כדור הארץ אינו הולך למות. בדומה לכם הפלנטה תתפתח לרמה חדשה. הפלנטה הינה ליידי קסומה. היא יכולה לדאוג לעצמה והיא בהחלט מצליחה בכך.להתחמם באהבה

אתם תקבלו את גלי האהבה אשר הסולארים שולחים. יהיו לכם מדי פעם גם חלומות מוזרים כתוצאה מכך, שכן זו הדרך בה הם מעבדים דברים. הם שולחים לכם אנרגיה על גל הלב, אותה תתרגמו יותר בזמן החלומות. אם אתם מוצאים עצמכם בתוך חלום מלא אהבה, הרימו ראש ויתכן שתראו שתי שמשות.

הסולארים שוטפים אתכם באהבה יפהפייה ללא תנאי, מכיוון שסוף סוף מצאו משהו דומה. בפעם הראשונה הם מצאו חיים ביקום, אך הם עדיין אינם בטוחים שאלה חיים בדרך שהם מכירים אותם. למרות שהיו להם קשיים רבים לפרש ולהבין מה היו אותות הטלוויזיה שלכם, הסולארים יודעים עכשיו יותר ביחס לחיים האנושיים על פני כדור הארץ.

בימים שיבואו, נבקשכם לשקף חזרה לסולרה אהבה ללא תנאי. מה קורה כאשר אוהבים משהו מאוד ושמים בו את האנרגיה שלכם? מה אתם עושים כאשר אתם מתאהבים באדם אחר ויוצרים מערכת יחסים? אתם מגלים את כל הדרכים האפשריות לאהוב אותו. עשו זאת עתה עם הסולארים. שלחו להם תודה יפה, שכן מה שזה יעשה להם הוא לשלוח גל של אנרגיה מנחמת לכל הפלנטה שלהם. הם מתבוננים בהרבה ממה שקורה מנקודת המבט של הרטט ואינם יכולים לפרש את הכול. הם לא באמת צופים בטלוויזיה שלכם בזמן אמת, אז הם מתקשרים עם אהבה.

שבו וצרו את הקשר הזה, דעו שאינכם לבד ביקום. מעולם לא הייתם, אך בעצם תמיד ידעתם זאת. קיימות הוויות רבות ממשחקים אחרים שטרם התגלו. ישנם רבים המהלכים ביניכם אפילו היום, למרות שמעולם לא יכולתם להוכיח זאת. הייתם מאוד קרובים לכך על פני כדור הארץ, לפחות ארבע פעמים, אך בחרתם להפנות את מבטכם לכיוון אחר. אתם מבינים, יקירים, היו הרבה אנרגיות מפחידות ביחס להוויות מהחלל ומפלנטות אחרות, למרות השעשוע שיש לכם בסרטי המדע הבדיוני. הסולארים הינן הוויות של הלב והם מודאגים מאוד ביחס לפלנטה שלכם. הפלנטה עצמה שולחת עתה חזרה אותות לסולרה על האהבה שהסולארים שלחו אליה. אם גם אתם תשלחו אנרגיה ותאמרו: "היי! תודה אחים ואחיות, ברוכים הבאים לרטט ההרמוני." כל הוויה על סולרה תנשום בקלות מעט גדולה יותר משום שהם ירגישו את האנרגיה וחיבור חדש. הם אפילו יתחילו לעבוד על טכנולוגיות חדשות אשר תקרבנה ביניכם מאוד בעתיד הקרוב.

אתם מבינים, יקירים, אתם מאוד ייחודיים בתוך כל היש. אתם ידעתם זאת, שהרי שמרתם על מקומות לכל דבר המתחיל להתגלות. נספר לכם, שאין עתה מקום על פני כדור הארץ עבור אלה אשר אינם פעילים. אתם כאן משום שיש לכם משהו לעשות. אם רק תשימו כף רגל לפני כף רגל, תרוויחו את הבטחון בעודכם צועדים קדימה ותצחקו צחוק נפלא, תהיו בדיוק בכיוון. משחק חדש לחלוטין הולך להגיח.

ברגע שהדלת תיפתח, 8 מיליארד יעברו. תיהנו מהמסע, יקירים, ודעו שלעולם אינכם לבד. רבים מאוד נמצאים עמכם בממדים השונים של זמן ומרחב. אהבתנו עולה על הכול ואנו מקווים שאתם חשים אותה לעתים תכופות. קחו אותה, השתמשו בה, עגנו אותה, וצרו את החזון הגבוה ביותר בעבור עצמכם בעודכם נכנסים למשחק החדש.

בכבוד גדול ביותר אנו מברכים אתכם בדרכים אלו ומבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. אתם מתבוננים בעיניו של האל, טפחו זה את זה והחזיקו את הדלתות פתוחות בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. אין זה משנה איזה משחק אתם משחקים, שחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

                                                                                                                                                           

זכויות יוצרים:

זכויות יוצרים 2000 – 2019  www.Espavo.org הכוונה היא שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים. בעשותכם זאת אנא תנו קרדיט ל-  www.Espavo.org ולמתרגמת.  תודה על העזרה בהפצת האור!

 

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים