עבודה עם פירמידות -

הזמנה מאת לואיס הארטוויק

www.expressionsoflight.com

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

משפחת אור יקרה ~

במהלך 22 שנים, פחות או יותר, עובדת קבוצת המדיטציה שלי על יצירה משותפת עם המאסטרים ביצירת פירמידות של אור בממד האתרי. מדובר במבנים בעלי ארבעה צדדים אשר הוקמו באמצעים מיוחדים, והינם בעלי קווי מתאר של אור, על מנת שיכילו אנרגיה מעל אזורים מסוימים בפלנטה שלנו.

אולם, על מנת שתהיה לדבר משמעות ומטרה, הם חייבים להיות מקושרים לאותם מקומות באמצעות אנשים שעושים מדיטציה, כשהם מכניסים אנרגיה של אהבה ו/או הכרת תודה אל תוך האבן העליונה של הפירמידה. דבר זה מקודם באמצעות כוונה ושימוש בנשימה. זהו תרגול שבועי אשר נוצר על ידי קבוצה קטנה של אנשים במשך 22 שנים. מאחר ואנחנו מעט אנשים, לוקח זמן למלא פירמידות אתריות, למרות שאפשר להתכוונן לכך גם באופן אישי. ברגע שפירמידה מתמלאת כפי שתואר לעייל, היא מופעלת על ידי המאסטרים והיא מתחילה להסתובב ולהסתחרר מעל מקום ייעודי, והאנרגיות נכנסות אליו על מנת להרים את מצב הרוח ולהרמן [מהמילה הרמוניה] אותו. אנרגיה זו מתרחבת לקילומטרים רבים, ומקטינה חלק מהאלמנטים היותר קשים אשר בפוטנציאל עלולים להופיע.

כל המיקומים של הפירמידות מיועדים להיות היכן שהם אמורים להיות. לעולם אינני יודעת מראש מה יהיה מיקום הפירמידה, וגם לא מה המיוחד באותו מקום. רק לאחרונה הובהר שפירמידות אלה מחוברות לרשת וזו לזו. בשלב מאוחר יותר תיחשפנה שתי רשתות, כאשר הפירמידות תחברנה ביניהן ותעצמנה את שתיהן באותו זמן. הפרויקט טרם הושלם והוא זקוק לכל מי שפניה זו קוראת לו להצטרף למבצע.

הסיבה למסר זה עתה היא, שהפירמידה שהונחינו להתחיל בה לפני 3 שבועות, הינה מעל קולומבו, בירת סרי-לנקה. בזמן כה קצר, פירמידה זו אינה אפילו קרובה להפעלה; לוקח לנו כחודשיים למלא אותה עד שהאנרגיות מתחילות לחדור לאזור. לאור החורבן שפקד כבר את העיר הזו, תהיתי אם אנשים אחרים, ביודעם את מעשינו, עשויים להצטרף אלינו כדי להאיץ את התהליך, כדרך דיבור, של מילוי הפירמידה באנרגיות של אהבה/הכרת תודה. כל אחד מכם יכול לדמיין פירמידה זו מעל סרי-לנקה, להתחבר אל האבן העליונה עם כוונה, ולנשום לתוכה בעודכם מודטים בכל דרך שאתם רוצים. אם האנרגיות שמישהו שולח לא תהיינה ברטט גבוה, הן לא 'תתקבלנה' אל תוך הפירמידה.

ברוב הערבים של ימי ראשון, בשעה 6 אחה"צ [אצלינו – בשעה 1 בלילה בין ראשון לשני] אני מנחה מדיטציה [באנגלית] הכוללת בתוכה תרגול זה. כל אחד יכול להצטרף אלינו ללא תשלום. יש להתקשר אל  1-712-770-4160 וכאשר יש תשובה יש להקיש את הקוד הבא:#189857.

לאחר שמחברים אותנו יחד עם ביטויים מונחים שונים הניתנים לי באותו זמן, מתנתקים ומודטים לבד.

ניתן, כאמור, למדוט  לבד ולשלוח אהבה /הכרת תודה.

תודה לאלה הרוצים להצטרף. זהו מבצע של יצירה משותפת, דבר שרבים מאתנו באו לכאן לעשותו. אני מברכת את המצטרפים והעוזרים בכל מה שנקבל הנחיה.

ברכות, לואיס הארטוויק

 

להענקת תמורה

 

 

טואול בניית אתרים