~ הכוח העוצמתי מכולם הינה האהבה ~

 

מאת: ג'יימס טווימן

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

ג'ימי הנדריקס אמר: "כאשר כוח האהבה יתגבר על אהבת הכוח, ידע העולם שלום." תחשבו לרגע על מלים אלה. האם אתם באמת מאמינים שהאהבה הינה כוח עוצמתי? האם יתכן שזהו הכוח האמתי היחידי בעולם הזה? אם אתם מאמינים, נראה לי שכדאי לכם להמשיך לקרוא, ואז להצטרף אלי להפעלת כוח זה.

 

הלילה, בעודי כותב מכתב זה אליכם, ארה"ב, בריטניה וצרפת משגרים התקפה מכוונת נגד הצבא הסורי על מנת לפגוע ביכולת שלו להשתמש בנשק כימי נגד אזרחים שלהם. כולנו יודעים שמלחמת האזרחים בסוריה הינה מכה איומה ואדירה נגד האנושות, וקל מאוד להיגרר לאמצעים של אלימות על מנת לסיים פעולות אלה הנעשות ע"י ההנהגה הסורית. גם בעודי כותב מלים אלה אינני יכול לומר שאני יודע מהי התשובה הנכונה או מה צריכה להיות התגובה הנכונה, אך ישנו דבר אחד שאני כן יודע: אלימות תמיד יוצרת אלימות נוספת. וכך, כמשכין שלום רוחני אני יודע שחייבת להיות דרך אחרת, ואני מאמין שאנו אכן הדרך האחרת. אני מאמין שכאשר אנו מחברים את לבנו והכרתנו יחדיו, אנו הופכים להיות הכוח העוצמתי מכולם הקיים בעולם הזה.

 

התמזל מזלי לעמוד על גבעה המשקיפה על כפרי סוריה שהיו בידי ד"עש, ובעודי עומד שם חשתי את הכוח של מיליוני אנשים כמוכם אשר היו מוכנים לדרוש שלום ברמה גבוהה יותר. היתה לי הזכות לשיר תפילות שלום בבגדד [פעמיים] בעוד שפצצות הוכנו על מנת לשטח את עירק, ובעודי עומד שם ושר, חשתי את האנרגיה של מיליוני אנשים אשר היו מוכנים להשתמש בכוח האהבה כפתרון היחידי לסיום אותו קונפליקט, וכל קונפליקט אחר. היו גם פעמים רבות אחרות בהן נסעתי למדינות בהן נראה היה שהשלום הינו דבר בלתי אפשרי, ובכל זאת בכל פעם ראיתי כוח מופלא המתגבר על הכוח הצבאי ותפילות התגברו על איבה פוליטית. אני מאמין באמת שמאמץ של תפילה ממוקדת ומאסיבית הינו הכוח העוצמתי מכולם על פני הפלנטה הזו.

 

וכך הנה מה שאבקשכם לעשות – להאמין

האמינו שבכוח האהבה יש להביא לפתרון של שלום בקונפליקט זה לפני שיהיה מאוחר מדי. האמינו שלכם, יחד עם מיליונים אחרים כמוכם בעולם, יש את התשובה אשר תבטיח שלום בסורה ובכל מדינה אחרת על פני הפלנטה היפה הזו. אנא פנו זמן בכל יום להפעיל כוח זה – באמצעות תפילה ומדיטציה, וחושו איך המומנטום הולך ונבנה, מומנטום אשר יחשוף דרך שיתכן שאיננו יכולים עדיין לראותה, אך הממתינה שנגלה אותה. שלחו שלום – מלא באנרגיה לאנשים הסובלים בסוריה ודעו שישנם מיליוני אנשים המצטרפים אליכם במאמץ הזה.

 

נראה מה יקרה בימים הבאים, ואם יהיה צורך, אפעיל מאמץ עולמי להתמקד בתפילות אלה לשלום. אנא הישארו מכווננים והחשוב מכול – המשיכו להאמין. וזכרו את מילותיו של דר. מרתין לות'ר קינג Jr.: "חושך אינו יכול לגרש חושך; רק אור יכול לעשות זאת."

 

בשלום, ג'יימס טויימן

 

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים