הקפיצה הקוונטית     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

מסר 9

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

הרגשות הינם תדר

מצב הרגשות של בן האנוש הרבה יותר חשוב ממה שלימדו אתכם. רגשות הינם תדר, רטט. הם פועלים הדדית עם המציאות שלכם והם ממישק אליה; הם נקודת המשיכה שלכם. הם האינדיקאטורים – הסמנים, מפת הדרכים... יש מורכבות ויופי במתקן לו הנכם קוראים גוף/שכל/רגשות/רוח.

כאשר האדם מבוהל, מפוחד, כועס או מודאג, הרטט – המסרים שהגוף מקבל – מאוד שונים... תפקוד האיברים והשרירים נכנס למצב חרדה. הגוף במצב הכן, מופרד מהכול. כאשר הנכם פועמים בתדר של שמחה, אהבה, הערכה והכרת תודה... כל המערכות נמצאות בתודעה אשר נמצאת במצב של רטט גבוה: נינוחה, ערנית, הרמונית, יצירתית. יש זרימה בין כל האטומים, כל התאים והכוכבים.

לעומת זאת, כאשר הנכם חווים פחד, כעס או תסכול, כל דבר בגוף/שכל שלכם מתכווץ. התאים... האיברים נשטפים בהורמונים של לחץ. ישנה רמה בה מסתגרים, וחומות ההגנה מתרוממות. ההוויה נסגרת; הרטט והדחיסות כבדים. לכל הוויה חשוב לאמן עצמה - להעלות עצמה אל רטטי רגשות גבוהים יותר, להגיע אל רגשות של שמחה, הכרת תודה והערכה. רגשות אלה יהיו דוברת החיים שלכם, הבטחון שלכם בזמנים שיבואו.

את זאת אנו מציעים היום: כאשר הנכם חשים רגשות, או שיש לכם מחשבות, שאלו עצמכם את השאלה הבאה: "האם הדבר מגביר חיים, נותן אנרגית חיים, או האם המחשבה או הרגש הינם מכלי חיים, אנרגיה המזיקה לחיים?" אם תתאמנו בתרגיל זה, הוא יעזור לכם להישאר בתדר גבוה.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק
טואול בניית אתרים