מסר 4

מאת 'We Are Here'

באמצעות פגי בלק

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

מציאות גמישה

החיים הם הולוגרמה... החוויה המתקיימת בזמן הימצאותכם בגוף פיזי, הינה היבט אחד בלבד ממי שהנכם. היבט זה חשוב משום שהוא מציע הזדמנות לחוות דואליות.. חיובי ושלילי... דואליות הינה בריאה של האגו. זהו היבט של הפרדה. הדואליות, היא זו שיכולה לשמש כעוגן מוצק למציאות אשליתית זו.


תארו לעצמכם שהאגו הוא המנהל שלכם... לא בעל הבית... רק מנהל ההוויה שלכם, אולם כמו רוב המנהלים, לאחר שנים של טיפול וקבלת ההחלטות המבוססות על הדואליות, המנהל/האגו שלכם מאמין שהוא האחראי.


אולם בעל הבית (התודעה האלוהית שלכם) שבה, ורוצה עתה לנהל את העסק (את חייכם). האגו אינו רוצה לאבד שליטה. אנשים רבים מתחבטים בין האני של האגו לבין האני הגבוה המודע... מאבקי כוח.... הדואליות.


האני הגבוה המודע אוהב, מתמזג עם ההיבט לו הנכם קוראים אגו. זוהי האבולוציה המתרחשת על פני הפלנטה שלכם. המיזוג הטוטאלי של האני המודע הרב-ממדי המגולם לחלוטין בצורה פיזית, מעגן לעצמו מקום של איזון טוטאלי בשדה הדואליות.


בשדה האנרגיה של האיזון הנמצא בפנים, זה המקום בו ניתן להתעורר למציאויות רבות אחרות בהן הנכם נעים. אתם מתעוררים לרב-ממדיות אשר בה העצמי האמיתי שלכם שוכן ומשחק.


זהו שדה אנרגיה בו המחשבות מתגשמות מיד. זוהי מציאות אשר בה יש ביכולתכם לנוע אל כל מסגרת זמן, אל כל הולוגרמה אותם הנכם יכולים לדמיין בנפשכם. זוהי מציאות גמישה.

הזכויות© למסרים אלה שייכות לפגי בלק
טואול בניית אתרים