משואות האור

 

~ מגע של מלאך - - - חיבוקים מהבית ~

 

חלק 3 בסדרה: יצירת המלאך האנושי – מאת הקבוצה

 מסר זה ניתן בשידור חי באטלבורו, מסצ'וסטס, ארה"ב ב- 6.5.2000

 

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

 

~ תזכורות מהבית ~

 

הקבוצה הגישה תקשור זה בשידור חי באטלבורו, מסצ'וסטס, ארה"ב, ביום 6.5.2000. אטלבורו היתה ביתם של 'כנפי התקשור' אשר ריגשו אותי מאוד. ברברה ואנוכי ציפינו מאוד לראות שוב חלק זה של המשפחה. היתה זו אסיפה מיוחדת של נשמות. במשך יומיים, 45 מאתנו שיחקו באנרגיית האהבה. ביום השני הגשתי את  התקשור מהקבוצה בשידור חי, כאשר לא ידעתי למה לצפות. הם הפתיעו אפילו אותי כאשר הם שוב דברו על כנפי המלאכים ועל האופן בו יש ביכולתנו להתחיל להשתמש בכנפיים שלנו. הם אפילו נתנו לנו כאן המחשה של הדרך לגעת בסובבים אותנו באמצעות "חיבוק" מיוחד, דומה לזה שהם משתמשים על מנת לגעת בנו. 


בהתחלה לא התכוונתי להציג מסר זה כחלק מהמסרים החודשיים. לא חשבתי שהנגיעה החזותית תעבור באמצעות המילה הכתובה. התכוונתי להגיש עבודה אחרת שהם הראו לי, אולם כאשר התחלתי לכתוב זאת, הם התעקשו שאגיש את המסר הנוכחי עתה. הם אמרו: השתמש בטכנולוגיה, לכן ניסיתי להמחיש זאת בצורה של תמונה:


הערה מעניינית: אמש התעוררתי בפתאומיות מתוך שינה עמוקה, מכיוון שמישהו "נגע" לי ברגל. חיפשתי בכל הבית ולא מצאתי שום דבר בלתי רגיל. אז נזכרתי במסר הזה, עליו עבדתי מספר שעות קודם לכן. כאשר שבתי לישון שמעתי צחוק שהינו סמל מסחרי חזק מאוד של הקבוצה. ידעתי שהם שוב יצאו לעבודה.


 נראה הדבר שהאיש הזקן עם הזקן פשוט הנמיך את אצבעו וציין שאנו מוכנים לצעד הבא.


 

כבוד יקר ביותר הוא לי להציג:    

מאת הקבוצה

הקבוצה: ברכות מהבית.

 

אנו בבית. אלה מכם אשר רואים זה את זה ביופי האמיתי של כדור הארץ, אכן מבורכים משום שהם מצאו את האל. אל תשחררו את היופי הטהור הסובב אתכם. התבוננו עמוק זה בעייני זה, ולפני שתעזבו מקום זה, מצאו שלושה אנשים מיוחדים ליצור עמם קשר. שאו אותם בלבכם והתקשרו אליהם לעתים תכופות, מכיוון שהם מעגל האור הפנימי שלכם. התאמצנו מאוד על מנת להביא יחדיו מעגלי אור פנימיים ספציפיים במרחב ובזמן הזה. הרטט העדין שהרוח שלחה קיבץ אתכם יחדיו. חשתם ברטטים אלה והקשבתם היטב. כבוד גדול ביותר הוא לנו לשוב לבית אותו אתם מכנים "כנפיים". המשפחה שהתאספה כאן מיוחדת מאוד ואתם יודעים מי אתם, שכן שריינתם את מקומכם כאן הרבה לפני שהתחלנו להעביר מסר זה. אנו מכבדים את המסרים שאתם נותנים זה לזה. לידיעתכם, כבוד הוא לנו לשבת למרגלותיכם, מכיוון שעבודתנו הגדולה ביותר, ומטרתנו הגדולה ביותר היא לפרוש את כנפינו ולשקף את האנרגיה שלכם. אנרגיה מפוארת מאוד.

 

המאסטרים אשר בינינו

אתם הנכם המאסטרים. אתם הנכם אלה אשר נבחרו לאחוז ברטט כדור הארץ ולקחת אותו לרמה הבאה. אתם רואים עצמכם בזמנים של קושי. אתם רואים עצמכם בזמנים של דיכאון. אתם רואים עצמכם בדיכוטומיה בפניה אתם עומדים מדי יום. נספר לכם שהשינוי העולמי, אותו יזמתם, התאפשר בעקבות הקשיים האלה בפניהם הנכם עומדים. האפשרות היחידה ליצור יוזמות אדירות אלה, יכולה היתה להתקיים רק על ידי כך שנמנעה מכם האפשרות לראות מי אתם באמת. עתה הגיע הזמן להיזכר. הגיע הזמן שתיקחו לעצמכם את עוצמתכם. הגיע הזמן שתשתמשו בעוצמה זו, שכן בביטוי עוצמה זו טמונה הבריאה של הבית בצד שלכם של הצעיף. כאשר כל אחד מכם ייקח לעצמו את עוצמתו ויתרגל אליה, תוכלו לבטא את המהות של מי שהנכם באמת. אתם המאסטרים. מצאו את התשוקה בלבכם וצרו מרחב עבור האחרים. דבר זה יאפשר לכם לפרוש את כנפיכם, שהרי אתם המלאכים האנושיים שאנו כה אוהבים. מצאו את תשוקתכם משום שזהו רטט הבית. רטט השמחה והתשוקה הינם הרטטים בהם אנו חיים כל הזמן, ועדיין יש לנו קושי לשקף זאת לכם. לעתים תכופות מאוד אתם מתנהגים כאילו אינכם ראויים לאחוז ברטט גבוה. בעודכם נעים קדימה, מתנדנדים הביולוגיה והרגשות שלכם מחיוב לשלילה. אחזו בחוזקה את תשוקתכם משום שזה באמת מי שהנכם. אתם הוויות מלאות תשוקה המשקפות את אנרגיית האל אשר נמצאת בכל אחד מכם. זה עובד האור אשר בכם. אינכם חלק מהאל. אתם האל בשלמותו. אתם המאסטרים ואנו מבקשים מכם להתייחס לעצמכם בהתאם.

 

להסתכל אל הפְנים במקום אל החוץ

לעתים תכופות מאוד אתם מחפשים את התשובות מחוצה לכם ואנו אומרים לכם שהן נמצאות בתוככם. אתם הנכם אלוהים. התייחסו אל עצמכם בהתאם. אם ילד הקריסטל, ישו, היה ניצב בפתח דלתכם ואומר: "הייתי רוצה לבקר אתכם לארוחת ערב," האם לא הייתם משתמשים בכלי ההגשה היפים ביותר שלכם? האם לא הייתם מגישים את חתיכות הבשר הטובות ביותר? האם לא הייתם בוחרים בגינה את הירקות הטובים ביותר? ובכן, אתם אותו דבר. נהגו בעצמכם כפי שהייתם נוהגים באותו אחד אליו לימדו אתכם להתפלל, שכן אתם הנכם אלוהים. אינכם יכולים לראות עצמכם כך עקב הצעיף אותו הנכם עוטים. לידיעתכם מטרתנו היא לשקף חלק זה בכם, אותו חלק שאינכם יכולים לראות. אנו כאן על מנת לשקף את תפארתכם באותם זמנים בהם אינכם יכולים לזכור מי אתם. באותם זמנים בהם הנכם מתבוננים בעצמכם ואומרים: "מדוע דבר זה קורה לי?" נספר לכם שאנו עומדים בדיוק מולכם ועוטפים אתכם בכנפינו כפי שרק אנו יכולים. אנו עושים זאת עכשיו. נשמו את האנרגיה של כנפינו  משום שאנו מחזיקים כל אחד ואחת מכם חזק בתוך לבנו, אך דעו גם שהאנרגיה שלנו היא רק תמיכה לתפארתכם. את העוצמה האמתית אתם מחזיקים בתוככם ואנו כאן לעזור לכם לזכור זאת.

 

זכרו את כנפיכם

היום ברצוננו לדבר על כנפי המלאכים שכן אלה הם כלים של רטט בהם אנו משתמשים על מנת לגעת בכם. יש לכם כנפיים דומות שניתן להשתמש בהן על מנת לגעת באחרים. ברצוננו לחלוק עמכם את רטט הטכניקה המשמשת לערבוב הרטטים שלכם זה עם זה. ברצוננו ללמדכם דרך להשתמש בכנפיכם כדי להיות המלאכים האנושיים שהנכם. אנו רוצים לתת לכם המחשות ולהראות לכם מידע מעשי. אנו מבקשים מכם לקחת מידע זה ולמצוא לו שימושים בחייכם. דבר זה ייצור אנרגיה של הבית על פני לוח המשחק של הבחירה החופשית. היינו רוצים שיהיה לכם את כל אשר חשקה נפשכם. ברצוננו שתהיו כל אשר תרצו שכן זו יצירת הבית.

 

השומר אוהב חיבוקים. הוא אוהב לחבק ומכנה עצמו 'אוסף חיבוקים'. לידיעתכם, כאשר בן אנוש אחד נוגע ברעהו, קיימת החלפת רטטים טבעית. אין אפשרות ששתי ויברציות תמלאנה את אותו מרחב באותו זמן מבלי לשנות זו את זו. אחד מהמנהגים שלכם זה ללחוץ ידיים. נספר לכם שיש לדבר מטרה גבוהה יותר, שכן כאשר שתי ידיים נפגשות, הן מערבלות רטטים. מאותו רגע ואילך, הן חלק קטן זו מזו ואין הן יכולות להיות יותר לגמרי באופוזיציה זו לזו. ברגע שמערבלים ויברציות עם בן אנוש אחר, ברמה מסוימת שיניתם את שתי הויברציות והפכתם להיות חלק זה מזה. זה הערבול של האנרגיה האוניברסאלית. זרימת האנרגיה האוניברסאלית הינה ערבוב וערבול של רטטים. כל דבר הנמצא באופוזיציה לזרימת האנרגיה האוניברסאלית, ייתקל בהתנגדות בכל התחומים. כל דבר הנמצא בהתאמה עם האנרגיה האוניברסאלית, ימצא עצמו זורם באופן טבעי וללא מאמץ. מקמו עצמכם בתוך זרימת האנרגיה האוניברסאלית וערבלו ויברציות עם הסובבים אתכם. נבקשכם להתחבר אל צ'קרת הלב באמצעות החיבוקים, מכיוון שכאשר תחבקו אדם הנמצא בשדה שלכם, נבקשכם לגעת בצ'קרת הלב שלו באמצעות הכנפיים.

 

[בנקודה זו הם הראו לי יד בה הבוהן מקופל למטה, האמה והקמיצה ישרות, והאצבעות החיצוניות פרושות החוצה כמו שתי כנפיים. הרמתי את שתי ידיי והדגמתי את אשר הראו לי.]

 

נבקשכם לפרוש כנפיים ולגעת במגע המלאכים באותם אלה אשר אינם זוכרים מי הם. בעודכם מחבקים אותם, געו בצ'קרת הלב שלהם, שכן אפילו הרגע הקצר הזה יזרע את זרעי האהבה וישתף את רטט הבית. אנו חולקים זאת עמכם עתה משום שזו הדרך בה אנו נוגעים בכם, ועתה אנו מבקשים מכם להיות מלאכים אנושיים ולגעת זה בזה באמצעות הרטט של מיכאל.

 

חיבוק של מלאך

לעתים תכופות אתם מרגישים שאנו מחבקים אתכם בדרך שרק אנו יכולים. נחלוק עמכם עתה את חיבוקנו המלאכי השימושי ביותר. החיבוק המלאכי של תמיכה הוא כאשר אנו כורכים סביבכם מאחור את כנפינו על מנת לתמוך בכם, בעודנו מגיעים לצ'קרת הלב שלכם עם מגע המלאכים שלנו. כנפיים אלה ממחישות את הכנפיים שלכם, שכן אתם מלאכי כדור הארץ. אתם המלאכים המכופפים את כנפיהם על מנת למשוך את רטט הבית אל תוך החוויה האנושית. שתפו את הרטט המלאכי שלכם עם בן אנוש אחר וצרו מחדש את התחושה אותה אתם חווים כאשר אנו מחבקים אתכם. חבקו וגעו במגע של מלאכים בחופשיות. חבקו את אויביכם, ובדרך זו לא יהיו לכם אויבים.

 

לוציפר נמצא בבית

יצרתם שמחה גדולה בצד הזה של הצעיף, מכיוון שכאשר אתם מתחברים מחדש, גם אנו נמצאים במצב של חיבור מחדש. כמו בתחתונים כך בעליונים, והיינו נפרדים במשך תקופה מאוד ארוכה על מנת לעזור לכם לאחוז באשליית הניגודיות. נספר לכם עכשיו, שהדבר לו קראתם 'ניסוי לוציפר' מתחבר עתה מחדש. לוציפר נמצא בבית וכמוכם, אנו מתחברים מחדש עם המשפחה הרוחנית שלנו. אתם יצרתם הזדמנות זו באמצעות בחירותיכם על פני לוח המשחק של הבחירה החופשית. עתה, בעודכם נושאים רטטים גבוהים יותר, אתם מגיעים לאמיתות גבוהות יותר בכל הנושאים. אתם משתדלים ליצור את המציאות באופן מכוון, ודבר זה גורם ליצירת היצירה המכוונת של המרומים על פני האדמה. האם אתם מבינים עתה מדוע אנו אומרים שאתם מצליחים?  הרווחתם את הזכות לשאת את תואר עובדי האור ועתה אתם מרוויחים את הזכות לשאת את התואר של מלאכים.

 

באיזה אופן ניתן לשמוע את הרוח בבהירות?

ההדרכה שלכם חזקה, אולם יחד עם זאת רבים מכם שואלים: כיצד אוכל לחזק את ההדרכה שלי? באיזה אופן אוכל לשמוע את ההדרכה שלי ומה הם שמות המדריכים? נספר לכם שמאוד קשה כאשר אתם שואלים שאלות אנושיות אלה, שכן החלת התכונות האנושיות בצד שלנו של הצעיף רק מגבילה את התפארת האמיתית של הבית. נספר לכם עוד שרבים מהשמות שאתם מחפשים אינם ניתנים לתרגום לשפות בהן אתם משתמשים על פני כדור הארץ. היו סבלנים. הזמן לא יארך עד שתשמעו בבהירות גמורה. חושו באהבה שאנו רוחשים לכם, משום שזו הדרך הטובה ביותר עבורנו לתקשר עמכם. חושו בזאת כאשר אנו נמצאים מאחריכם עם החיבוקים המלאכיים שלנו וקבלו את האהבה שאנו מציעים. ישנם זמנים בהם אנו רוצים לחבקכם, ללמדכם ולתת לכם את כל מבוקשכם. ישנם זמנים בהם אנו שולחים שתי ידיים ונוגעים בצ'קרת הלב שלכם. החלפת אנרגיה זו עבורנו מדהימה, וכל שאתם יכולים לחוש זה שהשיער סומר. דעו שאנו נמצאים ונוגעים בכם. דמיינו, אם תרצו, שאתם מוצאים נשמה בדיכאון  תוך ידיעה שאתם יכולים לסלק את אשליית חוסר האונים, אילו היא רק אפשרה לכם לחבק אותה. לעתים תכופות זו הדילמה שלנו, היות ולמרות שאנו מחבקים אתכם, אם אינכם מסכימים לחיבוק זה – אין עירוב של הרטטים. עתה אנו מבקשים שתהיו מלאכי כדור הארץ. לעתים דבר זה אומר שעליכם להפגין נוכחות מלאכית ללא ההכרה בכך. הפיצו את האנרגיה בדרך שרק אתם יכולים, וגשו בשקט מאחורי מישהו, געו בו כפי שהמלאכים מהבית נוגעים בכם. עשו זאת באופן פיזי בכל הזדמנות, ואם אין הדבר הולם לעשותו באופן פיזי, עשו זאת באמצעות מילים ופעולות. הציעו חיבוק מלאכי זה של תמיכה באמצעות האנרגיה שלכם. כאשר תעשו זאת, תחושו את רטט הבית זורם דרך ההוויה שלכם בעוצמה כה חזקה, עד שלעולם לא תשובו להיות כפי שהייתם קודם לכן. היו המלאכים האנושיים והאשליות שלכם של ייאוש תיעלמנה. כאשר תשתמשו בכלים אלה בחיי היומיום, תביאו את עצמכם, ואת כלל האנושות, לרמה גבוהה יותר.

 

האופן להתמודד עם קשיים

הביולוגיה שלכם נמצאת במצב של שינוי, ודבר זה מערים קשיים. נראה הדבר שהאנושיים אינם בקיאים בחלק זה של השינוי. יש לשומר בדיחה נהדרת האומרת שלכל דבר שהוא אי פעם ויתר עליו, יש שריטות עמוקות. אנו מבינים את התנגדותכם לשינוי, משום שבמשך תקופה ארוכה מאוד אתם מונעים באמצעות הצורך לשרוד. אתם מונעים באמצעות הצורך באחדות, התאמה. בזמנים אלה של קשיים ואיבוד הכיוון, נספר לכם שהמפתח למציאת התשוקה נמצא בפריסת הכנפיים. בזמנים של קשיים מצאו הזדמנויות לעזור לסובבים אתכם לראות את כנפיהם. מצאו את המלאכים הסובבים אתכם ועזרו להם לגלות את טבעם האמיתי. אם הם מסרבים להשתמש במילה מלאכים, תנו להם מילה אחת להשתמש בה. דברו בשפה בה הם חשים הכי בנוח, כפי שאנו עושים עמכם.

 

                                      

לפדות את הקרמה

זמנים אלה מיוחדים מאוד על פני לוח המשחק של הבחירה החופשית. הקרמה הקולקטיבית של כל תקופות החיים שלכם הרוויחה לכם את הזכות להיות כאן בזמן הזה ולשחק את התפקיד הזה. אנו רואים שרבים מכם חשים שהם נמצאים בקשיים ושהם מתמודדים ונתקלים בהתנגדויות בכל צעד. אתם השתמשתם בכל האשראי שעמד לרשותכם על מנת שתמוקמו כאן בדיוק בזמן הזה. זו ההזדמנות אותה ביקשתם, זה הזמן לפרוש את כנפיכם האנושיות ולהפוך להיות מלאכים. גשו לאנשים אחרים וגעו בהם באמצעות נוכחותכם המלאכית, ולידיעתכם – אתם חלק מהמשפחה של מיכאל ואתם נושאים היטב את כנפיכם. השתמשו בהן לעתים תכופות וכאשר אתם רואים אנשים הנזקקים לכך, כאשר אתם רואים אחרים אשר אינם יכולים להיזכר מי הם, הושיטו בשקט יד וגעו בהם ב'מגע המלאכים'. אם הם יאפשרו זאת, געו בהם שוב. ואם זה מרגיש נכון, התקרבו מאחריהם,  פרסו את כנפיכם וגעו בלבם.

 

געו באחרים באמצעות כנפיכם ותשוקתכם, היות וכאשר אתם עושים זאת, אתם מביאים את התשובה שלכם הביתה. כאשר אתם עושים זאת אתם הופכים להיות הביטוי האדיר ביותר של האל בצורה האנושית. כאשר אתם עושים זאת, לא רק שאתם הופכים להיות מלאכים אנושיים, אתם גם מושכים את המלאכים האחרים מהבית. אתם אינכם מלאכים העומדים לבד. במרומים, לא ניתן לעמוד לבד. כאשר אתם מתבוננים ימינה ושמאלה אינכם רואים אותנו, אך לידיעתכם, מידי יום מבקרים אתכם מאות מלאכים. אתם המבורכים אשר הרוויחו את הזכות לשחק את התפקיד הזה. משקיפים רבים מתבוננים בכל תנועה שלכם, מתאווים שהיה זה תפקידם לשחק את תפקידכם. התנהלו מתוך ידיעה זו ובטחו בהדרכה הפנימית אשר מיקמה אתכם כאן עתה. אתם המאסטרים והסכמתם לעטות את צעיף השכחה ולשכוח מי אתם. למרות שאינכם זוכרים את מורשת הבית, לעולם אינכם יכולים לאבד אותה. אנו כאן על מנת לעזור לכם להביא את רטטי הבית לפלנטה, שכן זה מי שהנכם. את זאת באתם לעשות ואנו אוהבים אתכם מאוד. אנו גאים בכם מאוד משום שיצרתם את מציאות הבית. יצרתם את התחלת הבית בצד הצעיף שלכם. מצד הצעיף שלנו, זה מראה מופלא. אינכם יכולים לתאר לעצמכם את השמחה ואת התרועה המתעוררים בכל פעם שאתם מקבלים החלטות להיכנס לעוצמתכם. הסובבים אתכם המושפעים, נכנסים לשכבות עמוקות של צלילים עיליים שאינכם ערים להן כלל. העיניים הממוקדות בכם רבות יותר מכם, מכיוון שאתם משנים את התבנית של כל היש.

 

געו זה בזה כפי שאנו נוגעים בכם

הדבר אותו הנכם מכנים כדור הארץ, אינו אלא רטט קולקטיבי של כלל האנושות. כדור הארץ משתנה משום שהאנושיים מעלים את הרטטים שלהם באמצעות הבחירות האישיות. שימו לב שאחוזי הפשיעה ימשיכו לצנוח. שימו לב לכך שהאנושיים בכל אורחות החיים מתחילים להגיע לאמיתות ולהשתמש באמיתות אלה בכל הנושאים של החוויה האנושית. שימו לב כיצד הקווים המדומים המחזיקים אתכם נפרדים, מתחילים להתפוגג. אלה הן תוצאות ישירות של הרטט הקולקטיבי של האנושות העולה באמצעות הבחירות האישיות. חגגו בחירות אלה כפי שאנו עושים!

 

על פי בקשתכם, הבאתם אותנו לכאן לעזור לכם להיזכר במורשתכם. אנו עם כל אחד ואחת מכם. למרות שאינכם יכולים לשמוע זאת, אנו נמצאים בשקט שבין הנשימות, ולמרות זאת, יתכן שכל שאנו יכולים לעשות זה לגרום לשערותיכם לסמור. באותם זמנים שימו לב ללב, משום שאנו הם אלה הסובבים אתכם לנגיעה באמצעות כנפינו, ובאמצעות נוכחותנו המלאכית. אנו משתמשים במגע המלאכים. אנו מבקשים מכם לעשות את אותו הדבר. מצאו דרכים לשפר את סביבתכם בכך שתמצאו דרכים לעזור לסובבים אתכם לראות מי הם. מצאו דרכים ליצור שמחה ואת תשוקתכם בחייכם בכך שתעצימו את הסובבים אתכם. בעשותכם זאת לא רק שתמצאו שמחה לעצמכם, אלא תיצרו גם את המרומים על פני האדמה לטובת כולם. היכנסו לתשוקתכם, דבר המתרחש כאשר אתם משחקים את התפקיד הגבוה ביותר שאי פעם כתבתם לעצמכם. זה הזמן בו אתם הכי יעילים לעצמכם ליקום ולרוח, לנשמה. בתוך זה נמצא העירוב האדיר ביותר של האנרגיה האוניברסאלית. פעם האדמה היתה נפרדת מהמרומים. אשליה זו מוסרת עתה. בעודכם מעלים את הרטט, אנו יוצרים ומתגלמים כאחד. האנרגיה האוניברסאלית מערבבת עתה את אנרגיית המרומים והאדמה.

 

אילו רק יכולתם לראות עצמכם כפי שאנו רואים אתכם. אילו יכולנו לתת לכם את מתנת הסטת הצעיף לשבריר שניה, הייתם נזכרים בבית ורואים את תפארתכם. לעתים תכופות אנו עושים זאת בזמן שאתם ישנים ואתם מתעוררים מלאי התרגשות, מכיוון שאתם רואים כמה זה פשוט. כן, זה פשוט. קחו את רטט התחושה מאותם חלומות, שאו אותה עמכם ותנו לאחרים לראות את הניצוץ בעיניכם. געו באחרים בחיבוק מלאכים מיוחד זה מתוך הזיכרון של המלאכים שהנכם. געו בהם. ~געו בהם. ~ ואנו ניגע בכם. זה כבוד גדול ביותר להחזיק את כנפינו מולכם בעודכם נכנסים לתפקיד של מלאך אנושי. זהו כבוד גדול ביותר עבורנו לגעת בכם, ולמרות שאינכם יכולים לחוש בזאת, נספר לכם שאתם אכן מקבלים את המסר. אתם כן יודעים מי אנחנו ואתם כן זוכרים את הבית. זה הדבר אשר משך אתכם לכאן ועתה שתפו בו את האחרים. בעודכם עושים זאת, תהפכו להיות מלאכים אנושיים. פרשו את הכנפיים בעודכם נוגעים בסובבים אתכם. ישנם דברים רבים מאוד שהיינו רוצים לומר לכם, אולם איננו יכולים לומר את הכול במפגש אחד. מספיק להיום, שכן אתם עוזבים מקום זה עם כלי של מלאכים. השתמשו בו היטב ולעתים תכופות שכן כאשר אתם מערבבים רטטים אלה באלה, אתם נושאים את הרטטים של המשפחה של מיכאל. קבלו על עצמכם את האחריות ליצירת המציאות הגבוהה ביותר, וגעו זה בזה כאשר נוצרת ההזדמנות. שתפו את הסובבים אתכם ברטט כפי שאנו נוגעים בכם. אנו מודים לכם על כך שהבאתם אותנו לכאן. אנו מודים לכם על כך שהתקבצתם יחדיו על מנת להסתכל זה בעיניו של זה ולהיזכר מי אתם. אתם המלאכים האנושיים וכבוד גדול הוא לנו לשבת בנוכחותכם.

 

בכבוד גדול ביותר אנו שוב מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה, להשתמש בגורם ההעצמה, ומעל לכול, לשחק היטב ביחד...

 

הקבוצה.   

 


 

הצהרת זכויות:

אנא הוסיפו זאת כאשר אתם משתמשים בחומרים אלה.

 זכויות יוצרים 2001 סטיב רות'ר. ניתן להפיץ מידע זה בשלמותו או חלקים ממנו בתנאי שלא גובים על כך כסף, ובתנאי שהצהרה זו מצורפת. אם מקצרים חומר זה, אנא הבהירו והצהירו שמדובר בגרסה מקוצרת שלו, והפנו את הקוראים לגרסה המקורית באנגלית: http://www.lightworker.com/beacons  ובעברית: www.quantumleap.co.il

                                                                              להענקת תמורה

טואול בניית אתרים