משואות האור

 

 

~ שלושה צעדים קסומים ~

 

חלק 2 מהסדרה: יצירת המלאך האנושי – מאת הקבוצה

 

מסר זה ניתן בשידור חי בנימיכן, הולנד, ביום 16.4.2000

 

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

 

~ תזכורות מהבית ~

 

הקבוצה נתנה לנו מידע כחלק מהסדרה העוסקת ביצירת המלאך האנושי בשידור חי אותו העברנו במסגרת סמינר. כאשר הם החלו בסדרה זו הם אמרו לי שזה יהיה כיוון חדש בעל כלים מאוד מסוימים, להשתמש בהם החל מהממד הרביעי והלאה. כאן הם הציגו את החלק השני בסדרה המדברת על כלים אלה.

 

בקשה מיוחדת:

אנו מגישים לכם את המידע שלהלן לשיקולכם. אנא חושו חופשיים להעבירו הלאה לכל המעוניינים, בשלמות או בחלקים, אך אנו מבקשים מכם לא לשכוח לכלול את הצהרת זכויות היוצרים הנמצאת בסוף. דבר זה יבטיח את יכולתנו להנגיש מידע זה בתוך ספר לאותם רבים שאין להם גישה לאינטרנט.

 

 

מאת הקבוצה

 

ברכות מהבית.

 

כבוד גדול מאוד הוא לנו להיות כאן עמכם בתקופה נפלאה זו של שינוי הרטט. הבחירות אותן ביצעתם למקם עצמכם כאן, בנקודה חשובה זו של זמן, היו, לעתים, קשות מאוד עבורכם. אנו מכבדים אתכם מאוד בעבור בחירות אלה, שכן הן מיקמו אתכם כאן בדיוק בזמן הנכון עבורכם בו אתם נכנסים לעבודה גדולה יותר ואתם מחוללים הבדל על פני הפלנטה. לעתים תכופות אתם חושבים שהעבודה אותה באתם לעשות הינה בעלת אופי נשגב. גם כאשר אתם נכנסים לעבודה אתם מחפשים משהו נוסף ושואלים: האם אני בדרך הנכונה לי? כן, אתם נמצאים בדרך הנכונה, או שלא הייתם שואלים שאלה זו.

 

המרומים והאדמה מתערבלים באמצעות אמצעי הביולוגיה

נספר לכם שההליכה בדרך, עשויה בהתחלה להיראות שונה מציפיותיכם. לעתים אלה הדברים הקטנים שעושים, של חיבור בין ההוויה הרוחנית לביולוגיה, אשר מחוללים הבדל גדול. בזמן המשותף שלנו עכשיו, נדבר את הערבול של רוחניות וביולוגיה. לדעת להלך תוך חיבור מלא עם החלק שלכם הידוע בשם רוח, נשמה, הינה העבודה האמיתית אותה באתם לעשות.

 

אנו מבקשים מכם לנשום עמנו, מכיוון שבעשותכם זאת, אתם מכניסים פנימה את החלק של הממד השלישי אשר עושה אתכם שלמים. נשימת האל נמצאת בתוך כל אחד מכם ונשימה זו דרככם היא אשר מקרקעת אתכם לכדור הארץ. אנו מבקשים מכם לנשום באופן מודע, משום שלהלך עם הרוח במלואה על גבי הכתף הינו דבר אשר הביולוגיה האנושית אינה מורגלת אליו. אך לידיעתכם, לא יארך הזמן עד אשר תלמדו להלך באופן זה.

 

בלבול, מבוכה

אתם עוברים עכשיו זמנים קשים ובקלות אפשר לאבד את הדרך. חשתם בלחץ כדור הארץ ולעתים תכופות אתם חשים מבולבלים ולא מחוברים. חשתם בקשיים. חשתם בהתחבטויות וחשבתם שזה נמצא בתוככם. רבות מההתחבטויות בפניהן אתם ניצבים הינן למעשה תגובות ביולוגיות לשינויים המתרחשים בתוך כדור הארץ. אנו רואים את המבוכה. אנו רואים את הדיכוטומיה בפניה הנכם ניצבים. אנו רואים את ההתחבטויות ואנו אוהבים אתכם בשל העובדה שאתם נושאים אותן.

 

אך יותר מכל, כאשר אינכם יכולים למצוא עצמכם, אנו רואים וחשים אתכם. אנא דעו שאנו נמצאים שם באותם רגעים של בלבול. אנו פורשים בפניכם כנפיים על מנת שתוכלו לראות מי אתם. כאשר כל אחד מכם נוטל לעצמו את עוצמתו, בעוד כל אחד מכם מתחיל ליצור את המציאות שלו, את הגרסא שלו של המרומים על פני האדמה, אתם הופכים להיות המלאכים האנושיים אשר רציתם להיות. נספר לכם שאתם נושאים היטב את הכנפיים, היות ואתם המשפחה האנושית של מיכאל.

 

החרב של מיכאל

החזיקו את החרב גבוה. היצמדו לאמת שלכם. אנא אל תפקפקו בעצמכם. אנו מבינים את עניין הצעיף. אנו מבינים שאינכם יכולים לראות מי אתם, אי לכך נספר לכם שאתם זה אנחנו. אתם מקשיבים למילים שאנו כותבים על גבי ניר, אתם מקשיבים לנו כאשר אנו מדברים אליכם באמצעות קולו של השומר. ונספר לכם, שזה כאין וכאפס לעומת ההוד שהנכם. להביא לכם את רטטי הבית הינו הכבוד הגדול ביותר שנפל בחלקנו, ולו רק לרגע קט. דבר זה יאפשר לכם ליצור את הגרסא שלכם של הבית בצד הזה של הצעיף. זה הכבוד הגדול ביותר עבורנו. רטטים אלה ייצרו את האיחוד מחדש בין המרומים לאדמה.

 

זה האיחוד שאנו מחפשים, שכן משחק המחבואים הגדול שנערך על מנת שהאל יוכל להפוך להיות מוגבל [= בעל גבולות – חמדה], מכיוון שהאל התפלגה לפיסות מוגבלות רק על מנת שתוכל למצוא את עצמה, רק כדי לראות אם הוא יכול לזהות את עצמו.

 

והנה אתם, מתבוננים זה בעיניו של זה; אתם חשים את השמחה שאנו חשים, את הלב של משפחת מיכאל – מכיוון שאנו משתפים זאת עמכם עתה. לכל אחד ואחת מכם יש חיבור. כל אחד מכם מרגיש את האנרגיה שיש לנו עבורכם, את האהבה, והוא משיב זאת בטוב לב, ובכך הנכם הופכים להיות מלאכים אנושיים.

 

להלך עם הרוח, עם הנשמה

היום ברצוננו לדבר עמכם על תהליך חשוב מאוד. אתם מכנים זאת "להלך". אנו מכנים זאת משהו יותר מכך. קיימים שלושה צעדים מאוד חשובים אותם אתם עושים בכל פעם שאתם מתחילים להלך. שלושה צעדים אלה הינם הצעדים אותם אתם מבצעים בשיתוף עם האני הגבוה ועם האדמה. נבקשכם לכבד את התהליך ולבצע את אותם צעדים קדושים מתוך קסם ההתכוונות. חושו את החיבור עם האדמה בכל פעם שאתם מבצעים את שלושת הצעדים הראשונים. לכל כיוון שצעדים אלה יובילו אתכם, הם יפתחו את החלק בכם אשר נמצא בחיבור מלא עם האני הגבוה. חברו את הרוח והאדמה באמצעות הכלי הידוע בשם ביולוגיה וראו את הקסם מתחיל. השלימו את מעגל האנרגיה, וההתמצאות בחיים תהפוך להיות נטולת מאמץ.

 

להלך מתוך נוכחות

צעדו את אותם שלושה צעדים בחן. היו עם הנוכחות של מי שהנכם. הסתובבו בעולם באצילות, שכן אתם נושאים את האנרגיה של מיכאל. אם בהתחלה אינכם יכולים לשאת באופן רצוף את נוכחות זו, התחילו בכך שתעשו את שלושת הצעדים הקסומים עם אותה נוכחות ותמצאו עצמכם נושאים את האנרגיה של מיכאל. ואתם נושאים אותה היטב. התבוננו בכל אחד מכם. אנו רואים שאתם נועצים עיניים בשומר, ממתינים לדבריו. לידיעתכם מילים אלה שלו נשמעות כאן רק משום שהן מהדהדות עם לבכם. המילים שאתם שומעים הינן המילים שלכם, ובדבר הזה אנו עוזרים לכם להיזכר. המילים שאתם שומעים הינן ההד שהשארתם, בתקווה שיום אחד תשמעו אותן שוב. אלו הם הדי קולכם מהפעם האחרונה בה השתכנתם במרומים. כל אחד מכם בחר משימה מסוימת וכל אחד מכם התאים עצמו לאנרגיית אור זו על מנת לבצע משימות אלה. כל אחד מכם לקח על עצמו את המשימה של נשיאת אותה אנרגיה, הפצתה לאחרים מתוך כוונה להופכה לזמינה. נספר לכם שאתם נמצאים בדרך שבחרתם.

 

שלושת הצעדים הראשונים

הצעיף עבה. הוא מונע מכם מלראות ולחוש מי שאתם, אולם הוא אינו מחזיק אותנו בחוץ, שכן אנו, ואחרים כמונו, הינם התזכורת שלכם, מכיוון שאתם חשים ברטטי הבית. בלבכם אתם יודעים את אמת הרטטים אותם הנכם חשים. הושיטו יד זה לזה. חברו את מעגלי האור הרבים, והיו מאוד מודעים לשלושת הצעדים הראשים אותם הנכם עושים לכיוון זה. התחברו לאם [הכוונה לאמא אדמה – חמדה] התחברו עם האני הגבוה. בקשו הדרכה באותם שלושה צעדים ראשונים, משום שהם קסומים.

 

הקסם נמצא בתוככם. התהלכו בחן והיו נוכחים על פני כדור הארץ, משום שאתם נמצאים אתו בקשר. כאשר אתם הולכים ביערות, בשדות ובעושר היופי של הפלנטה, אתם נמצאים איתה בהרמוניה. כאשר כף רגלכם נוגעת בפלנטה היפהפייה, אתם חושבים ששגיתם, משום שדרסתם את הצמח שדרכתם עליו. לידיעתכם, אין זה כך. האדמה הלכה בכל תפארתה לכיוון אחד רק על מנת לספק את הצמח שירפד את צעדכם. היו אסירי תודה בעבור הצמח וכבדו אותו. התהלכו על פני האדמה בחן והיו נוכחים, שכן זה הדבר אותו היא מבקשת מכם. האדמה תתמוך בכם ותרגיש אתכם. כל שעליכם לעשות זה להכיר בחיים של שלווה ושל דו קיום עם הפלנטה, ולקבל על עצמכם אחריות על כך. אתם מקבלים את הלפיד המועבר אליכם מהיונקים הימיים לשם שמירה על הפלנטה. התהלכו מתוך נוכחות, התהלכו בחן, התהלכו מתוך גאווה שכן אתם נושאים את הכנפיים של מיכאל. ואתם עושים זאת היטב.

 

הכבוד הגדול ביותר של אמא אדמה

הבינו שהכבוד הגדול ביותר של האם הוא לספק לכם תמיכה, והדבר אשר לו אתם זקוקים הינו המחזור האנרגטי הטבעי. קבלו תמיכה זאת בחפץ לב. קבלו תמיכה זו ואפשרו לה לרפד את דרככם. אל תתעללו בו. אם רק תסתכלו, תרגישו את הקסם באותם שלושה צעדים ראשונים. שלושה צעדים ראשונים אלה ימקמו אתכם בתקשורת מלאה עם האם, ולכן, בתקשורת עם האני הגבוה. לא ניתן להכיל חלק זה שלכם שאתם מכנים האני הגבוה, בתוך הבועה הביולוגית. יחד עם זאת הוא עדיין עמכם בכל צעד ושעל, ואנו יודעים שאינכם יכולים לראותו. אנו יודעים שאינכם יכולים לחוש אותו.

 

שילוב הרוח, הנשמה

רבים מכם חשים בלתי מחוברים ואינם יכולים למצוא עצמם. רבים מהמרפאים האבוריג'ינים היו כאן וזרעו את הזרעים המתאימים, זמן רב לפני שהדבר היה פופולארי. ועתה, אותם אנשים אשר תמיד בטחו בהתקשרות שלהם, חשים בלתי מחוברים והם שואלים: "מדוע הרוח עזבה אותי?"

 

הרוח לעולם לא תעזוב אתכם. אין זה אפשרי שהרוח תעזוב אתכם, משום שאתם הנכם הרוח. אתם מושכים את אותה גדולה שאתם מרעיפים, וזה סוד המראה של לוח המשחק. נספר לכם, שברוב המקרים חלק זה שבכם שהינו האני הגבוה, מתחיל יותר להשתלב בתוככם. אתם חשים שההדרכה הוצאה מכם, אך נספר לכם שלמעשה היא קרובה יותר. הבלבול מגיע כאשר אתם ממשיכים לחפש את ההדרכה מחוצה לכם, משום שהיא נמצאת עתה בתוככם.

 

שלושה צעדים קסומים

אלה מבינכם המובילים את הדרך לרטטים הגבוהים יותר, הם אלה אשר חשים הכי מבולבלים. נספר לכם שזה מצב זמני בלבד, ואתם תחושו את העוצמה יותר משולבת בתוככם. דרך פשוטה להפעיל הדרכה פנימית זו היא קודם כל באמצעות הכוונה. לשם כך אנו מציעים לכם כלי: על מנת להכליל את הרוח אל תוך הפעילות היומית הפשוטה, אמרו בקול את כוונתכם, ואז שימו לב שבכל פעם שתבצעו הליכה פיזית, שלושת הצעדים הראשונים יספקו לכם הדרכה ליתרת המסע. חפשו את ההכוונה של הרוח באותם שלושה צעדים, שכן בהם תמצאו את החיבור לרוח שבפנים. אל תחפשו הרחק; אנו מבקשים מכם להקשיב ל'דחיקות המרפק' העדינות שבפנים. כמו כן אל תצפו שהרוח תתייצב בבירור מולכם תוך הושטת אצבע לכיוון הדרך, משום שלא תזהו את המראה שלה גם אם כך עשתה. צעדו את שלושת הצעדים הראשונים ובטחו בהדרכה הפנימית שעתה היא חזקה יותר.

 

בעודכם מציבים כף רגל לפני כף רגל, כאשר כף הרגל מתחברת לאדמה, חושו בעוצמה ובאותה נוכחות. צעדו מתוך נוכחות, מתוך חן חסד וגאווה, משום שאתם נושאים את הכנפיים של מיכאל. שאו אותן היטב.

 

הליכה מתוך מערכת יחסים עם כדור הארץ ועם האחרים

למדו להלך בגוף הפיזי מתוך נוכחות, חן חסד וגאווה ותלמדו להלך בהרמוניה עם כל הסובב אתכם. צעדו במלוא הקשר עם אמא אדמה ואפשרו לה לתמוך בכם בעודכם ערים באופן מודע לכך שאתם דורכים עליה. מצאו דרכים לדרוך בעדינות ובאחריות. למדו להלך ביעילות בדרך זו ותאמצו גישה שתועבר למערכות יחסים אחרות בחייכם. צעידה על פני כדור הארץ אינה רק הצעידה שאתם עושים. אתם מהלכים עם האחרים באמצעות מערכות יחסים, תוך למידה להלך באותן מערכות יחסים מתוך נוכחות, חן חסד וגאווה, דבר שיאפשר לכם להיכנס בנחישות לדרככם.

 

בזרועות המלאכים

נעצור לרגע, משום שחיבקנו את השומר חיבוק חזק מדי. [כאן היה עלי לעצור לרגע, שכן הדמעות החלו לזרום]. הבטחנו לשומר שלא נחבקו חזק מדי, והנה זה הדבר אותו אנו עושים. נספר לכם שהאהבה שאנו חשים כלפיכם כה מציפה, עד שקשה להימנע מלחבק אתכם. אתם מנגנים שיר בשם "בזרועות המלאכים" ואנו כאן מחבקים אתכם. [מדובר בשיר שאנו מנגנים בכל הסמינארים שלנו על מנת להכין את האנרגיה]. אתם מנגנים את המוזיקה המהדהדת עם לבכם, ואינכם יודעים מה הסיבה לכך. הסיבה היא שעטפנו אתכם בכנפינו ובזרועותינו. כל שנבקש הוא שתזכרו מי אתם. כל שנבקש הוא שתזכרו את אותו חלק בכם אשר מחזיק את הגבוה והטוב ביותר. אתם הופכים להיות מלאכים על פני האדמה וזו הסיבה לכך שאנו מציעים לכם את הכלי ליצור בעזרתו את המציאות שלכם.

 

יצירת מלאכים אנושיים

החזון הגבוה ביותר שאתם יכולים לחלום עליו עבורכם הוא שלכם. השמחה הגדולה ביותר אותה אתם יכולים לחוות הינה שלכם. התשוקה הגדולה ביותר - - -  הא, התשוקה. התשוקה הגדולה ביותר שיכולה להיות לכם בעודכם נמצאים בצורה פיזית הינה אותה תשוקה בה אנו חיים בצד שלנו של הצעיף. זו הסיבה לכך שאנו מבקשים מכם להושיט יד לתשוקה בחייכם, שכן דבר זה יוצר את המרומים בצד הזה של הצעיף. זה האיחוד מחדש של המרומים והאדמה.

 

אתם יצרתם זאת באמצעות בחירותיכם, ואנו מודים לכם. כבוד הוא לנו להיות בנוכחותכם. חיכינו זמן רב מאוד על מנת להיות כאן. אנו מודים לכל אחד ואחת מכם ברטטים העמוקים ביותר של המשפחה של מיכאל כדי שחלק זה יהדהד שוב. כאשר אנרגיה זו נעה, אתם הופכים להיות המלאכים האנושיים ביצירה של המרומים על פני האדמה.

 

אם אתם שוכחים מי אתם, התבוננו זה בעיניו של זה. אם אתם שוכחים, ולו רק לרגע, בצעו את אותם שלושה צעדים תוך נוכחות. בצעו שלושה צעדים אלה מתוך גאווה. נשמו את האויר שסביבכם. קחו את אותו חלק של האדמה אשר עוזר לכם לקרקע את הרוח בתוך הבועה הביולוגית ושאפו את האנרגיה, שכן אנו נמצאים באותה נשימה, עוזרים לכם להיזכר מי אתם.

 

נענה עתה על שאלות. אתם קבוצה מאוד שמחה. יש לכם שאלות רבות.

 

[בכל תקשור חי אוהבים הקבוצה לענות על שאלות ישירות. איננו כוללים אותן כאן למעט השאלה האחרונה.]

 

בחזרה למציאות?

שאלה: שאלתי היא: הנה יש כאן אזור יפהפה מלא בהיסטוריה עתיקה של העצמי ושל המדריכים שלו. קל לחוות אתכם ולאפשר לעצמי להיות מוקף באהבתכם ובכנפיכם, ולהרגיש את הכנפיים שלי. כל יום עלי לנסוע במכוניתי יותר משעה. כאשר אני חושב על חיי היומיום שלי בשבוע הבא, בהם יהיה עלי להתמודד עם דברים תלת-ממדיים, באיזה אופן אוכל להתמיד ביכולת זו להרגיש אתכם? איך אוכל להיצמד לתחושה זו בחיי היומיום?

 

תשובה: יקיר, באת לפגישה זו בה אתם מתבוננים זה בעיניו של זה על מנת להיזכר מי אתם, ואז אתה מתבונן מבעד לחלון אל המכוניות החולפות בכביש ואתה אומר: "שם אהיה מחר בבוקר. אהיה חזרה בשחיקה היומית ובממד השלישי שלי." אולם לעולם לא תשוב שכן אתה חדש השב אל העולם היומיומי ועתה אתה נושא את זרעי ההזכרות. אנו חלק מהאני החדש שלך החוזר חזרה, וזו תהיה שחיקה רק אם תבחר שכך זה יהיה. אנו מאתגרים אותך לקחת עמך לחיים את האנרגיה הזו. זו היצירה וההפצה של המרומים על פני האדמה. זה המקום בו אתה מביא את הבית לצד שלך של הצעיף. זה הדבר אותו באת לכאן לעשות.

 

אל תיצרו את האשליה של הנפרדות בין הכאן והשם. אל תאגרו את האנרגיה ותאמרו שאתם הולכים להרים ליצור קהילה שתחיה באהבה, משום שלעשות זאת רק יסתיר את אורכם. במקום זאת צאו החוצה ושתפו את האהבה באמצעות החיוך. שתפו אהבה מתוך צ'קרת הלב שלכם לזו של האחר. עזרו להם להיזכר מי הם, ובעשותכם זאת, אתם הופכים להיות מלאכים אנושיים. יקירים, העזו לדרוש את כנפיכם. העזו להחזיק, ליצור את המציאות וזה הדבר אותו אנו עושים בצד הזה של הצעיף, ואנו עושים עבודה טובה למדי, תודה רבה. נתמוך בכם עתה כאשר תעשו את אותו הדבר.

 

הוציאו זאת החוצה והאירו את אורכם. קחו זאת עמכם לעבודה. מצאו את התשוקה וצרו אותה בכל מקום בו אתם חיים. הכלים נמצאים עתה מולכם. קחו אותם ולמדו להשתמש בהם.

 

האנשים מתעוררים על פני הפלנטה בקצב מדהים. כל אחד מושיט יד לאמת גבוהה יותר. כאשר אתם מתעוררים, אתם מתבוננים ואומרים: "מדוע אני כאן? מה אני אמור לעשות? אני יודעת שיש יותר מכך, אולם אינני יודעת מה הדבר." כאשר אתם חולפים זה על פני זה במכוניות, אתם מסתכלים בנהג אשר במכונית שלידכם, ואתם מחייכים. באותו רגע אתם זורעים זרע. באותו רגע אתם עוזרים לו להיזכר מי הוא. באותה שנייה אתם מתחילים ליצור את הבית, בדיוק באותו מקום.

 

המקום הינו מקום נפלא, ואתם תזכרו אותו היטב. אתם חשים במשיכה; היא חזקה מאוד. אנו נזהרים לא להציף אתכם עם מלוא הרטט של הבית, משום שכל אחד ואחת מכם פשוט יעבור את הקו. עבודתכם היא שם. עבודתכם נמצאת מולכם. למרות שיתכן שזה לא לגמרי ברור, חפשו את התשובות בשלושת הצעדים הראשונים. דעו שהרוח נמצאת עמכם ולכן צעדו מתוך נוכחות, בחן ובגאווה, היות ואתם נושאים את הכנפיים של מיכאל, ואתם נושאים אותן היטב. זו הסיבה שאתם התקבצתם יחדיו, לעזור לכם להיזכר בעצמכם. זה החלק בכם אותו אנו משקפים. זכרו אותנו בשלושת הצעדים הראשונים, מכיוון שאנו תמיד נמצאים שם עמכם. בכבוד גדול ביותר לכל אחד מכם, אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה לרמה הגבוהה ביותר, ולשחק היטב ביחד.

 

הקבוצה

 

מיד לאחר התקשור תיארתי את התחושות שקבלתי ואת אשר הן הראו לי: "זה היה עוצמתי מאוד – עניין שלושת הצעדים הקסומים. לידיעתכם, כאשר אני עומד ומתכונן ללכת מכאן, אני הולך לזכור זאת. אינני יודע אם הייתי מסוגל לתאר זאת, אולם כאשר הם אמרו 'להלך מתוך נוכחות' – אנסה לקום ולהראות לכם על מה הם דברו – הם הראו לי תמונה יפהפייה של הליכה מתוך שיתוף מלא של צעידה מודעת על פני האדמה, שדבר זה יתמוך בכם ושתקבלו מהאדמה אנרגיה. הצעדים אותם הראו לי בנוגע להליכה מתוך נוכחות היו כאילו אני מרחף בעדינות על פני השדה, בקושי נוגע באדמה. זה היה מראה מדהים."

 

לאחר תקשור זה בהולנד, עשינו הפסקה, ואז ביצענו את טקסי הסיום של סמינר 'נוצת הקולמוס וההיזכרות'. זה הזמן בו כל אחד צועד את צעדי המלאך, מקבל אהבה מכל אחד אחר, ומקרקע את האנרגיה של כל אשר עבדנו עליו במהלך היומיים הקודמים. בסיום ההליכה, קבלתי אותם בברכה הביתה ואז ברברה לקחה אותם אל נוצת הקולמוס אותה הם טבלו בדיו וחתמו על החוזים החדשים שלהם. לאחר תקשור זה כל פעם שברברה לוקחת אדם לחתום על החוזים שלו, היא תמיד מתחילה זאת בשלושה צעדים קסומים.

 

חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות,  

 


 

הצהרת זכויות:

אנא הוסיפו זאת כאשר אתם משתמשים בחומרים אלה.

 

זכויות יוצרים 2001 סטיב רות'ר. ניתן להפיץ מידע זה בשלמותו או חלקים ממנו בתנאי שלא גובים על כך כסף, ובתנאי שהצהרה זו מצורפת. אם מקצרים חומר זה, אנא הבהירו והצהירו שמדובר בגרסה מקוצרת שלו, והפנו את הקוראים לגרסה המקורית באנגלית: www.lightworker.com/beacons  ובעברית: www.quantumleap.co.il

 

להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים