פנג שואי     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר


משואות האור ~ תזכורות מהבית ~

 

15 דצמבר 2002

 

~ המתנה ~

סוד האמגושים *

 

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,

משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

~ תזכורות מהבית ~

 

מאת סטיב:

 

ה"נקי וצבע" מראה לנו דרכים לגלות את המוטיבציה הבסיסית האמיתית בחיים. אם נחפש את ה"נקי מצבע" במסורת של מתן המתנות, אנו עשויים לגלות אמת חשובה. הקבוצה מציעים שאנו עשויים לגלות אפילו את הסוד של האמגושים.

 

הקבוצה:

ברכות מהבית

יקירים, אנו שמחים מאוד להיות עמכם בזמן זה שלכם של היסטוריה והתפתחות. ברגע זה ממש אתם יושבים על סיפה של ההתפתחות האנושות. התזוזה ממש קרובה. מנקודת המבט שלנו, זהו אחד מהאירועים היותר מסעירים שהולכים להתגלות.

 

להתכונן לשיפוע התלול

בעוד העבודה על הרשת המגנטית נמצאת בשלביה הסופיים, אתם עשויים להתחיל לחוש את הציפייה לבאות. הטיול שלכם במעלה הגבעה מתקרב לסיומו. אתם מתחילים להרגיש שהשיפוע התלול מתחיל להיחלש ובעודכם מתחילים לרדת בצד השני, אתם מצפים למסע עם רוח גבית. חלף זמן רב מאוד מאז חשתם את הרוח הגבית. לפני שאתם מתחילים להגביר את התנועה קדימה, אנו מציעים לכם הזדמנות  להתכונן לנצל במלואו את המסע במורד הגבעה. רבים החלו כבר לסלק ולנקות את עברם על מנת להתכונן לתנועה היעילה ביותר האפשרית. פיניתם משא מיותר שיכול לעקב אתכם. זהו חלק חשוב מהעבודה שאתם עושים ביעילות רבה, ועדיין יש הכנות נוספות שיכולות להיות מועילות מאוד בתקופה הצפויה.

 

כפי שחוויתם בעבר, יש לתנועה מהירה קדימה את היכולת לזעזע ולשחרר גם את התכונות הנפלאות שכבר רכשתם. היו זמנים בהם החוויות האנושיות שלכם היו כה עזות, עד שפקפקתם בעצמכם ובקשר שלכם לרוח. אנו רואים פוטנציאל למצב דומה ממש בקרוב ומעוניינים לעזור לכם למצוא דרכים לחזק נמרצות את המתנות הנפלאות שניתנו לכם עד כה במסעכם.

 

האנרגיה האוניברסאלית נמצאת בתנועה

יש לאנרגיה האוניברסאלית תנועה של ערבול, או של משיכה וחיבור של מה שהיה נפרד ובכך יצר את אשליית הניגודיות בה שיחקתם את המשחק הגדול. ברטט הגבוה יותר של כדור הארץ החדש, כל הפעולות ההולכות יד ביד עם האנרגיה האוניברסאלית תיתמכנה, וכל הפעולות שתזרומנה נגד תנועה זו, תיתקלנה בהתנגדות. תנועת האנרגיה האוניברסאלית הינה תנועה של מיזוג, של ערבוב. דרך אחת בה דבר זה בא לידי ביטוי במשחק שלכם היתה פעולת נתינת המתנה. הרעיון הבסיסי של נתינת מתנה הוא, שכאשר הנכם חולקים חלק מעצמכם בכל צורה, למעשה אתם מחזקים את אותו חלק בכך שאתם מכבדים את האנרגיה האוניברסאלית. למעשה אתם מערבלים את האנרגיה שלכם עם זו שלהם. זוהי מסורת מכובדת בת מיליוני שנים. כאשר מישהו מהשבט רצה ליצור קשר עם מישהו אחר מהשבט, או עם שבט אחר, הוא ניגש אליו עם מתנות, ובכך הראה את כוונתו לתת מעצמו ולערבב את האנרגיות שלהם. אם המתנה התקבלה, הנותן לא היה נחשב יותר כמישהו מבחוץ והיו לו זכויות מסוימות בתוך אותו השבט. מנהיגי עולם מצליחים המשיכו במסורת זו וממשיכים לעשות זאת אפילו היום. כאשר אתם נכנסים לבית כלשהו ואתם רואים מתנה שנתתם ליושביו, אתם חשים יותר בבית. באופן דומה, קשר של איחוד נוצר כאשר מתנה הניתנת מהלב מתקבלת בכבוד. נתינת מתנות למישהו הנתפס כאויב יכולה לשנות את התחושה לגביו ובכך לשנות את המציאות.

 

אומנות הנתינה הינה גם ביטוי עוצמתי של שפע, שכן היא מכניסה לתנועה את הפעולה הדרושה להפיכת כוונה למציאות. השתמשתם באמת זו מימים ימימה. לבטא את השפע שלכם כלפי החשובים לכם מעלה את רמות השפע שלכם.

 

אהה... אולם מה בקשר למתנה עצמה?

 

שני חלקי המתנה

לידיעתכם ישנם שני חלקים לתהליך נתינת המתנה ושניהם חשובים לכך שקסם התהליך יתרחש. החלק הראשון של המתנה הינו עצם פעולת הנתינה. ישנן סיבות רבות למתן מתנה. הדרך בה הנכם משחקים עתה את המשחק היא, שרבים מכם חשים שמצפים מהם לתת מתנות לאנשים מסוימים על מנת לחגוג אירועים ספציפיים. המתנה היעילה ביותר שניתן לתת הינה מתנה הניתנת ללא תנאי. במחשבה ראשונה, נראה הדבר כרעיון קל, אך הפעלתו עלולה להיות יותר קשה משחשבתם בתחילה. לתת מתנה ללא תנאי פירושו שהמתנה ניתנת ללא ציפייה או תקווה. בזמן הזה בחוויה האנושית שלכם, במידה זו או אחרת ניתנות כל המתנות מתוך תנאי כלשהו. אנו מבקשים שבמקום לשפוט את עצמכם, פשוט תזהו בכנות את ה"נקי מצבע", או את המניע הבסיסי למתן המתנות. יתכן שהציפייה המלווה את המתנה היא פשוט שמתנה תתקבל בשמחה אמיתית. ברגע שיהיה ברור לכם מהן ציפיותיכם מהמתנה, יהיה קל יותר לאפשר לאנרגיה לזרום במלוא המעגל שלה. הבנת ה"נקי מצבע" בתהליך המתנות עוזר לכם להתקדם לכיוון נתינה ללא תנאי.

 

דבר זה מביא אותנו לחלק השני של המתנה, שהינו הפעולה של קבלת המתנה, או מה שאנו מכנים: "אומנות הקבלה בחן. בשמחה." מתנה שמתקבלת היטב מאפשרת להשלים את מעגל האנרגיה אשר היה הכוונה הגבוהה ביותר למתנה כאשר ניתנה. כאשר אנרגיה זו משלימה סיבוב, היא בונה והופכת להיות אפילו יותר מאשר היתה כאשר ניתנה המתנה במקור. דבר זה קל להבנה כאשר רואים שיש לטבעת על האצבע ערך גדול יותר מאשר ערך המרכיבים שלה משום שהיא ניתנה ממישהו שאוהבים. לידיעתכם, הערך של כל המתנות עולה כאשר הן מתקבלות בחן. בשמחה. לימוד ותרגול אומנות הקבלה בחן, בשמחה, יהיה דבר קריטי בתנועתכם לרטטים גבוהים יותר. פעולת הקבלה הינה הכרה באחדות וזו הצהרה שאתם מכבדים ושהנכם חלק זה מזה. התפתחותכם מביאה אתכם קרוב יותר לחוויית התודעה המאוחדת, ולכן, אומנות הקבלה בחן, בשמחה, תעזור מאוד בתנועתכם קדימה.

 

סוד האמגושים

ראו עצמכם לרגע כשמישהו קיבל מתנה אותה נתתם. חיוך מתפשט על פניו בעת קבלת המתנה.. באותו רגע ממש, לבכם והווייתכם כולה מתרוממת. אם המתנה שימושית במיוחד או שהיא מאוד נוגעת ללבו, התרוממות הרוח שלכם כנותן גבוהה הרבה יותר.

 

לעתים תכופות משתמשים במתנות על מנת לסגור חשבון או לשלם למישהו שעשה לכם טובה גדולה. פעולה זו עושה את המתנה, או את המעשה, נטוע עוד יותר במציאות שלו. מסיבה זו בדיוק צוינו אירועים חשובים בהיסטוריה באמצעות מתנות. מתנות הן דרך לגרום לאירוע, או למעשה, להיות נצחיים, והנותן הופך למעשה להיות חלק מהאירוע דרך תהליך נתינה המתנה. כל הנ"ל נכון, אולם החלק החשוב לזכור הוא, שעצם פעולת הנתינה מעלה את ערך המתנה ואת הרטטים של הנותן. זהו הסוד של הנתינה השמור אצל אנשים חכמים רבים על פני האדמה לאורך ההיסטוריה. ערך המתנה שניתנה לא ניתן להשוואה עם העלאת הרטט המושגת אצל הנותן. סוד האמגושים בפשטות הוא:

 

המתנה שייכת לנותן

היו זמנים בעברכם בהם האמנתם שנתינת מתנה תביא מזל במהלך השנה. כאן ניתן לראות בבהירות שתהליך מתן המתנה ייתן גמול שיאריך ימים הרבה מעבר למתנה המקורית. כמו בכל בריאה, מה שמחזיקים בו כאמונה חוצה מהר מאוד את המציאות; אי לכך, התהליך הביא את התוצאות המקוות. שלבו דבר זה עם העובדה שהמתנה עצמה היתה ייצוג פיזי של זרימת השפע, וקל לראות מדוע מנהג זה הפך להיות מבוצר בתוך מארג הקהילות. אתם חוגגים את יום ההולדת עם מתנות ומאפשרים לסובבים אתכם לבטא את השפע שלהם בעודם חוגגים את הנשמה שלכם, הרוח שלכם. האנושיים בעלי דמיון רב מאוד!

 

מנהג המתנה

בקרוב מאוד תשבו בראש גבעה, זקופים, תוך ציפייה למסע הצפוי. רובכם מצפים בשמחה שהרוח תהיה שוב גבית. לחלקכם זה נמשך כבר שנים. בעודכם מתכוננים לתנועה קדימה הנמצאת ממש לפניכם, נציע לכם דרך להוסיף ערך ויציבות למתנות הרבות שניתנו לכם עד כה במהלך חייכם. אנו מציעים לכם מסורת של כיבוד-זמן, מכיוון שזה מנהג בו אנו משתמשים כאן, בבית. בעודנו מדברים, יש לרבים מכם זכרונות קלושים מדבר זה. כאן בבית, תהליך זה אותו תראו כנוהג, ידוע בשם: "מנהג המתנה".

 

על מנת להשתמש במנהג המתנה צריך קודם כל לחקות במציאות שלכם מספר מאפיינים מהבית. לכן, לשם מנהג זה, אנו מבקשים מכם לשחרר את התפיסה של טוב ורע, ושל נכון ושגוי. בזמן שלוקח לכם להשלים את מנהג המתנה, אנו מבקשים מכם להסתכל על הדברים מנקודת מבט של אנרגיה ולדעת שאנרגיה חיובית אינה טובה ואנרגיה שלילית אינה רעה. דעו שהן רק ביטויים שונים של אותה אנרגיה ושהאחת אינה יכולה להתקיים ללא האחרת.

 

אנו מבקשים מכם להשאיר זמן לסריקה במהלך ארבעה ימים בהם תסרקו את חייכם עד כה מתוך הסתכלות בהירה של צופה ניטראלי. אנא הימנעו מלשפוט או מלהצטער על פעולות, ויש לשחרר את הרגשות האנושיים חסרי התועלת של אשמה, משום שהדבר יכתים הן את הסתכלותכם והן את המתנה. במהלך תקופה של שלושה ימים, חפשו ורשמו כל אירוע שחידד את חייכם בדרך כלשהי. גם אם תקדישו לנושא 15 דקות בכל יום, בסיומם של שלושת הימים יהיה ראשכם מלא באירועים שעזרו לעצבכם למי שהנכם. הכינו רשימה של אירועים אלה כפי שאתם זוכרים אותם, בהציבכם את החשובים יותר בראש הרשימה. ביום הרביעי, עברו על אירועים אלה אחד אחד, וחפשו את הדרך בה הם עזרו לעצב את חייכם. בעודכם בוחנים את רשימה ועושים בה את התאמות הסדר האחרונות, זכרו כל אחד מהאנשים שהיו חלק מהאירועים.

 

ברגע שהרשימה מוכנה, התבוננו בכל אירוע, וחיו מחדש כל אחד מהם. בעודכם עושים סריקה זו, חפשו את המתנות שקבלתם מכל אחד מהאירועים. אם לא מתגלות מיד מתנות שניתן להבחין בהן, עברו לאירוע הבא, ושובו לאותו אירוע מאוחר יותר. חפשו ללא פחד את המתנות שהגיעו לחייכם בצורות רבות. דמיינו כיצד יכולים היו חייכם להיות שונים אילו לא קבלתם את אותן מתנות בזמן שהן התקבלו. כאשר תחוו מחדש את האירועים, זהו את האנשים, הקבוצות או הארגונים שהיו נותני אותן מתנות וצרו רשימה חדשה של אותם שמות. עתה נבקשכם לצמצם רשימה זו ל- 12 אנשים, קבוצות או ארגונים, אשר העשירו את חייכם.

 

במשך של שבוע במהלך 12 השבועות הבאים, קחו שם מאותה רשימה ותנו לו "את המתנה". מצאו דרך לגעת בו באופן כלשהו והודו לו על התפקיד ששיחק בעיצוב חייכם. באמצעות המתנות תטביעו את המתנה המקורית אל תוך הזכרון התאי שלכם. אם תחושו שזה בסדר, תוכלו לספר לאותו אדם כיצד נתקבלה מתנתו ומהי ההשפעה שהיתה לה על חייכם. אם תוכלו, התקשרו עמו אישית, כתבו לו מכתב או שלחו מתנה ממשית. הסבירו כמה משמעותית היתה אותה מתנה ובאיזה אופן. אנא הבינו שרבים לא יהיו מודעים בכלל למתן אותה מתנה. ספרו להם באיזה אופן הם חוללו הבדל בחייכם ומהן המתנות שקבלתם כתוצאה מכך. אם תחושו שיתכן והמתנה לא תתקבל בשמחה, שלחו להם מתנה אנונימית. אם האדם, הקבוצה או הארגון כבר אינם בצורה פיזית, תנו את המתנה לכבוד אותו אדם לאדם הקרוב לו ביותר, הקבוצה או הארגון. מתנה מהלב הינה ביטוי של השפע שלכם והמתנות המקוריות שהם נתנו לכם יזכו בערך רב עוד יותר כאשר הן תתמזגנה במלואן עם נשמתכם.

 

עשו זאת במשך 12 שבועות עוקבים, או ככל שהרשימה שלכם תהיה ארוכה או קצרה. ההכרה באנשים אלה ומתנותיהם יאפשרו לכם להתקדם ולהשתמש במתנות במלוא הפוטנציאל שלהן. הבינו שכאשר אתם עושים כל תנועה שהיא בתוך האנרגיה האוניברסאלית, נוצר ואקום שיתמלא. כאשר מכירים ומקבלים את המתנות במלואן, משיבים את המתנה לנותן. פעולה זו כשלעצמה תיצור ואקום חדש אשר ישוב אליכם להעצמה. חזרה זו עשויה לקבל צורות רבות, אך היא שוב תשוב, שכן זהו החוק של האנרגיה האוניברסאלית. כאשר המתנות תתחלנה לשוב אליכם, אנא קבלו אותן בשמחה, כבוד והערכה אמיתית לאחדות הנמצאת בתוך הכול.

 

השימוש "במתנה" בדרך זו תאפשר לכם להפיק את מלוא התועלת מהמתנות המופלאות שכבר ניתנו לכם. פעולה זו תאפשר לכם לשלוט במאפיינים בהם זכיתם מכל אחד מהאירועים שעיצבו את חייכם עד כה. השינוי מבן אנוש למלאך אנושי הינו צעד גדול. ייצוב המתנות שכבר ניתנו לכם בתום מנהג המתנה יקבע את הזירה לצעד הבא קדימה.

 

מה שתיארנו לכם כאן הינו מנהג המתנה המתייחס לאלה אשר ניתנו לכם בעבר. בקרוב, תראו את היישומים לשימוש במנהג, שיכללו את המאפיינים החדשים שלכם, לקבוע את האנרגיה עבור אלה אשר יתנו לכם מתנות בעתיד. זה היה סוד המתנות של האמגושים.

 

הקריסטל של מיכאל

בתוך מנהג המתנה תוכלו לראות שוב את השימושים בקריסטל של מיכאל, לכן ברצוננו להזכיר זאת לכם. הקריסטל של מיכאל, בהגדרה, תמיד מתקבל כמתנה, למרות שהאדם יכול לתת זאת לעצמו. הציון של הקריסטל של מיכאל הוא, שהוא תמיד ניתן למי שבדרך כלשהי תרם לחייכם. כוונת הקריסטל הינה לחלוק את הכרת התודה באמצעות שיתוף הרטט המוחזק בתוך הקריסטל עצמו. זו מסורת נפלאה ודרך לתת מתנה מהלב.

 

וכך זה עובד: ראשית מצאו קריסטל אותו תרצו לתת. זה יכול להיות קריסטל טבעי, אבן טובה, יהלום, קריסטל מלאכותי, או כל צורה של קריסטל. ואז, צקו את האנרגיה שלכם אל תוך הקריסטל בכך שתשימו אותו למשך לילה בקריסטל נוזלי [מים], יחד עם הקריסטל של מיכאל שניתן לכם. פעולה זו תיטען את הקריסטל החדש בכוונתכם ובאנרגיה של המשפחה של מיכאל. אם לא קבלתם קריסטל של מיכאל, טענו את מתנת הקריסטל בקריסטל בעל משמעות גדולה עבורכם. ואז, תנו מתנה של קריסטל לכל אדם אשר חולל הבדל בחייכם כמלאכים אנושיים. הסבירו לו שהמתנה הינה שלו ללא תנאי. במקרה שהוא יבחר להפעיל את הקריסטל, ניתן לעשות זאת בכך שמניחים אותו במים למשך לילה עם שני קריסטלים נוספים אשר יועברו הלאה בדרך דומה למלאכים אנושיים אשר חוללו הבדל בחייהם.

 

אנו נותנים לכם את המילים שלהלן כדי לכלול אותן במתנה, אם כך תבחרו:

 

כרגע קבלת קריסטל של מיכאל. בעצם קבלת הקריסטל של מיכאל, אנא קבל אותו בשמחה גדולה ובאהבה, שכן הוא מחזיר את המתנה לנותן ומשלים את מעגל האנרגיה של המתנה. קריסטל זה הוא עבורך, וגם אם הקריסטל הפיזי יאבד, הוא יישאל לעולם בתוכך ברמת הנשמה, מכיוון שהוא ניתן ברמת הנשמה. הוא נושא את מיזוג האנרגיה שלך, של הנותן, ושל כל המשפחה של מיכאל. הוא יהיה תזכורת תמידית שהינך חלק מהמשפחה החשובה. קבלת הקריסטל של מיכאל פירושה שמכירים בך כמלאך אנושי בתוך המשפחה של מלאך-העל מיכאל, אשר תרם תרומה חיובית לחיים של הסובבים אותך. אנא קבל אותו בכבוד בו הוא ניתן. ברגע קבלתו, יביא קריסטל זה יופי, תשוקה ושמחה לחייך. אם ברצונך להפעיל קריסטל זה למלוא הפוטנציאל שלו, מצא 2 קריסטלים נוספים או יותר לתיתם מתנה לשני אנשים או יותר אשר כמלאכים אנושיים חוללו הבדל בחייך. שים אותם למשך הלילה במים עם הקריסטל שזה עתה קבלת, ובכך תטען אותם בכוונה ובאנרגיה של מיכאל. אחר כך תן את הקריסטלים האלה למלאכים אנושיים שנגעו בחייך, יחד עם מסר זה.

 

בכבוד גדול אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה במתנות מופלאות, ולשחק היטב ביחד.

 

הקבוצה

מעומק הלב של המשפחה של מיכאל

 

 

אמגושים -  בברית החדשה - שלושת החכמים שבאו לירושלים להשתחוות לישו הילד לאחר שראו את הכוכב   *


להענקת תמורהטואול בניית אתרים