משואות האור

 

26.3.2000

 

~ בריאת המלאכים האנושיים ~


 www.lightworker.com

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

 

~ תזכורות מהבית ~

 

 

החודש הקודם זימן לכולנו אתגרים לא פשוטים. היערכות האנרגיה מחדש הורגשה בביולוגיה, ורק מעטים מאתנו באמת ישנו כל הלילה. היה דיכאון על פני הפלנטה יותר מאשר אי פעם, אך זרימת הרטט חזרה. כמעט כולם חשים את המשיכה הרגשית של האֶם [הכוונה לאמא אדמה – חמדה] בעודה משנה את האנרגיה שלה.  אנשים חשים צורך להיערך מחדש עם האנרגיה שלהם ולעתים תכופות עושים זאת באמצעות תגובת יתר ובדרכים מאוד דרמטיות. אנו כאן, ב- Lightworker, מארגנים בזמנים אלה מחדש אפילו את צוות העובדים. עתה הוא הזמן למצוא את מרכז האהבה שלנו. עבורנו, האנושיים, קשה מאוד להטמיע את הלחץ המופעל על האדמה ויש לנו נטייה להתרחק זה מזה. עתה הוא גם הזמן לחלוק אנרגיה זו עם כל מי שבאים עמם במגע. כאשר אנרגיה זו עוברת, הושיטו יד והציעו אהבה. הזרקת האנרגיה במאי תביא הקלה בלחץ.

 

ובכן הנה אנו כאן, לאחר זרימת האנרגיה של ה- 11.8 של השנה הקודמת וכניסתה של שנת 2000. כל האירועים האלה אמורים היו להביא בכנפיהם הבטחות חדשות של חיים ברמה גבוהה יותר. מה, אם כן, קרה? הקבוצה אומרים שלמעשה אירועים אלה לא שינו את המציאות שלנו לטובה. החזון המוגבל שלנו מונע מאיתנו מלראות את הדרך כפי שהיא. כולנו יכולים לראות שהתקדמנו רבות אפילו במהלך שלושת החודשים האחרונים. איננו באמת מתבוננים לאחור לעתים תכופות ומנסים לדמיין איך חיינו היו אלמלא התקדמנו. האמת היא שאנו בקשנו הזדמנות לארגן מחדש את האנרגיות שלנו ולהיכנס לביולוגיה חדשה, שלא תישן כל כך הרבה. ולמרות שאיננו שמחים על השפעות הביניים, אנו ממשיכים לרצות בשינוי הרטט לרמות גבוהות יותר. לאן, אם כן כל זה מוביל? שאלה טובה... הם מציעים עתה מספר תשובות. כבוד גדול הוא לי להציג את:

 

הקבוצה:

 

ברכות מהבית.

 

בקשה מיוחדת:

אנו מגישים לכם את המידע שלהלן לשיקולכם. אנא חושו חופשיים להעבירו הלאה לכל המעוניינים, בשלמות או בחלקים, אך אנו מבקשים מכם לא לשכוח לכלול את הצהרת זכויות היוצרים הנמצאת מתחת למדיטציה. דבר זה יבטיח את יכולתנו להנגיש מידע זה בתוך ספר לאותם רבים שאין להם גישה לאינטרנט. מפרסמים המעוניינים לפרסם מידע זה כל חודש, מוזמנים לעשות זאת. אם עורכים את המידע משום הצורך לקצרו, אנא ציינו זאת.

 

מאת הקבוצה

 

ברכות מהבית.

 

כבוד גדול הוא לנו להיות כאן עמכם בזמנים נפלאים אלה בהם הכוח דוחף קדימה. הודות לבחירותיכם להיכנס באופן מלא לאור המועצם, קיים שינוי רב על פני לוח המשחק. דברים רבים נמצאים כעת משום שאתם ארגנתם את האנרגיה לטובת צעדי ההתפתחות שלכם. כבוד גדול ביותר הוא לנו לפרוס כנפיים ולשקף את תפארתם של אלה אשר בחרו לשחק את המשחק הגדול מאחרי הצעיף. אנו נמצאים בזמן של איחוד מחדש הן במרומים והן על פני האדמה. כאשר נזכרתם בעוצמה ובמשפחה הרוחנית המקורית, פתחתם את הדלת ואיפשרתם לאיחוד מחדש להתרחש גם במציאות שלנו. מעגלי האור מתחברים שוב ואלה הם זמנים של שמחה לכולם. אנו מלאי אהבה אליכם. איחוד מחדש זה ממנו גם אנו נהנים, התאפשר באמצעות בחירותיכם. אנו משתחווים בהערכה אליכם בעבור הזדמנות זו להביא תזכורות קצרות אלה מהבית.

 

להחזיק מעמד בזמנים קשים

בזמנים אלה אתם עלולים בקלות לאבד את האיזון. בעוד הלחץ על כדור הארץ הולך ונבנה, רבים מכם ימצאו עצמם מדוכאים וחסרי תקווה. לחץ זה מופיע בעצם בצורה של גל המקיף את כדור הארץ, וניתן למיפוי ולמדידה באמצעות הטכנולוגיה הקיימת. רוב האנושיים פשוט יחושו לחץ כשינוי של רטט מאוד קשה. המצב אותו הגדרתם כ'שפעת של התנודה' יורגש על ידי רבים ועל ידי האנשים המאוד רגישים לאנרגיה רגשית, והם יחושו במתיחה של אמא אדמה כאשר היא תתאחד עם גל זה של אנרגיה. נבקשכם לשמור על האיזון באמצעות הושטת יד זה לזה בעודכם מטמיעים אנרגיה זו. זה יהיה זמן של היערכות מחודשת. גל זה יביא ללוח המשחק את הזרקת האנרגיה הגדולה ביותר שאי פעם היתה. הסתכלו על תקופת העיבור של תשעת החודשים – בין 11 לאוגוסט שנה שעברה ל- 5 למאי השנה, כהשלמת "היום" הראשון של האור החדש.  

 

המורים הרוחניים החדשים

כתוצאה מלחץ זה ומהמצב הדיכאוני של האנושות, יהיו רבים שיתייצבו כמנהיגים רוחניים חדשים אשר ינסו להוביל אתכם אל ההתעלות שאתם מחפשים. על מנת לזכות באמונכם, יהיו שישתמשו בשמות מוכרים. זה יהיה זמן בו תשתמשו בכוח ההבחנה ביחס לכל דבר הנכנס לשדה שלכם. היו חומלים, שכן אנשים אלה פועלים מאהבה למרות שהאנרגיה שלהם מכוונת שלא כהלכה. העקרונות המנחים ברטטים הגבוהים מראים בברור שזה הזמן להופעתם של תומכים ומעצימים. כמו כל דבר שייכנס עתה לשדה שלכם, לאחר שהם יצאו מדרככם, הם ישאירו אתכם או חזקים יותר או חלשים יותר. תהה זו הן בחירתם והן בחירתכם לבחור מי יישאר בשדה שלכם. אנא הבינו שלעולם לא נבקשכם לדחוף עצמכם לפעולות שאינן מהדהדות עם האני הרוחני. המטרה האמיתית שלנו היא לעזור לכם להתחבר עם החלקים הגבוהים של האני שהינם האל. ברגע שדבר זה יושג, קל לראות שלעולם לא תצטרכו לחפש תשובות מחוצה לכם.

 

היערכות מחודשת של האנרגיה

היה זה בשנת 1945, בה הרטט הכולל של האנושות עשה שינוי לכיוון של תיקון. היה זה שינוי מהתודעה האנושית של תשוקה ללכת בעקבות המנהיג לאמונה והליכה בעקבות הלב. היתה זו ממש ההתחלה של גל ההעצמה השני ושל פתיחת הדלת להתעלות האנושית לרמות רטט גבוהות יותר. זה היה האירוע אשר הכין את הבמה למדידות רטט גבוהות יותר של התכנסות הרמונית.

 

עתה עוברת האנרגיה של הפלנטה מעבר גדול. אנרגיה זו מורגשת על ידי האנושות כייאוש ופקפוק עצמי. כמו בעבר, גם בזמנים אלה תראו מנהיגים פוטנציאלים אשר יציעו להנהיג אתכם. השתמשו בהבחנה על מנת לבחור מביניהם את אלה אשר יעצימו אתכם בעודכם שומרים על כוח הבחירה החופשית בקדמת הווייתכם. נספר לכם שזה רק חימום למה שצפוי. אל תחפזו בעודכם נערכים מחדש עם האנרגיה החדשה באופן שהכי מתאים לכם. קחו את נוצת הקולמוס והציעו לעצמכם את החוזה הבא. הקדישו תשומת לב והיו זהירים ביחס לכיוון אליו תאפשרו לאנרגיה לזרום ולמקום בו תיישמו את עוצמתכם. מקמו עצמכם באנרגיה של אלה אשר מעצימים אתכם, משום שאם תעשו משהו אחר, אפילו בשם ההקרבה העצמית, ללא ספק תהיה הנחיה מוטעית של האנרגיה.

 

מסתורין - - - צפייה מראש של האפשרויות

בעוד אנו מתבוננים בהתגלות התעוררותכם, אנו רואים הומור רב במשיכה שיש לכם למסתורין. במצב הרטט הנוכחי שלכם, אין אפשרות לראות פשטות בכל הצפוי. כאשר אתם מתחילים לראות את האמיתות הגבוהות, יש לכם נטייה טבעית לאפוף בסודיות את אשר עדיין אינכם מבינים. בימים המוקדמים של הצורה האנושית, אלמנט האש הובא לעולם. לא ארך זמן והוא הוכנס לחיי היומיום ושימש ליצירת סגנון חיים שאיפשר לכולם להשתמש ביותר כוח וביותר פוטנציאל. מנקודת מבטנו, באותם ימים נחשבה האש ככלי בעל רטט גבוה יותר. אולם נספר לכם, שכאשר הופיעה האש לראשונה, בתחילה פחדו ממנה ואז סגדו לה. כאשר נוסף הידע, התפוגג המסתורין. אין כוונה לומר שלמסתורין לא היתה מטרה, שכן הוא סיפק לאנושיים מוטיבציה להגיע לאמיתות גבוהות יותר ולכן זה משך אותם. מסתורין הינו למעשה ציפייה מופלאה לאפשרויות. לעתים תכופות אנו מוצאים משעשע שעל מנת שהאנושיים יתעוררו לאמיתות גבוהות יותר, קודם כל עליהם לעטות אותן בהילת מסתורין. למרות שעל הדברים להתנהל כך, אנא הבינו שלא כך אנו רואים אמיתות גבוהות אלה. מנקודת מבטנו אמיתות אלה טבעיות כמו האש שמחממת עתה כל אחד מהבתים שלכם.

 

חלק גדול מהשינוי של האנושות ייכנס לאזור האירועים הנורמאליים בחיי היומיום. נספר לכם שכל חוויה תתייחס לדרך בה תזדקקו שהיא תופיע. יהיו שימתינו להתעלות בדיוק בחצות לילה בראשו של הר תוך כדי טקס עמוק, ויהיו שיישמו בשקט עקרונות של חיים ברטטים גבוהים בחיי היומיום. לידיעתכם, כל המשחקים שלכם מתקבלים בכבוד, ואין בנושא זה נכון או שגוי. שניהם יגיעו  למצב הרטט אותו הם מחפשים ויעזרו לכל האנושות לנוע קדימה. הטקס עצמו הינו אך ורק כלי לעזור לכם להיזכר בעוצמתכם האמיתית. ההכוונה הלא נכונה של אנרגיה מגיעה מאלה שמיקמו את הקסם בטקס, שכן המקור האמיתי של העוצמה נמצא בתוך כל אחד מכם. נזכיר לכם שהטקס היעיל ביותר הוא זה אשר אתם בוחרים לעצמכם. אתם מחזיקים בעוצמה, ואם הטקס עוזר לכם להתחבר אליה, הולם ביותר להשתמש בו.

 

בניית המרומים על פני האדמה


בזמן המשותף שלנו בפגישה זו ברצוננו להכין אתכם לצעד הבא. הסברנו לכם לאחרונה בקפדנות את העולם המלאכי שלנו ואת המאפיינים שלנו. הזמן למידע זה היה הולם, שכן תתחילו לקבל על עצמכם עתה רבים ממאפיינים אלה בעודכם נכנסים לרטט גבוה יותר של כדור הארץ החדש. למעשה, זוהי יצירת הבית בצד הזה של הצעיף, והיא התוצאה הגבוהה ביותר של משחק המחבואים הגדול. אתם מתחילים עתה להשתמש בעוצמה שהיתה מוסתרת מעיניכם באמצעות צעיף השכחה. עוצמה זו תאפשר לכם ליצור את הבית בצד הצעיף שלכם, או את יצירת המרומים על פני האדמה.

 

 אין זה מקרה שבחרנו אדם העוסק בבניה לשאת מסרים אלה. עתה הוא זמן טוב לבחון את השרטוטים ולצקת בסיס לפרויקט בניית המבנה החשוב מכולם. משעשעת אותנו העובדה שהוא אומר שאינו עוסק יותר בבניית מבנים, משום שלמעשה, שומר החרב של מיכאל התחיל עתה לעסוק בחוזה הבנייה הגדול מכולם. החוזים בהם אנו עוסקים עתה נמצאים ברמה גבוהה בהרבה. הדבר נכון גם ביחס לכל מי שקורא דברים אלה, משום שבעודכם נכנסים במכוון לתכנית ב', אתם מתחילים לברוא את המרומים על פני האדמה.

 

תכניות הבית

המסרים אותם אנו מעבירים באמצעות השומר נקראים: "תזכורות מהבית", וזה בדיוק הדבר אותו אנו מנסים להראות לכם. במהלך הזמנים האלה אנו נוגעים בכם בדרכים רבות באמצעות התזכורות מהבית. המוזיקה הנוגעת ללבכם, היופי הנמצא בדברים אותם הנכם קוראים, או המבט מלא המשמעות אותו הנכם נותנים בעיניו של אדם זר, יעזרו לכם להיזכר ביופי ובאמת של הבית. ככל שתיזכרו יותר במקורות שלכם ובבית האמיתי, כך יהיה קל יותר ליצור אותו באופן מכוון במקום בו אתם מתגוררים.

 

התכניות המפורטות נמצאות לפניכם בעודכם מתחילים להעריך את המשימה. מאפיין אחד של תכנון זה אליו ברצוננו להפנות את תשומת לבכם, זו נוכחותם החשובה של מלאכים. אם המלאכים לא היו חלק מהתכנית הגדולה, זה פשוט לא היה המרומים. למרות שישנם מלאכים רבים על פני האדמה בשרות האנושות, הרטט הגבוה שלהם אינו מאפשר להם להיות בקשר מלא ולהיות חלק מהתכנית החדשה. לכן חשוב להעלות צורה חדשה של מלאכים אשר ימלאו את מקומם בבניית המרומים החדשים.

 

בריאת המלאכים האנושיים


מתחילת התקשורת שלנו עמכם באמצעות השומר, סיפרנו לכם על ההתרגשות שלנו ועל הפוטנציאל הנהדר שהבחירות שלכם על לוח המשחק פרשו לפניכם. יחד עם זאת, זה היה עדיין מוקדם לחשוף את הפוטנציאל הגבוה ביותר אותו אנו מייצגים עתה. רב האומן של הזמן הוריד את אצבעו פעם נוספת בעוד האנושות עושה שוב קפיצת דרך. הצגנו לאחרונה מידע רב ביחס למציאות המלאכית משום שיש לכם עתה הזדמנות להפוך להיות מלאכים המהלכים על פני האדמה. נתחיל עתה סידרה של תקשורות אשר תוצגנה בפני האנושות; מידע על בריאה מכוונת של מלאכים אנושיים. דבר זה יוצג במשך הזמן על מנת לאפשר הטמעה של האור החדש. אנו מבקשים שתיקחו הצעות אלה וככל האפשר תמצאו להן שימושים ישירים בחיי היומיום.קרקוע מידע זה יפתח פוטנציאלים שמעולם קודם לכן לא התממשו. אנא אל תכוונו מידע זה שלא כהלכה בכך שתהפכו אותו למשהו מיסטי לבלי הכר. הבינו שלמרות שמידע זה מאוד עוצמתי, איננו אומרים לכם דבר שאינכם יודעים כבר. זו הזדמנות עוצמתית לשוב ולהיזכר.

 

נזכיר לכם שהמידע אותו אנו מגישים לכם איננו אלא מילים בלבד, כל עוד אינכם נושמים קסם לתוכו בכך שתשמישו אותו בחיי היומיום. הצלחתם בבחירותיכם והאהבה שאנו חשים כלפיכם היא מעבר ליכולת כל תיאור בממד שלכם. אנו מתחילים עתה בבריאת המלאכים האנושיים על פני כדור הארץ החדש תוך מתן תזכורת לשלושת הדברים הבאים: נהגו זה בזה בהערכה, טפחו זה את ושחקו היטב ביחד.

 

- - - הקבוצה .

 

*******

הם לעולם לא חדלים להדהים אותי. חשבתי שאני יודע לאן הדברים הולכים, אולם מידע זה הפתיע אותי. בעודי כותב מסר זה, יכולתי להרגיש התרגשות מהקבוצה שמעולם קודם לכן לא חשתי. הדלת פתוחה ואנו הולכים לקבל יותר מאשר חשבנו שאפשרי.

 

ברברה ואנוכי רק חזרנו מכינוס משפחתי בדנבר. היתה זו התכנסות משפחתית מיוחדת והקבוצה נתנה תקשור שהכיל מידע מאוד עוצמתי ביחס לבריאת המלאך האנושי. ברגע שסיימתי ידעתי שעלינו לחלוק אותו במסר של משואות האור הבא, אך לא הבנתי אז שתהיה זו תחילתה של סידרה. יהיה עלינו לשכתב ולהנגיש זאת בחודש הבא הפרק הראשון בסדרה החדשה על בריאת המלאך האנושי. בחודש הבא נגיש את החלק הראשון: "הגורם המעצים."

 

בקרוב אנו נוסעים לאירופה ל- 4 שבועות ולפנייה השנייה בפני מפגש באו"מ ב- V.I.C  אשר בווינה, אוסטריה. בנוסף לתקשור בשידור חי מהקבוצה, נלמד כיתה תקשור והסרת המסתורין מתקשורת עם הרוח. בעודנו בווינה נעביר גם סמינר משולב עם אותו מידע מהקבוצה. ברברה ואנוכי למדנו שכאשר אנו מדברים לאחרים, לעתים תכופות עלינו לעצור את התרגשותנו, אחרת הדברים נשמעים כאילו אנו מתפארים כמה אנחנו חשובים. אין דבר שיכול להיות כה רחוק מהאמת. התרגשותנו היא כמעט חוסר האמון שלנו שהדברים קורים לנו. אנו ערים מאוד לכך שאנו נמצאים כאן בזמן זה רק הודות לכה רבים מכם אשר החזיקו עבורנו את הדלת פתוחה.

 

כבוד גדול הוא לנו לשחק את החלקים הנהדרים שאנחנו מצליחים לשחק במשחק המחבואים המפואר הזה. ברברה ואנוכי ערים מאוד לכך שאנו חיים חלום. אך יש עוד... זה דבר אחד עבורנו לחיות את תשוקתנו, אך זה לא הכול. עבודתנו עוסקת בעזרה לזולת לגלות את תשוקתו ליצור את המציאות שלו. עשינו חוזים בכל העולם ואפילו בעודנו מדברים, הספר "זכרו" ["Re-member"] מבטיח לפתוח עוד דלתות. כוונתנו היא לשתף פעולה עם עובדי אור ומשאבים הזמינים לעזור לאחרים לגלות ולחיות את חלומם. חלומנו הגדול ביותר הוא לספק בסיס אשר יזניק אחרים הרבה מעבר למה שאנו יכולים להשלים. ברברה ואנוכי מחוללים הבדל, אולם כאשר אנו נותנים ידיים, אנו יכולים לשנות את העולם פשוט באמצעות פעימות לבנו. הקבוצה החלה את 'משואות האור – תזכורות מהבית' ב- 1996 במסר פשוט. הם אמרו: "כאשר אתם נותנים ידיים, אתם יוצרים נסים." כבוד גדול הוא לנו להגיש לכם את ידינו באור החדש. מרגש מאוד להיות בזמנים אלה כאן וכבוד גדול הוא לנו להיות כאן עמכם.

 

חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות,

 

סטיב וברברה רות'ר

 


הצהרת זכויות:

אנא הוסיפו זאת כאשר אתם משתמשים בחומרים אלה.

 

זכויות יוצרים 2001 סטיב רות'ר. ניתן להפיץ מידע זה בשלמותו או חלקים ממנו בתנאי שלא גובים על כך כסף, ובתנאי שהצהרה זו מצורפת. אם מקצרים חומר זה, אנא הבהירו והצהירו שמדובר בגרסה מקוצרת שלו, והפנו את הקוראים לגרסה המקורית באנגלית: http://www.lightworker.com/beacons  ובעברית: www.quantumleap.co.il

 להענקת תמורה

 

טואול בניית אתרים