פנג שואי     אתרים מומלצים     הענקת תמורה     מפת האתר

משואות האור

 

15 אוגוסט 2001

 

~ אתגר למלאכים האנושיים ~

 

אדם 1 – 7 ימים

 

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,

משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

 

~ תזכורות מהבית ~


מאת סטיב:

 

בשבוע שעבר קבלתי תקשור זה ממנהל השכתובים. הסתכלתי בו וחשבתי שזה תקשור נהדר לחלוק אותו במסר הבא של משואות האור. תוך כדי עריכה הבנתי שיש בו התייחסויות לאירועים שהתרחשו באותו יום ממש. בקטע השני שלו תראו שהקבוצה אמרו לשאוף את האנרגיה בעודה מגיעה מהשמש בדיוק באותו רגע. היה עלי להקשיב שוב לקטע הזה בהקלטה. היה זה הרגע המדויק בו החלה האנרגיה מההתפרצות הגעשית הגדולה ביותר בהיסטוריה לחדור לכדור הארץ. מאותו רגע אוחסנה האנרגיה בפלטות הטקטוניות לשחרור הדרגתי לסביבה. למרות שההתפרצות שככה מעט באותו יום, השמש ממשיכה לפלוט אנרגיה בשיעורים עוצרי נשימה. ההתפרצות האחרונה בדרגת X התרחשה ב- 14 ליולי. אנרגיה זו משנה בשקט רב את כדור הארץ. אנו עוברים לממד חדש בעודנו מדברים. הקבוצה אומרים שממד חדש זה הינו 'כדור הארץ החדש'. ההתעלות יצאה לדרך.

 

כאשר אנו נעים לרטט הגבוה יותר, אנו מגדירים מחדש את תפקידינו. יש המתחילים לרפא, יש המסייעים להתקדם ויש המלמדים. אתם עשויים לגלות שגם עבורכם הדברים משתנים במהירות רבה. אחד הנושאים החדשים עליהם הקבוצה מדברים רבות הינו המלאכים האנושיים. יתכן שזה דבר גדול יותר מאשר חשבנו מלכתחילה. מסר זה הינו חלק מהמידע שהקבוצה נותנת על התהליך של להפוך להיות מלאך אנושי. נסו וראו האם זה מתאים לכם. אם זה מתאים, קחו על עצמכם את האתגר.

 

**********


בקשה:

אנו מגישים לכם את המידע שלהלן לשיקולכם. אנא חושו חופשיים להעביר אותו לאחרים העשויים למצוא בו ערך. בעשותכם זאת אנו מבקשים מכם לכלול את ההודעה על זכויות יוצרים הנמצאת בתחתית מסר זה.

 

***********

 

מאת הקבוצה

ברכות מהבית,

 

אנו אוהבים צליל זה. כאשר אנו אומרים "ברכות מהבית", אתם מכלילים את הרטט כאילו היה שלכם. לאותו רגע, לאותו זמן, ולזמן בו אנו יחדיו, תהיו במלוא הרטט של הבית. המילה 'ברכות' הניתנת באמצעות השומר, הינה גירוי המכניס אותו להילוך. ברוכים הבאים הביתה, יקירים. כאן, על פני כדור הארץ החדש, קיימים הרטטים האמיתיים של הבית. אלו הם הרטטים העמוקים ביותר של שמחה, והרטטים המרביים של צחוק. כאשר אתם צוחקים אלו הרטטים הגבוהים ביותר, שכן זה הרטט בו הנכם נמצאים בעודכם בבית. האנושיים נפלאים אך חושבים יותר מדי ודבר זה מאפיל, לעתים, את הרטט שלהם. אהה, כבוד גדול ביותר הוא לנו להיות בנוכחותכם. אתם הנבחרים אשר בחרו בעצמם להיות כאן בדיוק בזמן ההתפתחות שלכם. נספר לכם שדברים רבים מתרחשים במציאות שלכם, על פני כדור הארץ בו משחק הבחירה החופשית מתארגן עתה מחדש על מנת לאחסן את הרטטים הגבוהים יותר שלכם. אתם עושים זאת מתוך בחירה. זהו זמן מיוחד מאוד עבורכם להיות כאן, זמן מאוד ייחודי על פני הפלנטה. שימו לב עתה כיצד גדלים כוחות היצירה שלכם. שימו לב כיצד אתם מתחילים לכתוב את תסריטי החוזים שלכם בצד שלכם של הצעיף. הרווחתם את הזכות לאחוז במלוא עוצמתכם ועתה זה ניתן לכם.

 

אנרגיה ליצירת המערבולת האישית

מיקמתם עצמכם בעמדה שטרם נחוותה. מיקמתם עצמכם ברטט קולקטיבי העומד שוב להשתנות. אהה, זה לא רק אתם, ולידיעתכם, עיני כל היקום מופנות אליכם. עתה נשנה את האנרגיה בחדר. [הידיים של סטיב הורמו, והאנרגיה בחדר השתנתה.] אנו מבקשים מכם לנשום באנרגיה זו, שכן בדיוק ברגע הזה היתה זרימה של אנרגיה שקבלתם מהשמש. זהו חלק מהמערבולות הנוצרות על פני הפלנטה ארץ אותן יצרתם מתוך כוונה. הו, אתם מצליחים מאוד מאוד. כן, אתם שוגים; כן  אתם פונים לדרך זו או לדרך אחרת. כן, יידמה לכם שאתם נכנסים בקיר, כן תמעדו, וכן, אתם עלולים אפילו ליפול. אולם לידיעתכם – לעולם... לא... תיפגעו. עבדו עם האנרגיה הזו מכיוון שזו זכותכם המולדת. אתם עלולים לשכוח היות והצעיף עבה מאוד ואתם עשויים להתבונן במראה ולומר: "מי זה? מה אני? מי אני? מה עלי לעשות?" וגם: "מדוע באתי לכאן?" בדיוק ברגעים אלה אתם יוצרים את הגישה למערבולת האנרגיה האישית. כאשר אתם עושים זאת, ההוויות מהממדים האחרים תבואנה לבקרכם, תטפחנה לכם על השכם ותושטנה יד על מנת לגעת בכם במגע של מלאכים. הרגישו את צ'קרת הלב, שכן כאשר נוגעים בכם, אפילו עתה, כל המבנה האנרגטי שלכם משתנה. האנרגיה מהשמש תקדם שינוי זה. אלה הם זרעי האור הנזרעים.

 

הפעולות של המלאכים האנושיים

אנו רואים את שאלתכם. לא, לא נאמר לכם מי אתם. לא, לא נספר לכם לאן לפנות ומה באתם לכאן לעשות. אתם אוהבים לתת את עוצמתכם לאחרים, לא כן? אהה, אנו כן נזרע בכם את זרעי הידע הזה, נטפח אותם ונוודא שיש להם מספיק שמש ומים, ונוודא גם שיש להם מספיק אהבה. אולם לא הזרעים יהיו אלה אשר יחוללו את ההבדל, שכן אותם זרעים יפרחו ואתם תהפכו להיות מורים ומרפאים, ואתם תיגעו באנשים אחרים. אתם תחוללו את ההבדל לא רק בחייכם, אלא גם בחיי הזולת. הסגולות והפעולות של המלאכים האנושיים.

 

הקסם נמצא בפרי הנושר מהגפן, ובתוך אותו פרי נמצאים זרעים אחרים.שם נמצא הקסם. את זאת באתם לכאן לעשות. זו הסיבה לכך שלעתים מאוד תכופות אתם מבולבלים בחפשכם אחר התשוקה, מנסים לגלות מה באתם לכאן לעשות, משום שאתם מלאכים אנושיים. לא באתם לכאן לאסוף את הפרי. באתם לכאן על מנת לזרוע את הזרעים. חושו ברטט הבית. הרגישו את הרטטים בתוך לבכם והאמת שלכם תיוודע, מכיוון שאתם המלאכים האנושיים אשר יחוללו את ההבדל.

 

האתגר של המלאכים האנושיים

העבודה הגדולה ביותר אותה תוכלו לעשות כמלאכים אנושיים, היא לזרוע זרעים של אור באופן מכוון. נאתגר אתכם, אפילו היום, על מנת לעזור לכם לראות ביתר בהירות כיצד יש ביכולתכם למצוא יישומים מעשיים בחיי היומיום. במהלך 7 הימים הקרובים מצאו אדם אחד. מצאו אדם ועשו משהו מיוחד. הושיטו לו יד בדרך כלשהי. מצאו דרך לפנות לו מרחב לשינוי. חוללו הבדל אמיתי בחיי הזולת. עשו משהו מסוים, או פשוט שלחו לו אנרגיה על מנת שיוכל למצוא את המקום הגבוהה והטוב ביותר שלו. מידת האמון שתוכלו ליצור עמו תגדיר את היקף הפעולה בה תוכלו לנקוט. הישארו רק בתוך גבולות הנוחות שלכם. אם האדם ישאל... השיבו. אם הוא יהיה מוכן לקבל... תנו. אם הוא יפחד... למדו אותו. שקפו את האנרגיה שלו בדרך כזו שתוכל להראות לו את העוצמה שלו. זוהי פעולת האיזון הגדולה ביותר של המלאך האנושי. אל תקבלו על עצמכם אחריות לגביו, אל תנסו להוביל אותו, אל תראו לו מה עליו לעשות. במקום זאת הראו לו את העוצמה שלו ושמרו עבורו על האנרגיה על מנת שיוכל להיכנס לעוצמה זו. מצאו דרך להעצים מבלי לגזול מהעוצמה. הצעד הבא הוא שלכם. על המלאכים האנושיים להיכנס עתה לאימון. זה הצעד הראשון. במהלך 7 הימים הבאים מצאו אדם נזקק אחד והקדישו עצמכם לעזור לו לראות את עוצמתו. נספר לכם, שלפעולה זו תהיה הצלחה מלאה. אתם תכניסו להילוך את החוזה של תכנית ב' ותגלו את התשוקה האישית שלכם. לא, זה אינו דבר שעשוי להגיע מאותו אדם וזה לא עשוי להגיע מחוויית הזריעה, אך לידיעתכם, אתם תכניסו את הדבר להילוך באמצעות הכוונה האישית לחולל הבדל בחייו של אדם אחד. אם אינכם בטוחים היכן ניתן למצוא אדם זה, בקשו שדרכיכם תצטלבנה, וכך יהיה. החליטו שהכוונה תהיה למתן שרות והמתינו להזדמנות. התחייבו למצוא אדם זה במהלך שבעת הימים הבאים. ואז זרעו את הזרעים במשך כל הזמן שיידרש לכך, אמצו את תפקיד המלאך האנושי. יתכן שתהיה זו מתנה. יתכן שתהיה זו שיחת טלפון, או מכתב. באיזה אופן שזה לא יגיע, במהלך שבעת הימים הבאים התחייבו להיות שם לשם זריעת זרעי האור באדם אחר. אל תשפטו עצמכם בקשר להצלחת הזריעה, שכן זו אינה אחריותכם. אחריותכם היא לזרוע. אחריותו היא למצוא את הקרקע הפורייה שלו. אחריותו היא לוודא שבנקודה זו יקבלו הזרעים מספיק אור, מים ואהבה.

 

אדם אחד במהלך שבעת הימים הבאים... והנס יתחיל עתה.

 

אינכם לבד

אם כל אחד מכם יקבל על עצמו את האתגר ובמהלך שבעת הימים הבאים ייגע בלב אחד במתנת האור, תשנו את העולם כהרף עין. זה נשמע נשגב, לא כן? כן אנו יודעים. אינכם יכולים לראות מעבר לצעיף; אינכם יכולים לראות מי אתם ולמרות שאנו נוגעים בכם לעתים תכופות במגע של מלאכים, ישנם זמנים שכלל אינכם חשים בזאת. ישנם זמנים בהם אינכם מודעים כלל להיותנו כאן. לעתים אתם חשים עצמכם לבד מאוד בעוד אנו נמצאים כאן ואוחזים עבורכם מרחב בדיוק באותו אופן בו אנו מבקשים מכם לאחוז במרחב עבור הזולת. כן,עתה תוכלו להבין מעט כמה מתסכל דבר זה יכול להיות.

 

הנבחרים

לידיעתכם, כבוד גדול מאוד הוא לנו להיות בנוכחותכם, שכן אתם הנבחרים. אתם המשיחים. אתם הם אלה אשר כתבתם את החוזים הארוכים ביותר על מנת שתהיו כאן בזמן הזה. בחרתם את התסריטים האישיים שלכם כמלאכים אנושיים וזו הסיבה לכך שאנו מתייחסים אליכם כאלה הנבחרים. אתם הם אלה אשר העזו לומר: "אם יש ביכולתנו לחולל הבדל, נהיה שם מוכנים להיכנס לפעולה. אם הזמן יתאים לכל האנושות לצעוד קדימה, ברצוני להיות שם... ברצוני להיות מחולל ההבדל." הנה אתם כאן, יקירים. לידיעתכם עתה הוא הזמן לפעולתם של המלאכים האנושיים. התחילו עם האתגר הפשוט של מציאת האדם האחד במהלך שבעת הימים הבאים. כן, אנו יודעים שתהיה מבוכה, מכיוון שלא תדעו מה לעשות. ועתה אתם מתבוננים סביבכם ואומרים: "היכן ההדרכה?" נספר לכם שאין ספרים בהם ניתן לקרוא כיצד להפוך להיות מלאך אנושי, שכן עליכם עדיין לכתוב אותם. האמינו בעצמכם היות וזה המקור להדרכה האמיתית. ההבחנה שלכם הינה מקור הכוח.

 

זהו זמן מיוחד עבורכם. אתם נמצאים בתוך מרחב נהדר. בראתם אותו באמצעות בחירותיכם. יצרתם זמן מיוחד מאוד להיות בו על פני כדור הארץ, מכיוון שמשחק הבחירה החופשית משתנה עכשיו לרמת הממד הבא, ואתם כותבים עתה את תסריטי אותן בחירות ותכניות בכל פעם שאתם נעים. כל בחירה לוקחת אתכם עתה לרמת רטט חדשה. בחרו היטב, אך בחרו, היות וכמו בכל הדברים – אם אינכם בוחרים, אתם מקבלים את תשובות ברירת המחדל. בחרו. אל תחששו מבחירה שגויה שכן אין בחירות שגויות, ואם בזמן כלשהו אינכם מאושרים עם המציאות שלכם, היו אמיצים לבחור שוב. ככל שתתקדמו תעשנה טעויות. אל תחששו מהן, במקום זאת החליטו ללמוד מהן וכך הן לא תהיינה לשווא.

 

צרו את הבית

האנרגיה האלוהית בצורה אנושית. זה הבסיס למי שהנכם. זה הזרע לעוצמה האמיתית, את זה תלמדו ואלה הם הזרעים אותם זרעתם. קחו אתגר זה. מצאו אדם אחד במהלך שבעת הימים הבאים. חוללו הבדל, תנו לו מתנה, העצימו אותו, עשו מה שצריך. אתם תדעו, שכן אתם הנבחרים. אתם המלאכים המוכשרים אשר יודעים בליבם מה לעשות. בטחו בכך, יקירים. זה יעבוד. ואם כל אחד מכם יחולל הבדל בחייו של אדם אחד וייגע בחיים של אדם אחד, יזרע זרע אחד במהלך שבעת הימים הבאים, במהלך ששת החודשים שלאחר מכן העולם יהיה מקום שונה.

 

אהה, אינכם יכולים לדמיין את העוצמה שאתם מחזיקים בלבכם, וכמה שלא נאמר לכם שאתם הנבחרים, שהנכם הוויות עוצמתיות, המאסטרים שהסכימו להלך על פני לוח המשחק של הבחירה החופשית בצעיף המונח במקום שאינו מאפשר לכם לראות מי אתם; ככל שננסה לומר לכם זאת, אינכם יכולים לראות זאת, מכיוון שזהו אופי הצעיף. אולם אתם יכולים לראות זאת תוך כדי כך שאתם נוגעים באחרים. קבלו על עצמכם את האתגר. האם הייתם רוצים לשפר את חייכם? האם הייתם רוצים לשפר את האיכות, האושר, השמחה, התשוקה בחייכם? קבלו על עצמכם את האתגר. אדם אחד במהלך שבעת הימים הבאים. חוללו את ההבדל.

 

קבלו על עצמכם את האתגר להיות מלאך אנושי, חוללו הבדל בחייו של מישהו במהלך שבעת הימים הבאים ותראו שחייכם ישתנו. אלה תהיינה האנרגיות אשר תגרומנה לתיאום ביניכם ובין המציאות הנפלאה. את זאת באתם לכאן לעשות. אתם הנבחרים. אתם הם אלה אשר פסעו קדימה ואמרו: "ברצוני להיות שם כאשר זה יתחולל. מבטיח להתעורר בדיוק בזמן על מנת לעשות את עבודתי." והנה אתם כאן. בעודכם מסירים את קורי השינה מהעיניים, אנו כאן ממתינים לכם, מקווים להראות לכם הצצות קצרות של רטטי הבית על מנת שתיזכרו במורשת האמיתית שלכם. זו הסיבה לכך שאנו כה מתפעלים מכם. היה לכם האומץ לעשות זאת; היה לכם האומץ למעוד, ליפול, לאסוף עצמכם מהרצפה ולחולל הבדל, ואין ביכולתנו להודות לכם מספיק. אתם המלאכים האנושיים המשנים את כל היש. אל תפחדו. אחזו בתואר של מלאך אנושי בגאווה והיו אמיצים להלך באורכם. אחזו בלפיד גבוה, ולא יהיו יותר צללים.

 

בהערכה וכבוד גדולים אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, לטפח זה את זה באמצעות גורם ההעצמה. שחקו היטב ביחד.

 

הקבוצה.

 

חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות,


 

הצהרת זכויות:

אנא הוסיפו זאת כאשר אתם משתמשים בחומרים אלה.

 

זכויות יוצרים 2001 סטיב רות'ר. ניתן להפיץ מידע זה בשלמותו או חלקים ממנו בתנאי שלא גובים על כך כסף, ובתנאי שהצהרה זו מצורפת. אם מקצרים חומר זה, אנא הבהירו והצהירו שמדובר בגרסה מקוצרת שלו, והפנו את הקוראים לגרסה המקורית באנגלית: http://www.lightworker.com/beacons

ובעברית: www.quantumleap.co.il

 

להענקת תמורה


טואול בניית אתרים