~ 7 המתנות ~

 

של האלף השלישי

 

מאנגלית: חמדה טלאור

עריכה לשונית – ניצה תפארת

 

~ תזכורות מהבית ~

 

 

התייחסותו של סטיב:

 

רבים מהמשפחה והחברים בהולנד החלו להתקבץ בקבוצות מקומיות קטנות על מנת לקדם את הריפוי הן ברמות אישיות והן ברמה גלובלית. לזה מתכוונים הקבוצה כאשר הם מדברים על מעגלי אור. הקבוצה אמרו שבחיבור עם מעגלי אור, בשיתוף של רעיונות, משאבים, תקוות וחלומות, יהיה קל יותר לחולל שינוי כאן על פני הפלנטה. מספר אנשים מיוחדים בהולנד החלו ליצור ולקדם קבוצות מקומיות קטנות וממוקדות, שהם מכנים אותן 'מעגלי אור'. תחושת ההבדל היתה מיידית והם החלו לפעול, לא רק לדבר.

 

זה היה חלום לראות את כל אותם מעגלי אור מתחברים ומבלים יום ביחד. המסר שבא בעקבות זה היה תקשור חי שהוגש במפגש המיוחד – הקונגרס הראשון של מעגלי האור שהתקיים באוקטובר 2000 באינדהובן הולנד. כבוד גדול היה לברברה ולי להיות חלק מאותו מפגש וזה היה יום מיוחד מאוד לכולנו, להתאספותנו, לשיתוף של רעיונות, משאבים וחיבור של הלב.

 

בערב ראש השנה של שנת 1999 שינינו את השעון והחלפנו לוח שנה, כאשר שנת 2000 היתה שנה של פסגה של רמת התרגשות לכולנו. בכל פעם שאנו נפגשים מתוך מיקוד מאוחד של תקווה וציפייה שדברים יקרו, אנו יוצרים התקדמות לכולם. הקבוצה תייגה את שנת 2000 בשם "השנה של כוונת ההתגבשות." היתה זו שנה לגבש בה את הכוונה ביחס לכיוון האישי לטובת תריסר השנים הבאות. תריסר השנים הבאות תגדרנה את הכיוון הפותח, הראשוני ביחס ל- 1000 השנים של המילניום השלישי. למרות הבלבול הרב ביחס למינוח, המילניום השלישי החל למעשה ביום ה- 1 לינואר 2001, שבמקרה היה גם יום הולדתי החמישים. כולנו נזכור בדיוק היכן היינו ומה ראינו כאשר השעון הראה 12:01 בשנת 2000. מנקודת מבט רוחנית, חילוף השעון לשנת 2001 לעולם יהיה חקוק בדברי הימים. רוד סרלינג אמר, בעודו מציג כל פרק בסדרת הטלוויזיה של שנות השישים 'אזור הדמדומים':  "אתם הולכים להיכנס לממד אחר..."

 

----------------------------------------------


בקשה מיוחדת:

אנו מציעים לכם את המידע שלהלן עבורכם ולהבנתכם. אנא חושו חופשיים להעביר זאת לאחרים העשויים למצוא בזה ערך. בעודכם שולחים את החומר בשלמותו, או חלקים בלבד, נבקשכם לכלול את הודעת זכויות היוצרים הנמצאת בתחתית המדיטציה. דבר זה מבטיח שנוכל לגרום למידע זה להיות זמין בצורת ספר עבור רבים שלא היתה לכם גישה לאינטרנט. מפרסמים המעוניינים לפרסם מידע זה כטור חודשי מוזמנים לעשות זאת. במקרה שיש צורך שהחומר יקוצר, אנא הוסיפו הערה שזו גרסה ערוכה והפנו את הקוראים לאתר לשם קריאת הגרסה המקורית. אינכם זקוקים לרשות. תודה שאתם עוזרים בהפצת האור.

 

---------------------------------------------
מאת הקבוצה

 

ברכות מהבית:

 

האם אתם שומעים את המילים בעודן יוצרות תהודה מהקירות? הנכם מתבוננים זה בעיניו של זה ואתם רואים את עצמכם. בעוד רגעים ספורים נכוון את האנרגיה בחדר זה כך שתוכלו להיות בבית. שמותיכם היו חקוקים על כסאות אלה במשך זמן ארוך מאוד, וחיכינו זמן רב שתתאספו יחדיו. הכבוד להיות בנוכחותכם הוא שלנו. אתם המאסטרים אשר על פני לוח המשחק של הבחירה החופשית והיום יש לנו חדשות נפלאות עבורכם. סיפרנו לכם שוב ושוב שיש רק כלל אחד על פני לוח המשחק. בכל מקרה תהיה בחירה חופשית, ויחד עם זאת אתם הפלנטה היחידה אשר בחרה ביטוי זה של הבורא האינסופי. כאשר אתם בוחרים לעטות את הצעיף ולשחק מאחריו את משחק השכחה, אתם בוחרים את האפשרות הגדולה ביותר של כל היש. מכבדים אתכם יותר מאשר מילים יכולות לתאר. הצבעים אותם תישאו על מנת לעשות את העבודה כאן על פני הפלנטה, יינשאו על ידיכם לנצח, שכן הרווחתם זאת.

 

להיכנס לאלף השלישי

ישנם זמנים בהם הנכם מתבוננים בעצמכם ואינכם יכולים להיזכר מי אתם. קיימים זמנים בהם הנכם מתבוננים סביבכם ושואלים: האם זה הכול? וישנם זמנים בהם הנכם מסוכסכים משום שקשה לכם להשתנות ואתם חושבים שאתם לבד. אינכם לבד. לעולם אינכם לבד ומעולם לא הייתם. לבכם יוביל את הדרך משום שהוא מכיר את הדרך הביתה ואנו נמצאים שם עבורכם בכנפיים פרושות. אנו נהיה שם לאחוז את האנרגיה שלכם לטובת אותם זמנים בהם אינכם יכולים להיזכר מי אתם. אתם הנכם הנהדרים והכבוד הוא שלנו להיות בנוכחותכם. אנו יושבים למרגלותיכם, מכבדים אתכם, היות ואתם המאסטרים שבחרו להלך מאחרי צעיף של שכחה ואינכם זוכרים מי אתם. נספר לכם שכבר עתה חוללתם הבדל. אתם הולכים להיכנס לאלף השלישי. זהו אכן זמן קסום. כאשר תחצו את המחסום, יהיו חוקים חדשים. תבניות חדשות תופענה ואירועים חדשים יתרחשו, להם חיכיתם במשך זמן ארוך מאוד.

 

7 המתנות של האלף השלישי

בקרוב תיכנסו לזמן קסום המכונה האלף השלישי. זמן זה משמעותי יותר מהידוע לכם, משום שבימים שלפניכם יחשפו אירועים רבים ומיוחדים. נחלוק עמכם כמה מהם.

 
1. בואם של ילדי הקריסטל

קודם כל נדבר על הילדים בעלי רטט הקריסטל, משום שהם באים. עד לנקודה זו היתה שאלה האם ילדי רטט הקריסטל ישובו אל פלנטת הבחירה החופשית. הם ניסו לשוב פעמים רבות, ובכל פעם שהם היו שם, כל פעם שהסיירים התייצבו על מנת לראות האם זה בטוח, לא נהגתם בהם יפה. רטט כדור הארץ לא היה גבוה מספיק על מנת לתמוך בהם. ברטט הנמוך יותר של האנושות, נהגתם בהם בצורה גרועה וחלק מהם נצלבו. הפחדים שלכם האפילו אל פעולותיכם. לידיעתם, הפעם תעשו זאת באופן שונה. חשוב שתבינו שגם כאשר אתם מתקבצים בקבוצות קטנות, אתם מחוללים הבדל.

 

עד לאחרונה, עדין עמדה השאלה באם ילדי רטט הקריסטל אכן יבואו, ועתה נספר לכם שזו כבר איננה יותר שאלה של 'האם' אלא רק שאלה של 'מתי'. הבחירות שלכם חוללו את ההבדל. ילדי האינדיגו נמצאים עתה על פני הפלנטה על מנת ליצור מרחב, מכיוון שיש לעשות עבודה רבה. ילדי רטט האינדיגו הינם ילדים שיגרמו לכם לחשוב באופן שונה ביחס לילדים. הם יגרמו לכם להעריך מחדש את בתי הספר, לחפש דרכים חדשות ולמצוא מקום לילדים מועצמים, ויעזרו לכם לדלל את הצעיף. ילדי רטט הקריסטל יחזירו את הביולוגיה החדשה. הם קסומים. הם מאוד עוצמתיים אך גם פגיעים. כוחם בא להם מפגיעותם. על מנת שהם ישובו, על הפלנטה להיות מקום בטוח. באמצעות בחירתכם להעלות את המודעות אתם יוצרים מקום בטוח על פני האדמה. חוללתם יותר הבדל ונגעתם ביותר לבבות מאשר תוכלו לדעת. אתם צריכים להיות מאוד גאים בעצמכם, היות שאנו מאוד גאים בכם. באותם זמנים בהם אינכם יכולים לראות את האנשים בהם הנכם נוגעים, באותם זמנים בהם אינכם יכולים לזכור מי אתם, אנו פורשים כנפיים כדי לשקף את רוממותכם. אתם האדירים ואנו מכבדים אתכם ואת התפקיד אותו הנכם משחקים. אתם מחוללים הבדל.


2. העברת הלפיד 


הכניסה לאור

האלף השלישי הינו 'כניסה לאור'. זהו צעד אל תוך האור אשר סוף סוף יפתח דלתות לממד החמישי אחת ולתמיד. ההתחלות נמצאות עתה כאן. האירוע המיוחד השני הינו העברת הלפיד. עד לרגע זה לא היתה האנושות מסוגלת להחזיק באנרגיה של הפלנטה. הדאגה וההזנה של הפלנטה ארץ הופקדה בידי היונקים הימיים. במצב הרטט הנמוך שלכם, לא היה אפשרי שהאנושיים יוכלו להחזיק ביעילות באנרגיה זו. מאחר שאתם נכנסים לאור הסטאטוס של האנרגיה הגבוהה, נספר לכם שדבר זה משתנה וניתן יהיה להפקיד עתה בידיכם את הדאגה וההזנה של האם. בחרתם להגיע לאמת גבוהה יותר אשר העלתה, פשוטו כמשמעו, את מי שאתם. בני האנוש מלפני שנים מועטות בלבד הינם עתה אנושיים בעלי רטט גבוה יותר אשר יכולים לפסוע אל תוך האור ולאחוז בעוצמה שהינה זכותכם מלידה. אנו מאוד מאוד גאים בכם, שכן רק לפני שנים מעטות לא נראה היה שתשיגו סטאטוס זה ואת הרטט בו הנכם אוחזים עתה.

 

אנא קחו את לפיד האחריות, הרימו אותו גבוה והשתמשו בו בגאווה. העוצמה בה אתם אוחזים הינה עוצמת הבריאה. יחד עם העוצמה מגיעה גם האחריות להשתמש בעוצמה זו בדרך יעילה. עבדו יחדיו עם האם ותראו התקדמות גדולה ביצירת המרומים על פני האדמה. עתה הוא הזמן, ואתם ממונים על הפלנטה ועל האנרגיה של האם. קבלו את הלפיד ואחזו בו בקדושה.

 

הנסיון השישי והאחרון

בחרתם זמן מוקצב על פני לוח המשחק ולא זכרתם מי אתם, וכדור הארץ פשוט היה מתנער ומכלה את כל החיים כפי שעשה חמש פעמים קודם לכן. זו אמורה היתה להיות הפעם השישית והאחרונה. אולם אתם התחלתם להתעורר ולהיזכר מי אתם, לקחתם לעצמכם את עוצמתכם ואתם מפנים מקום סביבכם לבני אנוש מועצמים. האם אתם יכולים לתאר לעצמכם את הפתעתנו? האם אתם יכולים לדמיין את שמחתנו כאשר התחלתם לתבוע את העובדה שאתם הנכם המלאכים האנושיים? שכן יצירת המרומים על פני האדמה מצריכה מלאכים. אתם הנכם המלאכים של כדור הארץ ואתם נושאים זאת היטב. שאו זאת בגאווה והיכנסו לזה. קבלו אחריות למי שהנכם משום שאתם המלאכים האנושיים המאכלסים עתה את כדור הארץ ואשר יחוללו כעת את ההבדל.

 

כל העיניים נשואות אליכם


פעמים רבות סיפרנו לכם שעיניים מתבוננות בכם אותן אינכם רואים. אתם מתבוננים סביבכם בחדר ורואים מספר מוגבל של עיניים מתבוננות, אולם נספר לכם שישנן רמות רבות של צלילים הרמוניים הנמצאים כאן. אם אתם חושבים שבאמסטרדם יש בעיית חניה, נספר לכם שיש בעיית חניה אמיתית בצד שלנו. כל העיניים בכל מה שהייתם מכנים 'יקום', נשואות אל פלנטת הבחירה החופשית, משום שאתם מצליחים. אתם מחוללים הבדל. בעודכם מפנים מקום על מנת שילדי הקריסטל יחזירו את הביולוגיה החדשה, אתם משנים את היקום. אלה מכם המעוניינים לשנות את הביולוגיה הנוכחית שלכם ולהשיב את הנעורים, יעשו זאת. זו הבחירה שלכם, שכן יש עדיין חוק אחד על פני לוח המשחק, ואם אתם בוחרים, כך יהיה, ואם אינכם בוחרים, אנו מכבדים אתכם.

 
3. צוותי המעבר תופסים את מקומם


רבים יעזבו בזמנים שלפניכם. יהיו רבים שיבחרו לא להישאר. אנא, יקירים, אל תסתכלו עליהם כעל אנשים פחות רוחניים. הם החזיקו בתפקידים חשובים אשר אפשרו את כל המתרחש. לידיעתכם, גם אותם יש לכבד. הודות לבחירותיכם הגיע הזמן שצוותי המעבר יתחילו להתאסף. צוותי המעבר הינן קבוצות מיוחדות של מרפאים אשר יעבדו עם העוברים. הדבר אותו אתם מכנים מוות הינו רק מעבר של אנרגיה ממצב אחד למצב אחר. בדומה מאוד לשינה, תתחילו להבין את המכאניקה של  גלגול הנשמות ושל מי שאתם באמת. בדומה מאוד למצב בו כאשר אתם נרדמים בעוד משהו מטריד מאוד את מחשבתכם, נועדתם להתעורר בבוקר עם אותה מחשבה מטרידה איתה עליכם להתמודד. לידיעתכם, הדבר לו הנכם קוראים מוות דומה לכך מאוד. אתם עוזבים כאן עם מחשבות מוטרדות, עם לב מוטרד או עם פחד, ועליכם לחוות את אותה אנרגיה בשובכם. אהה, אבל עתה יש צוותי מעבר. אלה הם מאסטרים מרפאים שבאו עם קסם היכולת ליישב את האנרגיה שלכם. לעתים הם עושים את הקסם רק בנגיעת יד. לעתים הם עובדים באופן אנרגטי בלילה כאשר אתם ישנים. הם באו לעזור ליישב את האנרגיה ולגרום למעבר להיות יותר קל. לעתים הם עובדים עם אלה שעברו בטראומה, שכן לעתים תכופות קשה לאותם עוברים למצוא את האור ולהגיע הביתה מכיוון שייתכן שהם אפילו אינם יודעים שהם עברו. הם אינם יודעים שמתו. פעמים אחרות הם יעבדו אם משפחות של אלה שעזבו על מנת לעזור להם להבין את המתנה הגדולה שניתנה להם. צוותי המעבר הינם ההוויות הקסומות שיעבדו בעודם בביולוגיה על פני הפלנטה, הם יעזרו לעובדים, ויעזרו להם למצוא את אור הבית.

 

רבים מכם נמצאים היום בחדר. חלקכם שומעים מילים אלה בפעם הראשונה ויודעים בלבם שאנו מדברים אליהם. כן, אכן כך. עתה הוא הזמן לזרוע את הזרעים, שכן בקרוב תיקראו לפעולה ועבודתכם תכובד ביותר. וכאשר תחליטו לשוב הביתה, יקבלו את פניכם המלאכים הגדולים ביותר, משום שרבים מכם אינם יודעים את אשר מצפה להם. תתקבלו על ידי אלה אשר יובילוכם אל היכל הצבעים שם תתקבלו במחיאות כפיים רועמות שיימשכו ימים רבים. זה עבורכם. זה עבור העבודה שעשיתם. זה עבור הלבבות בהם נגעתם. זה עבור האהבה שנתתם. היו שם עתה. באותם זמנים בהם תחושו תקועים, באותם זמנים בהם תחושו כאילו אינכם יכולים למצוא את החיבור, שימו כף רגל לפני כף רגל ודעו שאנו נמצאים מאחריכם, כיוון שאינכם לבד. כבוד הוא לנו להיות עמכם ולשקף את האנרגיה שלכם, לעזור לכם לראות מי אתם באמת.

 
4. חיבור מעגלי האור עם שרשרת האור


נהגו בעצמכם כחלק בלתי נפרד מהאל, שכן זה מה שאתם. נהגו בעצמם בהערכה עליונה, משום שאנו מעריכים אתכם כך. נהגו בעצמכם כבמלאכים אנושיים שאתם הופכים להיות, מאחר והכנפיים שלכם מתחילות להנץ. לעתים תכופות אתם מחפשים אצלנו, או אצל אחרים, תשובות ביחס לעתיד. לא היתה תכנית אלוהית אותה חיפשתם לעתים כה קרובות. אתם יוצרים את העתיד באמצעו בחירותיכם. אתם הבוראים! אתם מתחילים להבין את ההשלכות כאשר אתם מתחילים לאחוז בעוצמתכם האמיתית בעודכם בגוף ביולוגי. לוח המשחק של הבחירה החופשית היה הצלחה. לאחר כל הדיונים, לאחר כל הספקות, לאחר כל הזמנים בהם החזקנו באנרגיה שלכם ועזרנו לכם להיזכר, הנה אתם מחזיקים זה את האנרגיה של זה. קיימים מעגלי אור מיוחדים ובדומה להשלכת אבן לשלולית, הם יוצרים מעגלים הגדלים לעד. כך אנו רואים אתכם, מאחר ואת כל אחד מכם מקיף מעגל אור. אם אתם מחביאים אותו או עוצרים בעדו כיוון שאתם חושבים שאיש לא יבין, אף אחד לא יראה אותו. אם אתם יוצאים ואומרים באומץ: "אני מעגל האור וברצוני להתחבר למעגל שלך," מעגלי האור ייצרו שרשרת שלעולם לא תישבר, היות ואתם משפחה של אור ועתה הוא הזמן. אנו גאים בכם מאוד מאוד. מצאו דרכים רבות להתחבר באהבה של אור והכול יסתדר באופן קסום. צרו קבוצות קטנות על מנת לחבר ולמקד את כוונתכם. צרו קבוצות גדולות של אנשים בעלי חשיבה דומה על מנת למצוא דרכים להרחיב את המעגלים בעודכם נותנים ידיים תוך חיפוש משותף לאמיתות גבוהות יותר. זכרו שמעגלים אלה לעולם אינם סגורים שכן האור הינו קבוע פיזיקאלי אוניברסאלי וכולם חולקים אותו. מצאו דרכים לחבר את מעגלי האור, ורטטי הבית יינטעו בצורה איתנה על פני כדור הארץ.

 

הסוד הגדול מכולם


אנו מבקשים מכם, אנא היצמדו לאמת שלכם ואל מי שהנכם. מרכזו את האנרגיה שלכם ומקמו עצמכם ראשונים על מנת שתהיה לכם יותר אנרגיה כדי להעבירה לאחרים. זו הזרימה האוניברסאלית של האנרגיה. הבחירות שלכם הובילו אתכם לכאן. הבינו שאין בחירות שגויות על פני לוח משחק הבחירה החופשית. זה הסוד הגדול מכולם אותו הסתרתם מעצמכם. המציאות שלכם הינה באחריותכם ואם אינכם אוהבים את המקום בו אתם נמצאים, אנא בחרו שוב. אתם הרי המאסטרים ומשחק הבחירה החופשית הסתיים עתה בניצחון. המשחק נע עתה לרמות חדשות.

 
5. הפלנטה השנייה של הבחירה החופשית


קיימים שערי אנרגיה הנפתחים גם בעודנו מדברים. ברצוננו שתדעו שאתם הנכם אלה אשר הפכו זאת לאפשרי וזו הסיבה לכך שאנו כה מכבדים אתכם. זו הסיבה לכך שכל העיניים ביקום מופנות אליכם. שערים אלה ישמשו, בסופו של דבר, לאנשים להגיע אל פלנטת הבחירה החופשית על מנת לראות כיצד עשיתם זאת. אתם תהיו הספרנים אשר יעזרו להם למצוא את התשובות אותן הם מחפשים. כבוד גדול הוא לנו לספר לכם היום שאתם אינכם הפלנטה היחידה של הבחירה החופשית. יש עוד אחת. זה החל. אתם יצרתם אותה. התנעתם זאת וכולם יסתכלו עליהם בעקבות בחירותיכם, שכן אינכם יותר פלנטת הבחירה החופשית היחידה. אתם פלנטת הבחירה החופשית הראשונה. האם אתם יכולים להבין את הסיבה לכך שאנו כה גאים בכם? האם אתם יכולים לראות כיצד בחירותיכם הקטנות היומיות, הכאוס שלעתים חוויתם והתחושות של הליכה לאיבוד אותן אתם חווים חוללו את ההבדל ביקום כולו? הדרך היחידה האפשרית לשחק את המשחק היתה באמצעות הצעיף שמנע מכם לראות את עוצמתכם האמיתית בדרך זו. לידיעתכם, הצלחתם. אנו אוהבים אתכם מאוד.

 

 בזמנים בהם הנכם חשים אבודים, באותם זמנים בהם אינכם יכולים להיזכר מי אתם, חשבו עלינו שכן אנו עומדים מאחריכם בזרועות פתוחות. הכנפיים שלנו נמצאות שם פשוט על מנת לשקף את האנרגיה ואת הוד האנושיים, היות וחוללתם הבדל על פני לוח משחק הבחירה החופשית. עתה תכתבו ספרים. עתה תתעדו את הסיפור על האופן בו הדבר נעשה, מכיוון שרבים יבואו על מנת ללמוד מידע זה. זה השימוש של השערים. ההתעלות לה חיכיתם נמצאת עכשיו בהישג יד. הדבר החל ואינכם עוזבים את הפלנטה. במקום זאת, תביאו לכאן את הבית. הצלחתם ואנו גאים בכם מאוד. אנו גאים מאוד לכנותכם משפחה היות ואתם מחזיקים היטב את האנרגיה.

 

היו נחושים באמת של מי שהנכם. היו נחושים ביחס לאמונותיכם, שכן הגיע הזמן. דעו שלעולם אינכם לבד ושהאהבה שאתם חשים הינה אנחנו, ממש מעבר לכתף. השומר נמצא כאן עם המילים שלנו, אך הוא לא היחידי, גם אתם יכולים לדבר ישירות עמנו. אנו זמינים לכולכם, כפי שתמיד היינו. כל שעליכם לעשות, זה לבקש, משום שיש רק חוק אחד על פני לוח המשחק של הבחירה החופשית.

 

כאשר התחלנו עמכם את המשחק, בחרתם את הכללים, בחרתם למקם את צעיף השכחה, והצלחתם. לא עלה בדעתנו שתיזכרו ושהלכה למעשה תיקחו את המשחק לרמות חדשות, כפי שאתם אכן עושים. התקדמתם הרבה מעבר לציפיות – הן שלנו והן שלכם. לפני שתעזבו כאן היום, התבוננו זה בעיניו של זה וגלו את המשפחה הרוחנית המקורית, מכיוון שהגיע הזמן. הגיע הזמן שתהיינה לכם כנפיים משלכם היות ואתם מלאכים אנושיים ואנו גאים בכם מאוד מאוד.

 

6.      ההתעלות החלה, והספרייה פתוחה!

דברים רבים יתרחשו על פני הפלנטה שלכם, שכן עתה התחלתם ברצינות את זמן המעבר. כן, יהיה פחד על פני הפלנטה. אנא הבינו שפחד איננו אלא מחסור במידע. זהו ריק המושך לתוכו הכול ומוצץ אנרגיה מכל הסובב אותו. כל שעליכם לעשות על מנת להפיג את הפחד, הוא להשלים את המידע. ברגע שתתחילו להשלים את המידע, הריק יעלם. מלאו אותו באהבה מהלב, משום שזה הדבר הנחוץ. למרות שלא כל התשובות נמצאו בידיכם, לכו אחר הלב כי זו הדרך בה אנו מדברים אליכם, והלב יודע את הדרך הביתה. הוא היה שם פעמים רבות.

 

מצאו בחייכם מרחב על מנת שבני האנוש יהפכו להיות מועצמים. מצאו את גורם ההעצמה עליו אנו מדברים וגלו דרכים להעצים את הסובבים אתכם. דבר זה יכניס בחגיגיות את האלף השלישי, וכאשר תיכנסו אל זמן קסום זה, תהפכו להיות קסם. יצרתם את האפשרות לפלנטות רבות נוספות של בחירה חופשית. אתם הם אלה שיצרו זאת, יקירים, ואנא, אל תשכחו זאת. הבחירות שלכם יצרו זאת מיד בהתחלה. בחירותיכם הביאו אתכם לכאן ביום זה ואנו גאים בכם מאוד. התבוננו בחדר סביבכם. הסתכלו זה בעיניו של זה. געו זה בזה במגע של מלאכים ואנו נהיה שם עם החיבוקים הגדולים ודחיקות המרפק הקטנות, נבקשכם להעביר זאת זה לזה שכן אנו רואים אתכם כילדים בחדר חשוך. לכל אחד מכם יש את אותה המוטיבציה לנסות ולמצוא את האור, ועדיין אתם נתקלים זה בזה, בקירות, מועדים זה על זה מתוך המוטיבציה הכנה למצוא את האור ואת הדרך החוצה. לידיעתכם, יש רק דרך אחת למצוא את דרככם החוצה מהחדר החשוך, והיא – לתת ידיים. מצאו את הקרובים אליכם מאחר ואינכם לבד בחדר החשוך. לא רק אתם עוטים את צעיף השכחה. הושיטו יד לאמיתות הגבוהות והן תובלנה אתכם הביתה. המפתח הינו שחרור.

 

אפשרו לעצמכם לשחרר את אשר עוצר בעדכם. אנו מבינים שלעיתים לשחרר הינו החלק הקשה לאנושיים, משום שבאופן טבעי אתם מתנגדים לשינוי. נאמר לכם לשחרר בחופשיות, מכיוון שהדבר אותו אתם מחפשים נמצא כבר בתוככם. עליכם לשחרר רק את אשר עוצר בעדכם מלדעת את האמת האישית. שחררו את אשר עוצר בעדכם היצמדו לאמיתות הגבוהות מאחר ועתה נמצאים בהישג יד מרומים חדשים לחלוטין על פני האדמה. תחילת האלף הינה תחילתו של תהליך חדש. יצירת הבית נמצאת בהישג יד. הדבר אותו הנכם מכנים התעלות, החל. להמחשה, דעו שאתם כבר אינכם פלנטת הבחירה החופשית היחידה. קיימת אחת נוספת, והם יצטרכו לדעת כיצד עשיתם זאת. התעליתם ממעמד של סטודנטים למעמד של מורים. היכנסו אל תוך אשר אתם יודעים. היכנסו לאמת והיו נכונים לחלוק אותה עם כל מי שיבקש. הגיע הזמן. ברוכים הבאים הביתה. חושו את האהבה בחדר ודעו שאתם נאהבים ושאתם נמצאים בדרך הנכונה. למעשה אתם רואים את הדרכם. קחו עליו בעלות. שאו אותו. שתפו אותו בגאווה, בדומה לאופן בו אנו גאים בכם. אתם יוצרים את הבית בצד שלכם של הצעיף. ברוכים הבאים הביתה. ברוכים הבאים הביתה. ברוכים הבאים הביתה.   

 
7. מדריכים מומחים למסע הצפוי


אנו מתנצלים בפני השומר, משום שהבטחנו לו שלא נחבק אותו חזק מידי, ונראה שכן עשינו זאת. [דמעות] האנרגיה אותה הוא חש בחדר זה מדהימה. למרות זאת, אינכם היחידים הנמצאים כאן, באנרגיה הזו. חדר צפוף מאוד מאוד. נמצאות כן רמות רבות של צלילים עיליים, מכיוון שהמדריכים והמורים שלכם נמצאים כאן עמכם, כולם יושבים למרגלותיכם ומודים לכם. הם מחבקים אתכם מאחור, ולעתים כל שיש ביכולתם לעשות הוא 'להרים את השיער בזרועותיכם', לגרום לכם צמרמורת. הכירו בהם, היו עמם והודו להם על כך שהם נמצאים כאן. הם חלק מקיומכם ויחדיו הצלחתם. תמיד היו מדריכים מיוחדים שעבדו עמכם למשך פרק זמן מוגבל – כאשר לקחתם על עצמכם מטרה או חוזה מיוחדים. עתה, כאשר הנכם נכנסים לעבודה הגדולה יותר של האלף השלישי, יש לכם הזדמנות לקבל מדריכים מיוחדים לעבוד עמם במהלך זמנים אלה. אלה הם מומחים הבקיאים בהתפתחות האישית שלכם כמו גם בנושא התשוקה שלכם. עליכם רק לבקש וכך יהיה. כוח זה תמיד היה שלכם, אולם עתה הופך להיות חשוב שנזכיר לכם חוזים מיוחדים אלה. מומחים אלה ממתינים שתבקשו את החיבור, מכיוון שעל פני לוח משחק הבחירה החופשית אפשר להשלים חוזה רק א כך בוחרים.

 

נראה היה כאילו חלק מהמדריכים שלכם זזו הצידה על מנת שתוכלו לבצע חיבורים אלה ביתר קלות. רבים מכם חשבו שננטשו על ידי ההדרכה. זה פשוט זמן של מיזוג שהיה נחוץ לשם הצגת המדריכים המומחים. מדריכים חדשים אלה לא יובילו אתכם באותו אופן. למעשה, הם יעבדו עמכם על מנת לעזור לכם לאחוז יותר מעוצמתכם. אל תרגישו כאן אובדן, שכן לא הפסדתם דבר. במקום זאת, חושו את ההתרגשות מהאפשרויות האדירות שהמדריכים המומחים יובילו אתכם אליהן. הם נמצאים כאן על מנת לחבר אתכם עם תשוקתכם ובכך ליצור מחדש את הבית. הם לא ייקחו מכם את הכוח, לכן אל תנסו לתתו להם, מאחר ודבר זה ידחה את החיבור האמיתי. בקרוב מאוד יינתן מידע נוסף ביחס למומחים אלה.

 

אנו מתבוננים בהתרגשות שלכם בעודכם נכנסים לצעד הבא של הביטוי האנושי. עשיתם עבודה יפה וכבוד הוא לנו להיות כאן עמכם בעודכם מקבלים את המתנות של האלף השלישי. בכבוד גדול מאוד אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה, השתמשו בגורם ההעצמה וטפחו זה את זה כדי שתוכלו לראות את ההוד האישי שלכם. אל תשכחו את המשחק, יקירים, שכן אם נראה שאתם הופכים להיות רציניים מיד, נדגדג את עצמותיכם המצחיקות על מנת להזכירכם שזהו רק משחק. אז אנא, שחקו היטב ביחד.

 

הקבוצה.

 

בילינו את היום באיינדהובן בשיחות עם עובדי אור מכל אורחות החיים. היה זה יום מלא באהבה, אור וחיבוקים. אנו מעריכים את כל העבודה הנהדרת שנעשתה על ידי האנשים הרבים היוצרים את מעגלי האור, לא רק בהולנד, אלא בעולם כולו. כאשר שני אנשים, או יותר, נפגשים ונותנים ידיים, אנו יוצרים ניסים המשנים את העולם. זו הדרך היחידה בה אנו יכולים למצוא את דרכנו החוצה מתוך החדר החשוך. המשיכו בעבודה הטובה. אתם מחוללים הבדל!

 

חיבוקים גדולים ודחיקות מרפק קטנות, 

 

~ המדיטציה של משואות האור ~

נשמו לרגע ומרכזו את האנרגיה. בקשו מהמדריכים שלכם להצטרף למסע זה. ננוע עתה יחדיו מכיוון שאנו נכנסים לזמן קסום. שבו והדקו את החגורות. אנא סגרו את מגשי השולחן וישרו את הכסאות. נשמו עמוק... אנו הולכים לצאת לדרך אל ממד חדש... מקום בו זמן ומרחב אינם קיימים כפי שאנו מכירים אותם... אתם הולכים להיכנס... אל האלף השלישי.

 

המסע היה ארוך. נסעתם במטוס זה במשך מספר ימים ובקרוב תגיעו. יש התרגשות במטוס, שכן רבים מתכוננים למסע ארוך מאוד. הדיילים מפריעים למחשבותיכם כאשר הם מודיעים: "גבירותי ורבותי, אנו נגיע עוד מעט אל יעדנו הסופי. אנא ודאו שלא השארתם בתאים דברים אישיים והתכוננו לעזיבה. הזמן המקומי הינו 'הווה' או 'מעגלי' לכן אנא הסירו את השעונים."

 

"נחתנו והמטוס נוסע אל שער ההגעה. אנא הישארו במקומותיכם עד אשר המטוס יעצור והקברניט יכבה את הנוריות המודיעות  "נא להדק חגורות". מדריך מומחה אשר ינחה אתכם ביתר המסע, יפגוש אתכם בתוך הטרמינל. כאשר תסיימו את המסע, אנא שובו אל השער ונשמח להחזירכם הביתה בטיסה הקרובה הזמינה. נהנינו מהמסע המשותף עמכם ואנו מודים לכם בשם הקברניט, בשמי ובשם הצוות המבוסס על כדור הארץ החדש. אנו מודים לכם על כך שטסתם עמנו."

 

כאשר המטוס נעצר, הדלתות נפתחות והאנשים מתחילים ללכת בטור אל תוך שדה התעופה. כאשר אתם הולכים בשרוול המוביל מהמטוס אל שדה התעופה, אתם יכולים לחוש כיצד ההתרגשות הולכת וגוברת. כיצד זה יראה? אתם תוהים. ביציאה מהשרוול אתם רואים אנשים ממתינים לפגוש את כל הבאים מהמטוס. יד נוגעת לכם בזרוע ואתם מסתובבים ומסתכלים אל תוך זוג עיניים של הוויה מאוד יפה העומדת לצידכם. היא מחייכם ואומרת: "אני אהבה המדריך המומחה שלך בזמן שהותך כאן בספריה. יש כאן דברים רבים לראות וזה יהיה תפקידי לוודא שתגלה את אשר אתה מחפש. זמינים בספריה הקוסמית שיעורים רבים מאוד, ואנו נמקד את זמנך על מנת שיתאים לצרכיך המיוחדים. אתה תגדיר את הלימודים ואת החוויות שלך." מה שמך?" אתה שואל. "למדריכים מומחים  אין שמות באופן בו אתם חושבים עליהם. אין באמת סיבה לזהות, היות ותפקידנו אינו לאחוז בכוח, וזהות עלולה להפריע לכך." באומרה זאת נותנת לכם ההוויה דיסק בעל צבע ירוק כהה בקוטר של כ- 5 ס"מ. "זהו הדיסק האישי שלך שיש עליו את פעולות הגומלין שלך. זהו ממשק לרשומות האקשיות בהן קיים כל המידע והוא יהיה עמך במהלך כל הזמן בו תשהה בספריה."

 

המדריכה המומחית שלכם מראה לכם את מקום המגורים, ולאחר מנוחה קצרה ברצונכם להתחיל ללמוד. אתם מחפשים את הדיסק בעל הצבע הירוק-כהה שהיא נתנה לכם, ובדיוק באותו רגע נוקשים בדלת. היא עומדת שם מחייכת ומחכה בציפייה להתחיל להראות לכם את הספרייה. כאשר אתם יוצאים החוצה בפעם הראשונה, אתם רואים צבעים מדהימים ביופיים. יש שם צמחייה עשירה בצבעים של ירוק וכחול. מעולם קודם לכן לא ראיתם צבעים כה מלאי חיים בצמחים. לשמים צבע תכלת יפהפה ונשימתכם נעצרת כאשר אתם מסתכלים עליהם לראשונה. היופי במקום זה כמעט מציף. אתם מתבוננים לאחור ומגלים שהמדריכה אינה נמצאת שם יותר. אינכם מודאגים שכן אתם נהנים מכל דבר אפילו מהמראה הפשוט ביותר, ואתם מתחילים לשוטט לבד.

 

לאחר שביליתם בחקר הטבע, אתם מוצאים עצמכם נכנסים לדלתות המובילות למסדרון שיש בו שורות של מה שניתן לתאר כעמודי אבן שחורים. כולם זהים, גובהם כ- 1.80 מ' ורוחבם כ- 90 ס"מ. נראה שהם עשויים מחומר הדומה מאוד לאבן, אולם ברור שזה חומר שמעולם לא ראיתם קודם לכן. בכל אחד מהם, בגובה העיניים, יש פתח מחורץ. מעבר לכך אין כל סימני היכר מיוחדים. המדריכה המומחית מגיעה כמו משום מקום, על מנת לענות לשאלה שעליכם לשאול. "הכניסי את הדיסק לחריץ והספרייה תתעורר לחיים. אני הספרנית האישית שלך וכל הזמן אהיה כאן בשבילך, כל שעליך לעשות הוא לבקש. אכוון אותך למצוא את הידע אותו את מחפשת. חשוב שתביני שאינני המורה שלך, משום שאף אחד אינו יכול לקבל על עצמו אחריות זו עבורך. בספרייה זו עליך ללמד את עצמך."

 

אתם שואלים: "כיצד אוכל לדעת היכן לחפש את המידע המעניין אותי?" התשובה המגיעה: "קל מאוד לקבל את התשובות. כל שאתה צריך הוא לזכור את השאלות. זו ספרייה מיוחדת, ואין כמותה בכל היקום. כאן נמצאות הרשומות השלמות של האופן בו הדבר נעשה. החוויה הגדולה ביותר בכל הזמנים הינה להיות כאן וללמוד. צעד אחר צעד, כל תוספת וכל בחירה שנעשתה, זמינה כאן עבורך לבדיקה. כאשר תעזוב את הספרייה תוכל לקחת עמך כל ידע שברצונך. אולם כל דבר שתיקח עמך חזרה לפלנטה יישאר שלך רק אם תמצא לו יישום בחיי היומיום."

 

בעודכם עוברים מעמוד לעמוד, עוברים הימים הבאים מלאים בפליאה רבה. כל אחד מהם נוצר בתוכו סודות של החוויות הגדולות ביותר שנחוו. בכל פעם שהכנסתם את הדיסק הקטן הירוק לתוך עמוד אבן, היתה לכם חוויה אינטראקטיבית תלת-ממדית, כאילו נוכחתם במקום ברגע שהדבר אירע. השיעורים היו כה אינטראקטיביים, שחשתם שהייתם חלק מהמשחק.

 

הימים הופכים לשבועות, ומהר מאוד לחודשים. בוקר אחד אתם מוצאים עצמכם מכניסים את הדיסק לעמוד האבן הבא, ודבר לא קורה. אתם קוראים למדריכה המומחית והיא מופיעה. "מה אני עושה לא בסדר?" את שואלת. "האם הרשומות התקלקלו?" "לא יקירתי, השלמת את השיעור. קבלת את השיעור שלמענו הגעת. עתה הגיע הזמן בו עליך לשוב וליישמו עבור עצמך. יש לך בחירה חופשית ואת תמצאי יישומים רבים בחוויות חייך. זכרי את הקסם כאן והשתמשי בו תכופות. לעולם אל תשכחי שיש לך בחירה ולכן הכוח המושלם בידיך."

 

בבוקר שלמחרת אתם מתחילים להסתובב על מנת לחוות פעם נוספת את היופי האדיר הזה של הספרייה. אתם נהנים ממושכות מכל צבע מלא חיים, מכל פרח ומכל המראות המציפים כאן, במקום המיוחד הזה. אתם נשבעים לעצמכם לזכור למצוא יישומים למידע שבידכם. ישיבה בגן מאפשרת לכם לספוג פעם אחת נוספת את הוד המקום. המדריכה המומחית מופיעה פעם נוספת לצדכם ואומרת: "עשית עבודה יפה בלימודים, ואנו בטוחים מאוד שיש בידך את כל המידע שיעזור לך למצוא את דרכך. החלק הקשה ביותר הוא להיפרד, שכן אני אוהבת אותך מאוד. אני מודה לך על ההזדמנות לעזור לך במחקר. העבודה שעשית כאן תיגע ברבים מעבר ליכולתך אי פעם לדעת." באותו רגע, נעלמת המדריכה המיוחדת אותה למדתם לאהוב מאוד.

 

מיד לאחר מכן אתם עוברים דרך התעלה המוכרת על מנת לעלות על המטוס למסע הביתה. למרות הגעגועים הביתה. יש לכם רגשות מעורבים, משום שבורכתם זה עתה בהרפתקה מיוחדת מאוד. לאחר שהתיישבתם, מתחילים הדיילים לעבור על נוהלי הבטיחות של מטוס שער האקשה303 . הקול באינטרקום אומר: "המטוס מתחיל לנסוע על המסלול כפי שאתם רואים בחלון. יש בדרך שלטים האומרים: אתם עוזבים עתה את כדור הארץ... הפלנטה הראשונה של הבחירה החופשית."

 

לאחר שינה טובה אתם פוקחים עיניים ורואים שאתם יושבים במקום בו התחלתם את המסע. אתם תוהים האם כל ההרפתקה הזו לא היתה אלא חלום, ואתם מתבוננים בחדר. מחשבות מטושטשות פוקדות אתכם על זמן ומקום אחרים בעלי זכרונות נהדרים. בעודכם מתחילים לעזוב את החדר, אתם שומעים שמשהו נפל לכם מהכיס. שם, על הרצפה, מונח דיסק ירוק וקטן.

 

וכך הוא...

 

הערה ביחס לזכויות יוצרים:

זכויות יוצרים סטיב רות'ר 2001. ניתן להפיץ מידע זה בשלמותו או בחלקו, בתנאי שלא תגבו תשלום עבורו ובתנאי שהערה זו תתווסף. כאשר משתמשים במידע בחלקו או עורכים אותו, יש לציין זאת ולהפנות את הקוראים למידע השלם ב- www.lightworker.com/beacons [באנגלית]
או ב- 
www.quantumleap.co.il/PAGE19.asp [בעברית.]
מידע נוסף מסטיב רות'ר ומהקבוצה ניתן למצוא באתר : 
www.lightworker.com[באנגלית].

  

להענקת תמורה

טואול בניית אתרים