דנג'ה (Denjé)

האות המבשר את הפנג שווי


המאסטר המדריך קיראל באמצעות המדיום קהו פרד סטרלינג

http://www.kirael.com/


מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת


קיראל:
 ערב טוב. מה שאומר היום יוחדר אל האני הגבוה שלכם, אל כל חלק בכם ואל המסע שלכם. נדבר על דנג'ה, אנרגיה הקיימת אצלכם בתוככם.

דנג'ה הינה האנרגיה המרגשת ביותר שאי

פעם חלקתי עמכם. בואו נחזור אחורה בזמן. כדור הארץ היה פלנטה עקרה, אם תרצו, עולם יפהפה שנבחר להיות ללא הוויות של אור. באותו זמן ומרחב מסוימים, הבורא ברא יער סגול יפהפה, שבמרכזו עמד עץ האֶם. עץ האם החזיק בתוכו את הידע של כל הזמנים, אולם זהו סיפור לזמן אחר.

אלוהים הבורא ישב עם המלאכים והאלוונים, ובחכמתו הבלתי נדלית, דיבר אל הממדים האלה אותם תכנן לשלוח אל העולם הזה. למרות שהבורא לא דיבר במלים, מה שתשמעו מתיחס ל"דבריו" של הבורא אותם אמר לממדים האחרים – לעולם המלאכים, לעולם האלוונים, ולהוויות האחרות שתאכלסנה את הפלנטה הזו.

אמר להם הבורא: "ראשית, אשלח את המלאכים אל עולם זה של אור. הם ילמדו על האדמה, על הימים ועל כל מה שכבר קיים שם, על מנת שיוודאו שהכל מושלם לחלוטין." ואז פנה אלוהים אל המלאכים ואמר: "האם הנכם מוכנים לוותר על אורכם וללכת אל תוך אותה אנרגיה על מנת להבין את כל הדברים שיהיו נחוצים?" בקול מאוחד ענו המלאכים: "כן, נלך מיד." ואז שלח אלוהים את המלאכים הללו אל למוריה.

הרטט של יבשת זו, פלנטה זו, עלה, ומאז והלאה נקרא למוריה. התהלכו המלאכים במרחב היפה הזה של למוריה, וראו את היער הסגול היפהפה, את עץ האם, וכו'. יער זה היה מעֶבר לחלומותיכם הפרועים ביותר. הוא דמה לגן עדן, אם תרצו. כפי שכבר שמעתם אותי בעבר, לא יכול היה הבורא להחזיק שם את המלאכים לאורך זמן, משום שכל הזמן הם שבו אליו חזרה על מנת לספר לו מה ברא. הבורא השלים עם אנרגיות המלאכים משום היותם מלאי ריגושים עקב מראה עיניהם. אמר הבורא: "טוב, עתה עליכם לרדת חזרה אל האדמה, ולהישאר שם."

שבו המלאכים אל כדור הארץ ועשו את מסעם, אולם שוב, לא היה ביכול תם להתאפק מלשוב אל הבורא עם מה שגילו. אז עלה בדעתו של הבורא שבחכמה יעשה אם יזמן את המלאכים ויקח מהם את כנפיהם. הושיב הבורא את המלאכים ואמר להם: "אתם תהלכו על פני האדמה כבני אנוש". "בני אנוש? מהו בן אנוש?" שאלו המלאכים. הבורא הסביר בדרך הטובה ביותר שיכול, מהו בן אנוש, והחזיר את המלאכים אל למוריה. עתה לא היה ביכולתם לעזוב את למוריה, אולם היה ביכולתם לספר לבורא באמצעות התפילה. "ראה את היערות שבנית. התבונן בזה. אין כאן פחד. אין כאן שום דבר פרט לנו."

הדבר הבא שעשה הבורא, היה לזמן את אנרגיות האלוונים. אלוונים אלה הגיעו ממרחב וזמן אחר ומאוד קסום, כה שונה מכל מה שיכלו למצוא בלמוריה. אולם היה זה מרחב חדש מאוד עבורם. הם הגיעו אל האור הזה ופעלו ביחד עם מלאכי העולם. הם אהבו את המלאכים מפאת שלוותם, אהבתם ויכולתם להיות כאן ללא פחד. האלוונים חיפשו אנרגיה ללא פחד.

האלוונים ידעו פחד, אולם לא כה רב כפי שאתם מכירים אותו היום. בזמנים מסוימים הם חוו פחד בממד שלהם. בלמוריה, במשך פרק זמן ארוך, הפכו ישויות האלוונים להיות "אחד" באמצעות לידת ילדים משותפים. דבר זה נעשה ללא חווית פחד בממד בו התקיימו.

האלוונים היו אנרגיות גבוהות יפהפיות בעלות אזניים קטנות ומחודדות ולסתות יפהפיות. למלאכים, שהיו כח יפה ואוהב, היה גם גוף. בסופו של דבר, תפיסת הפחד נעלמה מעולם האלוונים מאחר והם חיו בלעדיו פרק זמן ארוך. ואז, יום אחד, בשעה שהתאספו יחדיו והעלו זכרונות, אמרו: "האם אתם זוכרים כיצד היה זה כאשר חיינו במקום האחר ופחדנו?" שאלה בודדת זו שבה והחייתה את הפחד. הפחד היה חזק. הם לא ידעו ממה פחדו, אולם הם פחדו. ולכן קראו למלאכים. המלאכים הצטרפו אליהם ואמרו: "אתם יודעים מה? אם אתם עושים משהו, עשו זאת עם דנג'ה". שאלו האלוונים: "למה הנכם מתכוונים 'עם דנג'ה'?" ענו המלאכים: "'הדנג'ה' מגיע מאלוהים, מהבורא. זהו אור הבורא, הבה ניתן לכם אותו." וכך הראו המלאכים לאלוונים כיצד עובד הדנג'ה. האלוונים חשו באנרגיה שנקראת אהבה והיו פשוט המומים.

אתם מבינים, הדנג'ה כבר היה שם והמלאכים הציגו אותו, בדיוק כפי שאני אציג אותו היום. מסע זה הינו שלי ושלכם להבינו תוך שאנו עושים אותו, תוך שאנו פועלים איתו. דנג'ה יוצר עולם נטול פחד. הוא יוצר עולם שמעתה והלאה ייקרא אהבה.

האהבה הינה החוויה היחידה שהינה מעבר לאיזון. לאהבה ברטט הגבוה ביותר שלה, אין ניגוד. יחד עם זאת איזון יכול להגיע לכל מקום שירצה. ניתן לאזן פחד לעומת אהבה, אולם לא כך תעשו זאת בעזרת דנג'ה, מאחר שאם כן תעשו זאת, רטט האהבה יונמך לדואליות. זה יהפוך להיות איזון של רגע יקר ושל רגע שאינו יקר. דבר אינו משתווה לאהבה ברטט הגבוה שלה. את זאת לימדו המלאכים את האלוונים, ואת זאת הם מנסים ללמדכם היום.[יש גם מלאכים שאינם בני אנוש, ואליהם הוא מתייחס כאן]

אילו יכולתם לחוש באהבה עליה אני מדבר, הייתם מבינים שאהבה אמיתית נמדדת רק באמצעות הרטט שלה, ולכן היא תמיד מושלמת. אם תבינו זאת, לא תפחדו משום דבר שתעשו. במידה ועליכם להגיע למקום כלשהו, תגיעו לשם בדיוק ברגע שתצטרכו להיות שם. זה עשוי לקחת יומיים, יום או שעה. אינכם יכולים לעשות דבר על מנת לשנות את המסע.

היום כולם יודעים את מהות הפחד, משום שהמציאות שלכם ממוקדת בדואליות. לכל דבר חייב להיות ניגוד – לכן לא, לחזית עורף, ללמעלה למטה, לבן בת. כל מה שאי פעם לימדו אתכם בזמן ובמרחב המסוימים האלה, נשא בחובו אלמנט של פחד.

אולם עם דנג'ה, תוכלו לשחרר את הפחד. מהיום והלאה תוכלו לעבד את המסע שלכם ללא שום פחד. לדוגמא, אם הנכם עולים על מטוס על מנת לטוס להיכן שהוא, בחרו את הדרך שלכם – התפללו, עשו מדיטציה, היכנסו למצב שינה, התאמנו בעשרת עקרונות הבריאה המודעת. אתם אומרים: "רגע. מה אם המטוס אינו מוכן מאחר ומשהו אינו בסדר עמו? גם אם אתפלל ואסמוך על כל העקרונות, עדיין אפחד." כאן הנכם טועים. אם אתם יודעים שעשיתם כל שביכולתכם שהטיסה תתרחש, וצוות המטוס אומר שיש איחור בטיסה או שהיא בכלל מתבטלת, במקום לחשוב: "אלוהים, זה נורא," דעו שדחייה זו הינה חלק מהמסע שלכם, ידידי. כל הצעקות, הבכי, הטרוּניות והתקפי הזעם, חסרי תועלת. הכל מושלם. עצרו, קחו נשימה עמוקה, משכו את הדנג'ה אל תוך המסע שלכם ותנו לו למלא אתכם ולהקיפכם. אז תהיו משוחררים מטיפת האנרגיה הכאוטית האחרונה שעמדתם לברוא. תמתינו לדבר הבא שיתרחש, ביודעכם שתקלה קלה זו הינה חלק מהמסע. בצורה זו הנכם מאמצים את העקרונות.

בעזרת דנג'ה, תהיו ערים לכל דבר, ואם התפללתם, וכו', תדעו שתגיעו למחוז חפצכם בדיוק בזמן, ולא דקה אחת קודם לכן. זו השורה התחתונה. אתם אומרים: "טוב קיראל, זה לא נשמע הגיוני, משום שאתה שלחת אותי לשם ואני הלכתי, לאחר שאמרתי את תפילותיי וכל היתר." שוב, בואו נניח שמשהו משתבש עם מנועי המטוס. אנו בממד ההדרכה רוצים שזה יתוקן, ולכן אנו בוראים סיטואציה בה קוראים למכונאים. אין טעם להיכנס ליאוש ותסכול משום שאתם עלולים לאחר. אנו הגַנו עליכם. כל מה שמתרחש נוגע לכם. אם אתם עושים את שהנכם אמורים – להתפלל, מדיטציה וכו', אינכם צריכים לדאוג לגבי שום דבר. אין זה משנה להיכן הנכם מתוכננים להגיע. אתם תגיעו לשם בזמן הנכון. הבינו זאת. אנו בעולם הרוחות, תמיד שומרים עליכם. זוהי אהבה.

אם הנכם חולמים, או חושבים שאתם חולמים והדברים שמתרחשים אינם נחמדים, חזרו והתבוננו שוב באותם דברים. תגלו שהם נחמדים. אתם אומרים: "לא, מפלצת שוכבת על גבי החזה שלי, חונקת אותי." דלגו על זה. אתם נמצאים כרגע כאן ואני מדבר אליכם על כך, אם כן זה לא היה משהו מזיק. הוא לא הזיק לכם בשום צורה שהיא.

שחררו עצמכם מהמסע הדואלי הזה. אם תשחררו עצמכם ממנו, תשובו אל האהבה, ואהבה הינה המקום בו ברצונכם להיות. דנג'ה האהבה מגולמת באמצעות אור שאינכם מסוגלים לראות במציאות הפיזית. כאשר הנכם עוצמים עיניים, אתם רואים חשכה, אולם אם תתבוננו לצד הימני תחתון של עיניכם, תראו משהו מואר. תבחינו שזה לא רק אור, זהו אור מוזהב. אם תמשיכו לעבוד עם זה ותעלו את האור המוזהב למעלה מהפינה הימנית התחתונה, הוא יאיר את שאינכם מסוגלים לראות. אפשרו לאנרגיה זו לעלות עד שהמראה כבר אינו שחור אלא זהב.

יהיו ביניכם כאלה שהזהב יופיע להם, אולם הם יתנו לו לסגת, והחשכה תשוב. אם תוכלו לאפשר לאור הזהב להופיע ולדחוף הצידה את החשכה, יהיה לכם מסע של אהבה, וזהו הדנג'ה.

קחו נשימה עמוקה. מה קורה לצבעים שלכם? האם אתם רואים קצת סגולים, קצת כחולים, ירוקים, צהובים? נסו שוב. שאפו. גופכם, נוכחותכם הפיזית, הינו אחד מתוך ארבעה גופים. קחו פיקוד עליו וגרמו לו לעשות את שברצונכם שיעשה. כדאי לכם להסיר את כל אותם צבעים מהראייה שלכם ולאפשר לזהב להופיע. אם תצליחו, תחושו את שתמיד רצים לחוש, את עושר האהבה.

ולאלה שכן יכולים לראות את הזהב, קחו עוד רגע על מנת להשיב חזרה את כל יתר הצבעים. שאפו ונשפו ותראו את הכחולים, הירוקים, הכתומים, את כולם. עתה ארגנו את כל הצבעים, דחפו אותם חזרה, ואפשרו לזהב לשוב ולהופיע. אתם מבינים, זהו מסע הדנג'ה אותו אני חולק עמכם, ידידי. אתם בצבע.

המונח המודרני לדנג'ה, הינו פנג שווי, העוסק בשינוי מערכות האמונה שלכם לגבי סביבתכם. אתם מזיזים את התמונות והרהיטים על מנת לקבל אנרגיה מושלמת בבתיכם. לכו אחר יועצת הפנג שווי שלכם, הקשיבו לה והיא תספר לכם מדוע עליכם לעשות את הדברים שהיא מציעה. אם תקחו נשימה עמוקה ותראו את צבע הזהב כאשר הנכם מתבוננים במיקום של החפצים שלכם, תדעו שפריטים מוקמו במקום הטוב ביותר עבורכם.

יועצת הפנג שווי מביאה אור מסוים אל תוך בתיכם, המשרדים שלכם, המוסך – לכל מקום. כאשר יועצת הפנג שווי אומרת לכם שזוהי הדרך הנכונה ואתם אומרים: "מושלם, אולם אינני רוצה לעשות זאת," אז אל תעשו זאת! עצמו עיניכם, ואם הנכם רואים זהב, הזיזו את הפריט. אם ברצונכם להבין מה אתם עושים כך שתעשו זאת נכון, הקשיבו ליועצת הפנג שווי שלכם, ואז התאמנו בראיית אנרגיית הזהב. זו הסיבה שאנרגיית הזהב זמינה עבורכם.

יועצת הפנג שווי תאמר לכם לא לתלות דברים רבים מדי על גבי המקררים שלכם. אהבו את המקרר שלכם כמקרר. אם אתם שמים מגנטים ותמונות רבות על המקרר שלכם, אתם נהנים רק מחלק מהמסע הקשור למקרר. ערבוביה על המקרר שואבת ממנו את האנרגיה והוא לא ישמש יותר המקרר שלכם במובן הגדול יותר של המילה.

אם הנכם רק מנסים להבין את המסע שלכם, הכניסו לתוכו אהבה. קחו את זוהר הזהב שבלבכם, מלאו בו את עצמכם, ותדעו שדנג'ה הינו המסע של הפנג שווי מעבר לפנג שואי.

אם ברצונכם בהתאמה בין דנג'ה לפנג שווי, עבדו על ראיית חלקיקי הזהב. אם תאמרו: "אינני רואה דבר," או "לא יכולתי לראות דבר," זכרו רק שהנכם בני אנוש, hue-man, כלומר color-man ובעברית: אדם-צבע. אדם של צבע. תראו צבעים ובסופו של דבר תראו את הזהב, או שאולי תראו מיד את הזהב. אם תתאמנו על פי הדרכתי, הדנג'ה יהיה כה מחווט למערכת שלכם, שתוכלו לנהוג לשנייה את רכבכם עם עיניים עצומות ולראות צבע, אולי סגול, ותאמרו: "הו, זה בסדר. זה סגול." לצבע תהיה משמעות כלשהי עבורכם. אתם אומרים: "לעצום עיניים בזמן נהיגה?" טוב, זה רק למשך שבריר של שנייה. זה לא יזיק לכם. רק על תעצמו עיניים בחוזקה, משום שאז תראו שחור. בכל מקרה, אם הנכם נינוחים במסע הזה, לא רק שתראו צבעים, תראו את הזהב.

כל המסע הזה קשור לידיעה שגופכם הפיזי אינו אלא נוכחות עבורנו להתבונן בה ולומר איזו עבודה נפלאה הנכם עושים. אולם, אם ביכולתכם למלא את נוכחותכם באנרגית הזהב, תרחיבו את מסעכם. תוכלו להתבונן בתמונה, לעצום עיניכם ולראותה בזהב. זהו דנג'ה, החוויה הכי עוצמתית של חייכם. דנג'ה הינו התשובה לכל שאלותיכם. זוהי התשובה לאהבה, הבנת האהבה באמצעות המרחב והזמן הזה, באמצעות ראייה ללא שימוש בעיניים. בכך בעצם מסתכם הענין.

אתם יכולים אפילו לשמוע את צליל הזהב במסע שלכם. תתעלמו מדברי. פשוט הקשיבו לזהב. זה איננו דבר קל כמו הראייה, אולם אתם יכולים להצליח אף בחלק הזה של המסע.

דנג'ה היתה האנרגיה שהתגלמה בלמוריה, דהיינו, לכל דבר בלמוריה היה סדר מושלם, וזה היה הסדר שאתם מיקמתם. אתם מיקמתם ולכן הוא היה, ומה שהיה ישנו, ומה שישנו הינו אלוהים, אלוהים ישנו. אלוהים הינו התשובה לכל החיפושים שלכם. זה תמיד מסתכם באור האהבה. אלוהים הינו הקסם של כל ההוויות ויהיה עליכם להעלות את האנרגיות שלכם במסע זה של אהבה, של דנג'ה, ותחשבו על זה.

שאלה: האם בעצם כל מה שאנו מחפשים הינו העדר הפחד מאיזון הבורא?

קיראל: כן. בהעדר פחד, יש אך ורק אהבה. כולם מחפשים אהבה, משום שהאהבה הינה הדבר היחיד ששום דבר אינו יכול להשתוות אליו. היא המשווה של עצמה. האהבה צריכה להיות הבסיס לכל השיפוט שלכם. האהבה הינה ההרחבה של כל מה שכדאי לכם לרצות לחוש. ולכן, כל מה שתעשו, בין אם זה לאהוב אדם אחר, לאהוב את עצמכם, לאהוב כל דבר. כאשר הנכם מבינים מהי האהבה, תבינו שאלוהים הינו אהבה ושאהבה הינה אלוהים.

כאשר הנכם נמצאים בתוך מטוס ואתם חשים שמשהו קורה, אתם בשליטה על המסע שלכם. אם הדברים במטוס אינם הולכים על פי רצונכם, אתם יכולים להסתלק משם ולא להיות חלק מאותו מסע. אם משהו רץ לכם לפתע לפני הרכב בזמן נהיגה ואתם עוצרים, אולם לא ברור לכם כיצד עצרתם כי זה כל כך מהר, ומכונית אחרת עוברת שם באותה שנייה, זה משום שלא הייתם אמורים להיות מעורבים בתאונה. כאשר אתם נוהגים מהר מדי וחושבים: "אני איהרג אם לא אאט." ובכן האטו, אם זה המסע שלכם.

זכרו, המלאכים מתפללים עבורכם. קחו נשימה עמוקה ובחרו להרגיש טוב ביחס למסע כולו.

שאלה: האם חיבור עם האני הגבוה הינו חלק מדנג'ה?

קיראל: הכל סביבכם הינו דנג'ה. דנג'ה הינו חלק מהמארג האנושי. ממארג כדור הארץ. הינו חלק מהכל. הדנג'ה תמיד היה כאן, בין אם שמעתם עליו אם לאו. הוא תמיד יהיה כאן. דנג'ה הינו אהבה מגולמת. דנג'ה מהדהד איתכם מאה אחוז של הזמן, ואם אינכם מעצימים את האגו שלכם, תחושו ותדעו את הדנג'ה.

אם תניחו לאגו לנהל את חייכם, הוא יהפוך להיות מרכז המסע שלכם. לאגו יש משקל בר מדידה בתוככם. הוא מאוד עוצמתי. אם ברצונכם להשאירו מאחור, לכו מעבר לו, הסירו אותו מהדרך ואפשרו לדנג'ה להיכנס אליכם. עשו את הדנג'ה חלק מהמסע שלכם, ואז האגו יצטרך לשבת מאחור. הדנג'ה נמצא כאן, וככל שתתאמנו בו יותר, תביאו אותו יותר אל תוך אורכם, והאגו יצטרך לקחת מקום שני. אתם זקוקים לאמירה: "אינני רוצה שהאגו יהיה חלק מהמסע שלי," והאגו ילך.

הדנג'ה ארוג במסע של כדור הארץ. כאשר השינוי הגדול יתרחש ואתם תתעוררו משלושת ימי החשכה(1) או מה שלא יהיה, תצטרכו להיות ערים לדנג'ה הזה. אתם אומרים: "טוב, אבל מה אם מעולם לא שמעתי עליו?" אתם תשמעו עליו במוקדם או במאוחר, משום שכולם ידברו עליו. היפתחו אליו עתה, בתקופה של טרום שינוי. אפשרו לדנג'ה להיפתח לאורכם כך שתבינו הכל באור של אהבה.

שאלה: אני מרגישה כאילו אני נמצאת בבית.

קיראל: הבית הינו אור האל. אור האל הינו דנג'ה, וזהו כל המסע. למרות שהמסע החל עם המלאכים והאלוונים, אלה אינן האנרגיות היחידות אותן אי פעם תכירו. המלאכים והאלוונים התקיימו בתקופת למוריה. בתקופת אטלנטיס היו רק בני אנוש. לזמנכם תיהיינה החוויות המיוחדות שלו. בנקודה מסויימת תגיעו מעבר לאמונות שלכם ותעריכו את כל הקשור במסע הזה. מסע זה הינו בקשר לאהבה והוא הדנג'ה של כל היקום הזה.

שאלה: האם יש סמל, סמל למוריאני המייצר את כל הדנג'ה, והאם מוקדם מדי עבורך לתיתו לנו?

קיראל: נתתי לך כבר חותם אחד. הוא קשור לאהבה. הסמל שאתה שואל עליו הינו סמל של אור ואהבה. לא אחלוק אותו עמך, משום שמישהו יקבלו, כאשר יגיע הזמן, והיא, או הוא, יביאו אותו עבורך לאור. כל דבר במסע זה, כולל החותם עליו דברנו, קשור לאהבה. זהו המסע. אם ביכולתך לעבוד עם התחלה זו, ידידי, תבין דנג'ה.

שאלה: האם חותם ריפוי התא הינו חלק מתהליך הדנג'ה?

קיראל: בכל פעם שמרפאה מעבירה שיעור של חותם ריפוי התא, היא מסיימת את החוויה הזו כשהיא יותר בהירה מאשר היתה בהתחלה. מביאים את האנרגיה פנימה על מנת להזרים אותה לאדם אותו מרפאים. מביאים את גופכם אל הגוף אותו מרפאים. כלומר הריפוי שמתבצע כבר עבר תהליך של דנג'ה. ככל שעושים יותר דנג'ה וככל שעושים יותר חותם ריפוי התא, הדברים עובדים יותר עבורכם. דנג'ה הינו חלק מתהליך חותם ריפוי התא משום שעל מנת לבצע את הריפוי, יש להפעיל את הדנג'ה. דנג'ה הינו אור האל שמתחיל את הריפוי.

שאלה: אתמול חשתי לא טוב, ואמרתי לגופי שאינני מסכים לכך, שעלי לחוש טוב יותר, וזה עבד. האם זה דנג'ה?

קיראל: כן, זהו דנג'ה. כאן, על פני כדור הארץ, הנכם מוקפים במארג דנג'ה. אינכם צריכים לדעת שמארג של דנג'ה מקיף את כדור הארץ על מנת לארוג אותו אל תוך הריפוי שלכם. כאשר אורגים משהו, באופן אוטומטי אורגים גם דנג'ה. הדנג'ה יהיה חלק מהחוויה כולה. הדנג'ה הינו אור הזהב במרחב הלב. הוא כה קטן, שאי אפשר לראותו, אולם הוא שם. וכך, אם הנכם אורגים יחד את האנרגיות ומוסיפים למארג אור זהב, מתוך כוונה, לוקחת כוונה זו את הכל לממדים חדשים.

שאלה: בחלום שהיה לי לאחרונה, ראיתי את נכדי יושב בחיקך וחשבתי שמחווה זו היתה סמל לכך ששחררתי את פחדי לשלומו.

קיראל: אם בחלומך ישב נכדך בחיקי, היה עליו להיות עטוף בדנג'ה, שהינו אור הזהב של האחדות. אולם, האם היה זה באמת נכדך שישב בחיקי? עליך לקבוע את פירוש חלומותיך. גם כאשר הינך חולמת שמישהו אחר נמצא בחלום, לאמיתו של דבר החלום עוסק בך. הוא קשור אך ורק אליך. האדם האחר שנמצא בחלום משמש כממלא את העמדה שאין לך אומץ להציב בה את עצמך. באותו חלום מסוים, רצית להיות בעמדה בה היה נכדך. רצית להיות מוחזקת על ידי. המסע שלי הוא לאהוב אותך. זהו חלק ממה שאני מביא אל פלנטת התודעה הזו.

חלומות הינם אחת התופעות היותר עוצמתיות שביכולתכם לחוות. כל דבר שאתם חולמים קשור לחייכם ולקסם שלכם. אם הנכם חולמים על מישהו אחר, זה עדיין קשור למסע שלכם, קשור אליכם ואך ורק אליכם.

שאלה: כאשר העברתי היום ריפוי חותם התא, ראיתי אור זהב מהפינה הימנית התחתונה של עיני. האם היתה זו מקריות?

קיראל: את יכולה לכנות זאת איך שאת רוצה, נס או חזיון שבמקרה התרחש כך. על פני פלנטת התודעה הזו, שום דבר אינו מתרחש באופן מקרי. מקריות הינה מילה אותה הנכם יכולים להוציא מאוצר המלים שלכם. אם הייתם עוצמים עתה את עיניכם, רובכם הייתם רואים את אנרגית הזהב משום שרק עתה שמעתם עליה. במקרה שלך, ראית אותה לפני ששמעת עליה. השתמשת בה בזמן ריפוי. הצד הימני התחתון של העין הינו המקום הראשון בו רואים כל דבר המגיע מהתודעה המודעת שלכם.

כאשר הנכם מעבירים ריפוי מרחוק, הכניסו אור זהב זה אל תוך התהליך. אם הנכם נמצאים בבולטימור ועושים ריפוי למישהו בפלורידה, אתם יכולים להכניס את אנרגיית הזהב אל מקור האור שלכם ולנסוע עמה. תראו עצמכם עפים מעל עצים ומעל האוקינוס. תמצאו את האדם אותו תרצו לרפא בכך שתיראו את משואת האור שלו. ברוב המקרים, כאשר מבצעים ריפוי מרחוק, לא עושים זאת. רק שולחים את כוונתכם אל האדם ועושים את הריפוי. האם לא יהיה זה כיף אם מידי פעם, תפנו מעט זמן ותעשו מסע ריפוי מרחוק על ידי נסיעה עם אנרגית הזהב? יתכן שתעצרו בדרך ותבצעו ריפוי במישהו אחר, מאחר שתוכלו לראות ולעשות יותר.

זהו המסע שלכם ועתה הנכם יודעים, שבין אם הנכם שולחים ריפוי מרחוק או מרפאים מישהו בטווח יד תשתמשו באנרגית הזהב. המסע שלכם חזק יותר מאשר אי פעם בעבר והוא מתחזק עוד בכל יום, ידידי.

שאלה: כאם אנו יכולים להתחבר לדנג'ה בכך שנהיה באמת?

קיראל: כן. האמת צריכה להנחות כל חלק מהמסע שלכם. כאשר מישהו אומר משהו שאינו מרגיש כמו האמת, בעזרת דנג'ה, הנכם יכולים להגיע מעבר לנאמר אל מה שהאדם באמת ניסה לומר. בזמנו של מאסטר ישו, הוא היה באותה אנרגית זהב. הוא למעשה הקרין אנרגית זהב. קראתם לזאת ההילה שלו, המסכה, הצבע, כל דבר שבחרתם לקרוא לזאת, אולם למעשה הוא זהר עם דנג'ה. זו הסיבה שבציורים יש סביבו קרינת זהב. אותם ציירים לא היו שם, יחד עם זאת הם ציירו את קרינת הזהב סביבו.

במסע זה, הנכם נתונים אך ורק לידע שלכם, לאמת שלכם. זהו המפתח לדנג'ה. הנכם נתונים לאמת שלכם מאחר שאתם יודעים מהן האמיתות שלכם, ובכל פעם שאתם זזים שבריר של תזוזה מהאמת, תשלמו על כך. אם תדברו אמת בכל יום ובכל דרך, תהיו חלק מאנרגית הזהב. האמת באמת תשחרר אתכם ושם תמצאו את הדנג'ה.

שאלה: מדוע האנושות לא ידעה על דנג'ה עד עתה?

קיראל: האנושות תמיד התרחקה מדנג'ה. אחת הסיבות היא, שאתם באים לכאן על מנת לחוות מוות ודואליות. דואליות הינה ההתנסות העליונה שלכם כאן. אתם מחפשים ניגודיות וכך הדנג'ה הולך לאיבוד, מאחר שאין לו ניגודיות.

עם כבוד למוות, אם הנכם בַאמת, תחוו את הדנג'ה בתהליך המוות. כאשר תהיו נתונים לאמת, תחושו את אנרגית הדנג'ה ותראו את צבעיה. אתם יכולים לחוות מוות פעמיים או שלוש בתקופת חיים ועדיין לא להצליח לעזוב את פלנטת התודעה הזו, אולם בסופו של דבר תגיעו מעבר לחוות המוות ותעזבו אותה. אם תעשו משהו שמחוץ לאמת, מחוץ לאמון או מחוץ לתשוקה, כל דבר שאינו מתואם עם עשרת עקרונות הבריאה המודעת, תורחקו מהדנג'ה. תמיד תדעו כאשר תנועו לכיוון דנג'ה, משום שתחושו איזון. כאשר הנכם מתרחקים מדנג'ה, תדעו זאת, משום שתלכו לאיבוד.

כאשר אתם חשים רע מאוד או אינכם חשים מאום, קחו צעד אחד בלבד אל תוך אנרגית הזהב, אל תוך אור הזהב. באותו רגע תעשו כל הנדרש על מנת להביא את חייכם לתיאום, שוב אל האהבה. לדוגמא, אם הנכם עדיין מאוהבים במישהו שחדל לאהוב אתכם, אל תנסו להשיב חזרה את מערכת היחסים. אתם אנרגיה דינאמית, אתם כתובים באופן מושלם בתסריט החיים ותוכלו למצוא מישהו אחר שהוא האדם הנכון. זה עלול לקחת ששה חודשים או שש שנים, אולם תמצאו את אותו אדם נכון, ותדעו זאת ברגע שתפגשו אותו או אותה.

זכרו, אם אינכם הולכים לכוון דנג'ה, אתם מתרחקים ממנו, ואם הנכם מתרחקים מדנג'ה, אינכם נרפאים ומערכות היחסים לא ישנו לכם כהוא זה.

שאלה: איך ניתן להכניס חזון אל חוויה של חמשת החושים?

קיראל: בוא נניח שראית בעיני רוחך בית ספר בלמוריה. יהיה עליך לקבוע את כל הפרטים המוחלטים לגבי בית הספר כך שיהיו לו כבר חיים. עליך לקבוע היכן ימוקם, כיצד יראה, מה ילמדו בו, כיצד, וכן הלאה. לאחר שתמקם את החזון הזה, עליך לצפותו באנרגית הזהב כך שכל אחד יוכל לראות את חלק הזהב שלו. בנוסף, על החזון שלך להיות ארוג בצורה מורכבת עם עשרת העקרונות – Mastermind, תכנות במצב שינה וכן הלאה – על מנת לעזור לו להפוך להיות פורה.

לסכום, עליך להביא את החזון החדש הזה ל'פרספקטיבה' על כולם לראות את החזון שלך בבירור כפי שאתה רואה אותו, ואז תצטרך להביא לתוכו את הדנג'ה או את אור הזהב. עליך לוודא שעשרת עקרונות הבריאה המודעת יתאימו למבנה של בית הספר שלך. התחל עם האמת, שהיא העקרון הראשון. מהי האמת? האמת היא, שבית הספר אינו קיים כרגע, למעט בעיני רוחך. אם זה המצב, גרום לו להיות כה בהיר בראשך, שהוא יתגשם עבורך. לדבר הזה קוראים אמון, אמון במסע שלך. השתמש בכל אחד מהעקרונות במסע זה של החזון שלך.

המסע שלך תמיד יהיה קשור ליכולת שלך לארוג את עשרת עקרונות הבריאה המודעת אל תוך כל מה שאתה עושה, כך שכל אחד יגיע לאותה הבנה. כך עובד דנג'ה. דנג'ה יודע מה אתה רוצה, אולם עליך לגלם אותו הן בראשך והן בראשם של כל האחרים.

שאלה: הלכתי ללמוד את ריפוי חותם התא באוהיו, וכשבועיים מאוחר יותר, התחלתי לקבל הבזקי אור בצד הימני של עיני. האם על זה הנך מדבר ביחס לאנרגיית הזהב או האם יש בעיה עם עיני שעלי לעבוד עליה?

קיראל: אינני חושב שעליך לעבוד על עינייך. כאשר היית באוהיו, המדריך השתמש באנרגיית זהב בזמן ההדגמות שלו בריפוי חותם התא. אם תתמקד באותם הבזקי אור אותם הנך רואה ותזיז אותם למעלה יותר אל תוך שדה הראיה שלך עד שתראה אור זהב, בפעם הבאה שתעביר ריפוי, תוכל להיכנס בקלות אל אותה אנרגית זהב והמטופל שלך יאמר: "אינני יודע מה עשית, אולם זה הרגיש ממש טוב." אתה תשתמש בדנג'ה במהלך הריפוי.

מילות סיכום

רובכם לא תזכרו להיכנס אל האנרגיה הזו במהלך הריפוי שתתנו. נסו להיכנס הלילה אל אנרגית זהב זו, בלכתכם למיטה. קבלו את תחושת האנרגיה הזו כך שתוכלו לחוות את הנס שבה ותוכלו להבין אותה. דנג'ה הינו הגילום של האהבה, ולאהבה אין ניגודיות. אני אוהב כל אחד מכם וברצוני שתאהבו את מה שהנכם עושים כרגע. ההזדמנויות שייפתחו לפניכם עקב הכניסה לדנג'ה תהיינה מדהימות.

ערב טוב.

(1) שלושת ימי החשכה מתייחס לזמן בו כדור הארץ יעבור באופן פיזי דרך חגורת הפוטון. באותו זמן, באותו פרק זמן האור יהיה כל כך מרוכז, שזה יראה כחושך. ברגע שכדור הארץ יהיה בתוך חגורת הפוטון, האור יהיה פחות מרוכז והחושך ייעלם.

logo בניית אתרים